Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.02.2016., 16:08   #1471
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Smoki_Gs Pregled postova
Khm... Iowa otkljucana sinoc
Sad samo da skupiš te milijone
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 16:10   #1472
Flayer
Why So Serious?
 
Flayer's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 151
Hahahah...tak je i kod mene...Iowa otključana već davno ali nikako skupit cca 15M ako se ne varam
Uvijek ode na neš drugo....
__________________

If you're in control, you aren't going fast enough.
Flayer je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 16:13   #1473
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
E ovo je lol.



Ovo je vec drugi put, kad god naletim na ovog idiota i ako ga ubijem, on me prijavi Vidim po karmi sta gubim. Zasto? Jer radim apsolutno nemoguc dmg, tipa...citadela mozda? Napravio sam mu, paz ovo....13.800 dmga. A lik plovi broadside na cijelu grupu brodova.
Da te ovakve budale prijavljuju, jer neznaju ni mehaniku igre.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 16:23   #1474
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Da te ovakve budale prijavljuju, jer neznaju ni mehaniku igre.
Hahahah, frajer je od preživio s Pensacolom u 18/137 borbi. Od toliko "brisanja" nije ni čudo da ima kratke živce.

Ne živcirat se. Ja sam jučer nafarmao sa Carolinom skoro 150 soma na Fusu i dva jazavca u diviziji sa Nagatima. Oba plove bokovima okrenutima prema meni, jedan pokraj drugoga i pucaju malo po meni malo po Clevelandu iza mene, ja samo držim nos okrenut prema njima i svaka salva je ako ne citadela cca 12 soma. Škola gađanja. Nisam ni gledao, ali nisu me prijavili poslije brijem.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 16:28   #1475
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 447
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
Sad samo da skupiš te milijone
Odigrane dvije partije s IOWOM .... Obadvije sa stock hullom,i samo nekim upgradeovima,jel to kostaaaa...... Ugl,prva partija T10 naravno,ja +dva Yamata vs 3 Montane,da ne govorim o shimakazeima i kagerima sa obje strane,itd itd... Uglavnom,prva opaljena salva je rezultirala sa dvije citadele na Roonu na 19 KM .... U toj partiji sam ostao ziv i ubio nikog Druga partija 2 minute u partiji Fletcher mi sprasi 5 torpeda u bok,ostanem na 6 k HPa,uteknem,ishilam se na 20,vratim se i poderem dva cruisera i Carolini sprasim Citadelu. Prvi dojmovi,jako dobri,jos kad joj uzmem motor,range,i upgradove sve,sjest ce usporedba s NC Jos se kapetan s Colorada retraina...
Ali,zakljucak je da ju necu igrati,jel ako prezivis bitku a izgubis,ispod pola HPa,repair je oko 220 k.. stoga.. samo ce stajat u luci
I mislim da BBi nemaju sto trazit u T8+ bitkama... DDi jednostavno su premocni brodovi.. Doduse,to bi se moglo rijesiti da imas iole bistrije cruisere koji nemaju "RAMBO" DNA u sebi -.-
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php

Zadnje izmijenjeno od: Smoki_Gs. 04.02.2016. u 17:26.
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 17:32   #1476
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Da, veliki je problem što puno CA igrača (pa i u najvišim tierima) ide odmah na druge CA i BBe....umjesto da PRVO riješe DDe....pa to im je glavna zadaća. Ja koristim Hydro na švabama i često krenem na DD odmah i kao potpora drugim DDima i ondaj je to prava stvar. Rjeđe se odlučim odmah na snajpanje. Problem je što ako idem na DD onda moram priči bliže cijeloj protivničkoj floti. Pa ako me fokusiraju njihovi BBi a ja nemam svoj BB kao potporu (često nemam jer demosi ostaju skroz iza i jedva se miču)...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 17:40   #1477
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 447
Ma ok,malo i preuvelicavam,ali upravo sam bio u partiji,gdje je Shima skinio yamatu 80% HPa... u 3 minuti igre I igrom slucaja,nasli smo se ja i Yamato drugi na 9 kilometara,skinuo sam mu citadelu,a on meni prednji turret sa secondary paljbom
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php

