Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD Radeon
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.12.2003., 23:02   #1
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Najbže, najsnažnije, najskuplje, naj ...jadnije II

Budući da nemam namjeru gledati kako netko malo-malo citira jedan dio PM-a koji je Elven dobio, i da se to provlači par puta po stranici taj sam thread zatvorio.
To ne znači da se rasprava nemože nastaviti tu

I BD i ja dozvoljavamo normalnu spiku i nikada nismo cjepidlačili ali onakvi izrazi su malo previše.
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2003., 23:04   #2
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Slazem se!A prijetnje su i Kazneno dijelo! Tek toliko od covjeka koji studira pravo! MOram priznat da bi stel videt kak nas mitzek seda na onog SPLAT!!!
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.12.2003., 23:16   #3
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Ma kaj se frajer prijeti je drugi par kobasica...zatvoreno je isključivo da na jednoj stranici odgovora ne bude pet puta citiran onaj dio iz PM-a.

Joj...sad sam se sjetil na nisam poslal onom jadnom Oppainteru link na njihove stranice....
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2003., 23:20   #4
Sky
Guest
 
Datum registracije: Apr 2003
Postovi: 4,085
Što reći. Kova77 je jadan čovjek, izkompleksirana budala kojoj su valjda steroidi spržili ono malo mozga što mu je Bog dao. Ako to sad čita, neka i meni pošalje tu prijetnju na PM pa će onda vidjeti s kime se zajebava. Ima nekih stvari gorih od izbijenog zuba, modrice na oku i polomljenog rebra. Da ne bi mislio da su puste prijetnje bez pokrića, neka pošalje broj moba na moj PM. Iznenađenje mu neću kvariti.
A prijepis tog threada treba poslati njegovom šefu u Autronic, u BUG, Večernji i Jutarnji da malo šira javnost vidi sa kakvim primitivnim prevarantima imaju posla.
Sky je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2003., 23:25   #5
pinsla
Caught Somewhere In Time
 
pinsla's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: zg-vrbani, vž u srcu
Postovi: 1,860
Kao prvo sramota je da se tu svađate a mene niko ni da upozori da je neka žešča rasparava???
Ko mi kriv kad posljednjih dana slabo zalazim na forum
A imao bih ja svašta za reći na ovu temus obzirom da sam osobno svjedočio nekim stvarima ali bolje ne započinjat previše sam dobrog raspoloženja(čitaj nešto predbožićnog hardvera je stiglo)
Ali zanimljivo mi je kak neki ljudi vrlo olako vole pametovat i djelit lekcije.
pinsla je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2003., 23:33   #6
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Ma sa tim strojem je otpočetka bilo sranja. Sjećam se da kad je došao u Chip, je bilo veselja jer taj stroj neće stići otić u druge časopise (ah, ta ljubav među konkurentima ), jer ide na Velesajam, pa ga vraćaju (ovdje govorimo valjda o procu, ne vjerujem da su morali vratit MS napajanje ), ali je bila neka frka jer je BUG saznao za taj stroj i da ga Chip ima, pa sa ga i oni tražili. Valjda ga nisu dobili, jer su se žalili direktno Intelu. Najbolja stvar je bila, da Intel nije imao pojma da to Autronic ima (možda su ovi u Intelu stvarno zmotani...). Kasnije su naravno dobili i BUG i VIDI stroj na test.

