Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.09.2016., 06:43   #1891
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
Citiraj:
Autor stipe1771 Pregled postova
4.5.3.2A je moja verzija trenutno.

Skinuo sam 4.5.4i i ni njega mi nece prepoznat za instalaciju.


UPDATE

Eo sad kad sam popija normabel mogu napisat kako sam uspia.

Za sve koji su imali istu verziju ko ja postupak je sljedeci.

Napraviti update na 4.5.4.2A.
Onda se on automatski updatea na 5.1.9. 0Y .
Kako bi ga prebacia na G verziju mora sam skinut chid. file , android terminal emulator i rootat ga.
Na kraju ubacit G upadate i preko recoverya sam ga updatea.

Prije svega toga napravite date backup.
Eo od 5 popodne sam se jeba s tim nadam se da cu nekome olaksat.
I da ovi oni nema nista kineskog smeca i zasad mi se cini puno lipsi i bolji.
Sta nije root isao iz postavki za flayme acc ?
__________________
de.fang je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2016., 07:34   #1892
dak0001
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Novoselec
Postovi: 276
Citiraj:
Autor stipe1771 Pregled postova
4.5.3.2A je moja verzija trenutno.

Skinuo sam 4.5.4i i ni njega mi nece prepoznat za instalaciju.


UPDATE

Eo sad kad sam popija normabel mogu napisat kako sam uspia.

Za sve koji su imali istu verziju ko ja postupak je sljedeci.

Napraviti update na 4.5.4.2A.
Onda se on automatski updatea na 5.1.9. 0Y .
Kako bi ga prebacia na G verziju mora sam skinut chid. file , android terminal emulator i rootat ga.
Na kraju ubacit G upadate i preko recoverya sam ga updatea.

Prije svega toga napravite date backup.
Eo od 5 popodne sam se jeba s tim nadam se da cu nekome olaksat.
I da ovi oni nema nista kineskog smeca i zasad mi se cini puno lipsi i bolji.
Eto zašto sam odustao od Mi Max-a. Jbg, nikad ne znaš s kojim softom bu došel.
Moji su žifćeki ipak malko vredniji.
Uzeo Shark 1, draga prezadovoljna, sve radi ko podmazano, baterija drži 4 dana.
Neki dan sam joj ga stavio na 3G i čini se da će sad izgurati 5 dana.
Ima neku čudnu kameru, siromašnu opcijama, takvu još nisam vidio, ali fotke nisu loše.
Probat ću, kad ulovim cajta SnapIt, možda bu sa njom još bolje.
dak0001 je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2016., 07:50   #1893
Dragster
Premium
 
Dragster's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 308
Tražim si neki noviji mob nakon četvrte godine silovanja malog galaxy trend plusa... imao sam prijašnja loša iskustva s kineskim mobitelima, točnije Gigabyte GSmart G1 ili tako nešto, prijem signala, doslovce nemogući prijem GPS signala, škrbava slušalica, prekidi u radu mikrofona, prošlo dvije reklamacije... bez ikakvog poboljšanja pa je završilo u povratu novca.

Da ne duljim, malo sam alergičan na kineske mobitele zbog tog razloga, a GPS mi je jako bitna stavka zbog obavljanja posla... ako je ovaj samsung mali bio dobar za išta to je bilo instantno hvatanje signala na otvorenom pa čak i u autu.

Ako su kineski mobiteli u ičemu dobri to bi bio omjer cijene i golih performansi (ako se trend nije promjenio) pa me zanima ako mi netko može preporučiti kineza s dobrim i pouzdanim GPS-om iz vlastitog iskustva. Frend ima Acer Liquid i isto se žali na GPS pa me hvata jeza i dalje...

Ostalo nije bitno, koristim mob za mail, gps i standardne telefonske funkcije.
Dragster je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2016., 07:55   #1894
sasha2511
Mindfreak
Moj komp
 
sasha2511's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Pula
Postovi: 1,232
Citiraj:
Autor dak0001 Pregled postova
Eto zašto sam odustao od Mi Max-a. Jbg, nikad ne znaš s kojim softom bu došel.
Moji su žifćeki ipak malko vredniji.
Uzeo Shark 1, draga prezadovoljna, sve radi ko podmazano, baterija drži 4 dana.
Neki dan sam joj ga stavio na 3G i čini se da će sad izgurati 5 dana.
Ima neku čudnu kameru, siromašnu opcijama, takvu još nisam vidio, ali fotke nisu loše.
Probat ću, kad ulovim cajta SnapIt, možda bu sa njom još bolje.
mislim da je @stipe1771 pricao o Meizu a ne o Xiaomi-u..

