Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.08.2016., 15:17   #8671
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor intel freak Pregled postova
Night of gotova ili će ići i 2 sezona?
Službene potvrde nema, možda će biti, ali s drugom temtikom -> evo što kaže show runner Zaillian:

Citiraj:
"We're thinking about it and if we come up with something we all feel is worthy of doing, we'll do it. This was designed as a stand-alone piece…That being said, there are ways of certainly kind of taking what it feels like and what it's about and doing another season on another subject."
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2016., 15:24   #8672
intel freak
Premium
Moj komp
 
intel freak's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: cro
Postovi: 496
ako je tako onda ću pogledati

hvala na odg roberto
intel freak je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.08.2016., 17:32   #8673
subabuse
Premium
Moj komp
 
subabuse's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 105
the night of

Uff, dobra, tek sad pogledo.

Mislim da nece bit s02, cisto zato jer je ovdje rijec o HBOu, axe-ali su Rome,Deadwood,Carnivale,True Dectectives...Serije za koje bi druge producentske kuče ubile i vukle sezone u nedogled, oni otkazu s lakocom, jer ima vani još boljih scenarija,a ocigledno neko u HBOu zna kaj radi.

Filozofija im je:"quit while you ahead and theyll come back for more".
I funkcionira.
Ak neko treba cool off s01 American Crimea je jako,jako dobra, s02 meh
subabuse je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2016., 20:46   #8674
Princ288
Premium
Moj komp
 
Princ288's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 848
Pogledan The night of. Zadovoljan krajem, serija u globalu 7.5-8/10, ima nekih mušica ali ništa što puno oduzima od kvalitete.

Zadnje izmijenjeno od: Princ288. 29.08.2016. u 23:49.
Princ288 je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2016., 22:08   #8675
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855



Zapravo je bilo i očekivano da nećemo saznati o kome se radi. Kako je počelo tako je i završilo. Kraj s mačkom mi je super.

-->
The Night Of:

Zadovoljan krajem...




Zapravo je bilo i očekivano da nećemo saznati o kome se radi. Kako je počelo tako je i završilo. Kraj s mačkom mi je super.

__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2016., 22:21   #8676
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 545



predmirovinska griznja inspektora? nekako i nije bas bilo temelja za takav obrat....porota se znaci uhvatila na trenutak gubitka artikulacije tuziteljice?

ona odvjetnica je dno dna uloga. a mali se halim odlucio zahvalit na kuskusu i uhvatit valjanja dopa po ulici? gg hbo.


-->
the night of




predmirovinska griznja inspektora? nekako i nije bas bilo temelja za takav obrat....porota se znaci uhvatila na trenutak gubitka artikulacije tuziteljice?

ona odvjetnica je dno dna uloga. a mali se halim odlucio zahvalit na kuskusu i uhvatit valjanja dopa po ulici? gg hbo.


flyer1 je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2016., 23:11   #8677
rossoneri
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: dalmeJša
Postovi: 139



Meni je daleko najjače kad Naz stavi ruke u džepove za prehodat 5 metara

dolazi novi lik u zatvor i sida za stol, Naz ga gleda i krene put njega... Al obavezno ruke u džepove, pa ih za 2 ipo sekunde opet izvadi kad dođe do njega

isto tako i put nazad al valjda je ovima iza kamere izgleda opasnije tako, "bEd boJ" stav, zatvorske šeme i to

kako god, meni plač teški

edit:
i ona scena di odvjetnica vadi "dop" iz p**** je napisana i smišljena u rangu "Krv nije voda"...
Posli toga samo san čeka da sudac izvadi dop iz šupka i kaže malome: "Oiiii, za Fredija"...


-->
The Night Of




Meni je daleko najjače kad Naz stavi ruke u džepove za prehodat 5 metara

dolazi novi lik u zatvor i sida za stol, Naz ga gleda i krene put njega... Al obavezno ruke u džepove, pa ih za 2 ipo sekunde opet izvadi kad dođe do njega

isto tako i put nazad al valjda je ovima iza kamere izgleda opasnije tako, "bEd boJ" stav, zatvorske šeme i to

kako god, meni plač teški

edit:
i ona scena di odvjetnica vadi "dop" iz p**** je napisana i smišljena u rangu "Krv nije voda"...
Posli toga samo san čeka da sudac izvadi dop iz šupka i kaže malome: "Oiiii, za Fredija"...



