Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.06.2008., 00:38   #61
Sonic2048
Premium
Moj komp
 
Sonic2048's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Cakovec
Postovi: 140
Baš me zanima razlika između Paragona i renegade na kraju,ja npr naginjem ovom zločesto, e sada pitanje zašto? Pa jer je bilo fora koknut onog lika iz bande kaj te ucjenjuje
Sonic2048 je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2008., 06:42   #62
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
@Sonic2048...ajde prestani uništavaš drugima igru..
Hamm je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.06.2008., 00:12   #63
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
može li mala pomoć, zapeo sam u onom rudniku gdje je kćerka od one neke, i sad idemo velikim liftom prema gore i gore nas čekaju onaj veliki ružni i ekipa... ekipu brzo pokokam, ali njega ne mogu nikako...zatrči se na mene, udre me i to je to, a ovi moji patetični suradnici vrlo brzo kleknu...
jednom mi se posrećio "bug" u toj situaciji, naime taj veliki je zapeo za zid i onda sam ga mogao komodno koknit sa snajperom, šta sam i napravio, i onda sam došao do njega, on se digao (oživio nekako), udrio me i paf... poludio sam...
ali od svega me najviše živcira šta iznova i iznova moram slušat onaj dijalog prije nego se počmemo dizat dizalom jer ga se ne može preskočit
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2008., 01:18   #64
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
hmmm, ja sam to riješio u roku jedne minute
Odma nakon cut-scene roknuo space, naredio jednom mom da baci throw na jednog vojnika, drugom overkill, u roku 20 sekundi te oko velikog porokao, ostao jos samo taj ružni, on se sakrio iza nekog kamena, ja ga samo roko, lagan za ubit, čak i sa pištoljem
I da, dok je na podu, tj, kao mrtav, još rokaj u njega i tek češ ga onda ubit
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2008., 17:05   #65
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
Konačno i ja počeo igrat,predobra igra,baš vuće na KOTOR što je odlična stvar jer nikako da izbace KOTOR 3. Inače jedino me zanima jel se squad može mjenjat trenutno ili samo onda kad dobijem opciju da biram ko će samnom?
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2008., 19:00   #66
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Squad možeš mijenjati tako da se vratiš na svoj brod Normandy i ponovo odmah izađeš iz njega, onda te dočeka onaj screen za biranje squada
naravno tek nakon sto riješiš sve u Citadeli i skupiš dovoljno ljudi da možeš birati
A dok si jos u Citadeli kada regrutiraš nekoga isto ti se otvori taj screen i biras

Ja sam podosta već prešao, ali mislim da nije to jos bliu kraja, barem se nadam, ganjam onu Beneziu po zamrznutom planetu Noveria
Ja se uplašio kad sam negdje pročitao da je igra kratka i da ju je neki lik prešao u 9-10 sati , a ni CItadelu nemoš pošteno riješit u 8 sati igre
Naravno, vjerovatno je lik u tih 10 sati riješio Citadelu i došao na Normandiju te nije mogao otvoriti galaxy map i mislio da je kraj

Super mi je ono sto moraš/možeš birati sto kažeš i sve ima svoje posljedice i se može itekako očitovati u igri

Jedino mi je borba malo mutava... jednostavno su ju trebali napraviti više FPS-ovsku, ovako je prekonzolaška i neispolirana
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2008., 19:40   #67
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
ma dobra je borba,malo treba se naviknut,taktizirat i tak to
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2008., 19:42   #68
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
moguće je igru proću u 9h i manje, ali pod uvjetom da ubrzavaš sve dialoge, filmove, ne istražuješ sve svijetove, ne ispunjavaš sporedne misije...meni je trebalo 36h (možda par minuta više) ali sam ispunio sve sporedne misije koje sam dobil osim onih kukaca na početku (trebal sam naći još jednog) i mžda još koje misije (najviše jedne), za svaki planet sam čital opis, pročital cijeli codex, pratil sve dialoge, bil na svim mjestima na mapama/planetima... igra je super, samo kaj su se više trbali potrudit sa sporednim planetima, a ne da su svi isti, samo se razlikuju u boji (neki plavi, neki crveni....), trebalo bi biti veće područeje za kretanje po njima i više za istraživati po njima, ubaciti po koje drvo, čudne biljke, životinje... i trebali su napraviti da semože sletjeti na našu planetu Zemlju (!!!MALI SPOILER!!!na mjesec se može i tamo se dobije dodatni/bonus skill...)... sve u svemu jako dobro napravljeno...ocjena 9 od 10
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2008., 20:00   #69
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Daj mi reci (stavi pod spoiler) jesi zaveo Liaru?