from my x500 on TT
__________________
sasha2511 je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2016., 08:16   #1895
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor Dragster Pregled postova
Tražim si neki noviji mob nakon četvrte godine silovanja malog galaxy trend plusa... imao sam prijašnja loša iskustva s kineskim mobitelima, točnije Gigabyte GSmart G1 ili tako nešto, prijem signala, doslovce nemogući prijem GPS signala, škrbava slušalica, prekidi u radu mikrofona, prošlo dvije reklamacije... bez ikakvog poboljšanja pa je završilo u povratu novca.

Da ne duljim, malo sam alergičan na kineske mobitele zbog tog razloga, a GPS mi je jako bitna stavka zbog obavljanja posla... ako je ovaj samsung mali bio dobar za išta to je bilo instantno hvatanje signala na otvorenom pa čak i u autu.

Ako su kineski mobiteli u ičemu dobri to bi bio omjer cijene i golih performansi (ako se trend nije promjenio) pa me zanima ako mi netko može preporučiti kineza s dobrim i pouzdanim GPS-om iz vlastitog iskustva. Frend ima Acer Liquid i isto se žali na GPS pa me hvata jeza i dalje...

Ostalo nije bitno, koristim mob za mail, gps i standardne telefonske funkcije.
Ako ti treba nesto jeftino pogledaj Homtom HT17.Obavezno usporedi cijene i nasim ducanima i kineskim.

Poslano sa ITT SINCGARS koristeci ACP125F Tapatalk
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2016., 09:22   #1896
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
Citiraj:
Autor sasha2511 Pregled postova
mislim da je @stipe1771 pricao o Meizu a ne o Xiaomi-u..

from my x500 on TT
Sa meizu nikad nisam imao ovakve komplikacije kao stipe.
Svi updejti išli uredno preko OTA i to bez obzira na verziju. Po mojim iskustvima ako kupiš verziju za kinesko tržište, A firmware bolje radi od G.
ROOT ne kužim zašto se mučio kad ima root sa jednom kvačicom u flayme OS. Doduše nisam imao meizu m2 mini, možda je nešta drugačije ali sumnjam.
__________________
de.fang je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2016., 09:24   #1897
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
Citiraj:
Autor Dragster Pregled postova
Tražim si neki noviji mob nakon četvrte godine silovanja malog galaxy trend plusa... imao sam prijašnja loša iskustva s kineskim mobitelima, točnije Gigabyte GSmart G1 ili tako nešto, prijem signala, doslovce nemogući prijem GPS signala, škrbava slušalica, prekidi u radu mikrofona, prošlo dvije reklamacije... bez ikakvog poboljšanja pa je završilo u povratu novca.

Da ne duljim, malo sam alergičan na kineske mobitele zbog tog razloga, a GPS mi je jako bitna stavka zbog obavljanja posla... ako je ovaj samsung mali bio dobar za išta to je bilo instantno hvatanje signala na otvorenom pa čak i u autu.

Ako su kineski mobiteli u ičemu dobri to bi bio omjer cijene i golih performansi (ako se trend nije promjenio) pa me zanima ako mi netko može preporučiti kineza s dobrim i pouzdanim GPS-om iz vlastitog iskustva. Frend ima Acer Liquid i isto se žali na GPS pa me hvata jeza i dalje...

Ostalo nije bitno, koristim mob za mail, gps i standardne telefonske funkcije.
uzmeš samsung j5 2016 i miran si... (btw i oni se proizvode u kini tako da nisam OT ).
__________________
de.fang je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2016., 09:29   #1898
Dragster
Premium
 
Dragster's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 308
ma da, razmislio malo... možda i j3 uzmem, samo gps moram testirati pa vratiti odmah ako bude problema, ostalo će zadovoljiti... povukao me kinez zbog egzotike, ali nekom drugom prilikom ćemo to
Dragster je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2016., 09:29   #1899
stipe1771
Premium
Moj komp
 
stipe1771's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: split
Postovi: 230
Citiraj:
Autor de.fang Pregled postova
Sa meizu nikad nisam imao ovakve komplikacije kao stipe.
Svi updejti išli uredno preko OTA i to bez obzira na verziju. Po mojim iskustvima ako kupiš verziju za kinesko tržište, A firmware bolje radi od G.
ROOT ne kužim zašto se mučio kad ima root sa jednom kvačicom u flayme OS. Doduše nisam imao meizu m2 mini, možda je nešta drugačije ali sumnjam.
Root ide automatski ukoliko imas fingerprint i tamo pod security imas i root dozvolu. Kako moj m2 mini nema to , mora sam ga rootat na klasicni nacin. Btw kupio sam svog u wowshopa.
stipe1771 je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2016., 12:54   #1900
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Ima li netko iskustva sa DooGee X5 Pro? Zanima me kvaliteta i eventualni kvarovi koji se mozda cesto pojavljuju?

