Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.01.2007., 22:58   #1
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Maturalni rad

Here goes my story... Ovak... Imam maturalni radi iz informatike, tema grafičke kartice. :clap:

Sve je to super, znanje o tome ne fali, a i ima toga na netu da napišem sagu o tome. Jedini problem koji me muči jest kako da sastavim sadržaj, ako me kužite na kaj mislim... Ona druga ili treća stranica na kojoj pišu naslovi koju se obraduju... Ne znam kak da to posložim... Imo sam na umu inače nešto tipa, povijest grafičke(razvitak, prvi počeci), tehnologije, vrste grafičkih sučelja, proizvodjači, upotreba etc. Malo me to sve zbunjuje, pa ako bi mi mogli pomoći sastaviti nešto, savjetovati, ubacit neke još naslove koje bi mogo obradit i tako to...
Znam da je bi to trebao biti samostalni uradak, ali nije ni to baš lako... : sweating

Much tnx : hello2 :

Zadnje izmijenjeno od: Matth€w. 22.01.2007. u 00:02.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2007., 23:50   #2
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Počneš sa uvodom nekim, di veliš u kratko kaj su uopće graf. kartice, pa onda nekaj o prikazu slike, pa povijest (nastanak i razvoj etc.), 2D/3D prikaz, akceleratori. Proizvođači baš i nisu važni, moš ih nabrojat. Djelovi graf. kartice (pa svaki posebno objasnit), upravljački programi, filtri prikaza etc...
Mislim da sredinu sadržaja nemreš fulat kako god posložio, a na kraju pukneš zaključak i tokove budućeg razvoja...

IMO, neznam zakaj si uzimate tak "teške" maturalne radove. Mislim, i ja volim informatiku, ali me to nije spriječilo da si uzmem maturalnu radnju iz tjelesnog
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.01.2007., 00:01   #3
gorluk
Čovjek
Moj komp
 
gorluk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,156
Recimo: Uvod / povijest / arhitektura, način funkcioniranja, tehnologija itd / vrste grafičkih kartica i njihova namjena / trendovi, odnosno osvrt na budućnost grafičkih kartica, nove tehnologije (tu nadrobi o AMD / ATI, physics karticama, korištenju nezaposlenog GPU-a itd.). To bi bio glavni kostur, a onda po potrebi određena poglavlja podijeli na nekoliko manjih cjelina itd.
gorluk je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2007., 00:01   #4
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Počneš sa uvodom nekim, di veliš u kratko kaj su uopće graf. kartice, pa onda nekaj o prikazu slike, pa povijest (nastanak i razvoj etc.), 2D/3D prikaz, akceleratori. Proizvođači baš i nisu važni, moš ih nabrojat. Djelovi graf. kartice (pa svaki posebno objasnit), upravljački programi, filtri prikaza etc...
Mislim da sredinu sadržaja nemreš fulat kako god posložio, a na kraju pukneš zaključak i tokove budućeg razvoja...

IMO, neznam zakaj si uzimate tak "teške" maturalne radove. Mislim, i ja volim informatiku, ali me to nije spriječilo da si uzmem maturalnu radnju iz tjelesnog
Ja sam skoro uzeo iz tjelesnog isto Formula 1 Love it...
Ovo je nekak prevagnulo... Al ni mi žal
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2007., 12:40   #5
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
To bi bilo to onda, onak u grubo? Mogu se bacit na posao?
Matth€w je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na