Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.01.2008., 11:19   #61
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor majk Pregled postova
Sve to stoji, ali cemu prosirivati ram i nadogradjivati prostor ili whatever kad taj uredjaj nije za ozbiljno koristenje, u najmanju ruku to je igracka.

7" ekran i ta reza izgledaju losije nego onaj mali ekrancic na POS kasama. Tipkovnica je premala za ugodno tipkanje... to je laptop za djecu
Nije istina, to je laptop za svakog tko zeli preseliti podatke sa tocke A do tocke B do tocke C, puno putuje, a to sve uz mogucnost da te iste podatke moze obraditi, dodati, urediti etc. Isto tako da opet ima nesto na cemu ce pogledati pokoji film dok je on the road, poslati pokoji mp3. Ja bi ubio ovo za avion, ili opcentio za putovanje.
  Reply With Quote
Staro 28.01.2008., 11:28   #62
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Nitko nije spomenuo leechanje na faksu ako osoba X posjeduje već 160 giga prijenosni disk
Isto genijalna stvar za ubiti vrijeme na matamatici u zadnjoj klupi (war3, worms, heroji 3 hotseat...)
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.01.2008., 14:47   #63
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Zasto ne prosirivati radnu memoriju? U slucaju da budem nesto konkretno radio na njemu pa da u slucaju ALT+TAB-anja ne zaspe na minutu dvije
Igračka kazes???
Sorry ali taj laptop je sve sto meni treba, malo prostora zauzima, lagan je.....
doslovno je za ubiti vrijeme dok recimo imas rupu od sat vremena....
Sada sto nemozes neku opasniju obradu slike ilitineznamnitijakojuopasnuaplikaciju to je druga stvar.. mislim da nije niti bio namjenjen za takvo nesto...
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2008., 16:24   #64
Vilenjak
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: popovaca/zg
Postovi: 13
Danas ga kupio pa malo prvih dojmova.

Manji je nego na slikama (!)
Da se naslijepo tipkati pristojnom brzinom uz malo navikavanja (imam iskustva sa malim laptopima)
Grije se solidno, nista vise nego konfekcija kakvu hp/ibm/toshiba prodaju za 5-6kkn, samo sto je u manjem pakiranju pa se subjektivno cini vise.
Ekran je jako mali, da se surfati super na sajtovima koji ne traze skrolanje, za bolji dozivljaj obavezno fullscreen.
webcam fino radi, nisam jos isprobao na skype 2.0beta ali budem uskoro.
Moram se poigrati da vidim kako podesiti wpa2psk konekciju jer mi xandros wizard ne nudi puno opcija, cak ni u advanced modu.

Uglavnom, za te pare nema konkurencije nigdje, a pogotovo ne medju subnotebook klasom sa kojom bi se trebao usporedjivati. Po meni su mu direktna konkurencija kohjinsha (nema kod nas), fujitsu u810/u1010 (nema kod nas) koji imaju cijenu od cca 900-1200$ po ebayu. Njihova 'prednost' je sto vrte xp i tableti su.
Vilenjak je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2008., 16:49   #65
TomRi
Can You Hear Me? 142.8 dB
Moj komp
 
TomRi's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb, Kvatrić
Postovi: 2,068
uzeo si ovaj 2G?

imas li namjeru instalirati winse možda?
cisto bi bilo zanimljivo cuti iz ovak od nekoga s foruma kako vrti XP i osnovne programe.

jer uredjaj je vise nego primamljiv(meni osobno samo sa instaliranim XP-om)
__________________
Danas je teško biti budala, prevelika je konkurencija...

Water cooled PC
Moj najveci MOD

Novi hobby: RC model + HD kamera
TomRi je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2008., 18:28   #66
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,819
Vilenjak, di si ga uzeo ?

