Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.04.2007., 18:34   #61
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor panisher20 Pregled postova
isprobo sam sve na najvise ali zna usporavati kad ima puno jedinica
mozda radi procesora
sasvim sigurno, ta igra zahtijeva dual-core da bi normalno radila.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2007., 20:03   #62
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Ok, ima ko za Hamachi itd kad je nabavim?
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2009., 02:23   #63
bluefluid
Premium
Moj komp
 
bluefluid's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: VG
Postovi: 1,756
uhvatila me nostalgija nakon onih videa od dvojke...

bluefluid je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2009., 11:43   #64
Hei$$e
Premium
Moj komp
 
Hei$$e's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 443
Šta samo te Rippere praviš, ja napravim 20-ak Monkeylordova i razje*em pola mape s njima (ako igram kao Cybran), a što se tiče Forged Alliance opčenito, više sam volio original. Nekako su mi ovi Seraphim prejaki i prenadmoćni nad ostalim rasama, no to je samo moje mišljenje. Najviše volim igrati sa Aeon rasom, prvenstveno zbog Colossus-a koji je premoćno stvorenje
Hei$$e je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2009., 12:09   #65
bluefluid
Premium
Moj komp
 
bluefluid's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: VG
Postovi: 1,756
Ma meni su cybrani zakon, monkey lordovi su odlicni ali ovo je relativno mala mapa pa nije bilo potrebe (ovo je bila partija od pol sata). Aeonci su super ali ne volim s njima igrati jer predugo traje gradnja - nemaju engineering statione pa ti treba hrpa inzinjeraca
____________________________________________________________________________________

evo jos malo pokolja


Zadnje izmijenjeno od: bluefluid. 08.06.2009. u 00:18.
bluefluid je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2009., 23:49   #66
bluefluid
Premium
Moj komp
 
bluefluid's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: VG
Postovi: 1,756
ako netko nije probao, preporucam 4th_Dimension' mod, proljepsane eksplozije i dodane nove jedinice, odlicno radi i zanimljivo je, pravo osvjezenje

bluefluid je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2009., 14:20   #67
Hei$$e
Premium
Moj komp
 
Hei$$e's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 443
Prije sam to znao napraviti, no sada svaki put kad rotiram kameru pogled se vrati čim pustim space. Zna netko riješenje?
Hei$$e je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2009., 12:44   #68
bluefluid
Premium
Moj komp
 
bluefluid's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: VG
Postovi: 1,756
meni je oduvijek tako, nisam ni znao da se moze nevratit...
bluefluid je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2009., 14:33   #69
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
potvrđujem
možda je neki patch to napravio?
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2009., 16:59   #70
UltimatGamerXFX
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 105
Citiraj:
Autor Bl@de Pregled postova
bez dual corea zaboravite! beta na singlu vrti na 5-6 fpsa dualcore 15-20

Meni ide na E6600 2.4 ghz, 8800 gt 512 mb i 3 gige rama ide sve savrseno, bez blockanja... moj buraz je modo igricu
al mislim ne ovak nego na neki njegov nacin
UltimatGamerXFX je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2009., 11:22   #71
Remixer
Premium
Moj komp
 
Remixer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Irska
Postovi: 1,142
Da malo napišem svoj doživljaj o Supreme Commanderu! Ukratko - svidjela mi se full i sad sam se navuko na to i samo to igram svaki dan po sat-dva-tri

Posebno mi se svidio sami početak (video) kod pokretanja igre, baš je dobro napravljeno!

Prešao sam prvi, a zatim i nastavak (Forged Alliance) i Forged Alliance mi je malkoc bolji pa nakon odigrane kampanje sa svim nacijama, sad derem po skirimišu

Čini se da je dost zahtjevna jer mi nekad zna trzat (mada sumnjam na OS [Vista] i na drivere od grafičke) al sve u svemu, oduševljen sam i kao da su je za mene radili

Sviđa mi se izgled svih nacija (građevine, brodovi, mehanizacija) ali Seraphini su baš cool i ''high tech'' najviše izgledaju

Jedva čekam još neki nastavak, uh

E da, imam osjećaj da su UEF napravili kao najjačima (UEF predstavlja ljude u tom svemiru) tako da oni imaju nekak (po meni) najbolju obranu, najveće štitove, brod štit, itd itd, a da ne spominjem Mobile Factory koji sve pretvara u čušpajz

Toliko od mene za sada...
__________________
http://img845.imageshack.us/img845/7167/croatia240animatedflagg.gif
Remixer je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2009., 02:06   #72
Hei$$e
Premium
Moj komp
 
Hei$$e's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 443
Citiraj:
Autor Remixer Pregled postova
Da malo napišem svoj doživljaj o Supreme Commanderu! Ukratko - svidjela mi se full i sad sam se navuko na to i samo to igram svaki dan po sat-dva-tri

Posebno mi se svidio sami početak (video) kod pokretanja igre, baš je dobro napravljeno!