Zadnje izmijenjeno od: Smoki_Gs. 04.02.2016. u 17:47.
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 17:48   #1478
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
Da, veliki je problem što puno CA igrača (pa i u najvišim tierima) ide odmah na druge CA i BBe....umjesto da PRVO riješe DDe....pa to im je glavna zadaća. Ja koristim Hydro na švabama i često krenem na DD odmah i kao potpora drugim DDima i ondaj je to prava stvar. Rjeđe se odlučim odmah na snajpanje. Problem je što ako idem na DD onda moram priči bliže cijeloj protivničkoj floti. Pa ako me fokusiraju njihovi BBi a ja nemam svoj BB kao potporu (često nemam jer demosi ostaju skroz iza i jedva se miču)...
Da, poludim kad vidim cruisere kako pale BBove, a zanemaruju DDove na 10km. Švabe su kao stvorene za ubijanje DDova, bolji hydro, dobar RoF na topovima i torpeda da usmjeriš DDa gdje želiš da ide. Zato mi se i sviđa Yorck.
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 19:03   #1479
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
A bas, sve kreteni, BB plovi sa loadanim AP shelovima, sta je vise manje nikakav dmg na DD ako ga i pogodis, em je reload 30sec. A njima je reload 10-15 sec i igra ih 90% sa HE loadanim...i ne gadjaju DDa sta je defacto najopasniji brod. Eto ti logika.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 19:14   #1480
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,671
Zato ja vujek kad san BB spaman na chatu "kill DDs, prio target" itd
nekad upali nekad ne

btw, sexico prepreprejeben brod...na Hull B sam, pa brod gazi sve ispred sebe
samo je brutalno spor, al cekaju me upgrejdi motora, triba skupit jos malo expa
pa onda hull C
12 AP granata, sta god pogodi broadside, i t8 BB, busi sve zivo i nezivo, min 1 citadela po hitu
CA topim iz jednog salva
Jucer sam americkog CA, nesicam se kako se zove, t6-t7 ,na 7km udaljenosti, nos mu okrenut prema meni, probusio za 2 citadele u nos

Gledam statistiku sa sexicom
13 bitki
11 pobjeda
prosjecno 1340 exp
prosjecno 75k dmg po bitki

Zadnje izmijenjeno od: webstartm. 04.02.2016. u 19:19.
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 22:42   #1481
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Danas u startu partije izownao jednog Rangera. Carrier snipe samo takav. Prvo je popio 5 torpeda, ostao na malo HP-a da bi ga naknadno zapalio za lagano roštiljanje i slobodno letenje po cijeloj mapi.

Citiraj:
Autor webstartm Pregled postova
Jucer sam americkog CA, nesicam se kako se zove, t6-t7 ,na 7km udaljenosti, nos mu okrenut prema meni, probusio za 2 citadele u nos
Da nije Pensacola?

Super da si zadovoljan brodom, meni isto brutalan BB. Nije da copram ali doći će i vrijeme kad te RNGesus neće htjet.

Obavezno uzmi Hull C, dodatno skraćuje rudder shift i daje ti malo bolji oklop ako se dobro sjećam.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 05.02.2016. u 08:46.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 22:52   #1482
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,671
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova

Da nije Pensacola?

Super da si zadovoljan brodom, meni isto brutalan BB. Nije da copram ali doći će i vrijeme kad te RNGesus neće htjet.

Obavezno uzmi Hull C, dodatno skraćuje rudder shift i daje ti malo bolji oklop ako se dobro sjećam.
Jest, Pensacola

Znam da nece RNG uvik, al zasad stvarno dobro ide.
Samo nestignem igrat, mozda 2-3 partije dnevno max, baš šteta
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 22:52   #1483
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Danas u startu partije izownao jednog Rangera. Carrier snipe samo takav. Prvo je popio 5 torpeda, ostao ma malo HP-a da bi ga naknadno zapalio za lagano roštiljanje i slobodno letenje po cijeloj mapi.
Danas sam igrao sam Zuihom malo, nevjerovatno koliko je zajebanije pogodit sa japanskim torpedima, a i lakše ih je izbjeć jer im je spread popriličan prvih nekoliko sekunda.

Sa američkim CVovima bi bez problema dropao tik do broda i pogodio sa 4-5 torpeda. Sa japancima moram sa obe grupe dropat da bi bih imao isti broj pogodaka.
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 23:02   #1484
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Lun Pregled postova
Danas sam igrao sam Zuihom malo, nevjerovatno koliko je zajebanije pogodit sa japanskim torpedima, a i lakše ih je izbjeć jer im je spread popriličan prvih nekoliko sekunda.

