Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.05.2013., 01:31   #6001
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Pa pada kisa vani, to su nehumani uvijeti

0:27 rezem i stavljam za ringtone na mobitel. Digići....
Hehehe, skuzi da ovi koji snimaju imaju Ferrari navlake za pojaseve.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2013., 07:27   #6002
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Ne znam što reći za ovo s 458... treba talent za to.

Inače, nije istina da su većina Ferrari vozača tatini sineki - nego njihovi djedovi i bake. Prosjek je 65+, odite sam na neki njihov meet pa bu te vidjeli gerijatriju kao kod nas na pošti kad je vrijeme plaćanja računa.
__________________
Nissan GT-R Black Edition
ozren je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.05.2013., 11:26   #6003
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Novi Peugeot 308.

Unutrašnjost mi je dobra, lajkam. Al vanjština je suzdržana, nekak mi liči na golfa.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2013., 13:24   #6004
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Cekaj da sjednes unutra kao normalan vozac, dignes volan i skuzis da ne vidis tablu.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2013., 16:11   #6005
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Cekaj da sjednes unutra kao normalan vozac, dignes volan i skuzis da ne vidis tablu.
Isti k i na 208. Baš bi volio to vidjet dal je to tako, a ekipa priča da je.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2013., 22:47   #6006
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2013., 23:06   #6007
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Perverzija. Sex od auta. Takvu guzu nema niko u auto sferi.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2013., 23:48   #6008
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Je. To je auto a ne laguna dizel (smeće kvarljivo, što ga ne prodah).
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2013., 00:10   #6009
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Samo za info, kolko se kreću cijene kod majstora koji znaju i koji su dobri za zamjenu seta kvacila, potisni i zamasnjak?
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2013., 00:14   #6010
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Samo za info, kolko se kreću cijene kod majstora koji znaju i koji su dobri za zamjenu seta kvacila, potisni i zamasnjak?
odi kod bb mogu ti br u inbox ako hoćeš pa ih pitaš.
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.05.2013., 00:20   #6011
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Obavio već kod njih, samo me zanima kako inače idu cijene.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2013., 00:27   #6012
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Originalni set za moj auto je oko 1700kn sa ugradnjom. I drugi se krecu oko te cifre ak se radi o slicnim autima.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2013., 00:33   #6013
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Nisam definirao, zanima me cijena rada.

Inače, za Megane II 03' 1.5dCi originalni set sa potisnim košta ~2600kn u Baotiću. Valeo 1560kn. Samo da znaš koliko je fer cijena za tvoj originalni (osim ako si mislio samo na set kvačila bez potisnog koji je bio 1900 u Baotiću, 1040kn Valeo - opet je jako fer, a to je bez ugradnje/rada).
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2013., 00:36   #6014
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Moguce je da je za dizelase set kuplunga skuplji, puno vise momenta, naprezanja i sl.. Za oba auta kaj vozim je sigurno ispod 2000 sa ugranjom, originalni u Auto Remetincu gdje je ovlasteni servis. U tom setu je sve kaj i inace ide. Ne znam tocno kaj jer nisam nikad to mjenjal ali sam pitao pred par mjeseci.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2013., 01:42   #6015
Bluzer
Premium
Moj komp
 
