Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.11.2015., 00:00   #1531
Mikrobajt
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2015
Lokacija: Zadar
Postovi: 31
Ma ne treba mi neki gejmerski nego navikao sam se da ima Backward i Forward tipke za surfanje pa bih htio da ih ima. I da ne svijetli previše, pogotovo kad je kompjuter ugašen (ima i takvih). Ovaj Gigabyteov mi se čini OK.
Mikrobajt je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2015., 01:30   #1532
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Pogledaj moj raniji post,mislim MS Alien 6D,53 kn
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.11.2015., 21:00   #1533
Poggiali
Rocker
Moj komp
 
Poggiali's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 1,995
moze preporuka nekog misa do cca 100kn, da ima back tipku, i kolko tolko da je ergonomski odnosno sto veci, jer me od malih hvata grc u saci. Treba mi za office, znaci na poslu cjeli dan klikcem, pa imam neki HP laser, al mi je to premalo i nema back...

tnx
__________________
Konfa: Intel Core 2 Duo E 6400, 2.72GHz || Asus P5B Deluxe || 8800 EVGA GTS 320 mb || Super Talent 2x1 gb 800MHz CL5 || Seagate Barracuda 7200.10 320 GB 16 mb || Samsung Spinpoint F1 750 GB 32mb || Seasonic S 12 430W || A+ X-Blade || Logitech Z 5500 || CL X-Fi Xtreme Game || Logitech G500 || Logitech UltraX Flat Desktop || Canon Pixma iP4300 || Samsung ML-2510 || Toshiba Regza 32XV733G
Poggiali je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2015., 23:31   #1534
Kristijan_7
Just don't give a fuck
 
Kristijan_7's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 764
PRESTIGIO PMSG1Y, oko 130kn
__________________
“One morning I shot an elephant in my pajamas. How he got into my pajamas I'll never know.”
Kristijan_7 je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2015., 18:47   #1535
Yamacha567
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Varazdin
Postovi: 18
Imam g5 oko 9 godina i jos nisam nasao mis koji bi ga mogao zamijeniti.Imao sam i g500 i g500s, ali mi nisu odgovarali.Mozda je sve stvar navike jer ga koristim vec dugo...
Yamacha567 je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2015., 19:09   #1536
Poggiali
Rocker
Moj komp
 
Poggiali's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 1,995
Kristijan hvala na preporuci. Kupio sam mis jucer u Magazin RS i prezadovoljan sam, mis je stvarno zvjerina za tu cjenu. Inace imam i G500, i po kvaliteti zavrsne obrade je mozda cak i bolji, a keramicke nozice su po meni win. Odlicno mi lezi u ruci, tipkice su super rasporedjene...
Svaka preporuka, kolko sam gledao po ducanima mislim da nema nis konkretnije za 139kn.
__________________
Konfa: Intel Core 2 Duo E 6400, 2.72GHz || Asus P5B Deluxe || 8800 EVGA GTS 320 mb || Super Talent 2x1 gb 800MHz CL5 || Seagate Barracuda 7200.10 320 GB 16 mb || Samsung Spinpoint F1 750 GB 32mb || Seasonic S 12 430W || A+ X-Blade || Logitech Z 5500 || CL X-Fi Xtreme Game || Logitech G500 || Logitech UltraX Flat Desktop || Canon Pixma iP4300 || Samsung ML-2510 || Toshiba Regza 32XV733G
Poggiali je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2015., 11:44   #1537
veseli zerdav
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1
bok, moze pomoc? kupujem za poklon misa, mora biti gejmerski, zicni, sto normalniji (bez hrpe tipkica) (stvarno se ne kuzim, a treba sluziti za prvenstveno za igre tipa cs, witchera ).
Puno hvala
veseli zerdav je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2015., 12:48   #1538
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Koliko love?

