Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.04.2009., 13:46   #1
robi64
zovem se robert iz zg.sam
Moj komp
 
robi64's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: ZAGREB-DUBRAVA
Postovi: 1,073
PixelView PlayTV Box6 pitanje-savjet

dakle kupio bih ovu externu tv karticu za koju mi nije potreban komp samo monitor koji i imam pa bi mi to služilo prvenstveno za gledanje tv-a u maloj sobici e sad da pitam:s obzirom da je analogna tv kartica da li ću moći na nju recimo priključiti digitalni zemaljski reciver kada se ukine analogna tv i koji zvučnici idu u tu tv karticu,ja mislim da će se moći ali da budem 100% siguran molim i vaše mišljenje
http://www.imagesforme.com/show.php/...PlayTVBox6.jpg
http://www.imagesforme.com/show.php/...Box6slika2.jpg

- Supports 1680x1050 High Resolution LCD
- Special Design for 15”~22” LCD/CRT Monitor
- Supports 4:3, 16:19, and 16:10 Monitor
- User Friendly OSD
- Full Function Remote Controller
- Multiple Input Sources
- 3D Motion Adaptive De-Interlace

PixelView PlayTV Box is a state-of-the-art TV to PC converter box. The compact unit easily turns your LCD/CRT monitor, plasma display or projector into a multimedia center with small desktop space. With a built-in TV tuner and multiple video ports, you can connect DVD players, digital video cameras, VCRs or even game consoles to your PC, and view high quality video in full-screen, high-resolution images.

The full screen display resolution is up to 1680x1050 with refresh rate from 60Hz and it is most suitable to use 22" or bigger PC monitor to watch TV program, like football game, movie and any show you want! The User-friendly OSD (On Screen Display) can let you easily use brightness, contrast and hue adjustment for better video quality! The full function remote controller can help you to make the channel selection, input source switching, volume adjustment, and etc.
robi64 je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2009., 16:20   #2
robi64
zovem se robert iz zg.sam
Moj komp
 
robi64's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: ZAGREB-DUBRAVA
Postovi: 1,073
jer zna netko odgovor na gore pitanje
robi64 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.04.2009., 15:18   #3
r!dEr
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 79
[quote=robi64;1316260]dakle kupio bih ovu externu tv karticu za koju mi nije potreban komp samo monitor koji i imam pa bi mi to služilo prvenstveno za gledanje tv-a u maloj sobici e sad da pitam:s obzirom da je analogna tv kartica da li ću moći na nju recimo priključiti digitalni zemaljski reciver kada se ukine analogna tv i koji zvučnici idu u tu tv karticu,ja mislim da će se moći ali da budem 100% siguran molim i vaše mišljenje

Specifications
* Video input
- TV Input: Analog TV - Coaxial (RF)
- Composite Video Input
- S-Video Input
* VGA Input: 8 pin -15 pin VGA5
* Video Output
- VGA Output: 15 pin DB
* Audio input
- Composite Audio Input
- From PC Sound card Line-In
* Audio output
- Audio Output to Sound Enclosure

s obzirom da ima kompozitni i s-video ulaz trebao bi moci prikljuciti dvb-t tuner(u najgorem slucaju ces morati uzeti scart-composite kabel, ali to je investicija u rangu 30tak kn)

sto se zvucnika tice nemam pojma kakav je izlaz, vjerojatno standardni za zvucnike, ako i nije to ces opet rjesit nekim kabelom ili prijelazom/adapterom

ukoliko nemas audio kontrole na dvb-tuneru morat ces koristiti 2 daljinska
r!dEr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na