Nije neka pričica, ali je vezana uz stroj o kojem pričamo i dotičnoj firmi, pa rekoh, da ju podijelim s vama
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2003., 23:36   #7
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Ma da taj PM posaljes Bogu ocu nebi se nis desilo. Nebumo se sad pretili nazad, nema smisla nek si on milsi svoje, tko mu kriv a z njegfim nofcima od place si ja rit obrisem, ak tak nekaj napise kak onda tek popravlja hardveraj, Udarcem cekica.
5 u BB, pa znate kak se veli tko ima u misicima nema u mozgu, a to kaj je 5 u BB je drek, i kaj bu s tim kurcil se pred trebama!E mala ja sma 5 u BB vid mi biceps a tek kvadriplex ili kak se to zove, Dizem dve tone na benchu!
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2003., 23:42   #8
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
A jel može jedno malo sublekasto pitanje, mislim spomenuti kromanjonac odgovara profilu nekoga tko bi mogao raditi u spomenutoj firmi (isprika svim onim divnim ljudima koji rade tamo, da ima i takvih tamo ),a je li netko trace-ao njega jel bi on stvarno mogel bit od tamo, da nije on neki poluprištavi pepeljarko koji si je kupio komp u toj firmi pa ga sada cijeli kvart pljuje da je krelac nepismeni uz toliku dioptriju pa tumači salo kao mišiće pa je sad on stao u obranu svoje igračke da ga tata ne bi ispeglao radi minusa na bankovnom ili nekaj tome slično ...:confused: Mislim mi tu "blatimo" jedan "ugled" jedne "dobre" "hrvatske" tvrtke pa da ne ispadnemo papci koji nasjedaju na kojekakve provokacije ... Mislim Kova77 tek tolko da znaš ova ekipa ovdje prek 3 banke (to ti se čita preko 30 godina mladosti ) ipak radi u HVu (neke čvrknje nosi po ramenima), radi u veleposlanstvima i ambasadama na osiguranju, IBM, SIEMENSU (onom njemačkom) ne ovom kvazi domaćem, Porscheu, Microsoftu, Jonson&Jonsonu, ... mislim to su mjesta za koje bi većina dala lijevi testis da radi tamo, a tamo se ne radi preko mame i tate nego preko pameti dete drago ...
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2003., 23:47   #9
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Rekel ja da je tam od 9-5 saki dan ajmo napravit kak je mitzek rekel drugo veliko PCE oklupljanje!
Second Anual PCE meeting, firm aAutronic gruska taj i taj, i idme o trazit onega kaj j eslagakl konfu za 13K marka, pa si pospikat z niim+
Drago nam je ovo je nas glasnogovrnik mitzek koji je ujedno i tu da bi nasim argumetima dal odredjenu snagu!
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2003., 23:49   #10
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Zgodis ga z njegovom 13K komfom v glafu!Sam izvadis napajanje jer je prelagano i stavis nekaj tezega tak d d obije na masi!
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.12.2003., 23:49   #11
Sky
Guest
 
Datum registracije: Apr 2003
Postovi: 4,085
Elven ga je vidio. Hej, jel zbilja bodibilder? Ono, zabrinut sam. Zanima me koliko veliku raku trebam iskopat ako nastavi sa prijetnjama
I ne slažem se sa BD da je tip kromanjonac, oni su skoro homo sapiensi, prije bi rekao da je neandertalac ili australopitek...možda i izgubljena karika....
Ma hebeš sve, da kažem i gorila, vrijeđam gorile, tip se nije mrdnuo od stupnja razvoja balkanske retardirane amebe, domesticus vulgaris.:burn:
Sky je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2003., 23:52   #12
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Citiraj:
Originally posted by Elven
Ma sa tim strojem je otpočetka bilo sranja. Sjećam se da kad je došao u Chip, je bilo veselja jer taj stroj neće stići otić u druge časopise (ah, ta ljubav među konkurentima ), jer ide na Velesajam, pa ga vraćaju (ovdje govorimo valjda o procu, ne vjerujem da su morali vratit MS napajanje ), ali je bila neka frka jer je BUG saznao za taj stroj i da ga Chip ima, pa sa ga i oni tražili. Valjda ga nisu dobili, jer su se žalili direktno Intelu. Najbolja stvar je bila, da Intel nije imao pojma da to Autronic ima (možda su ovi u Intelu stvarno zmotani...). Kasnije su naravno dobili i BUG i VIDI stroj na test.