Za cs je važno kakav je miš, za witcher nebitno, osim broja tipki.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2015., 12:53   #1539
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
imas za 100 eura imas za 50, biraj

recimo ovo je ''jeftiniji'' http://www.adm.hr/product_info.php?c...ducts_id=15785
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 07.12.2015., 13:43   #1540
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Prema onom koliko povremeno pratim profesionalnu scenu, rekao bih da CS:GO igrači dosta vole Steelseriesove miševe (Kinzu, Rival, Sensei RAW), a zatim su tu još i Razer Deathadder 2013, Logitech G100s, G302 i G402 te Zowie FK1.

Od navedenih sam koristio Steelseries Rival i ne mogu ga preporučiti jer se guma na mjestu gdje dođe palac jako brzo istroši. Izuzev toga, miš je bio sasvim ok.
KhongLo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.12.2015., 14:27   #1541
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Dobri miševi su po meni:
zowie fk1 ili fk2
Logitech g302 ili g303 ili budget opcija - g100s (meni najdraži miš koji sam imao, ali nakon cca 6 mjeseci ode lijevi klik - sva sreća pa ima garanciju 2 god)
Roccat Kone Pure Military

Steelseries i razer su ovisno o modelu, ali ima više loših nego dobrih. Hrpa "pro" igrača ih koristi zbog sponzorstva. Najbolji od ss je vjerojatno kana v2 ili rival, od razera abyssus 2014 ili neki od deathaddera, al to su već veći i teži miševi.
nub je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2015., 14:44   #1542
hedgehog
Premium
Moj komp
 
hedgehog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2013
Postovi: 1,335
Imaš na tržnici Coolermaster Alcor.. Ja ga kostim za CS.. Odličan Avago senzor, nikakvih akceleracija i sličnih gluposti nema, solidne tipke, ok oblik.. A jako je jeftin
hedgehog je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2015., 15:02   #1543
stopalo9
Premium
 
stopalo9's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 763
Citiraj:
Autor KhongLo Pregled postova
Prema onom koliko povremeno pratim profesionalnu scenu, rekao bih da CS:GO igrači dosta vole Steelseriesove miševe (Kinzu, Rival, Sensei RAW), a zatim su tu još i Razer Deathadder 2013, Logitech G100s, G302 i G402 te Zowie FK1.

Od navedenih sam koristio Steelseries Rival i ne mogu ga preporučiti jer se guma na mjestu gdje dođe palac jako brzo istroši. Izuzev toga, miš je bio sasvim ok.
Ne znam imas li jos uvijek taj Rival, ali prva serija s tim problemom se moze djabe reklamirat preko sluzbenog supporta
stopalo9 je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2015., 15:29   #1544
tomekk357
Premium
Moj komp
 
tomekk357's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: kutina
Postovi: 71
Citiraj:
Autor veseli zerdav Pregled postova
bok, moze pomoc? kupujem za poklon misa, mora biti gejmerski, zicni, sto normalniji (bez hrpe tipkica) (stvarno se ne kuzim, a treba sluziti za prvenstveno za igre tipa cs, witchera ).
Puno hvala
Moja topla preporuka da uzmeš prestigio riskiraj tih 130 kn i bit ćeš zadovoljan, ja imam takav skoro 10 godina, ima vidljivih tragova korištenja ali ništa što bi smanjilo funkcionalnost.
Nedavno sam kupio još jedan, da se nađe
Ugl na ovom mom su vidljivi tragovi korištenja na gumiranim gripovima sa strane i to je to. Dobiješ sa mišem dva gripa, 6 utega i mislim da ima dvije godine garancije.
tomekk357 je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2015., 15:48   #1545
hedgehog
Premium
Moj komp
 
hedgehog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2013
Postovi: 1,335
Koji je senzor u tome prestigio? Mislim po specifikacijama se čini ok, ali većina senzora pati od akceleracije, predictiona i tih gluposti kojih ne bi smjelo bit u mišu za CS..
hedgehog je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2015., 16:20   #1546
tomekk357
Premium
Moj komp
 