Bluzer's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: localhost
Postovi: 1,060
Ma dizelaši već duže vremena imaju dvomasene zamašnjake, a sad i drugi noviji auti po defaultu... Najobičnije smeće, na niti jednom autu ne mogu izdržati više od 120-150kkm u vrh glave. Još ako je netko neznalica pa ignorira da je "prolupao" i onda protuče leteće ležajeve radilice, eto veselja. Oni koji žele uštedjeti, naprave konverziju na obični zamašnjak, jedino šta se dobije nešto više vibracija.
__________________
Udomljujem 386/486/P1 hardver. Više na PM.
Bluzer je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2013., 05:21   #6016
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,002
Citiraj:
Autor Bluzer Pregled postova
Ma dizelaši već duže vremena imaju dvomasene zamašnjake, a sad i drugi noviji auti po defaultu... Najobičnije smeće, na niti jednom autu ne mogu izdržati više od 120-150kkm u vrh glave. Još ako je netko neznalica pa ignorira da je "prolupao" i onda protuče leteće ležajeve radilice, eto veselja. Oni koji žele uštedjeti, naprave konverziju na obični zamašnjak, jedino šta se dobije nešto više vibracija.
Kakvi su simptomi kad prolupa?
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2013., 10:01   #6017
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Kakvi su simptomi kad prolupa?
Tucka na leru koliko ja znan, osjeti se ne uvik, ali uglavnom na leru.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2013., 10:53   #6018
tOta
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: ...
Postovi: 680
Citiraj:
Autor Bluzer Pregled postova
Ma dizelaši već duže vremena imaju dvomasene zamašnjake, a sad i drugi noviji auti po defaultu... Najobičnije smeće, na niti jednom autu ne mogu izdržati više od 120-150kkm u vrh glave. Još ako je netko neznalica pa ignorira da je "prolupao" i onda protuče leteće ležajeve radilice, eto veselja. Oni koji žele uštedjeti, naprave konverziju na obični zamašnjak, jedino šta se dobije nešto više vibracija.
Imam nekih problema sa ovim, jedan majstor kaže da je zamašnjak, drugi kaže da je sve uredu, pa sam ispod napisao kakva je situacija, pa ako može savjet.
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Tucka na leru koliko ja znan, osjeti se ne uvik, ali uglavnom na leru.
Zar ne bi trebalo kuckati tj. udarati pri samom polasku, pri samom puštanju kvačila? Kod jednog automobila u obitelji su takvi simptomi, vibrira pri polasku, ono praktički osjetiš da trese, a primjetio sam možda do 4. brzine, znači dok još auto ima poprilično momenta kada se dodaje gas i oduzima kao jedva se osjeti neko lupanje, mislim da pri samom oduzimanju gasa. Korpa lamele je mijenjana pri nekih 20-30 tisuća, mjenjač je nastradao prije nekih 15 tisuća i zamijenjen je polovnim, a sad da li je moguće da je zamašnjak "pojeo" mjenjač, to ne znam, možda netko sa više znanja može moje sumnje potvrditi. Netko je na ovoj temi spominjao nepravilno šaltanje, e ovo auto se vozi tako, pola vremena provede u trećoj brzini, a meni dođe muka i hoću da iskočim iz auta od silnog mučenja automobila.

Inače je stanje bilo isto i sa starim mjenjačem, ali kako je ovaj mlađi, navodno skinut sa auta koje je prešlo 30k šaltanje je puno bolje, samo i dalje ostaje gore navedeni problem. Riječ je o Peugeot 307 1.6 HDi, 110ks, 200 000 pređenih 2006. godina.

Drugi problem, isto Peugeot, samo je ovaj 207 1.4 HDi, 68ks, 158 000 pređenih, 2007 godina.

Problem se pojavio prije možda godinu i pol, ali kako vrijeme prolazi sve je gore. Naime kada radi auto na leru ne radi ravnomjerno i posebno ljeti dobije se osjećaj da će se skoro pa ugasiti, pa tako većinu vremena mi noga provodi na gasu da se motor ne bi vrtio na 800 okretaja i oscilirao 50 gore dolje, nego držim na 900-950. Par ljudi je savjetovalo "propuhivanje", to pomogne kratko, ali par gašenja i paljenja i opet isto, a inače mi je ta metoda onako ne baš.

Nedavno u posjeti majstoru koji ga je spajao na dijagnostiku, iskopčao je EGR ventil i onda je auto sasvim normalno radilo, dok je prije toga po običaju cukalo. Kaže on da je EGR ventil u pitanju, da se može probati očistiti, ako ne uspije ne gine mi novi.

Vidim da se dosta ljudi po netu bavilo čišćenjem EGR-a, usisne grane i eventualno turbine, a pošto automobil će okrenuti 160 000 uskoro vjerujem da je i to potrebno.
Kolege, ima li tko iskustva sa navedenim problemom te što mi je raditi?
tOta je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2013., 11:07   #6019
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor Bluzer Pregled postova
Ma dizelaši već duže vremena imaju dvomasene zamašnjake, a sad i drugi noviji auti po defaultu... Najobičnije smeće, na niti jednom autu ne mogu izdržati više od 120-150kkm u vrh glave. Još ako je netko neznalica pa ignorira da je "prolupao" i onda protuče leteće ležajeve radilice, eto veselja. Oni koji žele uštedjeti, naprave konverziju na obični zamašnjak, jedino šta se dobije nešto više vibracija.
Ja imam dvomaseni kojeg sam sad mijenjao jer mi je bilo usput, da ga opet ne otvaram, a na kilometraži od 318k sam. A i cijena je bila ravno 1300kn Valeov koji je tak i tak već bio unutra. To mi je djelovalo kao jako niska cijena jer ide po par soma kuna, sve do 10k+. Znam da od 120k do 318k nije mijenjano ni kvačilo ni zamašnjak, a sumnjam i da je zamašnjak bio promijenjen na 120k. Ne znam sad dal je bio rasturen ili ne jer mi je treslo radi nosača motora.

