Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.08.2011., 18:42   #121
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
fali ti osobnosti?
cek da mi playdota proradi pa ti puknem jedan video od 40min
domis je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2011., 18:46   #122
hari123
Brucos
Moj komp
 
hari123's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Bosnia
Postovi: 174
Neki su vec dotu prisvojili srcu (staru) jer meni licno i ona grafika je super jednostvano mi ne smeta u gameplayu, a sto se tice nove pa et nakon LoLa i HoNa i nije neka inovacije bolja je od njih , ali nista da kazem WTF SUPER COOL ..
hari123 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.08.2011., 18:54   #123
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919
Svi heroji i skinovi u LOL-U, i svaki heroj je unikat sa svojim imenom, pricom (tzv. lore) i "osobnoscu" da se tako izrazim. U DOTI mi se ne cini tako, mozda se varam vidit cu jos kad izadje

Zadnje izmijenjeno od: Vendetta. 17.08.2011. u 18:59.
Vendetta je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2011., 18:58   #124
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
neznam,ovo sto sam ja vidio danas me apsolutno odusevilo.

malo sam se bojao da ce biti nepregledno ko hon i lol,ali igra jednostavno zraci jednostavnoscu.

ja sam isto fan lijepih suncanih okolina nego ovih dark satan sranja, ali igra je smjestena u to "podneblje" pa joj i pristaje.


so far nemam nijednu apsolutno manu, iako bi volio da su storm i antimage malo vise motherfuckerski nastrojeni.


kazu ljudi da storm vise nije panda jerbo je u koreji (ili kini, nisam ziher) zabranjeno "promovirati nasilje" sa pandom


EDIT: navodno je i WoW imao tih problema sa Pandinim likovima
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2011., 18:59   #125
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Kolega, dota ima osobnosti, itekako. Klikni na svakog heroja kojeg poželiš i vidjet ćeš: KLIK
Kao sto hari123 kaze, meni je također dota u wc3 prejebena, po nekim stvarima i ljepša od hon-a, za lol ne moram ni komentira što se grafike tiče .
AL falit će heroji tipa earthshaker, koji u Doti2 izgleda preloše , bar meni, magina također..
No, moramo se naviknut na to, što nam drugo preostaje.

Jao, snipa je prejak, i kak se podmuklo nasmije nakon što ubije .

Zadnje izmijenjeno od: domina. 17.08.2011. u 19:15.
domina je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2011., 21:31   #126
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Shvatite ljudi da je izgled dosta heroja TM blizzarda magina recimo mora izgledati dota drugacije, i meni izgleda sasvim dobro. Komentirat da su imena heroja nemaštovita neznam ko to reče ali magina/anit-mage se zove tako 8 godina i sad trebju izmislit novo ime...DE LOL!!
I da svak heroj u doti ima lore svoj, zato nemjte take nebuloze pricat jer niste igrali igru nikad!
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2011., 23:03   #127
RaWeN
Premium
 
RaWeN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 637
Smeta me jer je ovo baš kopija DotAe 100% i nisu nadodali ništa novo, nikakve nove skillove, čak ni izgled spellova.
Primjer za Clockwerka i one bačve. Pa opet ih stvara 3 sa svake strane!?!? Pa daj mogli su to malo zaokružiti kao u HoNu sa mumijama od Faraona.
Mogli su to malo bolje napraviti, mislim na novu temu heroja, kao u HoNu Lion - Witch Slayer.

Ovo za preglednost!? Jesmo mi gledali istu igru? Pa ovde ima isto krkačine di se ne vidi ko pije, a ko plaća. Isti đavo ko i u HoNu.