Ja idem po redu, obavljam sve sto mogu, pratim, čitam, veći mi je gušt
Ja za onaj bonus skill na mjesecu uzeo Shock Troopera , fora

I da, slažem se da su planete mogli malo bolje napraviti, samo se po boji razlikuju, osim onih na kojima su main questovi

Malo me koja igra odmah ovako oduševila, stvarno predobra i definitivno preporuka za svakoga, možda čak i 9.5/10
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2008., 21:33   #70
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Daj mi reci (stavi pod spoiler) jesi zaveo Liaru?

Ja idem po redu, obavljam sve sto mogu, pratim, čitam, veći mi je gušt
Ja za onaj bonus skill na mjesecu uzeo Shock Troopera , fora

I da, slažem se da su planete mogli malo bolje napraviti, samo se po boji razlikuju, osim onih na kojima su main questovi

Malo me koja igra odmah ovako oduševila, stvarno predobra i definitivno preporuka za svakoga, možda čak i 9.5/10
SPOILER

liaru sam od****l, ashley mi je bolja, prije ilosa sam se poigral s njom

igral sam s vanguardom i isto sam na mjesecu uzeo neki skill koji je više za oružje, ne znam je li to taj ili neki drugi, drugi je bio za one sposobnosti/moči...
xGAME je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.06.2008., 21:35   #71
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Ne sviđa mi se način borbe,,,jesu ga zasrali. Al sve ostalo je za pohvalu...dijalozi i te cake...al nije me tolko zagrijala ko "KOTOR",
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2008., 11:43   #72
Fiberglass
Banned
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zemlja
Postovi: 12
Prešao sam je prije 2 tjedna jako dobra igra....priča je super ali trebali su se ipak odlučiti ili RPG ili pucačina.
to je jedina zamjerka igri..inače sve ostalo je predobro.
Fiberglass je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2008., 15:41   #73
shrek00
Premium
 
shrek00's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 236
Problem!!

Situacija je sljedeća...igram negdje sal i pol vremena cca i došao sam do dijela kada me pošalju na neku misiju...naravno u onom gradu sam...dođem u brod sve super i i kam onda dalje....di se pali brod

sve živo sam obišao.....


pomagajte
shrek00 je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2008., 15:58   #74
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
imaš onu mapu gdje putuješ,traži galaxy map,tamo je kod onog navigatora
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2008., 16:09   #75
shrek00
Premium
 
shrek00's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 236
Citiraj:
Autor Lihto Pregled postova
imaš onu mapu gdje putuješ,traži galaxy map,tamo je kod onog navigatora
e da galaxy map mi se otvori i sve mi je crno..jedini kad stišćem esc se pojavi slika na sekundu....pretpostavljam da netreba tako izgledat...neki bug ili nešto?!!!!!
shrek00 je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2008., 16:55   #76
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor shrek00 Pregled postova
e da galaxy map mi se otvori i sve mi je crno..jedini kad stišćem esc se pojavi slika na sekundu....pretpostavljam da netreba tako izgledat...neki bug ili nešto?!!!!!
Bug nije, već je tvoj primjerak igre... pirat
Nabavi original
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2008., 17:08   #77
shrek00
Premium
 
shrek00's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 236
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Bug nije, već je tvoj primjerak igre... pirat
Nabavi original
Pa kaj se to svima događa sa neorginalnim primjercima??!!!
Nije vrag da nisu ništa smislili da se to nekak zaobiđe...
ah ti hakeri....

di ima za kupit igra i po kojoj cijeni
shrek00 je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2008., 19:03   #78
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426



Ja evo našao lady Beneziu i ubio ju i pustio one kukce da žive, i odem na sljedeči planet po misiji kad ono sa tim planetom izgleda i završava
Virmire planet, neeeeeeee, već kraj, ili nije? Možda Saren pobjegne pa se nastavi pucačina po galaksiji