Sa američkim CVovima bi bez problema dropao tik do broda i pogodio sa 4-5 torpeda. Sa japancima moram sa obe grupe dropat da bi bih imao isti broj pogodaka.
Jup, s japancima je komplicirano i treba puno multi taskinga odradit. Ryujo ima 5, a Hiryu 6 eskadrila u zraku. Ako se ne varam Taiho ih može imat i 7!

Ako je meta imalo sposobna, vrlo ćeš ju teško pogoditi i sa amerima. Treba navikavanja. Ovisno o snazi AA, manevarbilnosti i situaciji ja idem ili jedna sa svake strane ili obje zajedno grupirane za maksimalni efekt. To pogotovo kad brod ima jak AA.

Nemoj računat na više od 6 pogotaka. To možeš na Fusu, Nagatu i Amagiju napravit - ako si ih uhvatio nespremne, spore ili braindead. Idealno je 4-5, najćešće 4 pogotka. Jedini slučaj kad sam napravio 7 je kad sam pogodio metu iza ciljane.

S japancima imaš opciju koristit obje eskadrile za napad u križ. I najbolje kad se meta nasulaka možeš sa konvergirajućom putanjom torpeda lansirat sa sigurne udaljenosti. Fenomenalno za rješavanje AFK ekipe, strpat im svih 8.

Kako imaš puno eskadrila moraš bit domišljat. Recimo sa Ryujom sam ja znao jednu poslat na CA da mu potrošim Defensive Fire. Nakon toga nalet s torpedima i ako preživi nalet sa zadnjom grupom dive bombardera za vatricu.

Ono što sam danas isprobavao je prvo grupni nalet sa DB da mu malo smekšam AA, kad se popravi nastavak sa TB... Nije loše za recimo Colorada.


Uglavnom, može se. Vidio si i sam da lako potapam DD-e. A grupu od 8 torpeda je teško za izbjeć.


Nisam igrao s amerima, ali mislim da ameri imaju veću šansu za flooding. Koliko vidim to isto dosta ovisi o tome gjde torpedo pogodi.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 23:31   #1485
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
S japancima imaš opciju koristit obje eskadrile za napad u križ. I najbolje kad se meta nasulaka možeš sa konvergirajućom putanjom torpeda lansirat sa sigurne udaljenosti. Fenomenalno za rješavanje AFK ekipe, strpat im svih 8.
Pokušao sam napast u križ, pa sam sjebo stvar totalno, pogubio pola aviona, dropao 3 torpeda normalno i pobjegao
Istovremeni drop je fenomenalan za rješavanje DDova, jer se nemogu provuć između torpeda. Jedan izyaslav je to naučio danas na teži način
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2016., 00:34   #1486
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Misliš na istovremeni drop obje grupe? Da, to ako si bacio pod 90° je game over. Ja sam to u onoj partiji s Krakenom napravio jednom Ognevoiu. A to koliko puta sam ja sjebo stvari najbolje pokazuje moj WR sa Zuihom. Ne bih o tome. Izvlačim se na činjenicu da je radi ARP misija i farmanja aviona bilo teže.

Ali može se i sa samo jednom grupom, samo treba pazit da ti meta aktivno ne manevrira jer onda je bez (a koji put i sa) dvije jako teško. Prekjučer me jedan Atago tako izmanevrirao da sam ga samo sa DB-ima mogao pogoditi. Toliko o tome da se manual drop ne može porazit... Tu ekipu bez mozga zbog koje nerfaju CV-e u 0.5.3 bi toljagom tukao.

S jednom TB grupom se lako rješit DD-a kad tebe ganja recimo. Ili što mi se par puta dogodilo, idem u pravcu nekog broda za torpedni napad i vidim da ću spušit eskadrilu jer nemam lovaca blizu a lik me presreo sa svojima. E onda znam bacit torpeda na obližnji DD koji je mislio da ja samo prelijećem... Upalilo je do sada svaki put. #muahahah Da ne velim kako su ti onda avioni brži za bježanje jer su izbacili teret.

I sa Ryujom je išlo teško u startu, pogotovo jer svaki CV ima avione kad ga otključaš tier niži. A znaš i sam što to znači protiv amera. No, polako vježbom i igrom mačke i miša sa Ryujom sam znao presudit dosta partija. Kad to uspiješ Hiryu je brutalna nagrada sa sav trud. Vrijedilo je sve ove partije prije muku mučit protiv Bogue-a i Independence-a. Langley uglavnom voze zeleni, pa tu s Hoshom nije toliko bilo problema a i sam si izgubljen i ne znaš što radiš jer ti je prvi put.