Isto tako, zanimaju me iskustva sa Lenovo P1m, kandidat ako odlucim dat vise para i/ili DooGee ispadne bad choice. Ne znam jel Lenovo spada pod kineze?

U svakom slucaju, koji god mob da bude, zamijenit ce stari Sony Xperia M, tako da brzina rada vjerojatno nece bit problem

Zadnje izmijenjeno od: JC Denton. 27.09.2016. u 13:02.
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2016., 13:18   #1901
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
Citiraj:
Autor stipe1771 Pregled postova
Root ide automatski ukoliko imas fingerprint i tamo pod security imas i root dozvolu. Kako moj m2 mini nema to , mora sam ga rootat na klasicni nacin. Btw kupio sam svog u wowshopa.
Nije li root pod postavkama flayme acc i root ?
__________________
de.fang je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2016., 14:46   #1902
stipe1771
Premium
Moj komp
 
stipe1771's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: split
Postovi: 230
Na flyme 5 nazalost nije.
stipe1771 je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2016., 14:57   #1903
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 760
Na 5 je pod Fingerprint and security > Root permission.
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2016., 15:01   #1904
puding22
Registered User
 
puding22's Avatar
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: ...
Postovi: 364
Pozdrav ekipa
1. Upravi mi stigao Meizu m3 mini i može li pomoć kako ga rootati?

2. Također prijatelj mi ima meizu m2 mini i na suncu mu se pojavljuju crvene crte po mobu
Može li biti zbog ne baš najboljeg roma koja sam stavio?

Hvala unaprijed
puding22 je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2016., 15:09   #1905
stipe1771
Premium
Moj komp
 
stipe1771's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: split
Postovi: 230
Citiraj:
Autor -^sato. Pregled postova
Na 5 je pod Fingerprint and security > Root permission.

Nema m2 fingerprint tako da.

Za sada jedino problem cini mi se da nakon nekog vremena mirovanja cca 10 min , whatsup se ugasi jer je u mirovanju i onda tek kad se opet pokrene dobije se notifikacija. Pa trebam malo oko toga procackat.

Zadnje izmijenjeno od: stipe1771. 27.09.2016. u 16:14.
stipe1771 je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2016., 17:48   #1906
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
Citiraj:
Autor stipe1771 Pregled postova
Nema m2 fingerprint tako da.

Za sada jedino problem cini mi se da nakon nekog vremena mirovanja cca 10 min , whatsup se ugasi jer je u mirovanju i onda tek kad se opet pokrene dobije se notifikacija. Pa trebam malo oko toga procackat.
Imas u security apu. I pod notifilacijama. Znaci na dva mjesta.
__________________
de.fang je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2016., 18:29   #1907
stipe1771
Premium
Moj komp
 
stipe1771's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: split
Postovi: 230
Ako mislis na root ima samo dopusti instaliranje s nepoznatih izvora. A za whats treba omoguciti 3-4 stavke i security i jako bitno je ukljuciti sve od google playa/storea inace neradi.

Btw baterija na ovom updateu drzi nekih 75posto dulje

Zadnje izmijenjeno od: stipe1771. 27.09.2016. u 18:55.
stipe1771 je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2016., 18:55   #1908
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,173
Ne ide to tako.
Imaš kinesku verziju, trebaš je pretvoriti u internacionalnu.
stavi verziju mobitela na 5.1.6.0 Y verziju, nakon šta to instaliraš, skini KingoRoot aplikaciju (ne KINGroot), on će ti rootati mobitel.
nakon što si to učinio, prati dalje method 1 na ovom siteu:
https://forum.meizufans.eu/topic/259...mainland-meizu

Sretno.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2016., 19:26   #1909
frulex
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 692
Citiraj:
Autor stipe1771 Pregled postova
Eo od 5 popodne sam se jeba s tim nadam se da cu nekome olaksat..
Da si malo guglao, vjerojatno bi našao moj opis ovog postupka na jednom drugom forumu pa uštedio par sati
No, da, mora se za G verziju odraditi internacionalizacija. I nema Root opcije preko Flyme accounta.