Zadnje izmijenjeno od: rossoneri. 29.08.2016. u 23:17.
rossoneri je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2016., 23:44   #8678
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554



Malo cu popljuvati, ali ne zato jer je serija ispala losa, dapace, vise radi neiskoristenosti potencijala iste.

Ekipa je ovdje spomenula vec par stvari, od zvaljakanja, pa do toga da mu odvjetnica vadi dop iz pisde. Jako zgodan curetak za odlicnim poslom i jako perspektivnim zivotom je pao na Naza u roku dok kazes 'keks', lika koji ocito ne zna sa curama i predstavljen je kao pravi papak u vezi istih?

Nadalje, imas pregrst dokaza protiv istoga. I onda je porota neodlucna? I to 50-50 podjela?

Iskreno, kraj bi bio kud i kamo bolji da su prikazali sve kao sto i jesu, ali da je Naz osudjen. Mene kao gledatelja bi zaintrigirao onaj financijski savjetnik (koga ne bi? da se moram kladiti on bi mi uz naza bio glavni krivac), a naza osude.

Ali ne, prvo je mrtav-hladan pokopao svoju odvjetnicu, i jos ispadne bespotrebno.

Iskreno, promasili su sa Nazom i njegovom naglom preobrazbom, a o laganini padanju odvjetnice na njega da ne pricam. Onda imamo svemoguceg detektiva koji bez ikakvog povoda/razloga/motiva dobiva ogromnu griznju savjesti i tik prije kraja sudjenja krece istrazivati dalje?

Previse rupa u prici. Previse.
Da nije bilo istih od mene bi serija dobila 9.5/10. Ovako dajem 7/10. I nadam se nekoj drugoj prici sa manje rupa, ali jednako odlicnoj.

P.S.
Odvjetnica ce sada valjda otkupiti taxia od nazovog oca i vozikati ekipu po NYC.


-->
The Night Of




Malo cu popljuvati, ali ne zato jer je serija ispala losa, dapace, vise radi neiskoristenosti potencijala iste.

Ekipa je ovdje spomenula vec par stvari, od zvaljakanja, pa do toga da mu odvjetnica vadi dop iz pisde. Jako zgodan curetak za odlicnim poslom i jako perspektivnim zivotom je pao na Naza u roku dok kazes 'keks', lika koji ocito ne zna sa curama i predstavljen je kao pravi papak u vezi istih?

Nadalje, imas pregrst dokaza protiv istoga. I onda je porota neodlucna? I to 50-50 podjela?

Iskreno, kraj bi bio kud i kamo bolji da su prikazali sve kao sto i jesu, ali da je Naz osudjen. Mene kao gledatelja bi zaintrigirao onaj financijski savjetnik (koga ne bi? da se moram kladiti on bi mi uz naza bio glavni krivac), a naza osude.

Ali ne, prvo je mrtav-hladan pokopao svoju odvjetnicu, i jos ispadne bespotrebno.

Iskreno, promasili su sa Nazom i njegovom naglom preobrazbom, a o laganini padanju odvjetnice na njega da ne pricam. Onda imamo svemoguceg detektiva koji bez ikakvog povoda/razloga/motiva dobiva ogromnu griznju savjesti i tik prije kraja sudjenja krece istrazivati dalje?

Previse rupa u prici. Previse.
Da nije bilo istih od mene bi serija dobila 9.5/10. Ovako dajem 7/10. I nadam se nekoj drugoj prici sa manje rupa, ali jednako odlicnoj.

P.S.
Odvjetnica ce sada valjda otkupiti taxia od nazovog oca i vozikati ekipu po NYC.


__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2016., 09:39   #8679
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855



Malo cu popljuvati, ali ne zato jer je serija ispala losa, dapace, vise radi neiskoristenosti potencijala iste.

Ekipa je ovdje spomenula vec par stvari, od zvaljakanja, pa do toga da mu odvjetnica vadi dop iz pisde. Jako zgodan curetak za odlicnim poslom i jako perspektivnim zivotom je pao na Naza u roku dok kazes 'keks', lika koji ocito ne zna sa curama i predstavljen je kao pravi papak u vezi istih?