Idem loadat save prije slijetanja na taj planet pa istraživati druge planete i riješavati sporedne misije
-->
Citiraj:
Autor shrek00 Pregled postova
Pa kaj se to svima događa sa neorginalnim primjercima??!!!

di ima za kupit igra i po kojoj cijeni
Imaš PM

Spoiler:



Ja evo našao lady Beneziu i ubio ju i pustio one kukce da žive, i odem na sljedeči planet po misiji kad ono sa tim planetom izgleda i završava
Virmire planet, neeeeeeee, već kraj, ili nije? Možda Saren pobjegne pa se nastavi pucačina po galaksiji




Idem loadat save prije slijetanja na taj planet pa istraživati druge planete i riješavati sporedne misije
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2008., 01:44   #79
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
može li mala pomoć, zapeo sam u onom rudniku gdje je kćerka od one neke, i sad idemo velikim liftom prema gore i gore nas čekaju onaj veliki ružni i ekipa... ekipu brzo pokokam, ali njega ne mogu nikako...zatrči se na mene, udre me i to je to, a ovi moji patetični suradnici vrlo brzo kleknu...
jednom mi se posrećio "bug" u toj situaciji, naime taj veliki je zapeo za zid i onda sam ga mogao komodno koknit sa snajperom, šta sam i napravio, i onda sam došao do njega, on se digao (oživio nekako), udrio me i paf... poludio sam...
ali od svega me najviše živcira šta iznova i iznova moram slušat onaj dijalog prije nego se počmemo dizat dizalom jer ga se ne može preskočit

Još uvijek ne mogu preć ovaj dio...
Samnom u ekipi su Wrex i Tali'Zorah. Kako god da ih postavim i koje god powerse da koriste, uvijek na*ebem. Onaj najjači je jednostavno pre jak i pre brz i pobije mi cijelu ekipu, a mene jednim udarcem. Najdalje dokle sam uspio je da sam mu pucao u vrat i on je pao, i nastavio sam pucat po njemu, međutim on se digao, health mu se vratio (baš debilno), i ja ponovo počeo pucat međutim tada weapon overheat i gotovo, a kada mu idem pobjeć onda me uhvati fatigued i opet gotovo. Da nisam probao bar 100 puta dosad ne bih se žalio, ali već danima stojim na ovom *ebenom nivou na kojem ne mogu ni preskočit onu kompletnu animaciju
Čak sam posegnuo i za cheatom (onaj sa otvaranjem console), međutim ne funkcionira (tamo nalaže upotrebu tilde, a hrv tastatura nema tildu na mjestu gdje oni imaju. Kod njih je to tipka ispod ESC, a kod hrv. tastature je to alt gr. + 1, a to ne funkcionira u igri)
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2008., 11:17   #80
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Ne znam di tvoje tipkovnica ima tildu ali moja ima lijevo od jedinice, ispod escapea
Skini neki trainer ako baš ne možeš to preći, uključiš besmrtnost (ako je ima) i peglaš

Stvarno ne znam, ja sam za tu misiju imao Garrusa i Ashley mislim
Nakantao sam ih ko beba zvečku u roku odmah

Throw na tog glavnog, u dok se on digne već možeš pobiti 3 ona oko njega
Overheat, sabotage, koristi sve biotice od suboraca
I da, uzmi najjacu sačmaricu za to i stavi joj one metke koji su dobri protiv synthetica
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2008., 13:10   #81
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Još uvijek ne mogu preć ovaj dio...
Samnom u ekipi su Wrex i Tali'Zorah. Kako god da ih postavim i koje god powerse da koriste, uvijek na*ebem. Onaj najjači je jednostavno pre jak i pre brz i pobije mi cijelu ekipu, a mene jednim udarcem. Najdalje dokle sam uspio je da sam mu pucao u vrat i on je pao, i nastavio sam pucat po njemu, međutim on se digao, health mu se vratio (baš debilno), i ja ponovo počeo pucat međutim tada weapon overheat i gotovo, a kada mu idem pobjeć onda me uhvati fatigued i opet gotovo. Da nisam probao bar 100 puta dosad ne bih se žalio, ali već danima stojim na ovom *ebenom nivou na kojem ne mogu ni preskočit onu kompletnu animaciju
Čak sam posegnuo i za cheatom (onaj sa otvaranjem console), međutim ne funkcionira (tamo nalaže upotrebu tilde, a hrv tastatura nema tildu na mjestu gdje oni imaju. Kod njih je to tipka ispod ESC, a kod hrv. tastature je to alt gr. + 1, a to ne funkcionira u igri)
ne kužim kako to ne možeš proći, ja sam njega s shotgunom strelil a ove s pištoljem samo nemoj držat tipku za streljanje nek je pritišči ond se ne vruči tako brzo (a zna se pojaviti i bug da kad se ti jednom oružje prevruči više se neće ohladiti onda loadaj igru), idi pod gameplay options i tamo smanji težinu igre (na easy).... igral sam s vanguardom pa sam ga i močima malo oslabil, ne znam ovaj fight uopće nije teški... možda ti je neki bug ili kaj, btw i njim se ti obnavljaju štitovi, a neki znaju i healthe...