Simptomi: cukanje naprijed nazad u leru, lupanje al to tek kad je mrtav. Ima po YT Golfića sa rasturenim zamašnjakom kolko hoćeš.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2013., 15:20   #6020
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,002
Citiraj:
Autor tOta Pregled postova
Vidim da se dosta ljudi po netu bavilo čišćenjem EGR-a, usisne grane i eventualno turbine, a pošto automobil će okrenuti 160 000 uskoro vjerujem da je i to potrebno.
Kolege, ima li tko iskustva sa navedenim problemom te što mi je raditi?
Ako misliš na EGR imam ja iskustva, ali na renault 1.5 dci. Kod mene se prvo palila lampica, onda je počeo biti nemiran u leru i slabo potezati ponekad, naročito hladan. Krećeš, a do 2k rpm mrtav auto, onda bi naglo povukao uz oblak crnog dima ili čađe
Ostane otvoren i onda je problem u leru jer ga guše ispušni plinovi na usisu.
Čišćen je 2 puta (jednom ja, drugi put u servisu) i svaki put bi se ponovila situacija, nakon toga sam ga odštekao na neko vrijeme, lampica upaljena, auto išao dobro. Kad su u servisu konstatirali da je riknuo do kraja i da je novi 1500 kn, onda sam ga "začepio" na način da sam ga zarotirao malo i sad je mir već xx kkm, auto je sad na 175k i ide relativno dobro, lampica svijetli, ali ko ju je*e. Prouči malo za tvoj auto da li možeš to zatvoriti, svakako je preporuka. Još ako možeš i usisnu granu do kraja očistiti bilo bi super. Navodno (nije provjereno) na nekim autima komp skuži da je začepljen, izgleda da mjeri promjenu tlaka na usisu kad otvara EGR i pali lampicu ako nije sve kako očekuje
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2013., 16:53   #6021
Juan
Premium
 
Juan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 286
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Samo za info, kolko se kreću cijene kod majstora koji znaju i koji su dobri za zamjenu seta kvacila, potisni i zamasnjak?
Nije isto kad ti dođeš sa setom kvačila pod rukom ili kad ti majstor kupuje dio a u pravilu imaju 25-40% rabata koje ti ne možeš ostvariti. U pravilu su "ruke" 500 do 800 kuna, ovisno o majstoru.
Juan je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2013., 16:57   #6022
Juan
Premium
 
Juan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 286
Citiraj:
Autor Bluzer Pregled postova
Ma dizelaši već duže vremena imaju dvomasene zamašnjake, a sad i drugi noviji auti po defaultu... Najobičnije smeće, na niti jednom autu ne mogu izdržati više od 120-150kkm u vrh glave. Još ako je netko neznalica pa ignorira da je "prolupao" i onda protuče leteće ležajeve radilice, eto veselja. Oni koji žele uštedjeti, naprave konverziju na obični zamašnjak, jedino šta se dobije nešto više vibracija.

Ja pred dva mjeseca prodao passata starog 11 godina, 290 000 km, prvo kvačilo sam skinuo na 250 000, zamašnjak nije imao niti 1 mm lufta.



Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Ako misliš na EGR imam ja iskustva, ali na renault 1.5 dci. Kod mene se prvo palila lampica, onda je počeo biti nemiran u leru i slabo potezati ponekad, naročito hladan. Krećeš, a do 2k rpm mrtav auto, onda bi naglo povukao uz oblak crnog dima ili čađe
Ostane otvoren i onda je problem u leru jer ga guše ispušni plinovi na usisu.
Čišćen je 2 puta (jednom ja, drugi put u servisu) i svaki put bi se ponovila situacija, nakon toga sam ga odštekao na neko vrijeme, lampica upaljena, auto išao dobro. Kad su u servisu konstatirali da je riknuo do kraja i da je novi 1500 kn, onda sam ga "začepio" na način da sam ga zarotirao malo i sad je mir već xx kkm, auto je sad na 175k i ide relativno dobro, lampica svijetli, ali ko ju je*e. Prouči malo za tvoj auto da li možeš to zatvoriti, svakako je preporuka. Još ako možeš i usisnu granu do kraja očistiti bilo bi super. Navodno (nije provjereno) na nekim autima komp skuži da je začepljen, izgleda da mjeri promjenu tlaka na usisu kad otvara EGR i pali lampicu ako nije sve kako očekuje
Možeš ga softverski isključiti, javi se nekom tko je malo vičniji dijagnostici.
Stariji motori nisu prepoznavali isključenje pa si npr. na starije tdi motore mogao samo staviti komadić lima i stvar riješena.
Juan je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2013., 17:20   #6023
Bluzer
Premium
Moj komp
 
Bluzer's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: localhost
Postovi: 1,060
Citiraj:
Autor Juan Pregled postova
Ja pred dva mjeseca prodao passata starog 11 godina, 290 000 km, prvo kvačilo sam skinuo na 250 000, zamašnjak nije imao niti 1 mm lufta.
Da, i? Tih 11 godina i 290 tisuća km sigurno nije bilo 90% gradske vožnje.

