Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.02.2008., 14:46   #91
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,881
Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
Moze li netko reci koji je od svih tih silnih Razera najbolji za pucacine??
od razera deathadder, iako meni ipak fale tipke za mijenjanje dpi.a, navikao sam se na njih. Netko kaže da nemju uporabu ali pošto ja miš držim na visokoj rezoluciji miš mi je preosjetljiv u bliskoj "borbi". Tada jednom tipkom smanjim dpi i problem je riješen. To DA nema nažalost.

sad sam na g9 i zadovoljan sam, kao što je već rečeno da tvrdoću srednje tipke se nije problem naviknuti, pogotovo meni jer sam na g9 prešao sa g5 koji je imao isto tvrdu srednju tipku... Da ne spominjem korisnost microgear prekidača u svakodnevnom radu, mislim da više ne bi mogao bez toga.

a da puno košta, košta...
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2008., 14:54   #92
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Hmmmmm da... zaboravio sam napomenuti da sam imao do malo prije MX518 pa ono da li ima takvih usera koji su imali prvo MX518 pa Razera...
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2008., 14:58   #93
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,881
DA je oblikom i veličinom jaaako sličan mx/g5 serijama od logitecha tako da ne bi trebalo biti problema s privikavanjem ako se odlučiš za njega. Od svih razera njega ti preporučujem, probao sam ga i odličan je..
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2008., 15:07   #94
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor rak21 Pregled postova
DA je oblikom i veličinom jaaako sličan mx/g5 serijama od logitecha tako da ne bi trebalo biti problema s privikavanjem ako se odlučiš za njega. Od svih razera njega ti preporučujem, probao sam ga i odličan je..
Hmmm banana onda, ja sam tip koji mis drzi samo sa dva ili tri prsa (NEnaslanjam ruku na cijeli mis) a znalo mi se dogadati kada sam igrao po 2 sata da mi mali prst na ruci doslovno utrne na MX518 a ovaj je iste velicine :-/....
Bas sam mislio da je manji malo....
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2008., 15:28   #95
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
ljudi moji ovaj mx518, G5, G9 i svi oni razeri....to su sve veliki debeli miševi sa onom izvučenom podnicom (meni neugodno za palac dok klizim po podlozi) i brdo nakrcanih tipki...G3 je IMHO još uvijek najjači gamerski miš (i dovoljan za "profi" igralce) a sve ove forice sa šatro ultra preciznošću i perverzijama s težinom ostavljam za nadobudne i rasipne....
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2008., 15:35   #96
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,881
Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
Hmmm banana onda, ja sam tip koji mis drzi samo sa dva ili tri prsa (NEnaslanjam ruku na cijeli mis) a znalo mi se dogadati kada sam igrao po 2 sata da mi mali prst na ruci doslovno utrne na MX518 a ovaj je iste velicine :-/....
Bas sam mislio da je manji malo....
g9 je taman za tebe onda
poslao sam sliku da se uvjeriš..

ali gnomisa dobro kaže, obrati pažnji na g3, sasvim solidan miš a omogućava držanje prstima.. Možda bi i njega uzeo da nisam gadget freak i nije mi žao para kad mi nešto zapne za oko..

moj redoslijed: g9, DA, g3
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	razer-logi_size.jpg‎
Views:	206
Size:	50.5 kB
ID:	8306  
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2008., 15:52   #97
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Ma razmisljao sam i o njemu ali za G9 samo iz principa NEDAM 700 kuna..... super je i sve ali bi se osjecao malo kretenski sa komadom plastike koji jedva stane u ruku a kosta toliko...
PS: neka mi nezamjere vlasnici tog misa jer je to samo moje misljenje
BTW: sa moja GTX-ica moze bar posluziti kao hladno oruzje

A nis vidjet cu za Razera jos... Tnx
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2008., 04:35   #98
savec0re
Premium
Moj komp
 
savec0re's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Split/Zagreb
Postovi: 156
Citiraj:
Autor wintersun Pregled postova
joj molim vas decki ohladite s tim forama bolji u igranju i sl.
nema te periferije koja ce ti pomoc da dignes skill...
zacudio bi se kako je lakse igrat kad predjes sa logitech optickog od 20 kn... na razera copperhead-a...

i ogromna je razlika igrat na 250 fps-a i na 20 fps-a :P tako da onaj sa boljim kompom ima i nekakvu prednost...

igrao sam na svim mogucim mishevima logitechovim i razerovim... po turnirima od cod2 , sad koristim razer copperhead-a i najbolji mi je, imam i mx518 doma neotpakiran koji prodajem jer mi je crap... dovoljno je rec da mish ne radi bez podloge, tj. na stolu
sad cu uzet novog razera ... eto

a sta se toce

a koji ti cod igras , nikad cuo za tebe
savec0re je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2008., 16:20   #99
Torla
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 101
igrao sam na svim mogucim mishevima logitechovim i razerovim... po turnirima od cod2 , sad koristim razer copperhead-a i najbolji mi je, imam i mx518 doma neotpakiran koji prodajem jer mi je crap... dovoljno je rec da mish ne radi bez podloge, tj. na stolu