tu ti je rješenje kako omogućit tildu: c:\user\”name”\documents\BioWare\Mass Effect\config and open BioINPUT.ini and search for [Engine.Console] and copy ConsoleKey=^ after it.

You can open the Console now with ^.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2008., 15:12   #82
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Ne znam di tvoje tipkovnica ima tildu ali moja ima lijevo od jedinice, ispod escapea
Skini neki trainer ako baš ne možeš to preći, uključiš besmrtnost (ako je ima) i peglaš

Stvarno ne znam, ja sam za tu misiju imao Garrusa i Ashley mislim
Nakantao sam ih ko beba zvečku u roku odmah

Throw na tog glavnog, u dok se on digne već možeš pobiti 3 ona oko njega
Overheat, sabotage, koristi sve biotice od suboraca
I da, uzmi najjacu sačmaricu za to i stavi joj one metke koji su dobri protiv synthetica
meni je tilda na jedinici, i dobiva se kombinacijom altgr+1. Throw nemam, a ove ostale powerse koristim ali ne služe ničemu. Sačmaricu ne koristim jer sam snajperist i sačmarica je totalno neupotrebljiva, kao i automatska puška. S njima puca ko da nikad u životu nije pucao, ne može pogodit zid ispred sebe.

Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
ne kužim kako to ne možeš proći, ja sam njega s shotgunom strelil a ove s pištoljem samo nemoj držat tipku za streljanje nek je pritišči ond se ne vruči tako brzo (a zna se pojaviti i bug da kad se ti jednom oružje prevruči više se neće ohladiti onda loadaj igru), idi pod gameplay options i tamo smanji težinu igre (na easy).... igral sam s vanguardom pa sam ga i močima malo oslabil, ne znam ovaj fight uopće nije teški... možda ti je neki bug ili kaj, btw i njim se ti obnavljaju štitovi, a neki znaju i healthe...

tu ti je rješenje kako omogućit tildu: c:\user\”name”\documents\BioWare\Mass Effect\config and open BioINPUT.ini and search for [Engine.Console] and copy ConsoleKey=^ after it.

You can open the Console now with ^.

e, a svugdje piše da napišem ConsoleKey=Tilde, a ne "^".
P.s. ja ovaj znak ^ dobijem tako da moram stisnut altgr+3, a kad stisnem tipku lijevo do 1 ne desi se ništa, a poslije izbaci ovo: ¸¸

P.S.2
ne znam jel ja krivo igram ili šta, ali nemam ništa love, pa ne mogu kupiti ništa naprednijeg oružja ni oklopa. Kad su me promovirali u spectrea u citadeli, onda sam otišao do onog lika šta prodaje napredno oružje i kao ima poseban arsenal za spectre, međutim ja imam npr. 1800 novaca, a sve tamo košta preko 15000 (ne sjećam se točnih iznosa, ovo je iz pamćenja). Koja je onda poanta toga, kako da "zaradim" ??
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2008., 18:55   #83
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Polako, jos si na početku, noramlno da je sve u shopu skupo, pa i večina i preskupo
Ja ne znam kud ću sa novcima
Kasnije dobivaš prosječno 1500 creditsa po svakom killu, (SPOILER - na Noveria planetu )

Jel ti pomogao trainer? Si prešao taj dio?