Prešao sam prvi, a zatim i nastavak (Forged Alliance) i Forged Alliance mi je malkoc bolji pa nakon odigrane kampanje sa svim nacijama, sad derem po skirimišu

Čini se da je dost zahtjevna jer mi nekad zna trzat (mada sumnjam na OS [Vista] i na drivere od grafičke) al sve u svemu, oduševljen sam i kao da su je za mene radili

Sviđa mi se izgled svih nacija (građevine, brodovi, mehanizacija) ali Seraphini su baš cool i ''high tech'' najviše izgledaju

Jedva čekam još neki nastavak, uh

E da, imam osjećaj da su UEF napravili kao najjačima (UEF predstavlja ljude u tom svemiru) tako da oni imaju nekak (po meni) najbolju obranu, najveće štitove, brod štit, itd itd, a da ne spominjem Mobile Factory koji sve pretvara u čušpajz

Toliko od mene za sada...
Djelomično si u pravu, UEF je napravljen kao nacija sa najboljom obranom, zaštitom te njihove jedinice imaju najviše HP-a, ali opet nemaju veliku vatrenu moć. Aeon su negdje između vatrene moći i izdržljivosti, dok su Cybran jedinice najmanje izdržljive ali rade najveću štetu, pogotovo Megalith, to dubre je pokretna ratna tvrđava, neuništiv je čak u moru, Atlantis nema šanse protiv njega.
Hei$$e je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2009., 08:02   #73
Remixer
Premium
Moj komp
 
Remixer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Irska
Postovi: 1,142
Citiraj:
Autor Hei$$e Pregled postova
Djelomično si u pravu, UEF je napravljen kao nacija sa najboljom obranom, zaštitom te njihove jedinice imaju najviše HP-a, ali opet nemaju veliku vatrenu moć. Aeon su negdje između vatrene moći i izdržljivosti, dok su Cybran jedinice najmanje izdržljive ali rade najveću štetu, pogotovo Megalith, to dubre je pokretna ratna tvrđava, neuništiv je čak u moru, Atlantis nema šanse protiv njega.
-opet, kad igram sa Aeon, onda mi se oni čine dost jakim, napravim par tanjura i kojeg Galactic robota i udri
A sa Cybran onaj pauk i Mega pauk rasturaju

Seraphini su isto zeznuti, ali s njima mi nekak ide najteže (jer su, ali dobri su sa Rapid Fire topom (i sad se ne mogu sjetiti što još)

Jedva čekam Supreme Commander 2
__________________
http://img845.imageshack.us/img845/7167/croatia240animatedflagg.gif
Remixer je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2009., 09:54   #74
kill
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 533
jel igra tko na dva monitora?

baš sam zbog toga i nabavio, moram probat
kill je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2009., 11:13   #75
Hei$$e
Premium
Moj komp
 
Hei$$e's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 443
Citiraj:
Autor Remixer Pregled postova
-opet, kad igram sa Aeon, onda mi se oni čine dost jakim, napravim par tanjura i kojeg Galactic robota i udri
A sa Cybran onaj pauk i Mega pauk rasturaju

Seraphini su isto zeznuti, ali s njima mi nekak ide najteže (jer su, ali dobri su sa Rapid Fire topom (i sad se ne mogu sjetiti što još)

Jedva čekam Supreme Commander 2
I ja isto slabo igram sa seraphinom, valjda zato jer im sve jedinice izgledaju skoro pa isto. Anyway - Seraphim ima druge po redu najizdržljivije jedinice, i poprilično razorne eksperimentale, pogotovo Yolona Oss i Ythotha (u kampanju sam dušu ispustio dok sam ju pobjedio, đubre stalno dobiva snagu).
Hei$$e je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2009., 11:57   #76
Remixer
Premium
Moj komp
 
Remixer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Irska
Postovi: 1,142
Citiraj:
Autor Hei$$e Pregled postova
I ja isto slabo igram sa seraphinom, valjda zato jer im sve jedinice izgledaju skoro pa isto. Anyway - Seraphim ima druge po redu najizdržljivije jedinice, i poprilično razorne eksperimentale, pogotovo Yolona Oss i Ythotha (u kampanju sam dušu ispustio dok sam ju pobjedio, đubre stalno dobiva snagu).
Na dva? hm... nije mi to palo na pamet, ali bilo bi lijepo. Gledam baš po oglasnicima kak ima za cca 500kn 19'' LCD-ova... a imam 2 kompa (a samo 1 monitor) tak da planiram kupit LCD za drugi komp, pa onda probat igrat S.P. f.a. na oba, ali mogao bi se načekat...