Nadalje, imas pregrst dokaza protiv istoga. I onda je porota neodlucna? I to 50-50 podjela?

Iskreno, kraj bi bio kud i kamo bolji da su prikazali sve kao sto i jesu, ali da je Naz osudjen. Mene kao gledatelja bi zaintrigirao onaj financijski savjetnik (koga ne bi? da se moram kladiti on bi mi uz naza bio glavni krivac), a naza osude.

Ali ne, prvo je mrtav-hladan pokopao svoju odvjetnicu, i jos ispadne bespotrebno.

Iskreno, promasili su sa Nazom i njegovom naglom preobrazbom, a o laganini padanju odvjetnice na njega da ne pricam. Onda imamo svemoguceg detektiva koji bez ikakvog povoda/razloga/motiva dobiva ogromnu griznju savjesti i tik prije kraja sudjenja krece istrazivati dalje?

Previse rupa u prici. Previse.
Da nije bilo istih od mene bi serija dobila 9.5/10. Ovako dajem 7/10. I nadam se nekoj drugoj prici sa manje rupa, ali jednako odlicnoj.

P.S.
Odvjetnica ce sada valjda otkupiti taxia od nazovog oca i vozikati ekipu po NYC.


The Night Of




Da, i meni je to bilo malo previše, otkud sad da je lik takav baja u 5 minuta postao. Ali, već su ranije kad je prvu drogu morao progutati pokazali da je to kao "normalno" kad mu je odvjetnik dao savjet kako da to odradi "ako baš mora" odnosno nema izbora. S tim u vidu mi odvjetnica ispada kao netko tko se previše trudi, i radi slične glupe greške kao i Naz u cijeloj seriji. Od tog poljupca do Nazovog svjedočenja unatoč suprotnom mišljenju odvjetnika da će ga to pokopati i ono malo šansi što ima za oslobođenje. Na kraju ih je spasilo odlaženje detektiva iz sudnice i nesigurnost tužiteljstva (odvjetnice) kod iznošenja završne (jer očisto tamo svaka sitnica utječe na porotu, tako barem pokušavaju prikazati od početka...). Na kraju se serija svodi na transformaciju iz jedne osobe u drugu kao posljedica niza glupih odluka, i na stvari koje se događaju oko suđenja dok je suđenje samo po sebi sporedna stvar.

7/10 i od mene.


-->
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
The Night Of




Malo cu popljuvati, ali ne zato jer je serija ispala losa, dapace, vise radi neiskoristenosti potencijala iste.

Ekipa je ovdje spomenula vec par stvari, od zvaljakanja, pa do toga da mu odvjetnica vadi dop iz pisde. Jako zgodan curetak za odlicnim poslom i jako perspektivnim zivotom je pao na Naza u roku dok kazes 'keks', lika koji ocito ne zna sa curama i predstavljen je kao pravi papak u vezi istih?

Nadalje, imas pregrst dokaza protiv istoga. I onda je porota neodlucna? I to 50-50 podjela?

Iskreno, kraj bi bio kud i kamo bolji da su prikazali sve kao sto i jesu, ali da je Naz osudjen. Mene kao gledatelja bi zaintrigirao onaj financijski savjetnik (koga ne bi? da se moram kladiti on bi mi uz naza bio glavni krivac), a naza osude.

Ali ne, prvo je mrtav-hladan pokopao svoju odvjetnicu, i jos ispadne bespotrebno.

Iskreno, promasili su sa Nazom i njegovom naglom preobrazbom, a o laganini padanju odvjetnice na njega da ne pricam. Onda imamo svemoguceg detektiva koji bez ikakvog povoda/razloga/motiva dobiva ogromnu griznju savjesti i tik prije kraja sudjenja krece istrazivati dalje?

Previse rupa u prici. Previse.
Da nije bilo istih od mene bi serija dobila 9.5/10. Ovako dajem 7/10. I nadam se nekoj drugoj prici sa manje rupa, ali jednako odlicnoj.

P.S.
Odvjetnica ce sada valjda otkupiti taxia od nazovog oca i vozikati ekipu po NYC.


