Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD Radeon
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.12.2003., 08:07   #31
Sky
Guest
 
Datum registracije: Apr 2003
Postovi: 4,085
Evo, sad idem na put, ali nisam mogao još jednom ne pogledati kako se rasprava razvija.
RAK, legendo, tebe mi je uvijek milina bila za čitati.:clap: , RAK!
Svrtane, rekao si da mogu sve nabaviti. Kako mogu sve nabaviti kada nemaju niš navedeno u cjeniku? Kako ću ja znati da mi nešto mogu nabaviti kad to nigdje ne piše.
Postoji samo jedna default reza i postavke, iz jednostavnog razloga da bi rezultati bili usporedivi sa ostatkom svijeta, isto kao što metar ima u Hrvatskoj 100 cm, tako i u Australiji ima 100 cm. Ako nešto mjenjaš, onda trebaš navest "kod nas metar ima 123 cm" ili * i sitnim slovima na dnu slike objašnjenje.
Sve ostalo je kazneno djelo namjerne obmane kupca i da živimo u drugačijoj zemlji, 3DMark bi tipa tužio za gadne pare zbog iskorištavanja 3DMarka u reklamne svrhe bez prethodnog dopuštenja i rušenja ugleda (ono što je od njega ostalo) 3DMarka lažnim i neusporedivim rezultatima.
Zato, nemoj ih braniti, imaju on vrsne marketingaše, koji nisu znali ovo što sad pišem, jer da jesu, ne bi stavili to na svoj web ni u tom obliku. Ali ne priznaju svoju grešku jer su on Nepogrešivi i Svemoćni Autronic, čiji zaposlenik će nas išamarat i slomit kičmu ako kažemo nešto protiv njih, da ne spominjem ništa prostije.
Sky je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2003., 09:05   #32
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Originally posted by msvrtan
.. covjeka sam upoznao i osim sto je nespretan i gubi stvari je fakat ok decko..

E jesi zapeo. Uloviš me na "jedan od" loših dana i sad imam stigmu za cijeli život?

BTW Mogu samo reći da sam pomalo iznenađen koliko trgovaca hardverom prati ovaj forum. Možda ne oni direktno, ali uvijek saznaju kad se nešto o njima piše. Tako moram pohvaliti Senso. Razgovaram ja jučer sa jednim zaposlenikom navedene firme, spomenem mu ovu raspravu (naravno da se on nije mogao načudit MS napajanju i reklami Intela pokraj Ferrarijevog bolida, kojem je sponzor AMD). Inače, čovjek je znao za slučaj ponude intel ploče i AMD procesora (ili je bilo obratno? nije ni bitno). I čovjek je lijepo objasnio da je to novi dečko, još se nije uhodao, zbunio se malo i tako. Ali mi nije ni psovao ni prijetio.

BTW Činjenica je da servisi (pa i časopisi, iako to svrtane, nema puno veze s temom) uzimaju "šegrte", pa ih priuče poslu. I takav pristup me ne bi smetao (dapače, pohvalio bih ga) da ti "šegrti" ne odu negdje drugdje, jednom kad nauče sve potrebno.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2003., 09:39   #33
mitzek
Prigorec po defaultu
Moj komp
 
mitzek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Pušća Gornja
Postovi: 1,335
Talking isusek,isusek......pa kaj su ti vrane mozak popile....

[QUOTE]Originally posted by RAK
[B]

Nadalje, mislim da nije dobro zamjeriti se jednom bilderu jer je opće poznato kako se izgrađuju mišići. Ne možemo se mi mjeriti s likovima koji jedu savršeno prirodne proteine, dok se mi hranimo genetski modificiranom svinjetinom koju smo kupili od Jože dvije ulice dalje. Još bi napomenuo da je vrlo loše uspoređivati običnu tehniku borbe sa izuzetnom snagom koju bilderi imaju. Ipak oni mogu dići i po 25 kg na listove nogu. Ne bi htio da se Mitzek sastane s tim strojem za ubijanje jer bi izgubio prijatelja. Znam da Mitzek ima srce ali taj strah ne bi izdržao.