E da, Seraphihi imaju dobar onaj bombarder, to im je + veliki

Jel skirimiš igrate sa modom ''mass & energy means nothing'' ? -Ja da, jer me živcira izgradnja elektrani i mass fabrikatora, a kad se to uključi, onda je sve u 999999+ (energija i masa)
__________________
http://img845.imageshack.us/img845/7167/croatia240animatedflagg.gif
Remixer je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2009., 20:05   #77
Hei$$e
Premium
Moj komp
 
Hei$$e's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 443
Citiraj:
Autor Remixer Pregled postova
Na dva? hm... nije mi to palo na pamet, ali bilo bi lijepo. Gledam baš po oglasnicima kak ima za cca 500kn 19'' LCD-ova... a imam 2 kompa (a samo 1 monitor) tak da planiram kupit LCD za drugi komp, pa onda probat igrat S.P. f.a. na oba, ali mogao bi se načekat...

E da, Seraphihi imaju dobar onaj bombarder, to im je + veliki

Jel skirimiš igrate sa modom ''mass & energy means nothing'' ? -Ja da, jer me živcira izgradnja elektrani i mass fabrikatora, a kad se to uključi, onda je sve u 999999+ (energija i masa)
Jok, napravim Paragona i boli me labud
Hei$$e je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2009., 00:22   #78
Remixer
Premium
Moj komp
 
Remixer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Irska
Postovi: 1,142
Citiraj:
Autor bluefluid Pregled postova
ako netko nije probao, preporucam 4th_Dimension' mod, proljepsane eksplozije i dodane nove jedinice, odlicno radi i zanimljivo je, pravo osvjezenje

Eh da, jučer sam u potrazi za novim mapama našao modove, nisam ni skužio šta to je, heh, i sad - što ti kažeš, nove jedinice, nove mape, čovječe, to mi dođe kao ekspanzija Forged Alliance-a
Imam neki mod pa gradiš svemirske brodove i orbitalne stanice, mljac mljac
Budem stavio koju fotkicu, ak mi se bude dalo

Citiraj:
Autor Hei$$e Pregled postova
Jok, napravim Paragona i boli me labud
E sad se nikak ne mogu sjetit što je to, ne pamtim imena, samo vizualno pamtim tko je što i što je zašt'
__________________
http://img845.imageshack.us/img845/7167/croatia240animatedflagg.gif
Remixer je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2009., 18:38   #79
bluefluid
Premium
Moj komp
 
bluefluid's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: VG
Postovi: 1,756
nađoh jednu mapicu di se moze klat 1 ili 2 protiv 6, zakon je...



@Remixer - modovi koje sam naveo su jedini koje koristim, i super su... evo sa aeoncima sam malo igrao, imaju pored 'valikog tate' i male tzv. Overlorde, odlicni su



Paragon je inace eksperimantalna građevina koja ti izravna potrosnju resursa, tj nema teorije da odes s necim u minus ako ju sagradis, no jako dugo treba da se napravi.
bluefluid je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2009., 21:40   #80
Remixer
Premium
Moj komp
 
Remixer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Irska
Postovi: 1,142
Ja sam isprobao svaki mod koji sam našao na netu

-koristim uglavnom onaj za nove jedinice i mogućnosti...

Evo nekoliko slikica







Ovdje igram sa UEF i imaju ovaj ogromni bombarder koji je močniji i od onog što imaju Seraphini inače
+ ovi svemirski brodovi koji granatiraju jedinice na zemlji...






Ovdje igram sa Aeon, i mod za Super Experimental Shield bome je ogroman
__________________
http://img845.imageshack.us/img845/7167/croatia240animatedflagg.gif
Remixer je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2010., 16:34   #81
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Evo malo da se podsjetimo na dobri stari SupComm dok ne izađe SupComm2...




Movie series (ovo nisam ni znao da postoji):

Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2011., 13:04   #82
Remixer
Premium
Moj komp
 
Remixer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Irska
Postovi: 1,142
Ekipa, jel još netko igra ovo? heh, ili sam ja jedini? -derem S.P.F.A. non-stop, ni sam ne znam kak mi se da (možda zbog novih mapa i modova pa je uvijek nešto novo i drugačije + imam novi 24'' monitor 1920x1080px ou jea)

Igram skirimiš i moram namjestit AI na cheat da mi mogu konkurirat, i onda ih opet pobjedim bez da mi priđu bazi

-nisam igrao bolju SF strategiju, jel ima možda koja nova na isti kalupa kao S.P.?

S.P.2 nije vrijedan spomena, nadam se da će napravit S.P.3 ili ekspanziju na F.A.
__________________
http://img845.imageshack.us/img845/7167/croatia240animatedflagg.gif
Remixer je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2012., 21:18   #83
Remixer
Premium
Moj komp
 
Remixer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Irska
Postovi: 1,142
Ekipa, jel netko zna zašto mi patch ne radi na forged alliance-u? -trenutna verzija igre mi je 1.5.3596, postoji patch (da ukloni bugove) na v1.5.3598 ili 1.5.3599, no neće, javi grešku da ne pronalazi 1.5.3596 !!! WTF?
Želim patch jer mi se igra stalno ruši u skirimišu (većina mapa), a kod korištenja nekih modova igra se ne može ni pokrenuti, jako bugovita igra ...
__________________
http://img845.imageshack.us/img845/7167/croatia240animatedflagg.gif
Remixer je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na