Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.10.2020., 10:54   #4861
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Playoff P na aparatima znao sam da toga ima puno, ali ovo je stvarno prava kolekcija

https://streamable.com/ev4t4m
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 13:05   #4862
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
It was a bad shot.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 14:56   #4863
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
To naravno ne znači da on ne uzima nešto sa strane da poboljša svoje performanse. Ali da li je uistinu tako, tko će znat...

Bilo je to zlatno doba kokaina, alkohola i kockanja, droksali su se više za zabavu nego da bi bili bolji na terenu
Ne znam, ja bi prije tipovao na steroide i slične performere po pitanju igrača iz 90-ih nego NBA igrača modernog doba kad je kontrola rigiroznija, a znanost po tom pitanju naprednija.

Ako je onda prolazio kokain lagano , ko zna što se sve tu dodatno uzimalo bez ikakve kontrole. Jordan steroidko hehe

King prirodna dominacija i šamaranje glupave stoke sitnog zuba po terenu , a pogotovo neke van njega hehe
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2020., 23:10   #4864
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Jordan vs Lebron - The Best GOAT Comparison

Evo jedne jako detaljne usporedbe (video od pola sata s jako puno usporedbi i dodatnih naprednih statističkih kategorija), ali najjači dio je: u zadnjim šutevima koji mogu riješiti tekmu, Lebron ima postotak šuta 20%, što je dramatičan pad u odnosu na prosjek karijere (50%), a Jordan ima isti postotak šuta (50%) odnosno čak malo viši od prosječnog postotka u svojoj karijeri (49%).

https://www.youtube.com/watch?v=tl3mR6eoEa8
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 20:17   #4865
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Tko želi čuti nešto više: Earl Watson Joins Gilbert Arenas To Talk NBA Coaching

Zanimljiva perspektiva od strane Watsona, nisam uopće razmišljao da on nije kriv za koma igru phoenixa dok je bio trener.


Morey dobio pedali, vjerojatno ste do sada pročitali, ali niste pročitao da ja napisan članak o njegovih 13 godina u hostonu. Mislim da sa ovim vlasnikom škrticom houstonov put je strmo prema dolje.

Citiraj:
Morey emphasized the importance of James Harden during his run as general manager, writing that "James Harden changed my life."

"An entire page could be dedicated just to James. He not only transformed my life but also revolutionized the game of basketball -- and continues to do so -- like almost no one has before.

"The game is played differently because of James, and on every playground in the world, the next generation of talent is studying and imitating his game," wrote Morey.

Morey also reflected upon working with other stars he brought to the organization.

"I loved working together on how to get his incredible Hall of Fame teammates Dwight Howard, Chris Paul and Russell Westbrook to the Rockets. I will be rooting for James to win a championship in Houston. It's how this story should end."
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 21:47   #4866
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
to je to, Agent Zero je objasnio: zbog toga što je jedna ekipa imala tri šutera kalibra Ray Allena (Curry, Clay, KD), današnja nba košarka je lošija nego ikad jer se svodi na natjeravanje lopte do linije za 3 poena.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 22:34   #4867
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Ne slazem se nikako s tim. Em je taj smjer krenuo i uzeo maha prije nego je KD dosao u GSW, em se njihova igra ni prije ni nakon dolaska KDa nije svodila na napucavanje trica (pogledaj pod Rocketsi). One dvije sezone gsw je bio gust gledati.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 23:17   #4868
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Mislim da su baš is gswa tih 4 godine bili rekorderi po zabijenim mid range šutevima.