Zaboravio sam staviti "uglavnom gradske vožnje" jer to je šta ih ubija. Da se voziš po otvorenim cestama samo, on bi mogao trajati koliko i auto.

Imao sam razgovor sa vlasnikom lanca PSA servisa, na niti jednom od manjih gradskih auta ili kompakata jednostavno ne traje duže. Bar unutar njihove grupacije. Istu priču mi je potvrdio i jedan koji radi u veleprodaji jednog od vodećih distributera dijelova u regiji.
__________________
Udomljujem 386/486/P1 hardver. Više na PM.
Bluzer je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2013., 17:21   #6024
tOta
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: ...
Postovi: 680
Sutra bi trebao ići do ovog majstora pa da vidim može li mi to kompletno očistiti, ali maloprije sam probao ga ištekati i vidi vraga odmah auto normalno radi, bez ikakvog cukanja ili promjene okretaja, čak mi ništa nije ni prijavio, nikakva lampica ili upozorenje, ali moguće kada bi vozio da bi javio neku grešku i slično, tako da ću prvo da mi ova dvojica majstora pogledaju, pa ću viditi šta dalje.

Za 307 još moram viditi, slobodno neka netko napiše razloge zbog kojih dođe do stradavanja zamašnjaka, a i posljedice neZamjene istoga, pošto imam u obitelji "starih šofera" koji su "kompetentniji od F1 ekipa".
tOta je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2013., 18:23   #6025
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor Blue_Fatal1ty Pregled postova
odi kod bb mogu ti br u inbox ako hoćeš pa ih pitaš.
i od mene pohvale za bb ekipu... još ak imate neke hothacheve - pravac oni definitivno.

za reno sport alfa i omega.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2013., 18:25   #6026
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,002
Citiraj:
Autor Juan Pregled postova
Možeš ga softverski isključiti, javi se nekom tko je malo vičniji dijagnostici.
Jesi siguran? Možda s renault clipom, a to osim ovlaštenih malo tko ima. Ali nisam baš siguran da to uopće ide, bio je neki thread na renaultforums.uk gdje je tip tražio kako da isključi i nije išlo.

Citiraj:
Stariji motori nisu prepoznavali isključenje pa si npr. na starije tdi motore mogao samo staviti komadić lima i stvar riješena.
E, da, tamo se moglo, ali su proizvođači postali malo pametniji pa to više baš i nije tako lako :-)

Citiraj:
Autor tOta Pregled postova
Sutra bi trebao ići do ovog majstora pa da vidim može li mi to kompletno očistiti, ali maloprije sam probao ga ištekati i vidi vraga odmah auto normalno radi, bez ikakvog cukanja ili promjene okretaja, čak mi ništa nije ni prijavio, nikakva lampica ili upozorenje, ali moguće kada bi vozio da bi javio neku grešku i slično
Vjerojatno će ti se upaliti tek drugi dan ili nakon par paljenja/gašenja, tako je kod mene Samo ištekaj i vozi. Ako ćeš čistiti, vidi s majstorom da odmah skine i očisti i usisnu granu, vjerojatno je puno posla, ali to je onda posao, naročito ako zatvoriš egr nakon toga.

@syss
Koji sport, vidiš da su dci i hdi u pitanju :-)
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2013., 18:32   #6027
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ma samo velim za održavanje običnih i nabrijanih autiju, a pogotovo nabrijavanje običnih te nabrijanih
syss je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2013., 18:38   #6028
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Jedno jako, jako, jako, jako važno pitanje.
Ako dva policajca stoje kraj motora, jedan mjeri brzinu sa onim ručnim laserom i ne zaustave te… Kolka je šansa da dobiješ čestitku na kućnu adresu?
Desio mi se klasičan primjer: "Inače tud ne jurim ali bilo je par autiju za preteć, a neki sportski mi se nabio na guzicu pa sam išo tolko kolko sam išo.". Još je bila i mučka nizbrdica pa ubrzaš više nego što misliš.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2013., 18:42   #6029
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
pa ak nisi na licu mjesta zaustavljen ne znam kak bi ti doma došla čestitka, jedino da nije bilo - deder mile izvadi blokić i zapiši, a vjerujem da nije.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2013., 18:50   #6030
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Bez slike nema kazne.
Prki je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na