Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.09.2006., 12:33   #1
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Arrow Moj review: Genius Ergo 525 Laser gaming mouse

Duže vrijeme sam razmišljao o promjeni mog starog i vjernog miša Logitech-a B69 black, koji je stvarno odličan miš, i služio me preko 4 godine, i nikad nije zatajio.
Uz sve igranje, pucačine, udaranja po njemu, sve je to podnosio i radio.

No, eto, pošto u zadnje vrijeme igram samo cod2 na http://www.cod2you.com: quake2 : , razmišljao sam o promjeni miša...
A i htio sam kupiti miš na kojem ću imati više tipki s kojima bi rad u windozama i surfanju netom bio brži i ugodniji..
Gledajući po cjenicima lokalnih prodavaonica informatičke opreme, naiđem na cijenom prihvatljiv, a tehničkim karakteristikama i svojstvima, jaako zanimljiv miš koji bi trebao zadovoljiti sve moje potrebeb, što izgledom, što brojem funkcijskih tipki..
Radi se o Genius Ergo 525, koji nije optički miš, već laserski. Ova činjenica mi je uzrokovala malo sumnje u kvalitetu samog miša, jer, kako miš koji košta 174 kn može biti dobar kao i dvostruko ili trostruko skuplji Logitech G7..
ZANIMLJIVOST je u tome da ova dva navedena miša dijele ISTU "elektroniku", tako sam barem pročitao negdje..

I tako malo pretražujući Internet pronađem 2-3 review-a koji su uglavnom pohvalili ovog Geniusa. Nekih većih minusa mu nisu dali, minus je samo što je samo za dešnjake..
http://www.doomedpc.com/?q=node/75

Evo novog Geniusa kod mene..

Usporedba stare i nove tehnologije.. Logitech B69 Optical vs. Genius Ergo 525 Laser


Instalacija:
Pa.... tu mogu prigovoriti, isto kao i reviewi na netu... Miš ako se ukopča u USB, jednostavno smrzava računalo pri instalaciji drivera, ili uopće neće da radi... Nisam se išao s tim previše zamarati, nego sam stavio USB/PS2 adapter, jer ionako ostajem bez USB portova, pa mi svejedno gdje je uštekan.. vjerojatno postoji rješenje za ovaj problem, jer nisam ništa deinstalirao moguće stare drivere od Logija, već sam ga samo iskopčao i ukopčao novi...

Spojen na PS2 radi bez problema, instalacija prođe ok.
Miš je ergonomski odličan, odlično leži u ruci, plastika je drukčija nego na Logitechu, ali u ovako kratkom vremenu ne mogu reći da je je dobra ili ne. Naaa prvi dodir je dobra.
dobijete mali programčić za postavke i konfiguriranje tipki.. kojih ima 8 za konfiguraciju..
Znači klasično lijeva desna, i sad ugodno iznenađenje, scroll tipka koja ima i bočni scroll, ODLIČNA stvar za surfanje netom.
Sa lijeve bočne strane 3 tipke, od kojih srednja predstavlja izmjenu DPI, u koracima 400,800,1600 i 2000DPI.
Moram priznati da se nisam s ovim puno igrao, jednostavno nisam imao dovoljno vremena. Ali funkcionira jednostavno. Svaki klik mijenja cirkularno DPI osjetljivost. A u windozama iskoči mali ekrančić u donjem desnom kutu koji pokaže koja se razlučivost aktivirala. Meni je zasad 800dpi za windoze OK. Isto tako se u onom programu mogu pojedine rezolucije isključiti tako da na klik recimo možete mijenjati samo između 2, ili između 3 osjetljivosti..
Sve tipke su programabilne...

Iznad i ispod scroll tipke postoje 2 tipke... nešto kao plus i minus... ja sam ih stavio kao volume up i down.. Sami scroll je također tipka. i može se kliknuti i kad je stisnut recimo u bočno scrolanje...

Igrao sam se sinoć malo COD2, i prvih 10ak minuta je trebalo privikavanja, ali miš ima potencijala samo kad se podesi po svačijoj želji.. ja sam nešto krivo postavio za tipke, pa mi trenutno scroll tipka neće da baca bombu, već mi se ukljući mute (to sam podesio u windozama).. pa izgleda iz igre prihvati naredbu mute.... Ali ovo mi se događalo i sa logitechom kad sam instalirao njegov software...

Za sada ću završiti, napisat ću još koji dojam kad se budem duže s njim družio, da vidim kako će se pokazati..

Zaključak:
Odličan miš za te novce, ergonomski odličan, tipki ko u priči, lijepi...
kao minus ću navesti problem kod instalacije u slučaju spajanja na USB, ali vjerujem da tu postoji neko rješenje..

Two thumbs up! : goood :
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2006., 12:41   #2
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,797
e bas sam ovako nesto ceko bas o tom misu, fala! kupujem kad mi dojadi moj vibro-plaviLED-trust-shrot mish
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.09.2006., 12:46   #3
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Kao i obično odličan review od Gabrea : goood :
Razer je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2006., 14:02   #4
Arthas
Premium
Moj komp
 
Arthas's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 374
Dobar review: goood :
Samo, imao sam prilike neki dan kod strica isprobati misa; radi ok, nema zamjerki samo mi se ne svidja sto je nekako prelagan i ta plastika mi se cini nekako prenjezna, s obzirom da imam mx518 kojeg tlacim koliko mogu ALI s obzirom na cijenu, odlican mis!
__________________
1) P4 Prescott 3.0 on Abit IC-7 MAX3 with 2GB DDR400 ST
2) P4 Northwood 2.6 on PX865PEC Pro v2.0 with 1GB DDR400
3) HP Compaq nx6125 with 1256MB DDR333
4) AMD Athlon 950Mhz on MSI K7T Turbo2 with 768MB SDRAM
5) PIII 600E on Procomp BVC2B with 384MB PC100 Win98
6) PIII Celeron 1300 on Asus TUEP2-M with 384MB PC100 Linux
Arthas je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2006., 14:42   #5
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
nego koja kopija mx 1000 strasno pokraden dizajn mislim ok je mis je jeftiniji i nije los ali mi je smijesno kada netko krade dizajn od drugoga. To mi jednostavno predstavlja problem.
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2006., 14:45   #6
Crash009
Banned
Moj komp
 
Crash009's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 7,361
već dugo pikiram taj miš, logitech mi je malo preskup, nisam baš sa lovom neznam kak, imam logitech cordless koji nije baš nešto precizan, pa tako vjerovatno uzimam ovaj

bravo gabre za super review
Crash009 je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2006., 14:56   #7
kw1
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: mountain M
Postovi: 34
http://tehnika.realis.hr/product_inf...oducts_id=5849
evo jednog Logi lasera ali je malo mal bar meni a isto tako kosta i nema botuna nesto
kw1 je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2006., 15:26   #8
eXecutioner28
eXe
Moj komp
 
eXecutioner28's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Međimurje
Postovi: 377
vec sam pitao drugdje da li kad uzimas u kompletu sa podlogom ergo 525 dolazi u sivoj boji? mislim da je to onaj kojeg imaju u Diskontu za 200kn...
eXecutioner28 je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2006., 20:40   #9
hmmm
Premium
Moj komp
 
hmmm's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: ???
Postovi: 370
mogu samo reci hvala hvala hvala
dugo sam cekao da netko napise nesto o tom misonji.: goood :
i da mene isto zanima da li se moze birati boja i na kakvoj podlozi ga vozis.
hmmm je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2006., 20:52   #10
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
ja sam old school...dvije ili tri tipke..ostatak je previse..

tipkovnica isto tako...bez suvisnih tipki molim..u te spadaju i turn of, restart, stand by...

p.s- ima li dobar mish..neki malo ugodniji ruci...a da nema tolku vojsku tipki..tj.da ima tri...mouse 1,2 i scrool?
Hamm je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.09.2006., 21:54   #11
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
mis je mrak za te pare
ma sta za te pare mrak je totalno : goood :
ja ga guram na poslu i tu mi treba precizan bis sa puno opcija tj tipki i jedino sta mogu rec da je (meni) skoro pa savrsen
jedino sta se mozda nece svidit nekom ko voli tezi mis i ima male preste ili ruku, posto sam ja dugoprstic meni pase
ja ga vozim na stolu (podloga je umjetno drvo znaci braun s prelazima u sivo i bjelo) i nijednom mi nije preskocio
za razliku od ostatka ekipe meni driveri nisu srusili ili radili ina cuda a spojen je preko USB-a (win xp)
jos jednom mis je mrak i jednio nedostatak dobrog misa na poslu me sprecava da ga odnesem doma i zamjenim svoj MX 518 s njime
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2006., 22:45   #12
iveumag
zippo61_junior
 
iveumag's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 1,296
Dobar miš i odlična recenzija
iveumag je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2006., 02:23   #13
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
vidim da je puno ljudi čekalo ovaj review, pa eto, drago mi je da mogu pomoći..

što se tiče pitanja na kakvoj ga podlozi vozim, odgovor bi bio - nekakva platnena kupljena u konzumu za 20kn... sa podebljanjem za odmor zapešća...

a i hvala na lijepim riječima. nema me u Zg iduća 3 dana, pa kad se vratim istestirat ću mišonju do kraja...
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2006., 02:07   #14
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
I ja cu ga si kupit. Nemam/ne dam lovu za neki tamo G5
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2006., 03:23   #15
undo
You'll Never Walk Alone
 
undo's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,282
Odlican rewiew misa,slijedeci mis kojega cu uzeti bit ce vjerojatno taj,svaka cast na iscrpnoj analizi glodavca
__________________

Member of PCE 100+kg demolition squad





undo je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2006., 03:52   #16
JuVe
Premium
 
JuVe's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 695
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
ja sam old school...dvije ili tri tipke..ostatak je previse..

tipkovnica isto tako...bez suvisnih tipki molim..u te spadaju i turn of, restart, stand by...

p.s- ima li dobar mish..neki malo ugodniji ruci...a da nema tolku vojsku tipki..tj.da ima tri...mouse 1,2 i scrool?
Mene zanima točno što je Hamm rekao - mislim da bi mi se svidjela ergonomija ovog miša jer sam dešnjak i imam malo veće šape ali bi radije da nema te puste tipke i da je mozda malo tezi... jel ima takav jel ima tko ideju?
JuVe je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2006., 05:48   #17
WikinG
Guest
 
WikinG's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CRO
Postovi: 131
Uglavnom smece od misa...nemoj se ljutit gabre,o ukusima se ne respravlja...taj mis nikad nije vidio lasser niti ce ga vidjet..za 190 kn i jos genius...ako mislis brijati na gamerske glodavce uzmes si postenu optiku MX seriju od logitecha ,razera ,ili G seriju...ovo je smece od misa...pozz.i zivjeli
WikinG je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2006., 09:45   #18
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Citiraj:
Autor WikinG Pregled postova
Uglavnom smece od misa...nemoj se ljutit gabre,o ukusima se ne respravlja...taj mis nikad nije vidio lasser niti ce ga vidjet..za 190 kn i jos genius...ako mislis brijati na gamerske glodavce uzmes si postenu optiku MX seriju od logitecha ,razera ,ili G seriju...ovo je smece od misa...pozz.i zivjeli
Jeez koji snobizam... : suicide

Ovo "smece od misa" ima isti Agilent senzor kao i G5/G7/Razer copperhead.

Posto sam imao dobra dva mjeseca Copperheada, isprobao brdo Logitechovih miseva i imao iskustvo iz prve ruke sa gore spomenutim geniusom , mogu samo reci da je za te novce mis nenad***iv, na potplatu se stave tefloni i mis je savrsen. Jedina, uvjetno receno, slabija strana je USB refresh koji ide do 250hz


Ergonomija odlicna (volim vece miseve, navika od M$ explorera), ugodan za svakodnevni rad (za razliku od copperheada cija je ergonomija na nivou cigle), pregršt dodatnih gumbića i jako dobar geniusov prateći software.

Na mišu je moguće skinuti jednim potezom gornji poklopac, zamjeniti s drugim i pocistiti sve unutra.



Zakljucak:

Usudio bih se reci najbolji mis u svom cjenovnom rangu, a i onom duplo skupljem : cheers2


PS. trenutno vozim M$ explorer v4


Edit: Fleks flame on : sweating !
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2006., 11:04   #19
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor WikinG Pregled postova
Uglavnom smece od misa...nemoj se ljutit gabre,o ukusima se ne respravlja...taj mis nikad nije vidio lasser niti ce ga vidjet..za 190 kn i jos genius...ako mislis brijati na gamerske glodavce uzmes si postenu optiku MX seriju od logitecha ,razera ,ili G seriju...ovo je smece od misa...pozz.i zivjeli
što bi se ljutio... imaš pravo na mišljenje

smeće od miša.. lol
nije vidio laser i k tome genius... lol
ne brijem ja na ništa... meni je bio potreban miš sa više tipki, i da je ergonomski bolji, i to ovaj genius u potpunosti zadovoljava, i više nego sam tražio... Igre? igram samo cod2, i u tome je odličan.

ali bogati, što si se tako raspalio..

reci, ti si osobno koristio G5, G7, copperhead ili recimo mx1000?
pa možeš reći da je ovaj miš u usporedbi s njima sranje?
molim te onda mi navedi točno detalje u čemu je on sranje u odnosu na njih?
tako da mogu editirati svoj thread i dodati te negativne osobine u njegov opis.

Miš je ergonomijom identičan MX1000, a i ovim g5,g7... s tim da ovaj ima bočne tipke i back forward - što g5,g7 nemaju..
a i kao što catkiller kaže, ergo koristi isti senzor kao i g5,g7 mišonje...

aj živio.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2006., 11:46   #20
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Mis je jako dobra kopija , cak bi rekao iz ovog navedenog - mozda i bolji od orginala kad uzmes u obzira da ti u djepu ostane za rezervoar benzina .
ali ipak ja svog mx510 nedam i ne bi ga mijenjao za nista - tek sam se naviknuo na njega nakon 2 godine
nisam prije vidio ovaj review - pa i javno pohvala nasem vrijednom clanu za ovaj , ali i prijasnji uradak za x1300 512mb i naravno Asrock dual sata .
Router je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2006., 14:57   #21
WikinG
Guest
 
WikinG's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CRO
Postovi: 131
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
što bi se ljutio... imaš pravo na mišljenje

smeće od miša.. lol
nije vidio laser i k tome genius... lol
ne brijem ja na ništa... meni je bio potreban miš sa više tipki, i da je ergonomski bolji, i to ovaj genius u potpunosti zadovoljava, i više nego sam tražio... Igre? igram samo cod2, i u tome je odličan.

ali bogati, što si se tako raspalio..

reci, ti si osobno koristio G5, G7, copperhead ili recimo mx1000?
pa možeš reći da je ovaj miš u usporedbi s njima sranje?
molim te onda mi navedi točno detalje u čemu je on sranje u odnosu na njih?
tako da mogu editirati svoj thread i dodati te negativne osobine u njegov opis.

Miš je ergonomijom identičan MX1000, a i ovim g5,g7... s tim da ovaj ima bočne tipke i back forward - što g5,g7 nemaju..
a i kao što catkiller kaže, ergo koristi isti senzor kao i g5,g7 mišonje...

aj živio.
Oj!da korisitio sam sva 3 misa..i znam o cemu ti pricam dok mi je copperhead najlosiji jer nikako nepase,previse je plosnati,mada sam ljubitelj vecih glodavaca tipa mx 510-518/G5,a cuj ko voli nek izvoli nemam ja nista protiv misa,ako si koristio g5 skuzit ces UBER razliku,pogotovo za gaming,a koliko sam skuzio da se slabo igras tu i tamo cod nabacis?Onda te i ergo zadovoljava jer nisi neki extremni gamer,pozdrav i zivjeli.


P.S bez uvrede!: cheers2
WikinG je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2006., 17:59   #22
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor WikinG Pregled postova
Oj!da korisitio sam sva 3 misa..i znam o cemu ti pricam dok mi je copperhead najlosiji jer nikako nepase,previse je plosnati,mada sam ljubitelj vecih glodavaca tipa mx 510-518/G5,a cuj ko voli nek izvoli nemam ja nista protiv misa,ako si koristio g5 skuzit ces UBER razliku,pogotovo za gaming,a koliko sam skuzio da se slabo igras tu i tamo cod nabacis?Onda te i ergo zadovoljava jer nisi neki extremni gamer,pozdrav i zivjeli.

P.S bez uvrede!: cheers2
ma ja ti ne poznam riječ uvreda...

ja mogu tvrditi da je ovaj miš za novce koje košta a to je 174kn (links) definitivno BEST BUY.

nego, jesi li ti koristio ergo duže vrijeme, ili uopće? jer mi nisi naveo nedostatke...
pa bih te zamolio da ih navedeš...

iskreno rečeno, ja ne znam u čemu ljudi opet vide toliku razliku u miševima.. ili sam ja ekstremno grub i jak , ličke krvi, pa mi je to sve samo komad plastike koji guram po stolu...

evo baš sam danas pogledao Saitek laser model, košta preko 200kn, a izgleda ko igračka prema ovom Geniusu, i nema ni ergonomiju ni potrebne tipke ko ovaj...

aj Ž : hello2 :
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2006., 18:15   #23
hmmm
Premium
Moj komp
 
hmmm's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: ???
Postovi: 370
evo i ja sam ga kupio, mis je odlican kad se namjesti osjetljivost.
jedina zamjerka je sto mi je malo presirok u najnizem djelu ali mozda je to stvar navike jer sam do sad furao nekok zgoljavog microsofta koji dode s tipkovnicom. svakako ne bi davao 3xtoliko love da saznam da li je logitech napravljen po mojoj ruci.
netko je rekao da ima jeftinu plastiku sto po meni nije istina, mis djeluje cvrsto i ni malo ne krcka.
uglavom sve pozitivno
hmmm je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2006., 18:40   #24
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor hmmm Pregled postova
evo i ja sam ga kupio, mis je odlican kad se namjesti osjetljivost.
jedina zamjerka je sto mi je malo presirok u najnizem djelu ali mozda je to stvar navike jer sam do sad furao nekok zgoljavog microsofta koji dode s tipkovnicom. svakako ne bi davao 3xtoliko love da saznam da li je logitech napravljen po mojoj ruci.
netko je rekao da ima jeftinu plastiku sto po meni nije istina, mis djeluje cvrsto i ni malo ne krcka.
uglavom sve pozitivno
da te utješim, miš je praktički istih dimenzija ko logitechovi pandani...
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2006., 20:58   #25
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Genius ima "sasiju" od MX1000 i "motor" od G5/G7

Evo nadjite mi razliku (osim logotipa )




__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2006., 21:33   #26
G0RKI
Premium
 
G0RKI's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Solin
Postovi: 1,753
Kako nema razilke CatKiller?
Pa ovaj ima rep!
Nekome ocito smeta sta smrdi (čitaj Genius je nije Logitech)...
Inace i mene mami da si ga uzmem jer je ovaj moj genius pri kraju skoro...
G0RKI je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2006., 22:35   #27
eXecutioner28
eXe
Moj komp
 
eXecutioner28's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Međimurje
Postovi: 377
evo ja cekam da u Diskontu dode verzija sa onim mousepadom pa cu reportati...
eXecutioner28 je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2006., 23:21   #28
sphx
Premium
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Split
Postovi: 90
Citiraj:
Autor CatKiller Pregled postova
Genius ima "sasiju" od MX1000 i "motor" od G5/G7

Evo nadjite mi razliku (osim logotipa )
pa nitko ne tvrdi da nije kopija, jos se divimo kako je dobra kopija
sphx je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2006., 23:21   #29
Arthas
Premium
Moj komp
 
Arthas's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 374
Ma bas cu probati zamoliti strica jedan dan dami ga posudi da ga isprobam pa da vidim kakve su razlike naspram mx518 kojeg imam (osim naravno sto je laserski, laksi i ima programabilnije tipke) iz prve ruke pa javim svoje dojmove
__________________
1) P4 Prescott 3.0 on Abit IC-7 MAX3 with 2GB DDR400 ST
2) P4 Northwood 2.6 on PX865PEC Pro v2.0 with 1GB DDR400
3) HP Compaq nx6125 with 1256MB DDR333
4) AMD Athlon 950Mhz on MSI K7T Turbo2 with 768MB SDRAM
5) PIII 600E on Procomp BVC2B with 384MB PC100 Win98
6) PIII Celeron 1300 on Asus TUEP2-M with 384MB PC100 Linux
Arthas je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2006., 23:31   #30
G0RKI
Premium
 
G0RKI's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Solin
Postovi: 1,753
eXecutioner28 ja sam isto vidija da ima nesto skuple sa tom podlogom pa me bas interesira..inace samo platnene koristim kad se isprlaju operem ih i bog. Ko nove.

Arthas javi kako je proslo.
G0RKI je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na