Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.06.2016., 23:30   #1
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Hacker CDovi

Pozdrav ljudi, imam pitanje i eventualno jedan prijedlog, ako administraciji foruma ne bude smetalo

Dakle ovako, prije par mjeseci sam zamolio nekog ovdje na forumu da mi kopira "ISO" od nekoliko Hack CDa, jedinog časopisa s kojim se igra! Međutim tema (a i sama ideja) je ubrzo zamrla i nestala zbog više razloga, ali prvenstveno zbog nedostatka interesa i slobodnog vremena.

Ono što mene sad zanima je da li bi takvo nešto uopće bilo dozvoljeno ovdje na forumu, bez da pokupim ban i/ili upozorenje? Naime ako administraciji ne smeta, napravio bih online "katalog" HackCD, sa namjerom da ih ljudi mogu skinuti & spržiti i/ili spojiti na virtualnu mašinu. Također, nadam se da bi se možda i drugi s vremenom pridružili, te upotpunili kolekciju onim brojevima koje nemam ili su oštećeni. Ako se ideja pokaže popularnom, možda bih je čak proširio i na druge nestale časopise tipa "Internet Monitor", "Win.INI" i slične
  Reply With Quote
Staro 24.06.2016., 07:56   #2
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Ako imas prvi CD s animacijom "...ali ja sam pretplatnik!?", postaj bilo gdje!
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.06.2016., 16:55   #3
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Ako imas prvi CD s animacijom "...ali ja sam pretplatnik!?", postaj bilo gdje!
Prvi broj (još) nemam, ali kako nabavljam i nadopunjujem HackCD kolekciju nije isključeno da ga pronađem prije ili kasnije Za sad imam sljedeće brojeve:

(1. dizajn CDa, sa animacijom na početku) 2, 6, 8, 9, 10, 15, 18, 20
(2. dizajn CDa) 21, 22, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37
(3. dizajn CDa) 77, 81

Uz navedeno imam i 2 DVD-a (nisam siguran koji brojevi), pretpostavljam da su zadnji primjerci u pitanju prije nego što su propali...
  Reply With Quote
Staro 24.06.2016., 17:11   #4
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,200
e jbg ima godinu dana bacio brdo hackera i cd-ova :/ a vjerojatno bi se naslo nesto sta nemas
evo samo ovo. je preživilo bacanje :/
http://i.imgur.com/SgepSUA.jpg

Zadnje izmijenjeno od: OuttaControl. 24.06.2016. u 17:24.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2016., 17:28   #5
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
e jbg ima godinu dana bacio brdo hackera i cd-ova :/ a vjerojatno bi se naslo nesto sta nemas
evo samo ovo. je preživilo bacanje :/
http://i.imgur.com/SgepSUA.jpg
Da, uistinu je šteta... Shvatio sam prije nekih mjesec dana da ljudi uglavnom misle na isti ili slični način, te da zbog toga većina diskova završi u otpadu. Stoga ako ikad budem želio sastaviti punu HackCD kolekciju, sad je idealno vrijeme, jer ih se može jeftino (ili besplatno?) nabaviti preko raznih oglasa.

Moj savjet? Čuvaj to što imaš i ne bacaj! Za par godina sva ta literatura (pa i CDovi) budu dosta vrijedili, ako ne zbog ničeg drugog onda samo zbog nostalgije i povijesne važnosti.
  Reply With Quote
Staro 24.06.2016., 17:32   #6
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,200
A eto, mene mater nagovarala godinama da bacim, to ja nisam tia, i onda na kraju popustia.
Da iman sve bi ti besplatno posla, a poceo sam ga kupovat, svaki misec od nekog cca 30-40. broja pa sve do kraja
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2016., 17:37   #7
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
A eto, mene mater nagovarala godinama da bacim, to ja nisam tia, i onda na kraju popustia.
Da iman sve bi ti besplatno posla, a poceo sam ga kupovat, svaki misec od nekog cca 30-40. broja pa sve do kraja
Šteta Ako ništa drugo mogao si to prodati, ima tip na Njuškalu koji za Hacker kolekciju traži 1500Kn Možda se cijena čini paprenom, ali po mojoj nekoj osobnoj procjeni potpuno je opravdana. I to 1500Kn za časopise BEZ CDova...

Edit
Stavio temu u podforumu "Tržnica" da kupujem mijenjam i/ili tražim na poklon CDove iz časopisa Hacker, Win.INI i Internet Monitor. Kako ljudi uglavnom bacaju takve stvari, bilo bi mi drago da uspijem nešto spasiti, dok se još može!

Zadnje izmijenjeno od: Trekkie4. 25.06.2016. u 15:57.
  Reply With Quote
Staro 17.11.2017., 03:44   #8
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Exclamation

Bump ... i jedno pitanje vezano uz časopis Hacker

Da li netko možda ima časopis broj 10 za skenirati ili fotografirati? Naime, maglovito se sjećam da je Hacker u tom broju poklonio full verziju igre "Boogaloopers", odnosno njezin aktivacijski ključ. Ako se ne varam, časopis je bio zelene boje sa Larom Croft (Tomb Raider III) preko naslovnice.

A kako je riječ o izuzetno starom programu čija je firma zatvorena još 2002. godine (Stick Man Games) šanse da budem našao full verziju su apsolutno nikakve
  Reply With Quote
Staro 17.11.2017., 14:14   #9
fran123456
Premija
 
fran123456's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,631
Citiraj:
Autor Trekkie4 Pregled postova
Bump ... i jedno pitanje vezano uz časopis Hacker

Da li netko možda ima časopis broj 10 za skenirati ili fotografirati? Naime, maglovito se sjećam da je Hacker u tom broju poklonio full verziju igre "Boogaloopers", odnosno njezin aktivacijski ključ. Ako se ne varam, časopis je bio zelene boje sa Larom Croft (Tomb Raider III) preko naslovnice.

A kako je riječ o izuzetno starom programu čija je firma zatvorena još 2002. godine (Stick Man Games) šanse da budem našao full verziju su apsolutno nikakve
Sve brojeve svih časopisa, pa tako i hackera, imas u NSBu. Sad ti preostaje samo pronać neku studenticu
__________________
K: 7950GX2, 8800 Ultra, GTX295
fran123456 je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2017., 16:01   #10
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor fran123456 Pregled postova
Sve brojeve svih časopisa, pa tako i hackera, imas u NSBu. Sad ti preostaje samo pronać neku studenticu
OK, hvala!

Edit
Pronašao sliku broja 10, najbolja koju sam uspio naći...

Zadnje izmijenjeno od: Trekkie4. 17.11.2017. u 16:26.
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na