QUOTE]Originally posted by RAK

ma nisam ja,to su mene ovi forumasi uvukli u frku.....ja sam ti pitom kak pitomo jagnje,cak se i rasplacem nad covjekom kojem stanem na nogu u tramvaju...(nakon posjete u bolnici i izvrsene amputacije noge,,)...jee,nemam nikakve sanse protiv takvog stroja za ubijanje ...ne,ne nikako..,a nisam ni tak lepi,jaki i veelki kak BB(BRigite Bardot ili..) a bogami niti tak nepristojan ni tupav(siroko celo,kvrgav mi nos,nebojte se deco, zapru me po noci..)

svi bi se oni tukli ,sam da moja leda podmetnu mesto svojih...



a meni bi kao tesko palo,pogotovo kaj bi me posle "mitili "po Medvedgradu i inim zalogajnicama!!(ja bez Raka nejdem,on je moj mentor i guru,sam ak bu i on za stolom ja idem s vama.. )

ali,salu na stranu ,jel bu nam uletil ban od poglavica...ma idem ja na zderonje,tam bar nema svrtana..
mitzek je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2003., 10:50   #34
sbp
PC Ekspert
 
Datum registracije: Sep 2000
Postovi: 377
E skvadro, dajte se nemojte uzbudjivat zbog nekakvog jadnog gubitnika iz jadne gubitnicke firme...

Blago Autronicu s njim (s kim si takavi si) - i da, btw, slike stroja su poslane u Intel (PR Manageru za East Europe, Ozren zna detalje), zajedno s kometarima o tome kako je "strucno slozen", te kolko znamo, Autronic ce, i nadalje dobivat ovakve stvari na demonstraciju (hahah, mos mislit).

Necu spominjat muljaze oko "tko oce a tko nece dobit stroj na testiranje"...

Za one koji nisu procitali, evo lijep clanak na PCE-u o Autronicu:

Autronic - nevjerojatna lakoca kradje

Nadam se da ce ih BSA konacno sjeb*t.

A o ovom jadniku koji je sve ovo zakuho - pa to je obicna papcina sa nekakvim hotmail accountom, sa iskonovog dial-up-a - da je pravi frajer (lol, ono s bodybuildingom je najbolje), bar bi pravi email ostavio...

Nemrem vjerovat kakvi bijednici udisu zrak u ovoj drzavi, zato je valjda i HDZ dobio izbore...
sbp je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2003., 11:03   #35
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Originally posted by sbp

Nemrem vjerovat kakvi bijednici udisu zrak u ovoj drzavi, zato je valjda i HDZ dobio izbore...
Da ne quote-am cijeli post. Bravo sbp, sve kaj si rekao je točno i mislim da nema više smisla nastavljat ovaj thread, barem ne u takvom smjeru. Frajer se sigurno više neće javljat (bilo da se ispriča, "znaš buraz, ono ne gle, bio sam pijan jučer..." ili bilo koji drugi razlog za onakvo ponašanje. A mi ovdje sad samo pretačemo iz šupljeg u prazno. Naš point je jasan: "Onaj Autronicov rezultat nije usporediv sa ostalima. Točka". Je li tu riječ o nižoj rezoluciji ili s-krekanom marku, to uopće nije bitno. A o svojoj firmi je sve lijepo rekao Kova77 svojim pristupom prema njoj. Imao bih sad još nešto za reći, tj podijeliti s vama odluku koju sam donio, ali zasad ću šutit. Sve u svemu, što se mene tiče, ova priča je završena.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2003., 11:23   #36
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Originally posted by sbp
zato je valjda i HDZ dobio izbore...
E nećemo o politici
To si otvori kod sebe negdje-pa ti onda moderiraj i čisti sranja.

Ili-budući da si jedan od šefova, otvori negdje takvu temu.
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2003., 11:48   #37
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Aj, đenja sa političarim nego jel ima "TA" firma kakav ugovor sa nov@ TV jer ne znam jeste li primjetili imaju neku nov@ liniju računala, mislim ako nemaju kakav ugovor sa nov@ TV to bi u USA osvanulo malo podebljom sudskom tužbom, jer mislim to je kao da ja u podrumu počnem proizvoditi recikliranu kavu i pakirat je uflače na kojima piše Coca-Cola žutim slovima na plavoj podlozi. Mislim da bi mi u podrum banula 47 padobranska a ne samo odvjetnici. Misim, ja uložim novac u probijanje i stvaranje kakvog-takvog branda i onda bi se netko šlepao na to ... Eto ako neko zna imaju li ili nemaju kakav ugovor, novatv@ok-novatv.hr ovdje može glumiti tužibabu
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2003., 11:55   #38
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Ahhhh...vani su takve stvari malo drugčije regulirane.
Tamo da izvjese takvu "reklamu" sa 13 somova...joj...kaj bi dobili po lampi.
To se inače zove obmana i varanje kupaca.
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2003., 11:57   #39
Bl@de
Premium
 