Molio bih sve koji imaju doticni da potvrde ovu izjavu jer ga planiram kupiti uskoro...
Hvala unaprijed...
Torla je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2008., 18:06   #100
Z-man
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Moj komp
 
Z-man's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Bjelovar - Zagreb
Postovi: 1,079
Citiraj:
Autor Torla Pregled postova
igrao sam na svim mogucim mishevima logitechovim i razerovim... po turnirima od cod2 , sad koristim razer copperhead-a i najbolji mi je, imam i mx518 doma neotpakiran koji prodajem jer mi je crap... dovoljno je rec da mish ne radi bez podloge, tj. na stolu

Molio bih sve koji imaju doticni da potvrde ovu izjavu jer ga planiram kupiti uskoro...
Hvala unaprijed...
pošto prodaješ mx518 ?
__________________
««-´`-´`·..·´`-´`-»»
Z-man je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2008., 18:13   #101
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor savec0re Pregled postova
igrao sam na svim mogucim mishevima logitechovim i razerovim... po turnirima od cod2 , sad koristim razer copperhead-a i najbolji mi je, imam i mx518 doma neotpakiran koji prodajem jer mi je crap... dovoljno je rec da mish ne radi bez podloge, tj. na stolu
sad cu uzet novog razera ... eto
Ma naravno... Neotpakiran je a ne radi ti na stolu jel? Kak meni radi normalno na stolu? Ak si gamer, zašto bi i igrao bez podloge?

Citiraj:
Autor Torla Pregled postova
igrao sam na svim mogucim mishevima logitechovim i razerovim... po turnirima od cod2 , sad koristim razer copperhead-a i najbolji mi je, imam i mx518 doma neotpakiran koji prodajem jer mi je crap... dovoljno je rec da mish ne radi bez podloge, tj. na stolu

Molio bih sve koji imaju doticni da potvrde ovu izjavu jer ga planiram kupiti uskoro...
Hvala unaprijed...
Ne slusaj ovog gore... Ovisi i o stolu, al meni normalno radi. Radi na svakoj podlozi.
Upravo sam ga testirao na boci Coca Cole, radi i tamo, na pakovanju čokolade, papiru, Vidiju, routeru... Radi na svim podlogama.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2008., 19:30   #102
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Neznam Neznam... ja sam imao MX518 i sada imam Razera Death Adder.... osobno MX518 je bio glomazniji i znala me ruka zaboljeti dok sa Razerom nema takvih problema savrseno lezi u ruci ali opet nemoze sve biti tako jednostvno jer se vec nekih mjesec dana borim sa razerom da nadem pravi sensitivity jer koliko on god bio dobar ja nis nemrem vise pogoditi puskom u COD-u 2.... i pomalo postaje frustrirajuce...

@savecOre aj se malo uozbilji i nauci komunicirati jer ovdje bi trebao dati ili iznjeti svoje misljenje o odredenom dijelu hardwera (ukoliko ga posjedujes i koristis) kako bi se drugi mogli ili odluciti za isti ili ne zaletiti pa uzeti nesto sto im uopce neodgovara....
Sa tim svojim najmanje provokativnim kometarima radis samo medvjedu uslugu drugima koji citaju isti topic...
"MX518 ne radi bez podloge" i da je Crap.....
http://www.forumammo.com/cpg/albums/...o-facepalm.jpg
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2008., 19:51   #103
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642






Morao sam...
-->
Citiraj:
Autor Ice Demon Pregled postova
...Vidiju...
Radi na Vidiju...mislim da je time sve rečeno...







Morao sam...
Razer je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2008., 19:52   #104
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Nema meni miša do G7...
Eno, nakon 2 godine, ponovo sam naručio G7...
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2008., 21:46   #105
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,881
Citiraj:
Autor Sa_Stilom Pregled postova
Nema meni miša do G7...
Eno, nakon 2 godine, ponovo sam naručio G7...
preporuka SAMO ako se ne može bez bežične tehnologije. Mada svi vrhunski gamer miševi idu na žicu..
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2008., 21:58   #106
xPsycho
Premium
Moj komp
 
xPsycho's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 944
ma svakomu neso pase......
ja imam vec 3,5 godine mx1000 i nema tog misa koji bi ga zamjenio ako se mene pita ali opet to sam samo ja
xPsycho je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2008., 22:06   #107
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707








Morao sam...
-->
Citiraj:
Autor Razer Pregled postova
Radi na Vidiju...mislim da je time sve rečeno...









Morao sam...