tomekk357's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: kutina
Postovi: 71
Citiraj:
Autor hedgehog Pregled postova
Koji je senzor u tome prestigio? Mislim po specifikacijama se čini ok, ali većina senzora pati od akceleracije, predictiona i tih gluposti kojih ne bi smjelo bit u mišu za CS..
Mislim da je Avago ADNS-9500 tako barem piše ovdje . Evo i jedan review.
tomekk357 je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2015., 16:51   #1547
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Citiraj:
Autor stopalo9 Pregled postova
Ne znam imas li jos uvijek taj Rival, ali prva serija s tim problemom se moze djabe reklamirat preko sluzbenog supporta
Nemam više Rival, ali znam za tu foru s reklamacijom. Reklamirao sam ga i dobio novi te ga odmah proslijedio prijatelju, a sebi sam uzeo ROCCAT Kone XTD jer sam htio neki miš koji će mi bolje ležati u ruci. Nije mi Rival bio loš, ali htio sam da ima onu kosinu. Prijatelj ga koristi dosta malo i to uglavnom za surfanje i office, pa se kod njega gotovo i ne vide tragovi korištenja te je jako zadovoljan mišom.
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2015., 21:06   #1548
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor RaneZ Pregled postova
Func MS-3 R2
Definitivno miš za preporučiti, iako u kutiji izgleda ružno i odbojno.

Nadalje, testirao sam za vikend Roccat Nyth:

Link: http://www.roccat.org/en-DE/Products/Gaming-Mice/Nyth/
Cijena: 898 kn (izvor www.adm.hr)

Miš ima odličan senzor, zabavan je, no definitivno nije za FPS. Miš je pretežak a prilikom dizanja s podloge, kursor bježi što nikako se nesmije dešavat. Za te novce premalo svijetli i nije nešto uočljiv. Čak ni sama ergonomija miša nije nešto, barem ne meni. Kabel od miša je katastrofalan, tvrd i trebali su ipak složiti fleksibilniji kabel. Toliko je tvrd da kad miš spustiš na podlogu, sam se miče od otpora kabla.

Roccatov software je po meni ovoga puta prvi puta nadišao logitech i zaista je odličan, pogotovo sa dodatnom opcijom za smartfone i bilijun pluginova koji se jednostavno povuku s Roccatovog Clouda. Podešavanje miša je zabavno s zaista milju opcija. Od remote controla i tisuće macroa koji se mogu podesiti što na smartfonu što na samom mišu.

Generalni dojam, puno para, odličan software, odličan senzor osim mane kod dizanja miša s podloge. Testirano na nekoliko vrhunskih podloga, sve ista priča. Miš prekrasno klizi i ima odličan osjećaj kontrole. No, ta mana pomicanja miša u zraku pa spuštanje na podlogu doslovno ubija miša i zasjenjuje njegovu cijenu. S velikim gripom ne možeš miša niti dignuti, no za FPS se ionako koristi manji grip. Za dotični miš ne bih preporučio da ga itko plati više od 699 kn, tako da ovih 200 kn je po mom mišljenju definitivno preplaćeno. Također, tipke lijevog i desnog klika su prilično tvrde, a scroll je također prilično loš.


Danas testiram Roccat Tyon:

Link: http://www.roccat.org/en-DE/Products/Gaming-Mice/Tyon/
Cijena: 599 kn (izvor www.adm.hr)

Ergonomija: Vrhunska, a sada ćemo vidjeti hoće li dobiti moju preporuku.

