Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.09.2020., 05:31   #4711
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Zato volim nba... Denver prosao.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2020., 07:17   #4712
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Baš mi je drago da su ušli u finale. Zasluženo.

Obožavam gledati jokica kako igra.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Gemmy je online   Reply With Quote
Staro 16.09.2020., 08:43   #4713
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Opa, riješio Denver favorite.

Clippers traded more first round picks for Paul George (5) than field goals he had tonight (4)


Baš mi je drago. Nadam se da je ostalo nešto i za druge favorite, iako se bojim da će tu loše proći.


Clippersi su bili baš očajni sve skupa, ako im nešto treba, treba im bolji trener.


Na istoku nemam favorita, malo su mi draži Kelti, ali bome je gušt gledati Heat kako igra. Tko god prođe u finale, u finalu sam za istok.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2020., 08:57   #4714
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
bome fino, raspali se clippersi u drugom poluvremenu. šteta da je g7 bila ovak kasno pa nisam gledao.

na drugoj obali Adebayo(r) prvo ime tekme sa 18p/9a/6s/2b i ovim potezom praktički za pobjedu:
https://streamable.com/w7myrb



ovo sve izgleda ko neki crtić

Los Angeles Clippers extend their Conference Finals drought to 50 years, leading all teams across all 4 major American sports

The Denver Nuggets have become the first team in NBA history to overcome two 3-1 deficits in the same postseason.

Nikola Jokic Describes Chemistry With Jamal Murray, "We're Like A Couple... We're That Close"

Zadnje izmijenjeno od: adaksinjo. 16.09.2020. u 11:14.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2020., 15:04   #4715
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Iskreno za LAC sam čak očekivao ispadanje i u 1. rundi, jer nakon dovođenja George nisu napravili ništa, a trenersko osoblje je pokazalo vrlo malo ove sezone da bi ovaj roster doveli negdje.

Postava sa klupe gdje nastupaju Harell, Williams i Shamet je toliko defanzivno očajna da ih nemoguće gledati. Još kada u tu cijelu priču dodamo Jacksona cijela priča postaje komična, jer je frajer imao nekoliko utakmica gdje mu je stat sheet izgledao kao tablica rezultata talijanske nogometne lige.


Nastranu to što su im centri nesposobni zabiti koš sa udaljenosti veće od 3m, al ajde kada imaš Zubca, Harella i Noahu u ekipi to je bilo i za očekivati


Ove sezone mi je nekako najveći gušt za gledati Miami još tamo od 11. mjeseca kada su rastavili rakete, a i naprašili jelene na početku sezone
Citiraj:
Autor dh41400 Pregled postova
Što se ovo događa u Miamiju ... Heat rastavlja Rakete 32 razlike ... u prvom kvoteru
Kao što rekoh prije par mjeseci, Embid je za Adebaya mala beba
dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2020., 15:12   #4716
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Doc je tu njveći krivac, nema sumnje. Ali i Kawhi i PG su individuaalno igrali prilično loše cijeli PO.


Denveru svaka čast, nisam ih puno pratio, ali vidi se da je to dobro posložena ekipa, još k toem s dosta talenta. Gdje im je max, ne znam. Možda na krilima ovog uspjeha budu dobri i protiv Lakersa, ali veći su izgledi da će se sad raspast nakon emocionalnog pražnjenja i umora, dvaput su vraćali 1:3.


Istok je ovaj PO bio prepun odličnih serija. Toronto je pokazao da je dobar i bez Kawhija, a Kelti i Heat meni igraju naljepše ove sezone. Totalno mi svejedno tko će proći, ali blaga prednost Heatu. Jimmy je napokon pronašao sebi utočište, a oko njega odlično posložena ekipa. AKo se Hayward vrati ovu seriju u dobro stanju, mogao bi biti prevaga.


Vidim, danas se domsći mediji sjetili i našeg zaboravljenog asa Nika Slavice, zvijezde Škrljeva
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 16.09.2020. u 15:54.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2020., 16:08   #4717
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 667
Studeni 2018, usred sve one drame s Kawhijem i odlaskom iz Spursa, Popovich: "Kawhi was a great player, but he wasn't a leader", kao odgovor na to da je Kawhi sebe smatrao vođom Spursa.

I to se upravo pokazalo točnim. U teškim trenucima kod clippersa nije bilo vođe, nekoga da potegne za cijeli team, ako ne igrom barem atmosferom...nula bodova.

