Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.06.2017., 19:49   #30091
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,098
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
1.6 D/TD glave su skoro sve do jedne
ispucane izmedu ventila, pa naprave jos stotine tisuca
das auto
Na tim motorima 1,5mil km ta pukotina je najmanji problem
Na modernim dizel 16v motorima ima utjecaja, kao i benzinaca.
Da se to zavariti, ali nije trajno rješenje
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2017., 21:16   #30092
M.Vlahovic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 869
Evo bio na punjenju klime nakon sigurno 7 godina a možda i više(ne znam jel prvi vlasnik radio)
i ne osjetim nikakvu razliku u odnosu na prije punjenja...
Jel to vama u redu?
M.Vlahovic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.06.2017., 21:23   #30093
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
pa ak je prije radila nisi ni trebo ić punit?
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2017., 21:25   #30094
M.Vlahovic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 869
Kasno je sad.
Tako sam i ja razmišljao, bolje ne dirat dok radi,
ali danas kako je zavrućilo, jedva da me uspjela ohladit do ugodne granice i to na ful i s puhanjem direkt u facu...
Sad sam se vjerojatno sjebo, vjerojatno dobio neki šrot plin, prije su bili kvalitetniji plinovi, sad zabranili te prave plinove, sad ću vjerojatno imat još više sranja
tješim se bar je možda novo ulje nutra pa kompresor neće riknut valjda, iako i drugima zna desetljećima raditi bez promjene
M.Vlahovic je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2017., 21:28   #30095
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
ak ti je auto bio na suncu nije baš lako ohladit se odmah, treba klimi vremena

iako svakodnevno viđamo po novinama i portalima MORATE SERVISIRAT KLIMU JEDNOM GODIŠNJE i u nastavku texta servis i cijena od 200kn, to treba zanemariti
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2017., 21:31   #30096
M.Vlahovic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 869
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
ak ti je auto bio na suncu nije baš lako ohladit se odmah, treba klimi vremena

iako svakodnevno viđamo po novinama i portalima MORATE SERVISIRAT KLIMU JEDNOM GODIŠNJE i u nastavku texta servis i cijena od 200kn, to treba zanemariti
također plaše s onim kako se godišnje gubi ne znam kolko posto plina i da ulje gubi svojstva i da oće kompresor riknut...
po tome već sam davno trebo ostat bez klime..
ali kažem, ja sam izdržo 7 godina da ne odem na servis klime, ne nzam šta mi je sad došlo

ali mislim da bi to trebalo jače hladit, budem pogledo hladnjak klime da nije poštopan, možda da ga minivašem probam oprat
M.Vlahovic je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2017., 22:17   #30097
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Pa čujte, trebalo bi svake druge godine ispraznit klima sustav, dezinficirat, vakumirat (odvlažiti), ponovo napunit plinom, ispustit ulje iz kompresora i ponovo napunit te provjerit nepropusnost (trošak 150 kn prek ponuda). Također svake godine prije ljeta zamijenit filter klime/kabine i dezinficirat Sonax sprejem. E sad....vi i ne morate....Kompresor nebu otišao sam tak ali ako se hladni i vlažni zrak ne ispuše van nakon korištenja klime onda s vremenom hoće isparivač uhvatiti vlagu i onda gadno smrdi jel se pojave gljivice i ne pomaže ništa osim "sve dole"....
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2017., 22:33   #30098
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
To zavisi kak je ko kvalitetno klimu napravio. Godišnje sam mjenjao filter i to je to. Nikad dezinficirao, nikad ispuhivao vlažni zrak, klima radila uvijek, svaki dan, i ljeti i zimi i nikad problema.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2017., 22:38   #30099
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,112
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
To zavisi kak je ko kvalitetno klimu napravio. Godišnje sam mjenjao filter i to je to. Nikad dezinficirao, nikad ispuhivao vlažni zrak, klima radila uvijek, svaki dan, i ljeti i zimi i nikad problema.
Upravo to....proslo mi kroz ruke od 2006 godine, corolla, yaris, sad trojka i to sve novi auti i na nijednom nisam nadopunjavao plin niti radio bilo što na klimi osim mijenjanja filtera....koja debilana....najbolje da svake godine skidam motor i rastavljam getribu da malo počistim prljavštinu
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2017., 22:47   #30100
Juan
Premium
 
