Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.11.2013., 09:26   #61
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Pa kaj, kupiš meso, napacaš i pošalješ. Taman kad dođe ovaj hiti na roštać :P hihihi
  Reply With Quote
Staro 19.11.2013., 10:01   #62
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
prije mjesec dana me jedna cura iz zg zamolila da joj posaljem tiskom mobitel, jer joj je kao trafika odma ispod zgrade, pa se sjećam muke za poslat to po tiskovim trafikama u zadru, to je jedna velika katastrofa, morao sam 4 trafike tiskove obić (a na svima pise slanje paketa) i sve su me babe koje rade čudno pogledale kad sam htio poslat paket, dvije su rekle da nemaju formulare, a jdna je rekla da nema kutija (koverti za slanje), a zadnja je jela burek u trafici i čudila se kad bi je pitao da mi pomogne da posaljem... uglavnom, to je usluga uvedena navrat nanos i dobio sam dojam da zaposlenici uopće nisu educirani ili ih nije briga, al u svakom slučaju... ih izbjegavam
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.11.2013., 14:10   #63
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Hahaha, komedije. Velim slao pa sigurno 5x i to par puta iz zg, i da me neko pita dao bih ocijenu 10/10
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2013., 14:17   #64
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Citiraj:
Autor JC Denton Pregled postova
Ja slao 12.11. paket iz Ri u ZG. Paket još nije stigao, a na telefonskoj podršci su mi elegantno odgovorili: "Nemamo pojma gdje je taj paket" Sada se natežem s njima da saznam što je s tim paketom.

Za sada sam ekstremno nezadovoljan njihovom razinom usluge, iako je prošli paket, koji je poslan meni, uredno stigao za 2 dana na kiosk (iako je to bilo bas u ono vrijeme jake bure). Dakle, primanje paketa ocjena 5, slanje paketa ocjena -0
Evo, paket pronađen uz pomoć službe za korisnike. Problem se pojavio iz razloga što ova na kiosku nije znala što napravit sa ispunjenim obrascem sa neta pa mi je na kraju zaprimila paket pod dva različita broja (što ja, naravno, nisam znao)

U svakom slučaju, dostava bi danas trebala biti realizirana. Javim ako ispadne da opet nesto ne valja


EDIT: Evo dostava realizirana. Na kraju ipak moram pohvaliti korisničku službu i ženu koja se javila te si dala truda da se taj paket pronađe. Za 5kn i nije loša usluga, budući da drugi ipak nisu imali loša iskustva i da je moj problem riješen u roku od 24 sata

Zadnje izmijenjeno od: JC Denton. 20.11.2013. u 10:07.
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2013., 21:10   #65
DarioGTI
Registered User
Moj komp
 
DarioGTI's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Osijek
Postovi: 27
Preko Tiska sam pakete slao oko 10 do 15 puta. Svaki put sve bilo OK.
DarioGTI je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2014., 04:12   #66
TROTTER
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 51
povoljno, no šteta što nemaju otkupninu...
TROTTER je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2014., 10:33   #67
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Nije steta, ak hoces otkupninu imas hpeks i os...
Tisak je ovak sa sitnice, meni je bitnije da je cim jeftinije, a sad su digli na 15kn.
Bilo bi onda u redu da su i vrihednos stavili recimo na 100kn.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2014., 10:54   #68
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 573
vrihednos? vrijednost? ako na to mislis, max je 500kn.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2014., 11:20   #69
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Prije se moglo napisati više (osobno sam par puta pisao 1.500kn).
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2014., 11:35   #70
ShanTech
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: -
Postovi: 3,783
Ne znam da li ste primjetili, ali uz povećenje cijene došlo je i malo smanjenje dimenzija paketa. Primam samo najveći (L), za ove druge ne znam.
ShanTech je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.02.2014., 11:45   #71
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Još uvijek imaju sve 3 dimenzije. Jedino su ponekad kratki s njima pa mi stavi pošiljku u veći paket.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2014., 12:09   #72
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Prije se moglo napisati više (osobno sam par puta pisao 1.500kn).
Možeš napisat i sto tisuća ali vračaju samo 500kn ! 500kn je max...


Imaju 4 dimenzije, ona vrečica 10kn, a ostalo po 15kn, S-M-L. Samo kaj im dimenzije ne štimaju, recimo na stranici piše jedna dimenzija a na kiosku su druge, ja napravim paket po dimenzijama za S kutiju, a ono ne stane unutra. Veli gospođa da im uvjek dostave drugačije kutije, nekad ispadnu veče, a nekad manje...
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2014., 22:20   #73
icnah
Premium
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 57
to znači ak po dimenzijama stvar koju šaljem ide na knap u najveću kutiju postoji mogućnost da neće uopće stat ak su taj dan dobili umanjene kutije
icnah je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2014., 14:38   #74
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,311
Nakon 30+ slanja što sam imao putem tiska bez ikakvih problema jučer pošaljem čovjeku hard disk i piše na mejlu da je došlo i ja mu javim stigo ti je paket odi ga podić. I ništa ode on podigne ga i otvorio kad ono unutra neka žica i zove on mene kaže da nema harda da je neka žica unutra. Prvo sam poludio pa mu reko ništa odnesi to na tisak pa reci da si dobio krivi paket i odnese on to nazad il je zvao tisak sad ne znam točno i rekli mu da je došlo do slučajne zamjene paketa. Mislim nemoš vjerovat i ništa rekli mu da će mu doć ovih dana. Ovo mi je baš stvorilo neugodnost, srećom pa je čovjek skroz razuman i ok. Nisam ni najmanje očekivao da se ovako nešto može desit.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 21.03.2014. u 14:45.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2014., 15:26   #75
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Ja sam do sada primio dva paketa. Sisak -> Rijeka i Osijek -> Rijeka. Stigla su za 3-4 dana, nije bilo nikakvog problema.

Treći paket baš isčekujem. Inače ovo je zanimljivo, paket stiže iz mislim opet Osjeka, preuzeti ću ga na jednom kiosku u Karlovcu (tu radim preko tjedna) a na paketu su osim oznake Karlovačkog TISAK kioska moji podaci sa osobne gdje mi je naravno adresa iz Rijeke.

Valjda se teta na kiosku neće zbuniti

Ako ovaj put sve prođe ok.... sve pet za TISAK.
__________________
Verifikacija poštenog trgovca #1, #2, #3, #4, #5, #6, #7, #8, #9
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2014., 12:56   #76
AltairAC
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 40
Koliko dugo oni te pakete čuvaju? Danas mi je stigao paket, ali tek idući tjedan ću moći po njega...
AltairAC je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2014., 14:22   #77
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Citiraj:
Autor AltairAC Pregled postova
Koliko dugo oni te pakete čuvaju? Danas mi je stigao paket, ali tek idući tjedan ću moći po njega...
c/p odgovora što sam pitao prije nekih mjesec dana

"Poštovani,
rok za preuzimanje pošiljke je 10 dana.

Zahvaljujemo na razumijevanju.

S poštovanjem,

Vaš Tisak."
__________________
Verifikacija poštenog trgovca #1, #2, #3, #4, #5, #6, #7, #8, #9
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2014., 15:44   #78
AltairAC
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 40
Citiraj:
Autor pogi Pregled postova
c/p odgovora što sam pitao prije nekih mjesec dana

"Poštovani,
rok za preuzimanje pošiljke je 10 dana.

Zahvaljujemo na razumijevanju.

S poštovanjem,

Vaš Tisak."
To je ok, hvala!
AltairAC je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2014., 13:42   #79
ShanTech
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: -
Postovi: 3,783
Vjerojatno je bilo nekih problema, pa je tako unatrag desetak dana uvedeno da paket može preuzeti isključivo osoba kojoj je isti poslan.
ShanTech je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2014., 00:23   #80
berkos
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: zagreb
Postovi: 8
Upozoravam da ne koristite uslugu tisak paket, slao sam mobitel iz Varaždina u Malinsku, radnica u Varaždinu je izjavila da je max vrijednost paketa 1000kn a posto je cijena mobitela bila oko 1700kn prihvatio sam rizik. U međuvremenu sam saznao da je netko iz tiska raskopao paket i popalio samo uređaj i da je max vrijednost 500kn. Navodno nisam jedini i iako imaju lopinu negdje na skladištu i dalje zaprimaju pakete.
Sad slijede natezanja sa njihovom "službom".
berkos je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2014., 00:42   #81
wooden
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: hr
Postovi: 804
Šalješ mobitel od 1700 kn tiskom? Dobar potez.
wooden je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2014., 01:09   #82
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Citiraj:
Autor berkos Pregled postova
Upozoravam da ne koristite uslugu tisak paket, slao sam mobitel iz Varaždina u Malinsku, radnica u Varaždinu je izjavila da je max vrijednost paketa 1000kn a posto je cijena mobitela bila oko 1700kn prihvatio sam rizik. U međuvremenu sam saznao da je netko iz tiska raskopao paket i popalio samo uređaj i da je max vrijednost 500kn. Navodno nisam jedini i iako imaju lopinu negdje na skladištu i dalje zaprimaju pakete.
Sad slijede natezanja sa njihovom "službom".

Jbga, ovaj put si popušio, sljedeci put valjda nećeš

Slao sam i primao par puta tiskom i sve je bilo ok, ali ta usluga je jeftina, neozbiljna, traljava i iskreno ide mi na kurac kad dodjem u kiosk i zena me onak hladno odjebe, kao nema formulara.
Ok, dajte mi onda dva bijela malbora, zeleni orbit, jafa kekse i 0,5 janu, zena poskenira i stavi na onaj svoj pult i kaze to vam je 72 kn, a ja onak hladno, nemam novaca, okrenem se i odem
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2014., 01:37   #83
wooden
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: hr
Postovi: 804
Jbg, nisu te zene krive sto je todoric od njih napravio i postu i banku i finu i slasticarnicu, samo jos fali da pocnu popravljat aute i pravit frizure ljudima.
Zna se gdje se ide slati paket, pogotovo vece vrijednosti.
Netko ide kupovat mobitel od 1700 kn i onda mu je puno platiti 30-40 kn postarine, komedija.
wooden je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2014., 04:14   #84
berkos
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: zagreb
Postovi: 8
lako za 20kn razlike, usluga se činila praktičnom, navodno brzom i čovjeku je odgovaralo da mu se pošalje na kiosk zbog posla. Nije ni bitno koliko sam popušio sa tom pošiljkom, bitno je da je u pitanju bezobrazna krađa, zbog koje nisam ni službeno obaviješten, nego eto selo pa se saznalo. Uglavnom izbjegavati makar slali kikiriki.
berkos je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2014., 06:10   #85
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Slao starcima lijekove iz Zg na Brač, ispunio formular na netu, donio u petak popodne na kiosk, stara mi pogledala tracking i pokupila u ponedjeljak. Sve za 15 kn skupa sa kutijom, sa manje papirologije i čekanja u redu nego u pošti/HPExpressu gdje bi platio 45-50 kn.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2014., 10:03   #86
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
Citiraj:
Autor wooden Pregled postova
Jbg, nisu te zene krive sto je todoric od njih napravio i postu i banku i finu i slasticarnicu, samo jos fali da pocnu popravljat aute i pravit frizure ljudima.
Zna se gdje se ide slati paket, pogotovo vece vrijednosti.
Netko ide kupovat mobitel od 1700 kn i onda mu je puno platiti 30-40 kn postarine, komedija.
prika HP expres je oko 50kn, a ntiko neće čekat mob 7 dana običnom poštom (paket cca 18kn) - dakle razlika je 3x skuplje...

ja sam slao XY puta Tiskom vrijednosti do 300 kn s tim da sam uglavnom stavio vrijednost 100-200kn i nikad problema, al u većini slučajeva radnice na Tisku su ljubaznije neg u pošti..

btw jel ima igdje u HR da u pošti radi neka mlađa ženska od 45 godina i da je hot?? a uglavnom vidim žene pred penziju koje rade sporo, vrte se oko sebe, pomažu kolegici dodat papire i sl dok ja čekam sa druge strane šaltera...
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2014., 10:12   #87
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,157
hpex je oko 35kn za te male pakete
domis je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2014., 10:27   #88
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
Citiraj:
Autor berkos Pregled postova
Upozoravam da ne koristite uslugu tisak paket, slao sam mobitel iz Varaždina u Malinsku, radnica u Varaždinu je izjavila da je max vrijednost paketa 1000kn a posto je cijena mobitela bila oko 1700kn prihvatio sam rizik. U međuvremenu sam saznao da je netko iz tiska raskopao paket i popalio samo uređaj i da je max vrijednost 500kn. Navodno nisam jedini i iako imaju lopinu negdje na skladištu i dalje zaprimaju pakete.
Sad slijede natezanja sa njihovom "službom".
e da, htio bi ovdje ja postaviti par pitanja...

jesi ti pred radnicom u kiosku pakirao taj mob?? onda je ona vidjela što je u paketu i valjda u sprezi sa nekim odala tajnu što je unutra, tako je i lopov znao što treba tražiti. Jer kud bi oni stigli da se paket nasilno otvori (kak bi vidjeli isplati li se ukrasti sadržaj) , samim tim i podere ona nalja kojom se "zapečati" paket a ti kod primanja paketa to vidiš a nećeš reagirati...
ukratko - lopov je već znao što je unutra!!!!
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2014., 12:18   #89
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Citiraj:
Autor domis Pregled postova
hpex je oko 35kn za te male pakete
Kada sam slao brzom poštom na otok je bilo nekih 45 ili 50 kuna.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2014., 12:24   #90
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,157
dobro, otok, to je priča za sebe
domis je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na