Malo pomalo dobiješ osjećaj za manual drop, a onda ista stvar za DB eskadrile. Sad na sve bacam ručno bombe, i na DD-e koji manevriraju. Jedva čekam taj skill 5. reda za jedan avion više. Onda mi ni američki lovci neće radit tolike probleme (i.e. neću svoje morat žrtvovat da bih prošao sa svojima u napad) i DB će postat efikasniji radi veće šanse za vatru.

S Hiryu ti jedino drugi Hiryu sa 3-1-1 može radit probleme, ako nisi skoncentriran i zanemariš borbu s njegovim lovcima. Ranger ako igra AS ima 2-0-2 i defakto je beskoristan tvom timu ako te ne uspije cock-blockat sa fighterima i aktivnim strafeom, ali tu školu si prošao s Ryujom. I sad imaš eskadrilu lovaca više.

Najbolja stvar od svega, ovo je prvi CV s kojim rješavaš Clevelande (barem u ovom patchu, ne znam što će bit ako smeće od AA buffa zaživi u 0.5.3 jer u njemu Cleveland iz "OP AA prelazi u brutalno OP AA"). Avioni su ti brzi, i po prvi puta lovci imaju veći ili podjednak DPS kao i ameri. Tako da malo kombinacije strafe i vrlo lako se preokreće partija.


Skužio sam da kad igramo u diviziji da se malo opustim i ne gledam gdje sam najpotrebniji na mapi. To moram isto još disciplinirat.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 05.02.2016. u 08:44.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2016., 15:06   #1487
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2016., 15:51   #1488
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
I moraju to napraviti kad se totalno mijenja meta-game slaganja kapetana. Što se tiče AFT nerfa s njime se slažem koliko god sam uživao u exploitanju istog sa Clevelandom. Isto tako bi se nakon toga Mogami trebao vratiti na T-7 kao što je originalno i bio jer CA na T-7 imaju domet oko 15 km koliko će sad imat.

EM i BFT nerf mi nije skroz jasan, valjda u sklopu AFT nerfa ili tipično u WG stilu "over doing it".

Citiraj:
Autor Lun Pregled postova
P.S. Zuiho je sranje.
Izdrži, Ryujo je već puno bolji ali Hiryu je u skoro svemu superiorniji od Rangera. Ako 0.5.3 promjene zažive, isto će biti i sa Shokaku vs. Lexington. Zasada Lexi ima 2-1-1 loadout koji je prvi balansirani kod amera. No ne zadugo koliko se čini...
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2016., 15:55   #1489
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Project R....ne kužim bodovanje...piše 149 pearls available i toliko sam skupio. A navodno 150 treba da uđem u bubanj. Pa kak sad? Zašto ne mogu dalje od 149?

EDIT: skužio sam..imam samo weekly misije..one low tier i CV nemam...moram sad kupit Wakatake i super će doć preslaganje pointsa od kapetana jer sam prodao Myoko koji više ne igram..

BTW imamo 3x XP za vikend

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 05.02.2016. u 16:00.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2016., 16:06   #1490
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Znači sve brodove izvozim iz luke za vikend.

Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Izdrži, Ryujo je već puno bolji ali Hiryu je u skoro svemu superiorniji od Rangera. Ako 0.5.3 promjene zažive, isto će biti i sa Shokaku vs. Lexington. Zasada Lexi ima 2-1-1 loadout koji je prvi balansirani kod amera. No ne zadugo koliko se čini...
Da se nadovežem - s Ryujom sam imao prosječno dmg. oko 54 soma što je u rangu Colorada (prema mojim statstikama). S Hiryu-om mi se prosjek kreće oko 80 soma. Čisto za usporedbu, s Carolinom sam na 67 soma => Hiryu je prvi pravi dmg dealer.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2016., 16:52   #1491
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Da se nadovežem - s Ryujom sam imao prosječno dmg. oko 54 soma što je u rangu Colorada (prema mojim statstikama). S Hiryu-om mi se prosjek kreće oko 80 soma. Čisto za usporedbu, s Carolinom sam na 67 soma => Hiryu je prvi pravi dmg dealer.
Mislim da je problem jer nisam imao upgradeane bombere, minekaze mi je srušio 2 bombera solo, nisam mogao vjerovat. Upgradeat ću ih pa ću vidit kako ide.