Juan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 286
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Pa čujte, trebalo bi svake druge godine ispraznit klima sustav, dezinficirat, vakumirat (odvlažiti), ponovo napunit plinom, ispustit ulje iz kompresora i ponovo napunit te provjerit nepropusnost (trošak 150 kn prek ponuda). Također svake godine prije ljeta zamijenit filter klime/kabine i dezinficirat Sonax sprejem. E sad....vi i ne morate....Kompresor nebu otišao sam tak ali ako se hladni i vlažni zrak ne ispuše van nakon korištenja klime onda s vremenom hoće isparivač uhvatiti vlagu i onda gadno smrdi jel se pojave gljivice i ne pomaže ništa osim "sve dole"....

Pod dezinficiranjem se ne misli da hladnjak dezinficiraju iznutra.
I to sve što si nabrojao sumnjam da će itko odraditi za 150 kuna.
Juan je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.06.2017., 22:57   #30101
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Juan Pregled postova
Pod dezinficiranjem se ne misli da hladnjak dezinficiraju iznutra.
I to sve što si nabrojao sumnjam da će itko odraditi za 150 kuna.
To košta oko 300 kn ali s 50% popusta prek ponude dana (i sl.) je 150 kn. Predamnom je lik radio sa strojem i sve piše crno na bijelo što se radi. Još je kod mene bila klima i malo prepunjena jel su u ovlaštenom servisu svake godine samo trpali malo plina...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2017., 22:58   #30102
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,098
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
...najbolje da svake godine skidam motor i rastavljam getribu da malo počistim prljavštinu
Nema potrebe vadit motor, skineš samo glavu jednom godišnje i počištiš garež sa čela klipova i malo sa ventila
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2017., 23:34   #30103
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,299
Citiraj:
Autor M.Vlahovic Pregled postova
Kasno je sad.
Tako sam i ja razmišljao, bolje ne dirat dok radi,
ali danas kako je zavrućilo, jedva da me uspjela ohladit do ugodne granice i to na ful i s puhanjem direkt u facu...
Sad sam se vjerojatno sjebo, vjerojatno dobio neki šrot plin, prije su bili kvalitetniji plinovi, sad zabranili te prave plinove, sad ću vjerojatno imat još više sranja
tješim se bar je možda novo ulje nutra pa kompresor neće riknut valjda, iako i drugima zna desetljećima raditi bez promjene
Sve zavisi od koga si nadopunio. Pošto nemožeš znati kakvo je stanje kompresora koju vrti rotor preko remenja. Na tom rotoru imaš kuplung ploča. Ona spaja na jedan šaraf i zna se vremenom popustiti. A kad popusti i onda oglodaju šarafi za koju ne možeš pričvrstiti.

Meni je popustio skroz i ploča je samo stajala a još k tome rotor samo vrtio u prazno. Samo 400kn koštalo (da ne plašim Tvrdi od troškova kvara dizela , hahahah ). Riješeno, hladi brutalno i još ne ne smrdi.

Provjeri za svaki slučaj.

Sent from my HTC U11
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2017., 23:39   #30104
Ico_Zg
Premium
Moj komp
 
Ico_Zg's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 533
Citiraj:
Autor M.Vlahovic Pregled postova
Kasno je sad.
Tako sam i ja razmišljao, bolje ne dirat dok radi,
ali danas kako je zavrućilo, jedva da me uspjela ohladit do ugodne granice i to na ful i s puhanjem direkt u facu...
Sad sam se vjerojatno sjebo, vjerojatno dobio neki šrot plin, prije su bili kvalitetniji plinovi, sad zabranili te prave plinove, sad ću vjerojatno imat još više sranja
tješim se bar je možda novo ulje nutra pa kompresor neće riknut valjda, iako i drugima zna desetljećima raditi bez promjene
Ulje u kompresoru se mijenja tako da se kompresor skine dolje i ispusti staro ulja, to ne dobiješ kod ovih kvartovskih "majstora" što pune klime. Ja sam prije 2 godine punio klimu kod Tureka u Zapruđu, prvih 15-20 dana stvarno je jako hladilo i onda se vratilo na staro, hladi ali moram staviti drito puhanje na facu i ventilator na 3-4 brzinu da bude ugodno u autu. Sada planiram otići kod Frigooma u Draganić, cca 30km od ZG, ljudi ga hvala, servis i punjenje košta 150kn-180kn uz ispuštanje ulja iz kompresora.
Ico_Zg je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2017., 23:45   #30105
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Posto sutra putujem automobilom, jel zna netko kak je sad reguliran roaming po EU?