Jedna opaska: 7" ekran i 800x480 rezoluciju ima 70% UMPC-ova na trzistu i eeePC je preuzeo tu odliku od njih. Zasto je to tako, pitajte Gatesa i M$, tvorce Origami projekta.
Asus je isao s tim ekranom iz jednostavnog razloga: sto jeftiniji eee. 7" ekrani te rezolucije se masovno proizvode i jako su trazeni posto su sastavni dio vecine UMPC-ova, monitora za auto, itd. Osobno mi se ta rezolucija gadi posto ima puno horizontalnog skrolanja ali kad vidim cijenu eee-a, malo mi se zeludac primiri.
__________________
Matta je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2008., 19:49   #67
Vilenjak
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: popovaca/zg
Postovi: 13
Uzeo sam 4G, u mikronisu. Kad sam ih zvao u 12h imali su jos samo jedan na skladistu pa sam ga rezervirao i zagnjavio frenda da me odveze tamo.

Namjeravam ga duze vrijeme koristiti pod xandrosom koji je dosao s njim jer jos uvijek nema potpuno prilagodjenog OS-a za njega iako projekt eeeXubuntu lijepo napreduje a ja sam fan ubuntu-a pa bi to moglo jednog dana zavrsiti na njemu. Trenutacno imam 3 laptopa i jedan komp doma i svi vrte linux vecinu 95% vremena

Sto se tice xp-a, na eeeuser forumu ima podosta ljudi koji su to instalirali i zadovoljni su performansama inace relativno slabog eee. Meni se ta opcija nikako ne svidja jer treba podosta modificirati xp sa nlite i slicnim, koristiti sd karticu za swap, imati licencu za xp, koristiti antivirus, antispyware, firewall software a nema programa zbog kojeg bi mi nuzno bilo to napraviti.

Takodjer ima i par njih koji su vistu stavili, ali o takvom mazohizmu neznam sto da kazem

Sad ovo tipkam sa eee, tipkovnica se cini jos bolja nego na prvi pogled, jedino malo duzi i nesigurni hod ima pa treba paziti da se tipka stisne do kraja da ne izostavlja slova.

Ekran se cini jako malen posto mi iza njega stoji 20" phillips sa 1680x1050, ali sad sam na putu doma otkrio kako mi je taman za citanje knjiga u pdf-u kad se stave u fullscreen (to je bila jedna od namjena zbog kojeg sam ga kupio)

I eto jedna slikica za kraj



Zadnje izmijenjeno od: Vilenjak. 28.01.2008. u 20:11. Razlog: thumb
Vilenjak je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2008., 21:19   #68
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,819
Crnih modela, pretpostavljam, niti nema ?
__________________
Matta je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2008., 23:38   #69
suinimirus
Registered User
Moj komp
 
suinimirus's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 9
Zasad je u prodaji samo bijeli model, ali uskoro se očekuje pojavljivanje crnog, zelenog, plavog i ružičastog Eeeja.
suinimirus je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2008., 00:07   #70
rossonero
Premium
 
rossonero's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krasic
Postovi: 28
Jel Win XP mogu biti na rezoluciji 800x480, jel se to da napravit.? Ili se u opcijama windowsa stavi 800x600 i onda se na eee-evu ekranu to skrola. Pitam cisto iz znatizelje.
rossonero je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.01.2008., 00:16   #71
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
podržava 800*480 i ne treba scrollati.
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2008., 00:25   #72
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Brijem si opako da cu to uzet jednom. Pa makar samo da mogu surfat dok sam WCu...
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2008., 00:31   #73
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Bilo bi zanimljivo kada bi se u driverima/opcijama mogao rotirati ekran u portrait (za čitanje i browsanje tekstualnih dokumenata).
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2008., 09:16   #74
Vilenjak
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: popovaca/zg
Postovi: 13
Citanje je jako dobro u fullscreen kad se stavi da je sirina stranice ista kao sirina ekrana, onda samo treba skrolati prema dolje. Slova nisu presitna i lijepo se vidi.