Generalno: Miš sjeda u ruku jako dobro, no moram priznati da je pretežak pa ubrzo počne ruka boljeti. Nije okretan kao G502 pa će vjerojatno trebati više vremena za jačati ruku i naviknuti se. Software je dobar, nije kao kod Nytha, ali miš puno više svijetli, pa se čovjek tu može guštati. Sam senzor je osjetno lošiji od Nytha, ali barem nema problema kod dizanja miša s podloge. Tipke su generalno dobro pozicionirane. Scroll je ovdje kako treba biti i radi uredno. Samo podešavanje miša je ovdje dosta mukotrpno jer svaki upload na miša traje i traje i software na 15 sec se smrzne. Da ne pričam da nisam pol sata mogao služiti zašto kad sve podesim ovaj vrati na početne postavke. Dok nisam kopao po netu i skužio da treba isključi AV software od windowsa, odnosno podesiti exception na roccat folder. Bezveze. Roccatov software kao takav je i ovdje prilično dobar sa mnogo opcija i podešavanja. Moram priznati da nožice od miša nisu najbolje, odnosno razmak između istih je prevelik pa miš ne klizi glatko po podlozi, nego i on stvara neki čudan otpor. Odnosno, klizi taman, ali osjeti se otpor zbog težine miša. Trebali su staviti u sredini još jednu nožicu a ne samo na vrhu i na dnu. Nešto kao što je to Logitech napravio na G400, G500, G5, G7, itd... Svi ljubitelji G5-G7 miša radi samog oblika pronaći će ovaj miš zadovoljavajućem, jer je prilično sličnog dizajna, osim što ima mnoštvo novih gumbića i opcija. Ukupna ocjena bi bila dobar-vrlodobar miš, izuzevši naporan software, njegovu težinu i nožice. Za 599 kn radije ću i dalje preporučiti G502 koji je 20-30 kn jeftiniji i ima daleko bolji senzor. Za kraj, žica mu je ok, nit je pretvrda niti premeka, ali bitno da ne smeta samom mišu ili radu s njime. Uglavnom, ne osjeti se da ima žicu.

Za sada još uvijek Logitech G502 je miš nad miševima po meni, iako i on ima svojih mana, ali barem ne zakazuje.
__________________
MC

Zadnje izmijenjeno od: Sa_Stilom. 07.12.2015. u 23:57.
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2015., 00:21   #1549
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Blava je na prethodnoj stranici preporučio MS Alien 6D kao vrlo dobar miš za relativno nisku cijenu te sam ga kupio na njegovu preporuku.

Nakon otprilike mjesec dana povremenog korištenja (2-3 puta tjedno po 1-3 h) mogu reći da se radi o stvarno solidnom plug and play mišu sa 6 tipki i 4 razine DPI-a (800/1200/1600/2400), a cijena mu kreće već od 55 kn. Dosta dobro leži u ruci, pogodan je za claw i fingertip grip, a nekome s manjim dlanom bi možda čak mogao proći i za palm grip. Osim toga, miš lijepo izgleda, naročito u mraku (ne mislim na to da ga se onda ne vidi, nego na plavo/ljubičasto LED svjetlo).

Kao osnovnu zamjerku bih naveo to što su tipke sa strane (forward i back) preblizu sredine miša i dosta su sitne. Osobno mi je draže kad su one bliže gornjem dijelu miša, recimo gotovo u ravnini sa scroll tipkom. Miš je prilično lagan. Neki ljudi vole lakše miševe, neki što teže, pa to ne mogu navesti ni kao prednost ni kao nedostatak. Ako ga usporedim s ROCCAT Kone XTD-om kojeg koristim većinu vremena, čini mi se da su tipke nešto glasnije, ali ne previše.

Sve u svemu, ako netko traži miš za 60-ak kn, svakako ga mogu preporučiti. Mislim da se za tu cijenu ni ne može očekivati puno više od ovog što Alien nudi.
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2015., 15:19   #1550
ODO
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Split
Postovi: 573
Može preporuka miša do 350kn, treba mi nešto ruci ugodnije od ovog mog bežićnog Logitecha?

Func MS-3 R2 i Asus Echelon Laser sam gledao, pa ako je netko koristio navedene neka napiše koju.
ODO je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2015., 16:12   #1551
stopalo9
Premium
 
stopalo9's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 763
Citiraj:
Autor ODO Pregled postova
Može preporuka miša do 350kn, treba mi nešto ruci ugodnije od ovog mog bežićnog Logitecha?

Func MS-3 R2 i Asus Echelon Laser sam gledao, pa ako je netko koristio navedene neka napiše koju.
Rival
stopalo9 je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2016., 16:58   #1552
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Preporuka za gaming mish (ili general purpose), uglavnom u naletu lošeg WOT rezultata G700S je poljubio zid velikom brzinom.