Jednostavno kad imaš takve šutere, svaki šut je dobar šut.
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 08:15   #4869
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
nisi pogledao video pa si moj post krivo protumačio. radi se o tome da je GSW imao 3 Ray Allena u petorci koji su trpali nenormalno (ne samo trice) i osvajali prstenje, a 29 preostalih ekipa je imalo 0 Ray Allena u petorci, ali su svejedno pokušali trpati trice i forsirati šut kao i GSW i nije baš išlo.

pozicija 5 praktički ne postoji jer nitko nema debelog centra kojeg treba čuvati pod košem, ekipe imaju visoke četvorke koje s loptom mogu sve živo, a jedna od bitnih stvari koje se danas traže je pogađaš - šut zamisli Shaqa i njegov broj poena da je umjesto igre leđima pod košem bio primoram šutirati s poludistance bacanja su mu bila kriminalna, dakle šut bez ikakve obrane, pa taj ne bi osvojio ništa da je morao šutirati

podatak da se danas u odnosu na prije 20 godina ispali 20ak trica više po tekmi, a istovremeno je prosjek zabijenih poena samo za par koševa veći govori sve. pogledaj video od 24. minute...

Citiraj:
Autor SympForTheDevil Pregled postova
Mislim da su baš is gswa tih 4 godine bili rekorderi po zabijenim mid range šutevima.

Jednostavno kad imaš takve šutere, svaki šut je dobar šut.
upravo to. analitičari su skužili da GSW šutira više nego bilo koja druga ekipa i da osvaja pa su ostali treneri došli na briljantnu ideju da će i njihove ekipe biti konkurentnije ako počnu forsirati šut Harden i još par igrača u ligi mogu trpati tim tempom, sve ostalo je natjeravanje iz obrane u napad i pumpanje obrambenih skokova protivničke ekipe
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 09:08   #4870
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
E, tak već da. Nisam stigao video pogledati, pa sam komentirao samo pisanje.


Imao je GSW sjajno posloženu ekipu, ali ključ je bio u njihovom keep the ball moving sistemu igre s puno kretanja i igrača i lopte, gdje su svi igrači jednako screenali i trčali, pa bi znatno lakše netko dobio dobar šut. A to je nešto što druge ekipe nisu mogle iskopirati jer nemaju takav profil igrača. Dodavanjem Duranta dobili su još jednog fantastičnog šutera, ali i jednog od najboljih iso scorera na poziciji krila. To je već bila perverzija. Kad su bili zdravi, nitko ih nije mogao dobiti.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 10:08   #4871
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Čuj kao bili zdravi hehe

Paradoksalno baš zvuči kad se zna da su najviše od koristi ozljeda protivničkih igrača imali baš oni. 2018 ih je Houston imao na konopcima i da CP3 nije otišla zadnja loža na 3:2 ubili bi ih jer su ovi tad baš imali igru za njih.
Pa 2017 kad su Spursi meli pod sa njima 30 razlike pa su uključili Zazu Pachuliu da se ništa ne prepusti slučaju, od tada su se korigirala i neka pravila u nba po tom pitanju. Je bila prva utakmica serije, ali zašto ne ozljediti najboljeg protivničkog igrača ako se ima prilika.

Ne spominjem sad uopće aspekt ''nečasnog udruživanja'' i 4 loša ubiše Miloša nakon što ih je King smlatio bananom, , ali ako je itko imao sreće sa ozljedama protivnika imali su oni. Pa i bez Duranta 2015 ih je King meo dok se nisu ozljedili Love i Irving.
Uza svu tu sreću sa ozljedama protivnika, imali su i suce na svojoj strani jer se gurao brend GSW žestoko, samo protiv Houstona (nakon ozljede CP3 ??) su im dozvoljavali ilegalne blokove čudo.

Bez Duranta , a sa Klayom , Curryem i Draymondom uz popratni orkestar prošle godine protiv Raptorsa imaju skor 2-6, s tim da su ih razbucali Rapsi sve 4 u Oaklandu. Toliko o tome, ugasili ih kao opušak.

Napadački, momčad krcata talentom, ali izuzetno ljigava i sklona prljavim potezima sve u svrhu postizanja cilja.