Očekivalo se da Kawhi bude taj, ali jednostavno mu ne leži ta rola leadera...
bigAdvance je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2020., 16:31   #4718
danex
Premium
Moj komp
 
danex's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 372
"It was pretty classy of Kawhi and Paul to honor Kobe by combining for 24 points"
danex je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2020., 21:59   #4719
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,160
Dabe im toliko love kad su u pocetku zasrali uzimajuci dva ista igraca to je vrlo jednostavno ista pozicija a kad treba povest nema ni jednog ni drugog.
Denver ih je razvukao po terenu kao djecu jako dobra uigrana ekipa.
Heat i Boston idu do 7 to ce bit napeto do kraja malu prednoat dajem Heat/u zbog njihovih veterana igi,dragic,haslem.. ,a ona banancina na Tatum/u je zlocin

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2020., 09:18   #4720
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Citiraj:
Autor bigAdvance Pregled postova
Očekivalo se da Kawhi bude taj, ali jednostavno mu ne leži ta rola leadera...
ovo stoji, ali i ne stoji. tko je lani bio lider Raptorsa? ne treba ga mrziti u potpunosti, ali zbog onoga što je napravio Spursima i što je pokušao napraviti svim ostalim ekipama svojim zavlačenjem oko odluke gdje će nastaviti karijeru je pravi seronja

never forgive, never forget:
https://www.reddit.com/r/nba/comment...dia_to_say_he/

i malo zabave za cijelu obitelj


PLAYOFF P =>WAYOFF P umirem majko

ispadanje Clippersa me najviše veseli zbog Patricka Beverlya koji je valjda najveći trol i trash talker lige još od Paytona i možda ga se može usporediti s Lanceom Stephensonom koji ionako nikada nije niti će osvojiti išta.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2020., 10:42   #4721
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 667
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
ovo stoji, ali i ne stoji. tko je lani bio lider Raptorsa?
Lowry
bigAdvance je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2020., 17:01   #4722
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Ha evo da se i ja uključim kako stvari ulaze u vrhunac

slabo sam dosad gledao, više pratio informativno rezultatski. Jednostavno, nije ljeto baš doba godine za NBA Postoje neke prirodne zakonitosti, a to je playoff u proljeće i osvit ljeta samo finale, a ne sada.
Nije baš ni privlačno gledanje sporta bez gledatelja i u onako sterilnoj dvorani bez živopisnih i Raznobojnih parketa...Al eto sve se ove godine izokrenulo pa bar završnicu da popratimo kak spada

Realno, totalno luda završnica sa nikad većim brojem utakmica koje se odlučuju u sedmoj, pa onda ovo šta Denver napravi je pothvat pravi. Propalo je LA finale zapada, ali po meni zasluženo jer Clippersi vidljivo nemaju kemiju unutar ekipe, a i Doc se nije pokazao. Plus su se po meni pokazali kao jako prljava ekipa u dvoboju protiv Mavsa, pogotovo u matchupu protiv Dončića, jako prljavo.

Paradoks je što su ih svi proglašavali favoritima, a Kawhiju je ovo možda i mala osveta zbog megalomanije i želje za što većim brojem prstenova u različitim ekipama.
Da je ostao u Raptorsima, siguran sam da bi i ove sezone igrao veliko NBA finale protiv LeBrona. Ali darivati ga etiketom loozera i chokera nakon onakvog skidanja GSW sa trona prošle sezone zbilja nije utemeljeno.

Što se tiče prognoza raspleta, sjećam se da sam pisao nešto o tome nakon prošlogodišnjeg finala i dolaska AD U LA, samo da napravim quote vlastitog posta jer sam i dalje pri istom mišljenu i to bez Kembe ili Kyria

http://forum.pcekspert.com/showpost....postcount=4055

Citiraj:
Ako ih ne samelju ozljede i tempiraju formu za playoff ka Rapsi ove sezone, mogel bi King lagano opeljušit 2 brza naslova i zapuhat Majklu Đokici za vrat po pitanju legacya
Long live the King!
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2020., 17:06   #4723
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Leonard,Siakam,Lowry,tim redosljedom je išlo prošle sezone u Kanadi...

Clippersi,šta reći kad ispadneš nakon 3-1 uz lošu košarku.Trener novi neki?