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 24.06.2017., 00:02   #30106
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
Posto sutra putujem automobilom, jel zna netko kak je sad reguliran roaming po EU?

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Tako da ga nema. Samo upali roaming data i deri. Prošli vikend bio u Italiji. Jedini problem koji možeš imati je da ti trebaju posebne postavke. Ja sam jedini od 4 nas koji smo išli na bonovima pa mi nije automatski radilo već mi je VIP morao poslati nove postavke za data promet (zvao službu za korisnike).

Samo pazi da te ne zovu iz HR je to i dalje naplaćuju ekstra. Zvanje doma ili surfanje vani sad se plaća = kao doma, po tarifi.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2017., 00:11   #30107
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
Punjenje klime prek ponude dana

Jos uz to odi i na poliranje auta prek ponude dana, troslojno, strojno, top
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2017., 01:14   #30108
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Molim te elaboriraj jer si izvalio dosta ozbiljnu tvrdnju.
Ili ne znas kako uber funkcionira ili tumacis stvari drugacije nego sto jesu.
Da se malo vratimo na tu temu... Znam jako dobro kako Uber funkcionira. Protivno nekolicini zakona RH i protivno pravilima EU (i zato ima masovno probleme po EU i šire).
Na stranu samo kršenje više zakona (Zakon o prijevozu u cestovnom prometu, Zakon o radu, Zakon o sigurnosti prometa na cestama, Zakon o porezu na dodanu vrijednost, pravilnici lokalnih samouprava itd.), sam poslovni model (s nevjerojatnih 25% provizije?!?) nije održiv ukoliko se počnu stvari provoditi kako zakoni nalažu.
Za sada su jako dobri prošli (samo cca 5 milijuna kuna kazni i samo 11 zaplijenjenih vozila, ako se ne varam), no ako država odluči malo zapapriti ljudi će prestati voziti.
Stoga će se ili Uber prilagoditi (i raditi kao taksi) ili će država popustiti (ali i osloboditi postojeće taksiste brdo toga), a u oba slučaja Uber ima manju marginu nego danas.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2017., 02:10   #30109
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
What the...



__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2017., 07:02   #30110
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Da se malo vratimo na tu temu... Znam jako dobro kako Uber funkcionira. Protivno nekolicini zakona RH i protivno pravilima EU (i zato ima masovno probleme po EU i šire).
Na stranu samo kršenje više zakona (Zakon o prijevozu u cestovnom prometu, Zakon o radu, Zakon o sigurnosti prometa na cestama, Zakon o porezu na dodanu vrijednost, pravilnici lokalnih samouprava itd.), sam poslovni model (s nevjerojatnih 25% provizije?!?) nije održiv ukoliko se počnu stvari provoditi kako zakoni nalažu.
Za sada su jako dobri prošli (samo cca 5 milijuna kuna kazni i samo 11 zaplijenjenih vozila, ako se ne varam), no ako država odluči malo zapapriti ljudi će prestati voziti.
Stoga će se ili Uber prilagoditi (i raditi kao taksi) ili će država popustiti (ali i osloboditi postojeće taksiste brdo toga), a u oba slučaja Uber ima manju marginu nego danas.
Vjerojatnije je da će država prilagoditi postojeće zakone o obavljnju taksi prijevoza jer postojeće rješenje je nakaradno.
Glancanje klupa u srednjoj prometnoj školi tri godine da bi stekao kvalifikaciju za vožnju automobila od A do B je teški ankronizam u 21. stoljeću.
Školski program obuhvaća sve što je potrebno (a uz to i puno nepotrebnog) za obrazovanje prof. vozača koji će jednog dana voziti kamion ili bus, gdje je ipak potrebno nešto specifično naučiti.