I zapamti, tek ćeš sad vidjeti koliko zapravo vrijede, neće se ti momci više osladit naslovom nba niti će izać sa zapada u poziciju da ga brane. Šta su jamili, jamili su nek se tuku nogom u guzicu hehe
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 11:05   #4872
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
potpisujem sve ovo gore napisano jer su to činjenice, a ne tvoj subjektivni stav, svejedno cijenim što nas tu i tamo podsjetiš

činjenice su i da je dottore navijao za Orlando dok se nije pojavio Harden, znamo da Gilbert voli Arenasa (no shit Sherlock!), ali me živo zanima za koga ti navijaš jer si u zadnje vrijeme tolko žuči bacio na sve i svakoga da je jedino moguće da navijaš za Sacramento Kingse, pokoj im duši
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 11:10   #4873
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Ante navija za dobru košarku.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 11:18   #4874
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
potpisujem sve ovo gore napisano jer su to činjenice, a ne tvoj subjektivni stav, svejedno cijenim što nas tu i tamo podsjetiš
Naravno, samo činjenično pošteno, pa ko koga zajebe hehe.

Nemam nekih favorita u nba, nemam tu neku poveznicu sa franšizom kao u nogometu gdje se zauzmeš iza nekog kluba, u nba mi kako dođe. U zadnje vrijeme sam većinom against nekog istina živa, što ćeš takvo je vrijeme izraženih antipatičnosti

Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Ante navija za dobru košarku.
Hvala brate, znao sam odmah da se mi kao pravi košarkaški sladoljubci (što bi rekao Cvik) dobro razumijemo
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 14:55   #4875
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
potpisujem sve ovo gore napisano jer su to činjenice, a ne tvoj subjektivni stav, svejedno cijenim što nas tu i tamo podsjetiš

činjenice su i da je dottore navijao za Orlando dok se nije pojavio Harden, znamo da Gilbert voli Arenasa (no shit Sherlock!), ali me živo zanima za koga ti navijaš jer si u zadnje vrijeme tolko žuči bacio na sve i svakoga da je jedino moguće da navijaš za Sacramento Kingse, pokoj im duši

Pa zar nije kristalno jasno da Ante pije vodu iz Kraljičinog zdenca?



Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova

Paradoksalno baš zvuči kad se zna da su najviše od koristi ozljeda protivničkih igrača imali baš oni

i kakve to veze ima s time što sam rekao da su zdravi bili praktički nepobjedivi? Baš nikakve, hehe



Citiraj:
2018 ih je Houston imao na konopcima i da CP3 nije otišla zadnja loža na 3:2 ubili bi ih jer su ovi tad baš imali igru za njih.
Pa 2017 kad su Spursi meli pod sa njima 30 razlike pa su uključili Zazu Pachuliu da se ništa ne prepusti slučaju, od tada su se korigirala i neka pravila u nba po tom pitanju. Je bila prva utakmica serije, ali zašto ne ozljediti najboljeg protivničkog igrača ako se ima prilika.
Ne spominjem sad uopće aspekt ''nečasnog udruživanja'' i 4 loša ubiše Miloša nakon što ih je King smlatio bananom, , ali ako je itko imao sreće sa ozljedama protivnika imali su oni. Pa i bez Duranta 2015 ih je King meo dok se nisu ozljedili Love i Irving.
Uza svu tu sreću sa ozljedama protivnika, imali su i suce na svojoj strani jer se gurao brend GSW žestoko, samo protiv Houstona (nakon ozljede CP3 ??) su im dozvoljavali ilegalne blokove čudo.[/QUOTE]A jesi ga namljeo svega

Čuj, neću niš posebno komentirati, nema smisla dovoljno si se diskreditirao komentarom o Spursima na temelju jedne tekme.


Al zanimljivo kako ga seruckaš oko sreće Warriorsa s ozlejdama nadugo i naširoko, a s druge strane ti je King imao istu situaciju u finalu dvije godine ranije kad je Curry igrao ozlijeđen hehe




Citiraj:
Bez Duranta , a sa Klayom , Curryem i Draymondom uz popratni orkestar prošle godine protiv Raptorsa imaju skor 2-6, s tim da su ih razbucali Rapsi sve 4 u Oaklandu. Toliko o tome, ugasili ih kao opušak.