Sent from my Jiayu S3 using Tapatalk
frulex je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2016., 19:29   #1910
frulex
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 692
Citiraj:
Autor puding22 Pregled postova

2. Također prijatelj mi ima meizu m2 mini i na suncu mu se pojavljuju crvene crte po mobu
Može li biti zbog ne baš najboljeg roma koja sam stavio?
Reci mu neka stavi toplinu boje ekrana na Cold/Hladno, poznata situacija kod M2 Mini ekrana, nije do ROMa - tj. i je ROMa ako si flashao novi pa su se postavke topline resetirale


Sent from my Jiayu S3 using Tapatalk
frulex je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2016., 09:43   #1911
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
Citiraj:
Autor JC Denton Pregled postova
Ima li netko iskustva sa DooGee X5 Pro? Zanima me kvaliteta i eventualni kvarovi koji se mozda cesto pojavljuju?

Isto tako, zanimaju me iskustva sa Lenovo P1m, kandidat ako odlucim dat vise para i/ili DooGee ispadne bad choice. Ne znam jel Lenovo spada pod kineze?

U svakom slucaju, koji god mob da bude, zamijenit ce stari Sony Xperia M, tako da brzina rada vjerojatno nece bit problem
ja isto gledam dugija. mislim da su oni od odrona napravili solidan mobitel za nezahtjevne korisnike. promjene su iz godine u godinu minimalne i drže se provjerenih recepata.
ja gledam X5 max za starce pošto oni ne igraju igrice niti surfaju, a ima 4000mAh bateriju pa da im drži pet dana bez punjenja.
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2016., 07:57   #1912
Srky
Moderator
Moj komp
 
Srky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,263
Zanimljiva ponuda Oukitel U15 Pro.
__________________
Abit IP35 Pro Intel Quad Q6600 G0@3000Mhz (333x9)
Thermaltake BigTyp VX120@800rpm2 x 2Gb Kingston HyperX Black 1066@1000Mhz (5-5-5-18) 1.95V
XFX HD7770 1Gb GDDR5 Core Edition@1100/1250Intel 60Gb SSD + 3 x 250Gb Seagate Single Platter 16Mb
CD-RW/DVD Toshiba SDR1712C & Pioneer DVR-110DLogitech G400 & Ultra-X, G51 on Audigy SE@X-Fi Xtreme
Corsair VX450W@Sharkoon Silvation - 2 x Chieftec 120mm@7VWindows 7 Ultimate 64bit, Iskon ADSL 8192/512kbit@Enkom A1521-I
Srky je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2016., 12:56   #1913
frulex
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 692
Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
ja isto gledam dugija. mislim da su oni od odrona napravili solidan mobitel za nezahtjevne korisnike. promjene su iz godine u godinu minimalne i drže se provjerenih recepata.
ja gledam X5 max za starce pošto oni ne igraju igrice niti surfaju, a ima 4000mAh bateriju pa da im drži pet dana bez punjenja.
Kupio sam ja starom nedavno X5, no iznenadila me baš loša završna izrada - Ulefone, Blackview pa i Leagoo modeli u tom rangu imaju iphone premium feel prema tom Doogeeju. Sve uredno radi zasad, ali je dosta velik, težak i nezgrapan...

Sent from my Jiayu S3 using Tapatalk
frulex je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2016., 07:23   #1914
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
dosao legoo m5, nakon sat i pol podesavanja dubre se nece upaliti vise tj dode do jednog ekran ai ni makac, ko ovom grku
https://www.youtube.com/watch?v=oGO-X2uiZwQ

s tim da meni nezeli uci u recovery menu, kaze mi kad ga odaberem "no command"
mrš no command