Inače dajem ogromni plus eye candyima kao što su drveća, a posebno su me oduševili HD avatari kao iz Starcrafta 2.
To definitivno fali i HoNu i LoLu jer zoomirani modeli od 10 poligona su odvratni.
RaWeN je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2011., 23:29   #128
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Rawen, o cem ti pricas , jesi ti pao s Marsa?
Pa to je ista igra, samo se konacno napravila na drugom enginu, jer njen kreator, gospodin icefrog je ogranicen wc3 enginom(vec je postigao max maximuma dota.w3x map size od ''7,82 MB (8.209.832 bytes)'', a osim toga, zove se dota 2?? I imena su ista, jer je to ista igra, koju ce nastavit razvijat samo na drugom enginu gdje nece bit ogranicen svojim idejama..
A svrha dote 2 je gameplay, grafika nit nije toliko bitna...

Pa ti sad meni reci ko pije a ko plača??
Nemoj pisat gluposti, jer očito nikad nisi igro dotu, ni sam warcraft 3 ladder.
domina je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2011., 23:36   #129
RaWeN
Premium
 
RaWeN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 637
Pisat ću ja šta oću i ostavljat svoje dojmove oko igre.
Mislio sam samo reći da su mogli ostaviti iste spellove, ali promijeniti temu. Primjer toga je Witch Slayer iz HoNa.

Isti heroji su mi malo dosadnjikavi. Isti izgled, isti efekti, sve isto, samo grafika bolja.
Ako je svrha DotAe gameplay, koji kurac rade novu igru? Reconnect i QWER već postoji za običnu WC3 DotAu. Ne znam šta će još dodat vamo, a da nema u običnoj verziji. UI isto izgleda ogavno.

Gameplay je dosta spor, više bih volio da je action packed kao u HoNu. Pa gejm je trajao 90min...
RaWeN je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2011., 23:46   #130
MEDO11
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Doma
Postovi: 29
el ovo traxex na trailer filmicu na pocetku?

na kojem filmicu mogu vidjet snipera u akciji? ima bar 10tak filmica na yubito dota 2 kanalu a malo mi je limitiran promet
MEDO11 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.08.2011., 23:50   #131
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
eh, decko dragi...dota je ko sex, cim duze traje to je bolja partija
imal sam par partija od po 90min, jedna mi je cak trajala oko 105min, al to je bilo 5v5 od pocetka do kraja, protivnici bolji igraci, mi bolji pick i mos ga jebat

a i jedina svrha dote2 je upravo ovo kaj si napisal, nije nikome bilo u cilju promijeniti ono na sto su ljudi naviknuti i sto sljaka. cemu mijenjat heroje/spellove ako su stari dobri?
domis je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2011., 23:56   #132
RaWeN
Premium
 
RaWeN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 637
Partije od 90min se svode na farmanje. To je dosadno. Nećeš vidit gejm od sat i po gdje prevladavaju gankovi i teamfightovi.

Meni isti spellovi i heroji ne odgovaraju. Najbolje bi bilo da su ostavili iste spellove, ali da su im promijenili izgled. Vamo su opet stavili isti dosadni impale od Liona, isti dosadni ulti sa šiljcima od Tidehuntera.
To mi se jednostavno ne sviđa.

Igrat će se sa frendovima ako bude free, a ako bude trebalo dat iznad $30 nema teorije da uzmem.

I nemojte misliti da je meni DotA 2 loša. OK je zasad... ali nije na mene ostavila nikakav wow efekt kao kad je HoN izlazio...
RaWeN je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2011., 00:18   #133
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
hEH, nemam komentara, neg da si odeš odigrat partiju HON-a s istim pudgeom, linom, voidom i 60% dosadnih kopiranih heroja iz dote...
domina je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2011., 00:36   #134
hari123
Brucos
Moj komp
 