Navijam da Heat ode do kraja...
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2020., 17:20   #4724
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Da, a i ove su bez Kawhija i uz jako lošeg Siakama bili jako blizu da u sedmoj izbace Boston i uđu u konf finale.
Teže je i Siakamu kad nema u fokusu protivničke obrane lidera ekipe sa 30 ppg, a sam nema dovoljno skilla da uđe u njegove cipele.

Dobar je Heat, iznenađujuće dobar, a ako dođe kod njih Giannis bit će ozbiljni contenderi i ubuduće.
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2020., 17:23   #4725
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
ovo je sve bolje i bolje

adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2020., 21:07   #4726
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 667
Citiraj:
Autor Flood Pregled postova
Leonard,Siakam,Lowry,tim redosljedom je išlo prošle sezone u Kanadi...
Ja ne pricam o skillu igraca, nego leadershipu. Lowry je bio lider, on je bio taj koji je vodio i kojeg se slusalo.

Clippersi to nemaju, to bi trebao biti Kawhi, ali nije.
bigAdvance je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2020., 22:19   #4727
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
jedino što je Lowry imao je lijep osmijeh i suza u oku za DeRozanom, nikakav lideršip
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2020., 22:39   #4728
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
ovo stoji, ali i ne stoji. tko je lani bio lider Raptorsa? ne treba ga mrziti u potpunosti, ali zbog onoga što je napravio Spursima i što je pokušao napraviti svim ostalim ekipama svojim zavlačenjem oko odluke gdje će nastaviti karijeru je pravi seronja

Lider teško da je bio, najbolji igrač da. Pop ga je odmah odšacao kao takvog kad je otišo. Great player, but not a lider. Vidiš po njemu da ga boli kuki za takve stvari.


Ali opet, prebrzo se zaboravlja da je Toronto bio dobra ekipa prije njega, konstantnu pri vrhu istoka zadnjih godina, a bome su i bez njega ušli u polufinale i igrali G7.



Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova

Paradoks je što su ih svi proglašavali favoritima, a Kawhiju je ovo možda i mala osveta zbog megalomanije i želje za što većim brojem prstenova u različitim ekipama.
kako ih ne bi proglašavali favoritima uz lakerse, nakrcali su se talentom i u napadu i u obrani. samo su previdjeli da imaju lošeg trenera i da od tih odličnih igrača tek treba složiti momčad



Citiraj:
Da je ostao u Raptorsima, siguran sam da bi i ove sezone igrao veliko NBA finale protiv LeBrona. Ali darivati ga etiketom loozera i chokera nakon onakvog skidanja GSW sa trona prošle sezone zbilja nije utemeljeno.
Ne vidim baš ništa spektakularno ili posebno u prošlogodišnjem finalu. Na kraju krajeva veći dio vremena igrali su protiv Currya i i hrpe anonimaca, GSW je cijelu seriju izuzev desetak minuta igrao bez Duranta, pola bez Klaya koji je i ono što je igrao, igrao ozlijeđen. I bez Looneya. Sva trojica starteri.


Jes, nisu ušli u finale kao favoriti, ali kako se finale razvijalo to je bila druga priča.


Zanimljivo, sad kad spominješ, obje titule koje je Kahwi osvojio, nije bio favorit, sad prvi puta kao favorit, u super momčadi, choke
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2020., 23:42   #4729
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Problem je u tome kada igrači idu slušat razne "analitičare" i novinare kako ih proglašavaju favoritima iako su ovi zajedno odigrali par utakmica kada su svi bili zdravi.


Pa nije to hakl na igralištu iza škole da se okupi ekipa, treba tu malo više truda/taktike/rada da bi to profunkcioniralo. A i taj Doc(tor) im je napričao pričica u svlačioni garant


Najsmješniji je bio dio ekipe koji nikad u životu nije igrao duboki playoff, ali su davali izjave kao da su već osvojili barem 3 titule.