Ko opušak, ha, pa kak su onda oni tek ugasili Kraljicu godinu dana ranije



Citiraj:
I zapamti, tek ćeš sad vidjeti koliko zapravo vrijede, neće se ti momci više osladit naslovom nba niti će izać sa zapada u poziciju da ga brane. Šta su jamili, jamili su nek se tuku nogom u guzicu hehe
Ni ne moraju što se mene tiče, ja ti nisam navijač GSW-a (doduše sam ih volio gledati prije dolaska Duranta), tek mi dobro dođu da trolam Kraljičine podanike . Ugasili su 3 puta puta Kraljicu zabivši ju u čikobernicu, sasvim dosta najslađe prvi puta kad su uzeli titulu favoriziranoj Kraljici kao potpuni outsajderi hehe
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 19.10.2020. u 16:41.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 15:18   #4876
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Nema potrebe se prepucavati kada je svatko u pravu u određenom dijelu. Ti Roberto doduse u manje dijelu. sala

Osobno ne volim jamesa. Ali taj dio koji ne volim je zapravo toliko nebitan(glumac ponekad, npr sada u fanalu 2 minute do kraja kada zakucava i lupa rukom o tablu, ponekad los suigrac) jer je toliko dobar da ne mozes da ga ne volis gledati.
Da mi je drago kad izgubi, naravno. Ali radije gledam njega u finalu nego siakama ili jelena giannisa koji pokusava "trokorakom" silovat sve nevine.

Lik moze sve, doslovno sve.
Frajer pred novinarima moze nabrojati zadnjih 10 napada bez greske, cudo od glave, cudo od talenta i cudo od radnika.

To sta je picka ponekad, pa svi smo picke ponekad...samo nismo pod takvim povecalom pa je lako sastrane suditi.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 16:45   #4877
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Ma šta ćemo nego se prepucavat, drugačije nema rasprave. Inače gasi forume
Nećemo si jebavat mater, mislim da ni Ante ne misli ništa loše, malo se prepucavamo i trolamo



Odličan je James, rekoh već, dizo sam se i ja usred noći gledat njegove tekme iako nisam njegov fan.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 17:45   #4878
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
dobar je James, al tolko dobar nije da se usred sezone dižem po noći gledat ekipu za koju ne navijam, nema šanse, baš da se i Jordan reinkarnira, gledao bih ga drugi dan na jubitou i to vjerojatno samo hajlajtse druga stvar je finale, svejedno mi je tko igra, pogledam reda radi jer to bi morala biti dobra košarka.

Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Ante navija za dobru košarku.
općenito pratiti neki sport i ne biti navijač niti jedne ekipe mi je ono, ni vrit ni mimo. ako me u 3 ujutro digneš i pitaš za koga navijam, odmah bez razmišljanja odgovaram SEKS, DROGA, BODIROGA

adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 18:43   #4879
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Nema potrebe se prepucavati kada je svatko u pravu u određenom dijelu. Ti Roberto doduse u manje dijelu. sala

Osobno ne volim jamesa. Ali taj dio koji ne volim je zapravo toliko nebitan(glumac ponekad, npr sada u fanalu 2 minute do kraja kada zakucava i lupa rukom o tablu, ponekad los suigrac) jer je toliko dobar da ne mozes da ga ne volis gledati.
Da mi je drago kad izgubi, naravno. Ali radije gledam njega u finalu nego siakama ili jelena giannisa koji pokusava "trokorakom" silovat sve nevine.

Lik moze sve, doslovno sve.
Frajer pred novinarima moze nabrojati zadnjih 10 napada bez greske, cudo od glave, cudo od talenta i cudo od radnika.

To sta je picka ponekad, pa svi smo picke ponekad...samo nismo pod takvim povecalom pa je lako sastrane suditi.
Apsolutno, a šta se tiče Kinga nije ni meni miritao dok se nije vratio u Cavse i otplatio dug domaćoj zajednici sa poštenim naslovom. Sad mi nije mrsko kad osvoji, pogotovo kad vidim koliko hejta privuče hehehe.
Isto tako ja ne volim Duranta i drago mi je kad izgubi, ali bio bi budala da idem osporavat njegov košarkaški talent i skill. I da košarkaški to nije lijepo za pogledat, svjetsku top klasu.