čini se pušiona, ha
kukat cu žutima da mi daju full refund jer sve ostalo je meni neisplativo, vjerovatno nebudu al kaj je tu je
s aliexpresa kupljen na preporuku s foruma
inace dok je radio mobitel je bio sasvim super, fluidno sve, 2gb rama, 16 interne, and 6..
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2016., 10:46   #1915
sasha2511
Mindfreak
Moj komp
 
sasha2511's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Pula
Postovi: 1,232
kako ulazis u recovery?? probaj volume down i power dugme drzat da ti ude u neki kineski.. ako ti ude u taj onda klikni na jedina slova koja su po naski,. to ce ti pobrisat internu memoriju pa mozda proradi..
Edit: kao na ovom videu tamo od 10. minute pogledaj..
https://youtu.be/wNucSTM0j7I

from my x500 on TT
__________________

Zadnje izmijenjeno od: sasha2511. 07.10.2016. u 11:48.
sasha2511 je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2016., 09:44   #1916
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
USpio sam uci u recovery na jedvite jade, kak nemam naviku prckat tak po mobitelima nisam znao da treba jos neku kombinaciju tipki uci.
kad udem urecovery, onda moram ici na ono nesto di se izbrisu sve user postavke , master reset cini mi se
i onda se dubre hoce upaliti.i normalno radi, sve dok ga opet ne ugasis , i onda se nece dici.
sad se svadam sa aliexpresom tj sa sellerom valjda , nedaju mi ni refund ni novi mobitel(sto ni necu ak je isti ko ovaj) nego da ja stavim novi firmware
vidjet cemo kak ce to zavrsit,ovaj tvoj link je zapravo dosta dobar, vidim da su rusi maher u tome al komplicirano mi zgleda, nemam bas ni vremena za sva ta proucavanja pobogu radim

nevjerovatno koji su to mulci da puste mobitel u prodaju s takvom greskom
imamo sam prije ovog mobitela isto kineza Inew v1 , 2.5godine odlican mobitel bez problema , al kod nas kupljen
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2016., 09:48   #1917
sasha2511
Mindfreak
Moj komp
 
sasha2511's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Pula
Postovi: 1,232
flashaj si onda novi rom, imas ovdje: http://www.leagoo.com.my/support/firmware/
skini i Flash tool i rom..

from my x500 on TT
__________________
sasha2511 je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2016., 11:33   #1918
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
Citiraj:
Autor Hrvoje xyz Pregled postova
USpio sam uci u recovery na jedvite jade, kak nemam naviku prckat tak po mobitelima nisam znao da treba jos neku kombinaciju tipki uci.
kad udem urecovery, onda moram ici na ono nesto di se izbrisu sve user postavke , master reset cini mi se
i onda se dubre hoce upaliti.i normalno radi, sve dok ga opet ne ugasis , i onda se nece dici.
sad se svadam sa aliexpresom tj sa sellerom valjda , nedaju mi ni refund ni novi mobitel(sto ni necu ak je isti ko ovaj) nego da ja stavim novi firmware
vidjet cemo kak ce to zavrsit,ovaj tvoj link je zapravo dosta dobar, vidim da su rusi maher u tome al komplicirano mi zgleda, nemam bas ni vremena za sva ta proucavanja pobogu radim

nevjerovatno koji su to mulci da puste mobitel u prodaju s takvom greskom
imamo sam prije ovog mobitela isto kineza Inew v1 , 2.5godine odlican mobitel bez problema , al kod nas kupljen
Digni dispute na aliexpresu. Poslikaj da ne radi i ljepo opisi. Tek kad dobijes novce ili dobar dio, onda se igraj sa romovima da ne bi ostao i bez love i bez moba...
I ne moj pristati na sellerovu prvu ponudu nego tek na onu koja ti odgovara. Prihvatit ce oni dispute samo budi uporan i ne daj se previse uvlaciti u njihove "dear friend" price. Dok god je tvoj dispute otvoren, ali drzi lovu, tako da se ne daj zahebavati.
__________________
de.fang je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2016., 12:25   #1919
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
Citiraj:
Autor frulex Pregled postova
Kupio sam ja starom nedavno X5, no iznenadila me baš loša završna izrada - Ulefone, Blackview pa i Leagoo modeli u tom rangu imaju iphone premium feel prema tom Doogeeju. Sve uredno radi zasad, ali je dosta velik, težak i nezgrapan...

Sent from my Jiayu S3 using Tapatalk
fora je u tome da "dugi" nema apsolutno nikakvih problema sa radom niti nakon godina korištenja. frend ga ima godinu i pol i za sada nula problema. to što nema premium feel je manje važno.
velik je sa 5" ekranom?
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2016., 16:24   #1920
frulex
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 692
Pa nisam ni mislio da će odmah crknuti, vjerujem da će raditi OK, ovo je bila samo opaska za buduće kupce...

Sent from my Jiayu S3 using Tapatalk
frulex je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na