Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Pisači i skeneri
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.03.2011., 09:15   #1
tomios
Premium
Moj komp
 
tomios's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 210
Inkjet ili color laser sa podrskom za Win98 :)))

Trenutni HP DJ 710c je osao u vjecna lovista...radio je na jednom medicinskom uređaju. Gore su win98...sad treba naci neki drugi...sto mi se cini gotovo mission impossible. Idem preletit ponudu trenutnih printera i za svaki gledat dali ima win98 podrsku...a u medjuvremenu, ako netko vec zna za neki...
U najgorem slucaju, morat cu eksperimentirati sa aplikacijom dali radi na Xp..iako nemam nikakve instalacijske cd od tog uređaja..a pitanje dali ce raditi c/p foldera u kojem je sam program.

Hvala
tomios je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2011., 10:18   #2
Adriatix
Banned
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Croatia
Postovi: 430
Citiraj:
Autor tomios Pregled postova
Trenutni HP DJ 710c je osao u vjecna lovista...radio je na jednom medicinskom uređaju. Gore su win98...sad treba naci neki drugi...sto mi se cini gotovo mission impossible. Idem preletit ponudu trenutnih printera i za svaki gledat dali ima win98 podrsku...a u medjuvremenu, ako netko vec zna za neki...
U najgorem slucaju, morat cu eksperimentirati sa aplikacijom dali radi na Xp..iako nemam nikakve instalacijske cd od tog uređaja..a pitanje dali ce raditi c/p foldera u kojem je sam program.

Hvala
Za vas je najpametnija opcija Adriatix Flat print paket.

U čemu je štos.

Štos je u tome da plačate mjesečnu preplatu od 100 - 200 kn + PDV ovisno o ciljanim performansama brzini i kapacitetu otisaka. U tom paketu dobili ste Printer koji će vam raditi pod Win 98 , garanciju servis i negraničen broj otisaka. I tako u nedogled isto kao što plačate Flat pretplatu za internet.

Znači rikne printer dobijet drugi printer. Potrošite tintu dobijete drugu itd.

Znači vi ne voldite brigu koji printer radi a ne radi pod vašom aplikacijom.
Adriatix je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.03.2011., 12:36   #3
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,543
Podrška za win98 + pararel port neće bit paš jednostavan zadatak, treba vidit o kakvom se programu / uređaju radi i kakve su opcije vezane za print.
Kao privremeno rješenje nabavka polovnog:
http://shop.ebay.co.uk/i.html?_nkw=HP+DeskJet+710C
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2011., 17:59   #4
tomios
Premium
Moj komp
 
tomios's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 210
tomios je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2011., 21:54   #5
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,543
Em preskupo mada je za "posebnu" namjenu pa možda finacije nisu u prvom planu,
ima podršku za win98 ali se spaja preko USB - a šta može biti problem.

Ranije sam rekao prvo trebaš izvidit kakve su ti mogućnosti / opcije u postavkama tog medicinskog uređaja ?
Ako je baziran na win98 i "vidi" bilo koji printer instaliran u winsima traži dalje.
Ako je program prilagođen baš za crknuti printer onda nema druge nego isti polovni.
Pri potrazi obrati pažnju da je HP namjerno izbacio info / podršku na webu za win98 pa moraš provjeravat na netu i pri nabavci obavezno da bude sa origigi cd - om.

Našao sam HP Business Inkjet 2800 Printer series (C8164A) al taj je A3 i preskup (cca 4.000 Kn), treba naći njegovu A4 verziju ako postoji.
Nikky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na