Objektivnost na kraju balade, to je ono šta se cijeni

Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Ma šta ćemo nego se prepucavat, drugačije nema rasprave. Inače gasi forume
Nećemo si jebavat mater, mislim da ni Ante ne misli ništa loše, malo se prepucavamo i trolamo

Odličan je James, rekoh već, dizo sam se i ja usred noći gledat njegove tekme iako nisam njegov fan.
Ma naravno. Mi ovdje zadnjih nekoliko sezona što lige, više playoffa, komentiramo i zdravo se podjebavamo i to je meni baš zabavno.
Bila bi sigurno dosadna harmonija kad bi se svi slagali u mišljenju, zar ne ?

Nekome sa strane i to ne kuži , pa uleti kao neki neinteligentni debil mrtav ozbiljan ili butthurtan bi preporučio da ne dolazi ode i ne smara našu malu zajednicu košarkaških sladoljubaca koju smo tako lijepo uokvirili hehe
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2020., 06:49   #4880
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
dobar je James, al tolko dobar nije da se usred sezone dižem po noći gledat ekipu za koju ne navijam, nema šanse, baš da se i Jordan reinkarnira, gledao bih ga drugi dan na jubitou i to vjerojatno samo hajlajtse druga stvar je finale, svejedno mi je tko igra, pogledam reda radi jer to bi morala biti dobra košarka.

ne znam, ja volim košarku, i ako se stvari poklope, nije mi čak niti problem ostat budan dulje za tekme oko ponoći ili se dići oko 4 za one jutarnje.. e sad, dugo se stvari nsiu poklopile, em sam premoren, em imam mal odiejte koje me trenutno dresira i trenira mi živce, pa više volim san nego košarku


i u regularu zna biti dobrih tekmi, mada i tu sve manje.


Citiraj:
općenito pratiti neki sport i ne biti navijač niti jedne ekipe mi je ono, ni vrit ni mimo. ako me u 3 ujutro digneš i pitaš za koga navijam, odmah bez razmišljanja odgovaram SEKS, DROGA, BODIROGA

al, mislim, NBA. veze nemam s jamerikom nikakve. šta, da na en ten tini odaberem ekipu za koju ću navijat?
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2020., 07:56   #4881
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
dobar je James, al tolko dobar nije da se usred sezone dižem po noći gledat ekipu za koju ne navijam, nema šanse, baš da se i Jordan reinkarnira

Ja bi i sad da se vrati sa 60 g. ipak ima bolje tenisice hehe i veci ih broj proda od leflopa hehehe.
Moze se i vratit u moj crveni tabor da opet haracimo kroz ligu sa 5,6 prstena zaredom hehehehe.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2020., 08:42   #4882
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
al, mislim, NBA. veze nemam s jamerikom nikakve. šta, da na en ten tini odaberem ekipu za koju ću navijat?
pa tko od nas ima? nisam mislio da tako jednostavno pitanje "za koga navijaš" može dovesti do tolikih problema

evo povlačim što sam rekao, da se Manu vrati pa makar i u 2. argentinsku ligu, gledao bih prijenos svake tekme

btw u Zadru igra Roberto Gilbert, jel to neka zajebancija?


Zadnje izmijenjeno od: adaksinjo. 20.10.2020. u 08:49.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2020., 12:09   #4883
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Uvijek gledam snimke,prekasno,prerano,to je više muka nego gušt za mene
Jordan,Duncan,Iverson,probao se par puta buditi,ali ništa od toga...

Sad baš razmišljam,ima li James neki trademark potez ili nešto po čemu će se pamtiti ili klinci pokušavati napraviti?Ili da preformuliram,u čemu je izvrstan?
__________________
...help me understand the best I can...