Nije neka pričica, ali je vezana uz stroj o kojem pričamo i dotičnoj firmi, pa rekoh, da ju podijelim s vama
Ma dobro je da ima konkurencija jer sjecam se kad je BUG imal konkurnciju BYTE ( casopis u kojem ja nisma nis razmel imal sam 15 let), Chip sma kupil kad je bio test cooler i ostal sma ugodno iznedadjen.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2003., 23:52   #13
mitzek
Prigorec po defaultu
Moj komp
 
mitzek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Pušća Gornja
Postovi: 1,335
Talking ijuft...

Citiraj:
Originally posted by Isus
Rekel ja da je tam od 9-5 saki dan ajmo napravit kak je mitzek rekel drugo veliko PCE oklupljanje!
Second Anual PCE meeting, firm aAutronic gruska taj i taj, i idme o trazit onega kaj j eslagakl konfu za 13K marka, pa si pospikat z niim+
Drago nam je ovo je nas glasnogovrnik mitzek koji je ujedno i tu da bi nasim argumetima dal odredjenu snagu!
dost im je same da ih grde gledim,verujte,cape ni treba mazati s balavurdijom.......
mitzek je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2003., 23:53   #14
msvrtan
..
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,735
e fakat mi je ove rasprave pun qrac...

Svi ovdje koji su se nasli pametni pricati i s jedne i s druge strane moram priznati da ste biseri na n-tu...i tvrdo stojim iza toga..

malo pristojnosti ne skodi nikome!


1) kova77 je lijepo rekao da je on slozio racunalo i nije on radio 3dmark 2k3 bench! stoga svako napadanje nema smisla...!!!

2)objasnite mi kako da u taj komp stavi enermax,antec ili koje god name napajanje ako prodaju samo powermax ili ms kako god se vec zvalo..

druga strana price

1) casopisi: jedan poznanik koji je javio u rad jednome od caspoisa mi je sam rekao da je jedini na intervju-u znao nabrojati graficke kartice..ne po imenu nego po chipu

..ako je voljan javiti se neka se javi...ja necu govoriti tko je niti koji je casopis u igri...


2) neki odavde su koliko sam ja dobro shvatio se ulegli po tim istim casopisima koje vi vrijedate...gore navedeni ne upada uu navedenu dvojku ili trojku..jednog od njih vrlo cijenim i namjeravam pogledati poneki sljedeci broj da vidim jel nastavio s dobrim pisanjem ili ne...a inace do saznanja o toj informaciji sam se slobodno kunio da taj casopis vise necu dirnuti..

..ovdje navedeni zna tko je, a i oni koji su ovdje malo dulje znaju na koga mislim...



-------------------------------------------------------

Uostalom sto vas briga sto je neko stavio u koje racunalo...jel taj p4ee radi s ms napajanjem? radi koliko sam ja shvatio...

da li mozemo uzeti marketinskim trikome da je 13k u 2k3? mozemo...a sto smo napravili amd-u kad je uveo PR rating? nista...svi ga koristimo..da li je to prevara ili marketing?

ako nije gore navedeno tocno na kojoj rezi radi onda da to se moze po meni smatrati i maketingom i prevarom..kako ko hoce...


uopce ovakva rasprava nema smisla...pogotovo ne koristeci jezik koji je koristen..

slobodnon komentirajte ovo ali bez krcmarskih i slicnih izjava..njih sacuvajte za svoje doma...biti ce vam zahvalni...toliko o kucnome odgoju nekih
msvrtan je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2003., 23:58   #15
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Oviis kak to zemes z balavurdijom!Al istina je z takvim primjercima ljudske ras ene prljat ruke -zemi rukavice!
Odpelamo te svi posle vu medvedgrad ili kaptolsku klet na nekaj za pod zub *HAPS*
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2003., 00:01   #16
mitzek
Prigorec po defaultu
Moj komp
 
mitzek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Pušća Gornja
Postovi: 1,335
evo ga opet.......taman se dečki napokon usaglase...kad stiže "partibrejker".......ko i obično......
mitzek je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2003., 00:08   #17
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Citiraj:
Originally posted by msvrtan
e fakat mi je ove rasprave pun qrac...