Nikako se naviknit na ovaj spread torpeda. Ameri su puno lakši za igrat.
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2016., 16:57   #1492
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,671
Mozete mi odma napisat prijedloge za skillove od 1 do 5 za

New Mexico
Aoba+Myogi
Minekaze+tier iza njega
Kuma (njega san ostavia u garazi sa posebnim kapetanom)

Dalje od t7-8 necu ic s nijednim brodom
Znaci moc ce se svi points redistributirat? epic...kad san bia noob san stavlja nepotrebne skillove

Thx!!
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2016., 20:21   #1493
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
I evo nova optuzba, da koristim super defence hack, jerbo sa izumo stojim anglan i igram se sa 1/4 brizne il rikverc dok ima meta sta plove broadside. Enemy izumo plovi, naravno, broadside. I dere se u chat kako je nemoguce da mi ne radi dmg....cak ga je i njegov tim izgadio. Majke ti mile, kako ti debili uopce dodju do T9, a uskoro i do T10 broda.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2016., 21:55   #1494
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor webstartm Pregled postova
Mozete mi odma napisat prijedloge za skillove od 1 do 5 za

New Mexico
Aoba+Myogi
Minekaze+tier iza njega
Kuma (njega san ostavia u garazi sa posebnim kapetanom)

Dalje od t7-8 necu ic s nijednim brodom
Znaci moc ce se svi points redistributirat? epic...kad san bia noob san stavlja nepotrebne skillove

Thx!!
Mislim da je pametno pričekati dok ne sleti 0.5.3 jer ima novih skilova i treba vidjeti kako je najpametnije složiti kapetane onda.

Samo napomena, nakon Minekazea ti je Mutsuki. Koji se toootalno drukčije igra od Minekazea. Imaš torpeda s dometom, koja su dosta sporija i reload preko minutu. To traži strpljenje i puno taktičkog razmišljanja odnosno pažljivog biranja meta. Globalno su Pensacola i Mutsuki smatrani smećem, drugim riječima nisu za svakoga jer zahtjevaju drugačiji način igranja.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2016., 22:27   #1495
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,671
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Mislim da je pametno pričekati dok ne sleti 0.5.3 jer ima novih skilova i treba vidjeti kako je najpametnije složiti kapetane onda.

Samo napomena, nakon Minekazea ti je Mutsuki. Koji se toootalno drukčije igra od Minekazea. Imaš torpeda s dometom, koja su dosta sporija i reload preko minutu. To traži strpljenje i puno taktičkog razmišljanja odnosno pažljivog biranja meta. Globalno su Pensacola i Mutsuki smatrani smećem, drugim riječima nisu za svakoga jer zahtjevaju drugačiji način igranja.
I mislio sam pričekati 0.5.3 pa onda skillove staviti

Onda bih mogao ostati na Minekazeu jer nemam bas strpljenja u igrama
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2016., 00:08   #1496
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 447
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
I evo nova optuzba, da koristim super defence hack, jerbo sa izumo stojim anglan i igram se sa 1/4 brizne il rikverc dok ima meta sta plove broadside. Enemy izumo plovi, naravno, broadside. I dere se u chat kako je nemoguce da mi ne radi dmg....cak ga je i njegov tim izgadio. Majke ti mile, kako ti debili uopce dodju do T9, a uskoro i do T10 broda.
Pitaj Thora kako su se proveli Amagi,Carolina,i mislim Colorado.... I jos neki cruiseri kad smo ih nas dva sistematicno otjerali sa Carolinama uz pomoc Mitre koji ih je strasio svojom tašnom(salu na stranu,oneshotao je cruisera u par minuta gejma)
Ja sam se najprije zaletio nosom ko konj na Amagija sa full speed i na jedno 14 km potego rucnu i u rikvers,dok je Thor kraj mene se pozicionirao,a Mitra se suljao izmedu svega toga i onda smo kombinirano jednog po jednog... Ta kooperativnost ih je tako zbunila da se cini mi se neki cruiser zabio u Colorada,ili Carolinu,Amagi nije znao kud skrenuti,citadele se dijelile ko slatkisi .... Zao mi je sto nisam snimao taj game
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2016., 02:18   #1497
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Jao da, kako smo ih pomeli u toj - skoro tužno za gledat kako su se razbježali, ono sudaranje kad su vidjeli da nas dvojica jurišamo naprijed.

EDIT: Ne sjećam se Colorada, ali bio je Hipster s njima. I ona dva Nurnberga koji su jedan po jedan izvirili iza otoga za vježbu gađanja na 10 km.