Zadnje izmijenjeno od: Flood. 20.10.2020. u 12:15.
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2020., 16:47   #4884
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
pa tko od nas ima? nisam mislio da tako jednostavno pitanje "za koga navijaš" može dovesti do tolikih problema
naravno, to su važna pitanja, ne ustaješ se zbog svakog usred noći




Citiraj:
btw u Zadru igra Roberto Gilbert, jel to neka zajebancija?


Citiraj:
Autor Flood Pregled postova

Sad baš razmišljam,ima li James neki trademark potez ili nešto po čemu će se pamtiti ili klinci pokušavati napraviti?Ili da preformuliram,u čemu je izvrstan?

Ama, u svemu!


Navodno, zadnji od njegovih signature poteza je buljit u loptu prije šuta
https://www.sportingnews.com/us/nba/...u1mzmzo30odvmq
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2020., 17:23   #4885
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Citiraj:
Autor Flood Pregled postova
Uvijek gledam snimke,prekasno,prerano,to je više muka nego gušt za mene
Jordan,Duncan,Iverson,probao se par puta buditi,ali ništa od toga...

Sad baš razmišljam,ima li James neki trademark potez ili nešto po čemu će se pamtiti ili klinci pokušavati napraviti?Ili da preformuliram,u čemu je izvrstan?
Ajmo reći da je James dosta bolja verzija Magica Johnsona. Znači u svemu što je Magic bio izvrstan,LBJ je bolji uz atletiku obranu pa čak i šut.

Signature move bi rekao drive/drive & kick te suludo dobar court vision kada na trici drži loptu rukama iznad glave a glavom je iznad svakog čuvara i gleda kome uvaliti assist
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2020., 18:57   #4886
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
Vidis Duncana svi zaboravljaju jer nije show man a lik ikona sa 5 koliko pamtim prstena.
Pogledam kad radim nocnu uzivo a i to tesko prozvacem zbog reklama .
Cak mi je NFL draze pogledat zadnjih par godina 😁

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2020., 19:55   #4887
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,314
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
potpisujem sve ovo gore napisano jer su to činjenice, a ne tvoj subjektivni stav, svejedno cijenim što nas tu i tamo podsjetiš

činjenice su i da je dottore navijao za Orlando dok se nije pojavio Harden, znamo da Gilbert voli Arenasa (no shit Sherlock!), ali me živo zanima za koga ti navijaš jer si u zadnje vrijeme tolko žuči bacio na sve i svakoga da je jedino moguće da navijaš za Sacramento Kingse, pokoj im duši


A otkuda Shaq? TMac i D.Howard ?
TMac-a sam pratio do Houstona. Hardena sa pratio od OKC.

Edit.
Što je sa Draymondom Green? Ide u Rakete? Morat ću jesti lakšu hranu da probavim.


Отправлено через iPhone
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2020., 20:28   #4888
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
A otkuda Shaq? TMac i D.Howard ?
TMac-a sam pratio do Houstona. Hardena sa pratio od OKC.

Edit.
Što je sa Draymondom Green? Ide u Rakete? Morat ću jesti lakšu hranu da probavim.


Отправлено через iPhone
Otkud to? Dobro bi vam dosao Green, al ne vjerujem da bi ga trejdali. Vjerojatno ce trejdat Wigginsa i koga god uzmu na draftu s 2. pickom.

Suska se da ce Beal zatraziti trejd, i gsw je navodno medju zainteresiranima.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2020., 23:30   #4889
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Nash je nagovorio Stoudemirea da se priključi stožeru Netsa, nadam se da će Irving i Durant bar nešto naučiti od najboljeg pick'n'roll dua ikad.

edit:
jel moguće da se nije upecao niti jedan navijač Utah Jazza?

Zadnje izmijenjeno od: adaksinjo. 24.10.2020. u 18:08.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2020., 09:09   #4890
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Zar uopce itko izvan Utah navija za Jazz?

Inace, u NBA se ipak raspravlja o prijedlogu za pocetak sezone za Bozic, ili cak i nesto prije. Uz izbacivanje ASW i play in tournament (ovo mi i nije najjasnije cemu) to bi omogucilo da sezona zavrsi na vrijeme za sudjelovanje NBA igraca na OI.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na