Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.12.2014., 12:13   #1
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,312
(Riješeno)Prebacivanje sa intel HD grafike na Nvidiu

Dakle imam laptop hp pavilion 17-f050sm u njemu su dvije grafičke kartice Intel HD 4400 i Nvidia 840M. Probavao sam neke stvari da prebacim na nvidiu da je glavna, ali kad upalim autocad on kaže da upotrebljava intel-ovu kao default. U nvidijinim opcijama ima ono za odabrat intel-ovu ili nvidia da bude default to sam stavio da bude nvidia, čak sam pod default programs u nvidijinim opcijama stavio da koristi nvidiu restartao lap, ali i dalje u autocadu kaže da koristi intelovu grafičku. Pa da li netko zna kako da prebacim grafiku na nvidiu da bude defaultna.

EDIT:
Enejblao sam u try-u da mi se pojavi onaj ko GPU activity i tamo piše kad upalim autocad da upotrebljava nvidia gpu, no u opcijama od autocada kaže da mu je intel-ova aktivna, tako da mislim da on prepozna intelovu prije jer je kao primarna, sad ne znam možda se varam ali sam tako skužio pošto ipak u try-u od nvidije taj gpu activity pokazuje aktivnost grafičke kad upalim autocad.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 21.12.2014. u 17:38.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2014., 23:33   #2
Zvone2772
interferometar
Moj komp
 
Zvone2772's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 768
Nemaš ovako nešto?
Nisam ništa posebno instalirao, samo zadnje Intelove i zadnje nVidiine drivere.


Edit: Iskreno, ako ti ne radi probleme, možda je i bolje da je Intelova aktivna. Troši manje struje, a AutoCAD (2D barem) nije nešto pretjerano grafički zahtjevan. Kao na primjer ovo što je kod mene na screenshotu
Zvone2772 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na