Ja sam sa vanguardom ograničen na maximalno medium armor al stavim u njega dobar dodatak za armor i bude sasvim dobar

Ove stvarčice sto se mogu stavljati u armore i oružja su prevažni, pomažu itekako
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2008., 20:38   #84
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
nisam još bio do svog kompjutera, kad budem javim ti! hvala
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2008., 21:42   #85
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
pa ni ne trebaš ništa kupovati sva oružja, armori, upgrade-ovi se mogu naći na planetima, jedino kaj sam u igru kupil je bil neki armor kojeg sam odmah nazad prodal (odmah na početku) i prema kraju igre upgrade medical exosceleton VIII (mislim da se tak zove), kojeg sam onda našel u sljedečoj misiji u nekoj kanti... mislim da ti se ne isplati ništ kupovat, sva oružja, armore, upgradee koji mi nisu trebali pretvaral sam u omni gel....
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2008., 15:14   #86
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
evo ja ju presao sa renegadeom na ful!!

jedino mi je zao sto nisam naisao na onu kontraverznu scenu sa sexom u igri...

sa svima sam pricao i nisu mi nudili nista
kada se tocno treba popricati sa njima, pa da ucitam save???

presao sam sve side questove na koje sam naisao i sletio na 99% planeta...
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2008., 11:23   #87
shrek00
Premium
 
shrek00's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 236
Help!!!

Došao sam do dijela za koji pretpostavljam da je kraj,
to je dio kada kada ubijem Sarena i citadel-u i on se pretvori u neko je..no čudovište i nemogu ga riješit nikak...probao sam 30 puta najmanje.Jel ima neka caka ili??? Problem je u tome što se ovi moji nesklanjaju kada on puca ono nešto i to ih ubije odmah a ja ga sam nemogu dobit...
shrek00 je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2008., 14:33   #88
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712



***SPOILER ***

nadam se de si kupio najjavi assault rifle, stavio tungston rounds (40% vs syntetics), onda frictionless materialls IX i jos nesto za hladjenje cijevi i veci damage

oklop naravno isto najjaci sa combat exosceleton i sta ti ja znam sta jos ne..

pucas u njega dok se ne smiri, onda kada se smiri, bacis granatu (pojacanu naravno) i to je to!!!

samo nemoj staviti da ti suborci iskoriste onu foru da se overheataju nearby weapons jer ce to djelovat i na tebe.

ukljuci si onu silu da kao poboljsas izbjegavanje metaka i to je to.. ja ga rijesio iz druge jer sam prvi put bas ukljucio taj overheat ewapons jer nisam znao da utjece i na mene..

ako ti neki suborac rikne, samo se sakrijes iza stupa i ozivis ga...

**** SPOILER***


bez beda da ubijes sam..
-->



***SPOILER ***

nadam se de si kupio najjavi assault rifle, stavio tungston rounds (40% vs syntetics), onda frictionless materialls IX i jos nesto za hladjenje cijevi i veci damage

oklop naravno isto najjaci sa combat exosceleton i sta ti ja znam sta jos ne..

pucas u njega dok se ne smiri, onda kada se smiri, bacis granatu (pojacanu naravno) i to je to!!!

samo nemoj staviti da ti suborci iskoriste onu foru da se overheataju nearby weapons jer ce to djelovat i na tebe.

ukljuci si onu silu da kao poboljsas izbjegavanje metaka i to je to.. ja ga rijesio iz druge jer sam prvi put bas ukljucio taj overheat ewapons jer nisam znao da utjece i na mene..

ako ti neki suborac rikne, samo se sakrijes iza stupa i ozivis ga...

**** SPOILER***


bez beda da ubijes sam..
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!

Zadnje izmijenjeno od: LorD ClockaN. 26.06.2008. u 21:07.
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2008., 14:45   #89
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Dajte ljudi koristite spoiler tag, počel bum brisat postove
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2008., 19:48   #90
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Ja sam danas završio igru. 4 dana tj 22 sata igranja. Odlična igra, jedna od najboljih u zadnjih godinu-dvije.

Normalno da sam onu zgodnu trebu zbario i ispao sam prava dobrica na kraju. Jedino sam morao 3 civila ubit gore na Ferosu zato kaj mi je falilo onih pojačanih granata.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na