U toj ekipi je nemali broj limitiranih ili "one trick pony" igrača koji su debelo deficitarni za podignuti tu kantu, a Doc ih je nažalost previše forsirao sa minutama, što mu se na kraju i obilo o glavu.
dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2020., 23:59   #4730
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,160
Meni je iskreno zao P.G zasto se uopce upusta u to nadjebavanje sa Lilardom najvjerojatnije sta je Beverly poticao to ruganje pa svi za njim,i sta sad ionako je vec izjavio da ima mentalnih problema sta ga sad tek ceka tolika mrznja koju mogu samo ameri iskazat smh,lik je igracina bio u Indi pa onda ono puknuce noge neznam zalosno je to sve skupa.Ali ocito sta trazis to i dobijes.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2020., 08:23   #4731
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Da, PG je bio jeben igrač prije ozljede, nije ni sad loš, ali... nešto fali. kao da uvijek ima neku nevidljivu kočnicu u igri.


Heat poveo 2:0
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2020., 13:32   #4732
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
heat jedan poraz do sada u playoffu. gledo jučer -igraju ludo.
totalno za njih navijam. mogla bi čak i metla biti - ne bi se čudio.

na zapadu - jake su obje ekipe, ali statistički dajem prednost lakersima. mislim da najmanje improviziraju i znaju kaj rade. pitanje je samo koliko genijalni će biti denver protiv njih jer su pokazali da mogu.
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2020., 13:36   #4733
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
In 2009, Kobe:
- Beat Houston in the WCSF
- Beat Denver in the WCF
- Won his 4th ring in Orlando against Dwight Howard

In 2020, LeBron:
- Beat Houston in the WCSF
- Facing Denver in the WCF
- Looking to win his 4th ring in Orlando with Dwight Howard
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2020., 14:57   #4734
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Ne vidim baš ništa spektakularno ili posebno u prošlogodišnjem finalu. Na kraju krajeva veći dio vremena igrali su protiv Currya i i hrpe anonimaca, GSW je cijelu seriju izuzev desetak minuta igrao bez Duranta, pola bez Klaya koji je i ono što je igrao, igrao ozlijeđen. I bez Looneya. Sva trojica starteri.


Jes, nisu ušli u finale kao favoriti, ali kako se finale razvijalo to je bila druga priča.


Zanimljivo, sad kad spominješ, obje titule koje je Kahwi osvojio, nije bio favorit, sad prvi puta kao favorit, u super momčadi, choke
Ha onda izgleda da je bila velika sreća što je prošle sezone naišao na još većeg chokera od sebe , na Štefeka Currya
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2020., 10:01   #4735
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
Ha onda izgleda da je bila velika sreća što je prošle sezone naišao na još većeg chokera od sebe , na Štefeka Currya

na stranu to što sam smješka stavio na kraj, ne vidim po čemu je to Curry choker uopće.


Kawhi je odličan igrač, bez sumnje među najboljima u ligi, ali nećemo se praviti da u Spursima nije imao 3 AS igrača kad je osvojio naslov, i još k tome par odličnih role playera, a u Torontu je došao u dobro posloženu momčad koja je već 3-4 godina bila u vrhu istoka, u PO na istoku nije bilo Jamesa, i još u finalu imali desetkovane Warriorse.


Sad u odlučujućoj G7 protiv Nuggetsa, najbolji two way player lige, kako mu tepaju, imao je najgori net rating u ekipi i westbrukovskih 27% šuta.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 20.09.2020. u 10:17.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2020., 10:54   #4736
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,160
Lik je ima losu utakmicu kad nece nece, trebao je sta?jos nekih 20 suteva ispalit pa imat 40/12 ,opet ponavljam on i P.G igraju istu poziciju to je najveci problem takoder ostali se nisu iskazali a i Denver potcjenjuju svi kao da su slucajno dosli tu .

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2020., 05:34   #4737
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Opet luda zadnja cetvrtina.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2020., 08:43   #4738
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Al ovaj put Denver spašavao vodstvo
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2020., 12:09   #4739
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Gilbert mrtav ladan gleda tekmu do jutra, svaka čast

jedan od razloga za poraz: malo je falilo da Lakersi imaju više centara nego skokova, završilo je 3:4
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2020., 12:17   #4740
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Hahaha, nevjerojatno. pogledao statse i vidim Davis 2 skoka, ono wtf???


Ostaje žal za onom tricom Davisa, za koju suc doduše Nuggetsi sami kriv. Koji je ono bedak primio Lebrona za guzu i traži switch, umjesto da oko njega otrči do Davisa i blokira šut? Jokić je uspio pročitati situaciju, al iniej stigao na vrijeme za blokirati šut.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 23.09.2020. u 12:42.
Roberto je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na