hari123's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Bosnia
Postovi: 174
Iskreno nemam nista protiv HoNa lijepo napravljen (lako za igrati) i to je to. Dota (wc3 verzija) je vec malo drugacije po meni dosta vise skila potrebno (isprobano pa govorim), jer mi je HoN kao i LoL fast game u roku od 10 minuta rijesis a za 30 zavrsis nije (barem meni) to gušt ovakvih igara. Dota 2 pa nista posebno iako veoma lijepa , sve je vec vidjeno (sta smo ocekivali nabrijanu dotu 1 sa novim sranjima , ak je tako to nije "dota"). Ako ne snize cijenu ja ostajem pri staroj dobroj .
hari123 je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2011., 10:06   #135
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
vidis problem je sto u honu ne postoje strogo profesionalni teamovi, fnatic i slicni su jake organizacije, ali prema svojim igracima pruze samo lan support + prizepurse, dok je doti malo drugacije, u doti su kinezi placeni masne novce da igraju, i ovo sto si ti gledao od 90min je dvoboj 2 najjaca kineska teama, u toj igri si vidio da se igralo maximalno oprezno jer ipak je ulog (pre)velik, tako da nekome moze taj game biti dosadan, ali to je profesionalna dota, htio ti ne htio...

nedavno se odigrao game u 80min gdje je skor bio brijem 30-30,znaci skoro kill svkau minutu, gdje je jedna strana ostala na throneu od 100hpa ( mym konkretno ) i uspjeli su napraviti comeback

ne smeta me sto ljudi pljuju po doti/doti2, smeta me sto pljuju a nemaju pojma o cem pricaju jer istu nisu igrali


EDIT:

sto se wow effecta tice, tu se slazem. Ali to nitko ni ne zeli, bitno je da ostane isti stari filing dote u nesto bolje okruzenju. Valve je pogodio maximalno,ovo je punokrvna dota i biti ce popularna igra, a protiv nje su samo oni koji se boje da ce izgubiti comunity u lolu ili honu, sto je istina. Kome se ne svida, nece je igrat, ali imam osjecaj da ce opet biti nebesima vise ljudi u doti nego u honu i lolu zajedno.

Hon je recimo imao wow effect, mene je isto ko hardcore dotaša zapanjio, ali onda sam odigrao 100-injak gameova i shvatio da igra nema veze s dotom, te odustao.
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2011., 10:20   #136
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,998
da li se spominje gdje cijena i preporučena konfiguracija? (na mobitelu sam pa sam ljen guglat)

Gledao sam malo videa, izgleda predobro. Očekujem i ekspanziju heroja kad konačno bude dostupna jer nema više limitacija

Sad se sjetih kad ovo napisah, hoće bugove, nove heroje izdavat brzo na dosadašnjoj razini ili će se morat čekati neka ekspanzija za nove heroje i sl.?
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2011., 10:23   #137
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Navodno ce biti 30$ na Steamu

Code:
DotA 2 Minimum System Requirements: (DOTA2 minimum configuration requirements)
OS: Windows ® 7 / Vista / Vista64 / XP
Processor: Pentium 4 3.0GHz
Memory: 1 GB for XP / 2GB for Vista
Graphics: DirectX 9 compatible video Card with 128 MB, Shader Model 2.0. ATI X800, NVidia 6600 or better
Hard Drive: At least 2.5 GB of free space
Sound: DirectX 9.0c compatible Sound Card

Recommended System Requirements DotA 2: (DOTA2 recommended configuration requirements)
OS : Windows ® 7 / Vista / Vista64 / XP
Processor : Intel Core 2 Duo 2.4GHz Memory : 1 GB for XP / 2GB for Vista Graphics :
DirectX 9 compatible with Shader Model 3.0 video Card. NVidia 7600, ATI X1600 or better Hard Drive : At least 2.5 GB of free space Sound : DirectX 9.0c compatible sound card
Biti ce na redovnoj bazi ko i trenutna Dota jerbo icefrog stoji iza toga. Znaci samo izlaze updateovi za igru, nece biti ekspanzija niti slicnog sta ce se placati
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2011., 11:49   #138
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Ako će biti F2P ala LOL - svakako ću zaigrati, pa makar samo da se prisjetim DOTA-e.

Ako pak odluće da je 345 Kn normalna cijena za DOTA 2, LOL je i dalje vrlo dobra igra

Inaće konkurencija na ovom polju, kao usotalom na svakom polju, može samo rezultirati sa kvalitetnijim naslovima.