To i je glavni problem taxi vs. Uber.
Em visoka cijena, em nema ocjenjivanja od strane korisnika a samo posjedovanje licence daje taksistima "pravo" da voze dok im vozačka ne istekne zbog starosti.

Ako dobro svatih napise u medijima Uber jednostavnom selekcijom odstranjuje vozače koji dobiju previše negativnih ocjena klijenata.

Neće puno vremena proći pa će i neljubazni trgovci i razni serviseri ovisiti o ocjenama mušterija.
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2017., 07:51   #30111
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,098
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
What the...
Jaoooooo, IMT zapeo, al ni Škode ne izgledaju da su glatko prošle.
No.nadasve zanimljiv prizor
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2017., 09:54   #30112
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor panoramix Pregled postova
Vjerojatnije je da će država prilagoditi postojeće zakone o obavljnju taksi prijevoza jer postojeće rješenje je nakaradno.
Glancanje klupa u srednjoj prometnoj školi tri godine da bi stekao kvalifikaciju za vožnju automobila od A do B je teški ankronizam u 21. stoljeću.
Školski program obuhvaća sve što je potrebno (a uz to i puno nepotrebnog) za obrazovanje prof. vozača koji će jednog dana voziti kamion ili bus, gdje je ipak potrebno nešto specifično naučiti.

To i je glavni problem taxi vs. Uber.
Em visoka cijena, em nema ocjenjivanja od strane korisnika a samo posjedovanje licence daje taksistima "pravo" da voze dok im vozačka ne istekne zbog starosti.

Ako dobro svatih napise u medijima Uber jednostavnom selekcijom odstranjuje vozače koji dobiju previše negativnih ocjena klijenata.

Neće puno vremena proći pa će i neljubazni trgovci i razni serviseri ovisiti o ocjenama mušterija.
Iskreno, ko ih jebe. Nisu se bunili dok su morali sve to obavljat, jer su znali da ce moc nerealno derat klijente. Sad odjednom jadni mi, ovo ono. Sto se nisu borili da zakon bude normalan i zaprijecivali Vukovarske...

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 24.06.2017., 10:40   #30113
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova

Samo pazi da te ne zovu iz HR je to i dalje naplaćuju ekstra. Zvanje doma ili surfanje vani sad se plaća = kao doma, po tarifi.
Dolazni pozivi se ne naplaćuju.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2017., 10:41   #30114
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Dolazni pozivi se ne naplaćuju.
Krivo sročih - ne tebi, već onome tko te zove iz HR.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2017., 10:53   #30115
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
What the...
Super način kako traktorom razbiti novi auto
Nego, kako su sad u kombinaciju upale ponovno Škode kad su naručili samo Fordove i Citroene (osim ako nije uletila posebno povoljna ponuda mimo natječaja za model koji se više ne proizvodi )... i da, Citroeni su dobili novi dizajn naljepnica:




PS.
Nego, prekjučer sam morao prevesti medu... i na svakom križanju su se okolni vozači čudili i zagledali me kao da vozim ne znam što:



... jbt, jedva sam ga provukao kroz prednja vrata
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2017., 11:11   #30116
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,013
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2017., 11:12   #30117
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Krivo sročih - ne tebi, već onome tko te zove iz HR.
Pa normalno da se naplaćuje, ili uspostava poziva ili što već ima definirano u tarifi za poziv prema ostalim mrežama. Dodatne naknade aka roaminga nema.
tech je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2017., 11:24   #30118
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor tech Pregled postova
Pa normalno da se naplaćuje, ili uspostava poziva ili što već ima definirano u tarifi za poziv prema ostalim mrežama. Dodatne naknade aka roaminga nema.
To je i bio razlog ispravke netočnog navoda.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2017., 14:08   #30119
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Jebate, impresioniran sam. Ovo cudo samo vozi. Nikad laksi put.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 24.06.2017., 15:06   #30120
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
A6 3.0 TDI? Bas impresivna potrosnja na tako velikoj brzini.
SRV je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na