Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.06.2015., 08:07   #1
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,341
Stanje videoigara današnjice

Citiraj:
How Do Video Game Publishers Continue To Get Away With Mistreating Their Customers?
Odličan tekst, preporučam:

http://consumerist.com/2015/06/17/ho...eir-customers/
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2015., 16:07   #2
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Stvarno izvrstan članak! Baš mi je drago da si ga linkao. Sviđa mi se što nije pristran, već dio odgovornosti stavlja i na gamere/kupce. Nešto o tome sam prije koji mjesec spominjao na temi o gašenju Maxisa od strane EA.

Još je jedna stvar koju bih dodao u priču... Osobno mislim da je digital distribution odlična stvar, ali velika mu je mana to što su na taj način igre dostupne doslovno svima. Potrebno je samo imati dovoljnu količinu novca na računu i igra je u tren na nečijem PC-u, Xboxu ili PS-u, pa tako "klinci" bez ikakvih problema kupuju igre na kojima je jasno naznačeno da su primjerene samo za odrasle osobe. Potrebno je staviti bilo koji datum rođenja koji će rezultirati time da je osoba 18+ i to je to. Novac kojim su kupili igru u većini slučajeva nisu sami zaradili i ne znaju njegovu stvarnu vrijednost. Zbog toga ga ni ne cijene dovoljno, a onda se na isti način odnose i prema kupljenoj igri: aha, igra ne valja, ali imam još stotinu drugih, pa nije bed.

Tu su i communityji, čije ponašanje također velik utjecaj na stanje videoigara, ali to je pak priča za sebe.
KhongLo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na