Zadnje izmijenjeno od: IcyTexx. 08.04.2008. u 22:18.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2008., 23:12   #108
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
ne pasu svima isti misevi, ja imam g3 i mogu reci da je mis za te pare i vise nego dobar, jednostavan i radi svoj posao, probao sam raditi i na g5 ali mi jednostavno ne pasu asimetricni misevi
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2008., 01:20   #109
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,201
Citiraj:
Autor Sa_Stilom Pregled postova
Nema meni miša do G7...
Eno, nakon 2 godine, ponovo sam naručio G7...
di gdje kako si narucio?
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2008., 04:01   #110
savec0re
Premium
Moj komp
 
savec0re's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Split/Zagreb
Postovi: 156
mx prodajem za 300kn... dobio ga na mmc turniru u zagrebu proslu subotu... i nije da ne radi na stolu , nego kad ga stavis na stol mish u jednu stranu kao da ide a ja ga ne micem...
Ice Deamon, imam podlogu Razer Manits Control... meni najbolja za Copperheada s kojim igram...i ko je reka da svi gameri igraju na podlogama? meni je bolje igrat sa razerom na stolu nego na Steelpadu 5L...

sve je u ukusu... ja cu sad uzet novog razera... logitechovi mi nisu napeti uopce...
savec0re je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2008., 11:47   #111
syzygy
Premium
Moj komp
 
syzygy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb (centar)
Postovi: 909
smijesna mi ekipa kojoj se da pljunut lovu za misa i onda ga "deru" na stolu, ti misevi su dizajnirani da rade na podlogama, ne na rupicasto zamazanom stolu, iako rade i na njima, al ono.

glas dajem mx seriji, evo vec 2g ponosni vlasnik mx510 ( drugi, prvi je bio izgreban pa ga prodao), fino mi lezi u ruci i tak to sve, imao i 518 i g9, i razlika izmedju 518 i 510 ( sto se oblika tice) je nikakva, jedino je 518 malo "meksi" na dodir. imho
syzygy je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2008., 13:42   #112
Z-man
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Moj komp
 
Z-man's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Bjelovar - Zagreb
Postovi: 1,079
Citiraj:
Autor Tomy no.1 Pregled postova
di gdje kako si narucio?

http://www.nabava.net/trazilica.php?...ech+g7&x=0&y=0

__________________
««-´`-´`·..·´`-´`-»»
Z-man je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2008., 14:11   #113
kawasaki3p
Premium
 
kawasaki3p's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: zg
Postovi: 29
Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
Hmmmmm da... zaboravio sam napomenuti da sam imao do malo prije MX518 pa ono da li ima takvih usera koji su imali prvo MX518 pa Razera...

presao sam sa mx-a na copperheada-jedino sto cu reci da me smeta je svjetlucav logo coppera. kod kupnje novog misa bi u svakom slucaju preporucio da se mis proba u ducanu ili kod kolege....meni je coperr preporod, ruka mi je odmornija i ne grci se(btw) imam malu vecu capu,a misonja mi sluzi za igru cs-a.
__________________

There are shallow rollers, and there are deep rollers. You can't breed two deep rollers…
or their young, their offspring, will roll all the way down…hit and die.
kawasaki3p je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2008., 17:00   #114
HAL
Premium
Moj komp
 
HAL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 416
mislim da se bezveze svađate, već je objašnjeno da je najbolji miš onaj koji ti najbolje odgovara u ruci, a kaj se tiče opcija svi oni imaju više manje iste opcije - puno programibilnih tipaka, profile, svijetleće logo- e, zlatne USB- ove, utege, zamijenske pokrove, tipke za promjenu DPI- a, i tako dalje i tako bliže

ja sam kupio DeathAdder jer mi paše u ruci i to je to, ima više - manje iste opcije kao i MX 518, G5, G9, Lachesis, Copperhead i molim vas da me ne ispravljate sad oko opcija, kao ovaj ipšak ima ovo bolje, a onaj drugi ima neznam kaj bolje, sve je to isti qrac i idiotarija
HAL je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2008., 17:29   #115
kILE
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 80
Najbolje kupit onaj mouse koji vam paše u ruci, znači oblik i veličina. Ali gledajte koliko ima DPI-a i koliki odaziv koji se gleda u Herzima. Uglavnom je 500 Hz-a dobro, ali danas npr. G5 v2 ima 2000 DPI-a i 1000 Hz-a što je odlično. Naravno, ako vam treba miš za gaming...

btw; Logitech vs Razer je isto kao da se prepirete između BMW-a i Mercedesa. Svako ima svoj ukus i mišljenje, morate to poštivat a ne reći ovo je smeće, ovo je dobro...
kILE je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2008., 11:08   #116
Punio4
Premium
 
Punio4's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb, Maksimir
Postovi: 437
To sa usb polling rateom je glupost, jer nema razlike vidljive na današnjim monitorima između 500 i 1000 hz.
A da ne pričamo da sam ja držao svog logitecha prije ~5 godina na 500 hz:

http://www.softpedia.com/get/Tweak/S...switcher.shtml
Punio4 je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2008., 18:37   #117
syzygy
Premium
Moj komp
 
syzygy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb (centar)
Postovi: 909
pa ono, ja sam osjetio razliku u sensu kad sam prckao po poling rateu, na mx510..
syzygy je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2008., 17:29   #118
schrafsch
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 49
Imam miša od 50kn i car sam u Unrealu
schrafsch je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na