Svi ovdje koji su se nasli pametni pricati i s jedne i s druge strane moram priznati da ste biseri na n-tu...i tvrdo stojim iza toga..

malo pristojnosti ne skodi nikome!


1) kova77 je lijepo rekao da je on slozio racunalo i nije on radio 3dmark 2k3 bench! stoga svako napadanje nema smisla...!!!

2)objasnite mi kako da u taj komp stavi enermax,antec ili koje god name napajanje ako prodaju samo powermax ili ms kako god se vec zvalo..

druga strana price

1) casopisi: jedan poznanik koji je javio u rad jednome od caspoisa mi je sam rekao da je jedini na intervju-u znao nabrojati graficke kartice..ne po imenu nego po chipu

..ako je voljan javiti se neka se javi...ja necu govoriti tko je niti koji je casopis u igri...


2) neki odavde su koliko sam ja dobro shvatio se ulegli po tim istim casopisima koje vi vrijedate...gore navedeni ne upada uu navedenu dvojku ili trojku..jednog od njih vrlo cijenim i namjeravam pogledati poneki sljedeci broj da vidim jel nastavio s dobrim pisanjem ili ne...a inace do saznanja o toj informaciji sam se slobodno kunio da taj casopis vise necu dirnuti..

..ovdje navedeni zna tko je, a i oni koji su ovdje malo dulje znaju na koga mislim...



-------------------------------------------------------

Uostalom sto vas briga sto je neko stavio u koje racunalo...jel taj p4ee radi s ms napajanjem? radi koliko sam ja shvatio...

da li mozemo uzeti marketinskim trikome da je 13k u 2k3? mozemo...a sto smo napravili amd-u kad je uveo PR rating? nista...svi ga koristimo..da li je to prevara ili marketing?

ako nije gore navedeno tocno na kojoj rezi radi onda da to se moze po meni smatrati i maketingom i prevarom..kako ko hoce...


uopce ovakva rasprava nema smisla...pogotovo ne koristeci jezik koji je koristen..

slobodnon komentirajte ovo ali bez krcmarskih i slicnih izjava..njih sacuvajte za svoje doma...biti ce vam zahvalni...toliko o kucnome odgoju nekih
Ko da nitko ne pljuje po AMDu zbog PR coda! Al uz duzno postovanj eobakve rijeci kakve je Elven dobil na PM zato fakat nema komentara. Jos gore je kaj on i dlaje tvrdi da to sve stima. Ta doticna firma ima ocito problema s odnosom prema kupcima i to je zalosno! Sama cinjenica da imaju samo shrot napajanja u ponudi je dovojno!

Efo ljink pa vidite sami!http://www.autronic.hr/cjenik/cjenik...189&PodID=9395



__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2003., 00:11   #18
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Originally posted by Sky
Elven ga je vidio. Hej, jel zbilja bodibilder? Ono, zabrinut sam.
Ma ko bi se tog sjecao, ja sam ti i ovak malo senilan (pitaj svrtana ). Ali ak je to stvarno taj lik (a napominjem, ne sjećam se dobro) nije nekaj impresivno zgledal. Visina oko 175, a građu tijela frajera ne gledam.

Ma nek priča on kaj hoće, ja ne mogu proć preko onoga dijela kad se on išo hvalit kak su njegovi dečki u servisu dobili 13k, iako vrlo dobro zna da to nisu isti setinzi kod testiranja, kao oni s kojima je Barney testirao. Tako da on može pričati kaj hoće, ali se ne može obrisati činjenica da se on išao tak hvaliti (lažno of kors) pred [kvout] dva balavca [/kvout]

edit: a uvijek ti ostaje i časopis "fitnes"
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2003., 00:28   #19
msvrtan
..
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,735
Citiraj:
Originally posted by Isus
Ko da nitko ne pljuje po AMDu zbog PR coda! Al uz duzno postovanj eobakve rijeci kakve je Elven dobil na PM zato fakat nema komentara. Jos gore je kaj on i dlaje tvrdi da to sve stima. Ta doticna firma ima ocito problema s odnosom prema kupcima i to je zalosno! Sama cinjenica da imaju samo shrot napajanja u ponudi je dovojno!