The Night Of




Da, i meni je to bilo malo previše, otkud sad da je lik takav baja u 5 minuta postao. Ali, već su ranije kad je prvu drogu morao progutati pokazali da je to kao "normalno" kad mu je odvjetnik dao savjet kako da to odradi "ako baš mora" odnosno nema izbora. S tim u vidu mi odvjetnica ispada kao netko tko se previše trudi, i radi slične glupe greške kao i Naz u cijeloj seriji. Od tog poljupca do Nazovog svjedočenja unatoč suprotnom mišljenju odvjetnika da će ga to pokopati i ono malo šansi što ima za oslobođenje. Na kraju ih je spasilo odlaženje detektiva iz sudnice i nesigurnost tužiteljstva (odvjetnice) kod iznošenja završne (jer očisto tamo svaka sitnica utječe na porotu, tako barem pokušavaju prikazati od početka...). Na kraju se serija svodi na transformaciju iz jedne osobe u drugu kao posljedica niza glupih odluka, i na stvari koje se događaju oko suđenja dok je suđenje samo po sebi sporedna stvar.

7/10 i od mene.


__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2016., 11:04   #8680
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 545



jer su autori tu fino navukli gledatelje koji su ocekivali nekakav spasonosni hint za rjesenje u njenom ponasanju, na kraju se njena minutaza svela na lijepu parabolu o odvjetniku koji je iz razgazenih sandala konacno uskocia u skupe cipele nakon ceznutljivog gledanja istih u izlogu....da bi se na kraju zatvorio krug - kako sa povratkom u neugledne, no ipak udobne sandale, tako i s njegovom odvjetnickom karijerom...

jedan od njegovih glavnih aduta je spoznavanje vlastitih limita, sto je po meni ipak djelomicno opravdalo i njegove neuobicajene metode u prikupjanju potrebnih podataka - ali istovremeno otvara dvojbu - sto je autore nagnalo da slucaj izvrte u smjeru svojevrsnog pokajanja tuziteljskog dijela u situaciji kad imaju krivca serviranog na pladnju, dovoljan broj 'dokaza' da konstruiraju sah-mat pricu za porotu i dvoje nesposobnjakovica koji brane optuzenog....

u zemlji gdje su sudski procesi jedan od vrhunaca interesa javnosti, i odvjetnici jako paze na svoj win/loss ratio, ovo izgleda malo prefantasticno - makar je cijela stvar zavrsila daleko od hepienda...


-->
meni je zanimljiva ona prica s mackom




jer su autori tu fino navukli gledatelje koji su ocekivali nekakav spasonosni hint za rjesenje u njenom ponasanju, na kraju se njena minutaza svela na lijepu parabolu o odvjetniku koji je iz razgazenih sandala konacno uskocia u skupe cipele nakon ceznutljivog gledanja istih u izlogu....da bi se na kraju zatvorio krug - kako sa povratkom u neugledne, no ipak udobne sandale, tako i s njegovom odvjetnickom karijerom...

jedan od njegovih glavnih aduta je spoznavanje vlastitih limita, sto je po meni ipak djelomicno opravdalo i njegove neuobicajene metode u prikupjanju potrebnih podataka - ali istovremeno otvara dvojbu - sto je autore nagnalo da slucaj izvrte u smjeru svojevrsnog pokajanja tuziteljskog dijela u situaciji kad imaju krivca serviranog na pladnju, dovoljan broj 'dokaza' da konstruiraju sah-mat pricu za porotu i dvoje nesposobnjakovica koji brane optuzenog....

u zemlji gdje su sudski procesi jedan od vrhunaca interesa javnosti, i odvjetnici jako paze na svoj win/loss ratio, ovo izgleda malo prefantasticno - makar je cijela stvar zavrsila daleko od hepienda...


flyer1 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.08.2016., 22:55   #8681
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,922
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2016., 01:13   #8682
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
MacGyver i Lethal Weapon...pa jel može bolji 80's throwback Jedva čekam
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote
Staro 31.08.2016., 09:23   #8683
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
movie to tv poplava.

Što se LW tiče, radije bih sa starcima gibsonom i gloverom jedan suvišni filmski nastavak nego seriju, ali ajde, živi bili pa vidjeli. Westworldu se više veselim.

Ako ništa drugo, ove sezone će ipak biti boljih novih serija nego što je bilo prošle. prošlogodišnje nove serije su uglavnom bile meh, osvježenje došlo u ljetnoj pauzi kroz stranger things i night of.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote