Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.02.2024., 22:36   #1741
LeskiRM
Premium
Moj komp
 
LeskiRM's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Samobor
Postovi: 590
Citiraj:
Autor RimtuTiTuki Pregled postova
Ako naručujete nešto sa baterijom sa amazon.de, probajte nakon par dana od supporta dobiti free upgrade na express shipping.

normalni shipping stvari sa baterijama ne prolazi u 90% slučajeva bez obzira što vam dopušta da naručite

Evo ja čekam Kindl 4 mjeseca trenutno
2x uzimao Iphone, nikad problema. Onda uzeo četkicu za zube električnu, problemi. Sad isto problem sa wireless headsetom..

Mailboxde je riješio problem s četkicom, riješit će ga i s headsetom, lako moguće da će i njemu to popravit problem ako stavi Njemačku adresu..
LeskiRM je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2024., 13:34   #1742
Jaffa
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2022
Lokacija: ZG
Postovi: 3
Ja sam uzeo iPhone 15 i još par artikala početkom drugog mjeseca sa Amazon.it gdje je za ekspress dostavu pisao rok isporuke između 12. i 29.02.

2 artikla su dostavljena prije 2 tjedna dok je za iPhone sada stavljen konačan rok isporuke na 29.02. ali još uvijek nema broja pošiljke niti je obrađeno kod njih u sustavu.
Novce su odmah uzeli, a podrška samo javlja da su uvjereni kako će biti isporučeno na vrijeme. Exspress dostava je plaćena ali sada ne vjerujem da će biti dostavljen kada čitam postove na forumu..
Jaffa je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2024., 12:04   #1743
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
Stornirali su narudžbu iz 2.1. za Pixel 7a, plaćenu na amazon.de (google store).

Napravili su i povrat love, makar isti nije tražen. Status stoji preparing to dispatch. Nisu niti odgovorili na dodatni upit. Dosta loše iskustvo. Tko je točno krivac mi je manje bitno. Još u siječnju je lik iz cs rekao da je problem u skladištu za ovu regiju. Bitno da i dalje nude navedeni artikl, pa i druge za HR, in stock je 7a non stop. No, interes sam izgubio skroz za 7a, tako da se ne mislim dalje žaliti. Jer im je komunikacija s kupcima čista nula.
Xiaomi je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2024., 13:27   #1744
Jaffa
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2022
Lokacija: ZG
Postovi: 3
Post

Meni su javili mailom da je za artikl promijenjen rok isporuke i novi rok je u aplikaciji pisao od 06.03. do 08.04. Očekivao sam ovo čim artikl nije bio ni poslan do 29.02. kako je stajao krajnji rok.

Svejedno sam razočaran Amazonom, a pogotovo njihovom beskorisnom podrškom koja stalno piše da narudžba sigurno stiže i da ni oni ne mogu otkazati narudžbu jer je već ušla u proces otpreme.

Dobio sam i povrat novca kojeg su uzeli još prije mjesec dana. Ali sve u svemu jako loše iskustvo. Sve što ima lithium-ion i slične baterije očito ne žele ili nemaju kako poslati trenutno u Hrvatsku.
Jaffa je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2024., 14:23   #1745
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Mislim da to nesto hebe google store ili tako nesto na toj relaciji. Kolega isto ceka Pixel 8 jos od prednarudzbe kada je isao u bundleu sa satom. Nisu mu ga nikad poslali, ali nisu ni stornirali.

Prije godinu dana moj bundle Pixel 7 + slusalice je isto bio zaglavio jedno mjesec dana, ali sam ih tlacio danima i na kraju sam ga dobio. Seller je bio amazon, nije imalo veze sa googleom, bundle je isao bas preko amazona. Nakon toga kupio bundle Pixel 6a + Chromecast na amazon.it (isto amazon bundle, nista google) i to je stiglo normalno.

Ne bi rekao da to ima veze s baterijama. Pixel 7 mi je donio UPS, Pixel 6a mi je donio HP (veljaca 2023)
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro Jučer, 22:49   #1746
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,984
Naručio sam rabljenu knjigu s američkog Amazon
Poslana je ali bez trackinga
Danas mi je trebala bit dostavljena al ništa
Jel se trebam nadati da će ikada stići il?
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na