Nadam se da eee2.0 nece biti preskup i da ce barem 9" staviti gore, sa adekvatnom rezolucijom
Vilenjak je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2008., 09:37   #75
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2008., 09:50   #76
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
To se trazi
Vec vidim nedjeljno popodne na kavi umjesto kladionice na teletextu bacis jednu Warc Dotu u svojoj omiljenoj birtiji......
Ovo je revolucija za buduce lan party-e

Igracka MY ASS
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2008., 10:08   #77
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
GMA 900: no hardware geometry processing. Neither basic (DX7) hardware transform and lighting[1], nor more advanced vertex shaders (DX8 and later) are handled in the GMA hardware.
  Reply With Quote
Staro 29.01.2008., 10:11   #78
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Nadam se da će kod nas biti spretnih ljudi koji će moć za neku naknadu izmodati EEE po želji.
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2008., 10:15   #79
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Ma mislim da se to moze sve bez naknade
Samo ta cijena hebeni balkan... 2400 kuna toliko nedam za njega....
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2008., 10:19   #80
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Ma nije ni to tak strašno. Ja ga mislim na ljeto uzet kad neke pare ulete, pa onda ubaciti touchscreen i dodatne usb-e za flash memoriju. Ima li kod nas gdje tih touchscreenova ili je jedina opcija ebay. Vidim da nisu ni skupi. Već od 1$ ih ima, samo je poštarina do nas 25$
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2008., 10:58   #81
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Neznam..... osobno cu izbjeci taj Touch Screen, nije mi prijeko potreban, rade oni misevi za laptope:
http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?prika...&Sifra=1230028
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2008., 11:55   #82
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,819
Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
Ma mislim da se to moze sve bez naknade
Samo ta cijena hebeni balkan... 2400 kuna toliko nedam za njega....
Ne razumijem kakav je problem sa cijenom od 2400 kuna ?!

Nema to veze sa balkanom. Cijena u Europi je 300 EUR a 2400 kuna je 325 EUR. Mislim da je cijena ostala fer u odnosu na EU.

Sto se tice cijene u SAD, tamo dodje 400$, sto je otpilike 2000 kuna, sto opet nije prevelika razlika.

Cini mi se da se dijeli dzabe onda bi tek za neke bila dobra cijena.

Sama cinjenica da se svugdje u svijetu prodaje u abnormalnim kolicinama dovodi do zakljucka da cijena nije nimalo bezobrazna...
__________________
Matta je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2008., 12:00   #83
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor Matta Pregled postova
Ne razumijem kakav je problem sa cijenom od 2400 kuna ?!

Nema to veze sa balkanom. Cijena u Europi je 300 EUR a 2400 kuna je 325 EUR. Mislim da je cijena ostala fer u odnosu na EU.

Sto se tice cijene u SAD, tamo dodje 400$, sto je otpilike 2000 kuna, sto opet nije prevelika razlika.

Cini mi se da se dijeli dzabe onda bi tek za neke bila dobra cijena.

Sama cinjenica da se svugdje u svijetu prodaje u abnormalnim kolicinama dovodi do zakljucka da cijena nije nimalo bezobrazna...
Sorry burke ali 400 kuna je 2x1GB DDR2 Kingmax-a i porcija cevapa sa Velebitskom crnom

Sve u svemu ocekivao sam cijenu oko 1800kuna za taj 4GB ali eto....
Mislim ja gledam koliko ce me izaci jos ugradnja giga ili dvije memorije, mozda koju vecu flash memoriju ili kao sto kolega kaze jos touch screen pa kada se zbroji i nije bas 2400kuna
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2008., 12:08   #84
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Ili mod za 2*USB 2.0 + 2*16GB flash stick. To je još oko 1500 kn gore + ruke i ćevapi + piva za majstora sa šrafcigerom Nigdje se ne piše jel može on uopće primiti 2GB keks u svoj slot.
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2008., 13:14   #85
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,819
Moze primiti 2GB modul ali problem je u Xandros kernelu, ne prepoznaje vise od 1GB, bez obrzira sto se u BIOS-u uredno prijavljuje 2GB. Nisam puno upucen u Linux ali mislim da jedno rekompajliranje rjesava stvar.