Pred spavanje, Mutsuki at its finest - kad ownaš sa T-6 brodom u T-8 partiji:



Ovaj Concealment Expert skill zlata vrijedi. Na mapi Trap dolje na onoj A bazi gdje je tarapana plovim mirno i od svega par tier-a više imam skoro 2 km bolji concelament = spotanje za svoj tim. Farragut u capu i nije mu jasno što ga je spotalo, dimi i daje petama vjetra. Rješim Amagija, zatim tog Farraguta kad je s druge strane probao ući u cap. Tu su već se ohrabrili i krenu svi u A pa sam morao bježat i jedva živu glavu izvučem. Dok bježim vidim ide Myoko na 4km taman između dva otoka sa sjeverne strane. Kako je spotan od mog tima, lansiram jedan spread od 3 torpeda jer mi je drugi Cleveland onesposobio. Sva tri pogode i pada i Myoko - one shot kill.

Vidim da mi tim nije baš bistar, gubimo brodove brže nego ih ja potapam. Sad kad su capali A, cijeli njihov tim juri prema B. Dakle moram i ja na B da makar zaustavim cap i onemogućim ili usporim gubljenje bodova. Uletavam i pri tome lansiram torpeda na Sexico koji je na pol HP-a. Pada i on, a mene rješava Colorado jer sam se izbjegavajući granate nasukao.

Osvoje nam sve tri baze, Shokaku jedva izbjegne torpeda od Lexingtona i ostane na 100 HP-a a Aoba uspije završit Clevelanda. Dobivamo na minimalnu razliku bodova jer je vrijeme isteklo. Kakva partija.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 06.02.2016. u 02:38.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2016., 10:51   #1498
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Jučer one shotam Nurnberga u Nagatu...sa 17km...već sam zaboravio kako su moćni BB. Imam hrpu freexp skupljeno jer nisam dugo ništa otključavao i sad i ja mislim da možda idem put Yamata a ne Hindenburga hehe..zadnja partija sinoć u ranked, s Hipsterom...riješim Fubukija, Ataga i Carolinu (njega uz pomoć Yorcka)...i sad na kraju u partiji ostanemo protivnički Nagato i ja...on na 50% ja na 30% HPa...chargam ga, zapalim s HE pa onda AP...ispalim torpeda...i baš kad je trebo popit torpeda potopi me sa salvom....volim takve partije
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2016., 11:07   #1499
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
To i je smisao BBa, tanka sve sta rokas na njega, a kad te jednom skine odes u mp3. Nagato je jedan od onih BBova gdje je gadan za cruisere na range, a ako mu pridjes na 6-7km za torp run, onda ima brutalne secondarye.

Inace cruiser koji potopi BB je vise sreca nego skill (ako je duel u pitanju). Toliko rnga je u igri da spread sta treba da promasi pogodi nekim strey shellom i napravi cudo od dmga.

100k do Yamata. Ili 70 ako spalim free exp.
Face forward brod moze tankat, 1 tirp, jedna iowa i 1 NC, ispred mene na 10-12km, svi se vrte i daju mi broadside, ja dijelim shotove sakom i kapom, 3 hita u pravo mjesto..1200 dmga. Za popizdit od muke sa topovima. Da ja drugi bb unutar 10km direkt u citadel area pogodim sa par shelova i dmg nikakav, a kut postenih 90. Na kraju su mi unistili sva 3 topa jer sam jebo jeza ako im dam broadside a oni preglupi da mi dodju sa boka. Dobili su rundu, naravno, al komedija sa nepouzdanoscu topova. Ovo nisam iskusio sa Nagatom il Amagijem. Kad te topovi hoce, opalim 4-5 citadela na NC il Iowu, cruisere overpenam redovito sa broada, al danas sam unakazio 2 pepsikole a plovili su direktno od mene, pogodim ih u dupe i opalim citadele, go figure.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 06.02.2016. u 12:53.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2016., 13:14   #1500
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Ono kad ti dnevni X3 bonus izmakne radi debilnog tima, a ti sve napraviš kako treba... 3. po redu Kraken sa Hiryu-om:



"Dosta o mom autu, ajmo malo o meni lol" ali ovo moram podijelit:

- DD kojeg sam torpedirao je bio jako impresioniran, čak sam i kompliment dobio "best damn CV I ever saw". Karma mi se popela na 12.

Još je i Double Strike pao.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na