Bl@de's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Ispred kompa
Postovi: 1,984
Tocno! to se vani ne tolerira ko u ovoj supljoj drzavi di nikog ni briga za to!
__________________

Intel i5 4670k
ASrock Z87 Extreme 3
2x8 Gb Kingston blu
MSI Rx 580x 4 GB
OCZ SSD Vertex 4 - 128 GB
Samsung T166 500 GB 7200 okr/min 16 MB HD501LJ
Samsung F1 1 TB 7200 okr/min 32 MB HD103UJ
Dell S2522HG
Chieftec DX-01BD-V, Corsair 520W CMPSU-520HXEU

Bl@de je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2003., 12:27   #40
Kova
***2CROwded***
 
Kova's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2002
Lokacija: Cro
Postovi: 1,610
Ovo je prešlo svaku mjeru, što se mene tiče, šta je to Autronic ?!

To nešto za jest ili !?

Bye bye...

(Kova se hvata za glavu nakon čitanja članaka o Aut...., ali je u nemogućnosti izvršiti pravdu za PCE, jerbo je zavezan za krevet bolestan )

Kova je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2003., 12:49   #41
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Ma meni je najjadnije u stvari kaj je to najača konfa-i onda se "reklamira" na takav način...

A tranu Intelov top proc i najača grafa.

Ono...gospon...to je naš top-model kaj ja znam...BMW-a...da...da...ide kakvih 2 macha...kaj???...pa normalno da smo ga ispustili iz shutlea...bože koja ste vi seljačina ...kaj uopće pitate za takvu pilu kad nemate pojma....
Pa nismo nigdje ni napisali da ide tak brzo po cesti idiote jedan, kaj buš ti nama pričal o poslu-odi si kupi Unića ak ti ne paše...

Meni to zgleda otprilike tak.
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2003., 13:46   #42
mitzek
Prigorec po defaultu
Moj komp
 
mitzek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Pušća Gornja
Postovi: 1,335
Talking tebi su isto vrane mozak popile.....

Citiraj:
Originally posted by Jelc
Ma meni je najjadnije u stvari kaj je to najača konfa-i onda se "reklamira" na takav način...

A tranu Intelov top proc i najača grafa.

Ono...gospon...to je naš top-model kaj ja znam...BMW-a...da...da...ide kakvih 2 macha...kaj???...pa normalno da smo ga ispustili iz shutlea...bože koja ste vi seljačina ...kaj uopće pitate za takvu pilu kad nemate pojma....
Pa nismo nigdje ni napisali da ide tak brzo po cesti idiote jedan, kaj buš ti nama pričal o poslu-odi si kupi Unića ak ti ne paše...

Meni to zgleda otprilike tak.
daj si prosim te napuni kadu ,ubaci cudotvorne umirujuce trave (tm by my squaw!!)...slozi sportske,par ladnih Zuja,dvatri para klobasa i nafrlji si kakvu relaxing mjuzu.....jel ovo sa ajtroniksom bu postalo trakavica ko Karingtonovi,jos male pa se nebu znalo ko koga radi cega ,da prostite,jel je.e!!

a lijepo sam predlozil pionirski "slet" zderonja pri ajtroniksu ,pa da ih priupitamo par "stvari" kad su vec tak svi "pametni,najbolji,najcjenjeniji" i sve naj....

da nam prvo pripuste Big deBildera da se suoci sa svojom sudbom(zmenom,se razme!!),pa da im mi pokazemo kak se "slaze" "clocka" i "razgovara"....ak buju dobro vucili ,bume im dali da piknu i kablove od struje vu napajanje!!al ne ono njihovo....:burn:
mitzek je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2003., 13:52   #43
marac
Premium
 
marac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: zg
Postovi: 2,030
Citiraj:
Originally posted by Elven
Frajer se sigurno više neće javljat (bilo da se ispriča, "znaš buraz, ono ne gle, bio sam pijan jučer..." ili bilo koji drugi razlog za onakvo ponašanje
Poslije jebanja nema kajanja
marac je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2003., 14:05   #44
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
To sam napravil u nedjelju.
I sad mi je guza glatka ko.....

A kaj se tiče ostaloga-od jednog kakti starog trešnjevčanina nisam očekival da nam tak sramoti kvart....
Da je meni neko tak prjetil-ja bi ga lovil doma a ne u firmi.
Za npr. razbijanje vrata sjekirom dobiješ prekršajnu, za sranje u nekoj firmi lako možeš dobit krivičnjaka.

Zakon drugačije tretira takve stvari.
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2003., 15:14   #45
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Nisam previse obracao pozornost na ovaj thread pa neznam ni sta je taj tip napisao.

Al ono sto sam ja procitao na ove 3 stranice je bilo copy paste.. Svi isto pisete. bla bla bla bla bla blaa

Pa kad su vas zajebali idite tamo i sami ispravite nepravdu. bar ja tako radim .

Od price nikad nista. A koliko vidim vi samo znate ovdje pisat i nista drugo. A dok budete samo pisali Autronic i svi kao on ce zaradjivat .
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2003., 13:09   #46
Stormeye
Billy lives forever
 
Stormeye's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2001
Lokacija: Hrvatska,Split
Postovi: 756
Prije nego kažem nešto više reći ću da sam sretan što živim u ST pa s tim smradovima u Autronicu nikad nisam imao posla.
nisam postao na ovaj thread je rje totalno glupo trošiti dragocjene riječi na takve budale od ljudi ili još gore živcirati se radi njih.
Dovoljno je bilo pogledati Bug na testu konfi kada je onaj Metikoš ili kako se već zove iz Autronica složio kantu za 10.000kn koja dobrano premašuje taj iznos. Naravno odakle mu komponente po toj cijeni osim ako se ne bavi švercom istih iz Italije ili ne znam otkud.
Nećemo više razbijati glavu o ovome,za nas je Autronic to što je,a svi znamo što je pa se nećemo ponavljati.
__________________
FS Amilo M
Stormeye je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2003., 14:03   #47
Veky
...
Moj komp
 
Veky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,950
Citiraj:
Originally posted by Stormeye

Dovoljno je bilo pogledati Bug na testu konfi kada je onaj Metikoš ili kako se već zove iz Autronica složio kantu za 10.000kn koja dobrano premašuje taj iznos. .
Ja sam bas danas vidio taj clanak i osim toga mi je najzesce bilo kaj su tipovi iz buga stavili sapphire 9800se u konfu, mislim strasno.
Veky je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2003., 18:02   #48
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Originally posted by Elven

BTW Činjenica je da servisi (pa i časopisi, iako to svrtane, nema puno veze s temom) uzimaju "šegrte", pa ih priuče poslu. I takav pristup me ne bi smetao (dapače, pohvalio bih ga) da ti "šegrti" ne odu negdje drugdje, jednom kad nauče sve potrebno.

Ne kužim u čemu je problem. Zašto "šegrt" ne bi otišao ako nije dobio 3000kn plaće umjesto 2000kn jednom kad je prestao biti "šegrt"?
Problem je u firmama koje te neće platiti, a ne u ljudima koji kad vide da vrijede više, odu tamo gdje će ih i platiti.
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2003., 23:49   #49
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Originally posted by segregator
Ne kužim u čemu je problem. Zašto "šegrt" ne bi otišao ako nije dobio 3000kn plaće umjesto 2000kn jednom kad je prestao biti "šegrt"?
Problem je u firmama koje te neće platiti, a ne u ljudima koji kad vide da vrijede više, odu tamo gdje će ih i platiti.
To i kažem. U tome je problem, jer jednom kad sve nauči čovjek (tj kad postane dobar serviser) prestane to radit (jer ga firma ne želi platit), a oni dovedu novog kojeg ponovno moraju učit. I to je začarani krug, u kojem su rijetki serviseri na kraju, kompetentni za servis.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2003., 12:52   #50
IceFisherman
Magister Mundi sum!
Moj komp
 
IceFisherman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Zagorje
Postovi: 2,335
... .. zakaj sam ja to propustil ... da sam bar prije to videl ... imal bi ja puno toga za reči ....
... jedno je sigurno ... kod njih nebum nikad nič kupil makar bili i zadnji dučan sa PC opremom na svetu ... a baš sam prije nego sam videl ove dve rasprave razmišljal kak bum kod njih kupil komp .... ali sam se sad predomislil .. jer neču da mi komp sam od sebe doma zgori i da ja onda još moram kupiti nove djelove zbog njihovog neprofesionalnog slaganja komponenti
__________________

INTEL PIV 2.6C@3.1 on ABIT IC 7
Sapphire radeon x1650PRO
2x512mb 433mhz Kingmax




WDC 10GB & Hitachi 160GB & Seagate 80GB
AOC 17", LCD, LM760
Win XP PRO SP2 & SUSE 10.1
Aopen H600B black pearl & Fortron 350W


www.crazywarriors.com
IceFisherman je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na