Sto se tice modova, u pravu ste, pitanje je isplativosti. Ali, s obzirom da se radi o relativno jeftinom i super modabilnom komadu hradvera entuzijazam tu prevladava.

Ja sam upravo izvrsio narudzbu u Mikronisa i uplatio lovu (nadao sam se crnom primjerku ali njih jos nece biti). Nadam se da ce mi vec poslati danas tako da sutra krenem u istrazivanje.
2GB modul vec ceka a i nekako sumnjam da ce moj primjerak eee-a docekati kraj dvogodisnje garancije prije nego li ga rasporim skroz naskroz !
__________________
Matta je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2008., 19:12   #86
devil_kc
geek.
Moj komp
 
devil_kc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: koprivnica
Postovi: 260
da bi stavil 2 gb keks moras rekompalirati kernel kaj opce nije neki problem. jedino je malo iritantno kaj traje dosta dugo. na mojem amd a64 3000+, vidimd ati imas klokani quad- to ce ici jako brzo, naravno, pod uvjetom da kompajliras na stolnom kompu kaj jako preporucam. stavi linux na stolni komp. makar na tih sat-2 da to prekompajliras, ako bude blo kakviuh probelma ima nas ovdje koji ti mozemo oko svega toga pomoci.
__________________
I nogom u guzicu je korak naprijed
devil_kc je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2008., 20:08   #87
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Evo danas sam baš malo bada po tom EEE-u i na prvi pogled:

- Stvarno je malen, manji nego na slikama
- Tipkovnica je ok za tako malenu stvar
-Ekran nije baš dobar i vrlo je malen (glavni minus - u biti dealbraker), nije bilo potrebe staviti tako mali ekran kad sa strane ima mjesta koliko hoćeš za neki 10-12".
- Konstrukcija je solidna, bijeli mi se baš ne sviđa - bolji bi bio crni (bijeli MacBook recimo je dobar)
- Ima dosta konektora i zamjenjivu bateriju
- Touchpad je relativno skučen i ne baš previše osjetljiv
- Zamjenjiva baterija

Mislim da bi trebalo pričekati neko vrijeme da se ova platforma stabilizira na tržištu jer u budućnosti će sigurno doći dosta kvalitetnih ultra-mobile laptopa po pristojnim cijenama potaknutim EEE-om i Airom.

Evo što bi ja promjenio:
- Povećati površinu radi boljeg hlađenja i mogućnosti stavljanja veće tipkovnice
- Povećati površinu touchpada i staviti kvalitetniji
- Drastično povećati ekran (10-12")
- Ukloniti zvučnike s ekrana i staviti jedan kvalitetniji mono zvučnik
- Smanjiti cijenu u nas (ili ostaviti istu ako se uvedu ove izmjene)
- Napraviti jedan "uronjen" usb port tako da usb stick ne strši van u slučaju da se prišteka dodatna usb memorija za proširenje postojeće.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2008., 20:18   #88
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
- Drastično povećati ekran (10-12")
...
- Smanjiti cijenu u nas (ili ostaviti istu ako se uvedu ove izmjene)
Te dvije stvari baš i ne idu skupa (veći ekran > veća potrošnja > kraće trajanje baterije + veći trošak proizvodnje > veća cijena)
Dok god se prodaje neće ništa mijenjati, štancaju ih ko ludi takva je potražnja...
Nego, si ga clockao ili šta? Oćemo slike (I ja ga mislim uskoro uzeti pa pitam...)
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2008., 12:31   #89
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Evo ja ga jucer u linksu vidio ma zakon stvarcica.... evo da se na njemu mogu vrtiti i malo ozbiljnije stvari:

http://www.youtube.com/watch?v=LR7wCQ9NJoo

Gotovo je uzimam ga definitivno
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2008., 15:53   #90
Ndoc
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Nigdje se ne piše jel može on uopće primiti 2GB keks u svoj slot.
Imam EEE i plocicu od 2GB koja veselo radi u njemu u xubuntu i biosu je uredno prepoznat kapacitet
Ndoc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na