Efo ljink pa vidite sami!http://www.autronic.hr/cjenik/cjenik...189&PodID=9395



Zato sam i rekao da neka se Balkan ostavi doma. Sto mislis kako je meni bilo citati post koji je elven tamo kopi/pejstao? Citam i citam i gledam kako elven psuje!!!! I nis mi jasno..onda napokon objasnjenje da je to dobio na PM..fala bogu .. covjeka sam upoznao i osim sto je nespretan i gubi stvari je fakat ok decko..

a to sto netko prodaje me iskreno bas briga...to je njihova a ne moj problem.

imao sam i ja neugodnih iskustava s prodavacicom na telefon u Autronicu ali ti isto tako mogu reci da poslije kad sam dosao sam tipove u ducanu gnjavio ko marvu a oni su s hepi fejsom trckarali oko mene..

niti u jednom od starijih ducana nisam cuo za ne probleme...vjeruj mi...za svaki ti mogu reci po neku losu iz prve ili najvise druge ruke..pa ono..

i da stari moj svi ducani imaju probleme sto moraju uzeti one koji hoce raditi za te pare...jer oni ljude nauce pa onda oni poslije rade na svoju ruku za 10x vece pare..pa onda opet uzimaju klince iz susjedstva pa opet prica se ponavlja...

ako cemo tako i neki su u casopisima tako zavrsili..ne istim putem ali nekim drugima... skupis malo iskustva i odes za parama..
msvrtan je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2003., 00:31   #20
Sky
Guest
 
Datum registracije: Apr 2003
Postovi: 4,085
Svi znamo kako smo voljeli UNPROFOR-ce... Svrtane, čovjek sam kaže da ima sve na raspolaganju, a svaka firma koja drži do sebe će nabaviti ono što joj treba i što kupci žele. Tek Autronic, kod kojih ima svega! (77 je to napisao) To što drže samo šrot napajanja, samo govori o njima i sa kakvom klijentelom posluju (prodam ti mačka u vreći) i tko kod njih kupuje.
Evo objasnit ću ti kako može staviti. Nazove distributera Enermax-a, Antec-a, AOpen, Tagan-a, Fortron-a, ma i TASK-a i kaže, "Trebamo napajanje, ako smo zadovoljni i naši kupci ga traže, ponudit ćemo ga u cjeniku". U trgovini se sve može, a onaj tko kaže da je nešto nemoguće, nije pravi, već priučeni trgovac. Naravno, sve će to i naplatiti. Sad ja pitam, zašto oni imaju samo ta napajanja u ponudi? Marketing : "product positioning", prouči Kova77, pogledaj onu tablicu sa 9 ćelija, možda saznaš nešto o "rip off-u"
Čak HGŠrotu su shvatili kakva su MS napajanja, prodavač mi kaže da ne uzimam to, da imaju reklamacija ko blata, a frendu mi je MS napajanje skurilo cijeli komp. P4EE radi sa tim napajanjem, dokle, ne zna se. Štednja na tako vitalnom dijelu kompa samo pokazuje slagačevu "stručnost" i profesionalizam tvrtke za koju dotični radi.
Hit sajma 2003 sa MS napajanjem...LOL I takav čovjek mi kaže da je dobro složio komp, sa onakvom šumetinom kabela, jer su naime to pametniji od nas slagali. Konfa je namjenjena hvaljenju, a ne da se ljudi koji nešto znaju zgražaju i smiju. Toliko o tvom argumentu. Ako se ideš hvaliti, onda je bolje da se imaš čime hvaliti.
Ovo sa časopisima neću komentirati, jer niti radim za časopis, niti mi je to