Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.10.2017., 02:20   #1
markolam
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
Question Amis MediaAccess TG788vn v2 Router internet ne radi

Naime do sada mi je sve radilo kako treba, mogao sam dobit dynamic ip svaki put kad sam restartirao router, a sad već 3 dana router upaljen i ip mi se ne mijenja.

Preko local area connection mi internet radi, a na speedtestu je uvijek isti ip, a prije sam ga mjenjao kad god poželim, a kad pokušam preko ppoe onda mi piše connected a nemam interneta.

Zvao sam amis podršku i oni mi kažu da je to nemoguće napravit, da sam ja pobrkao pojmove i oni kažu da se ip mijenja svaka 24 sata, a ja već 3 dana pratim ip u ruteru i ne mijenja se, slao i email a nitko se ne javlja.

Može li mi netko reći što da im kažem kad ih sljedeći put nazovem jer ja im objašnjavam, a oni ne shvaćaju moj problem i kažu da je kod njih sve u redu sa internetom i dynamičkom ip adresom i da ne vide nikakav problem.

Lijep pozdrav
markolam je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2017., 10:16   #2
dur
Registered User
 
dur's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Zgb
Postovi: 75
Resetiraj router i pogledaj vanjsku ip adresu, dobit ćeš novu. Ako ne radi, resetiraj ga na tvorničke postavke.
dur je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.10.2017., 23:19   #3
markolam
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
Hvala na odgovoru, router sam vratio na tvorničke postavke ali ne mijenja se vanjska ip adresa a ni IPV4 adresa od routera koja se prije stalno mjenjala.

Citiraj:
Autor dur Pregled postova
Resetiraj router i pogledaj vanjsku ip adresu, dobit ćeš novu. Ako ne radi, resetiraj ga na tvorničke postavke.
markolam je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2017., 20:01   #4
dur
Registered User
 
dur's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Zgb
Postovi: 75
Nema smisla. Traži novi ili kupi nešto drugo.
dur je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2017., 20:39   #5
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,546
@markolam
Pogledaj veliku temu o Amis - u, budi sretan da ti Internet uopće radi zbog neznanja / nereda uzrokovanog integriranjem u VIP ...
Sačekaj da sve slože kroz xy dana ili nađi neko alternativno rješenje ako ti baš nužno treba promjena vanjske ip adrese.
Nikky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na