Triba mi veći miš od njega, marka nebitna, žica ili bez žice. Okvirno bi isa do 500 da ne sjeben opet miša od 100e. (bar zasad).
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2016., 20:29   #1553
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Ima netko G502 od Logitecha? Neki kazu da je pretezak malo pa me zanimaju misljenja.
Bojim se da ce mi trebat novi mis pa gledam njega ili Deathaddera.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2016., 12:22   #1554
Newmie
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,360
Može li molim vas preporuka miša.
Trebam nešto za ured, a to znači da ne treba biti ekstremno precizno, ali bi trebalo biti bezično. Poželjno bi bilo da ima barem dvije funkcijske tipke, a može i više

Thx.
Newmie je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2016., 13:21   #1555
ksonofre
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 18
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Ima netko G502 od Logitecha? Neki kazu da je pretezak malo pa me zanimaju misljenja.
Bojim se da ce mi trebat novi mis pa gledam njega ili Deathaddera.
Ja imam G502 i meni osobno nije pretezak. Uz mis se dobiju i utezi koje sam sve ostavio u njemu.

Mislim da sam vidio da u ADM-u na Jordanovcu imaju njega i jos neke miseve izlozene pa je mozda najbolje pogledati (osjetiti) uzivo.
ksonofre je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2016., 18:33   #1556
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Pitat cu i njih i Instar da mi par miševa pripreme pa probam direktno kod njih.

Zadnje izmijenjeno od: xGAME. 13.01.2016. u 23:06.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2016., 19:33   #1557
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,949
Moj 15-16god prastari Microsoft IntelliMouse Explorer je počeo kašljucati, pa je vrijeme da ga se umirovi. U potrazi sam za nekom zamjenom. Mora biti na žicu, a ergonomija je glavni uvjet.

Svidio mi se Logitech m500. Velik je, ergonomičan, ali večina onoga što se nudi je "renew" ili "Refresh" odnosno tvornički popravljeno. Bit će da se previše kvare što je u skladu s reputacijom Logitecha zadnjih godina.

Dakle zadnjih 15god uopće nisam gledao miševe, pa sam malo pogubljen. Tražim nešto poput tog m500. Prijedlozi?
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2016., 14:47   #1558
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Dakle veliko, ergonomično, na žicu, novo i od Logitecha... Jedino G502 zadovoljava sve uvjete.
Imam ga i ja, a iskustvo s njim je jednako kao i kod svih ostalih na internetu. Najbolji Logitechov miš od MX518-ke.
  Reply With Quote
Staro 20.03.2016., 15:00   #1559
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Citiraj:
Autor medo Pregled postova
Moj 15-16god prastari Microsoft IntelliMouse Explorer je počeo kašljucati, pa je vrijeme da ga se umirovi. U potrazi sam za nekom zamjenom. Mora biti na žicu, a ergonomija je glavni uvjet.

Svidio mi se Logitech m500. Velik je, ergonomičan, ali večina onoga što se nudi je "renew" ili "Refresh" odnosno tvornički popravljeno. Bit će da se previše kvare što je u skladu s reputacijom Logitecha zadnjih godina.

Dakle zadnjih 15god uopće nisam gledao miševe, pa sam malo pogubljen. Tražim nešto poput tog m500. Prijedlozi?
Ako nemora biti asimetričan pogledaj si (bez zayebancije) steelseries miševe. Sensei je veličinom sličan intellimouseu.

Od asimetričnih se još uvijek da naći MX Performance, doduše, kao što si i napisao, kvaliteta je upitna.
Ja sam pribavio jedan MX Performance unutar prve godine od dolaska na tržište (2009.) i taj miš još uvijek drži. Nakon 3 godine sam morao mijenjati jedno tipkalo (previše stišćem tipke u igrama ), ali opet nakon toga radi ko zmaj.
Optički je guma kod palca poprimila znakove habanja, ali i dalje sve radi besprijekorno.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2016., 22:12   #1560
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,949
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Ako nemora biti asimetričan pogledaj si (bez zayebancije) steelseries miševe. Sensei je veličinom sličan intellimouseu
Thx! Probat ću Sensei-ja
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na