Posebno mi se sviđa Valve / Riot prepucavanje sa tko će baciti više love u facu gamerima za PVP season. Možebitno vrlo dobro za eSports općenito ako poluči marketinške rezultat vrijedan uloga.
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2011., 13:00   #139
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Doombringer me podsjeća na diabla
domina je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2011., 18:36   #140
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,074
Citiraj:
Autor domina Pregled postova
hEH, nemam komentara, neg da si odeš odigrat partiju HON-a s istim pudgeom, linom, voidom i 60% dosadnih kopiranih heroja iz dote...
Ma bolje je otići odigrati dotu 2 sa 100% dosadnih i kopiranih likova iz dote 1.

Meni prosječni game na HoN-u traje oko 40min na bazi nekih 500 odigranih igara. Ako je na doti 30/30 u igri od 80 minuta nešto super, neki dan sam odigrao game od oko 1:10min i bilo je oko 35/65. Makljaža totalna, mislim da sam ja bio na ovoj 35 strani koja je izgubila.

Samo nek ima konkurencije i nek meni HoN poživi pošto mi se neda davati pare za casual gaming nečega što već imam na HoN-u.
Mikeyy je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2011., 12:24   #141
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
ja jebeno nemogu vjerovati kako su neke osobe mutave.

dota2 nije nastavak dote!!
dota2 je vani samo radi toga jer je postignut limit za velicinu mape na w3, zato da se omoguci bolje igranje preko mreze/neta, odnosno da ne lagira, da se moze reconnectati i radi toga da se konacno izvede na posebnom engine-u jer w3 engine ima previse ogranicenja za takav tip igre (odnosno za zelje gejmera )

jos od pocetka je receno da bude gameplay minimalno promijenjen (ako i to upoce), da budu heroji identicni, spellovi identicni, teren isti.
da bude update izlazil otprilike u istim intervalima ko i dota mape zajedno s promjenama u herojima, spellovima, itemima itd...

tako da je ovo samo promjena prastarog engine-a, nista drugo, jedino me smeta to sto su malo sivije boje, ali to se bude sve dalo promijeniti kao i na ostalim igrama koje koriste source engine

dosta od mene zasad. pocnite flejmati kako je hon bolji, makar je to cisti dota ripoff ko i lol, al ajd lol barem priznam jer je tu radi guinsoo koji je i dotu razvijal prije icefrog-a
domis je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2011., 14:33   #142
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Citiraj:
Autor Mikeyy Pregled postova
Ma bolje je otići odigrati dotu 2 sa 100% dosadnih i kopiranih likova iz dote 1.

Meni prosječni game na HoN-u traje oko 40min na bazi nekih 500 odigranih igara. Ako je na doti 30/30 u igri od 80 minuta nešto super, neki dan sam odigrao game od oko 1:10min i bilo je oko 35/65. Makljaža totalna, mislim da sam ja bio na ovoj 35 strani koja je izgubila.

Samo nek ima konkurencije i nek meni HoN poživi pošto mi se neda davati pare za casual gaming nečega što već imam na HoN-u.

Jebiga, u doti ekipa i zna igrat,shvaca da nije cilj sto vise puta ubiti vec razvaliti tron...
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2011., 15:11   #143
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
upravo to roberte
u lategame-u vise sranja napravis ako carry-a ostavis na low hp nego da ga ubis, naravno ako se moze kupiti
domis je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2011., 16:01   #144
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,998
Kad bi bila 30$ odmah se kupuje, ak bude 350kn malo ću pričekati.

Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
Jebiga, u doti ekipa i zna igrat,shvaca da nije cilj sto vise puta ubiti vec razvaliti tron...
Osim ak neigras s balošima od 13 godina. Koliko sam puta izgubio zbog takvih debila jer nismo tron srušili kad je trebalo.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2011., 16:12   #145
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Kad bi bila 30$ odmah se kupuje, ak bude 350kn malo ću pričekati.
Ipak je to Valve pa će se naći odmah na prvim akcijama za kikiriki ko i sve njihove igre, evo recimo Portal 2 koji je još uvijek relativno nova igra (stara 4. mjeseca) ima već 50% manju cijenu nego početnu i bila je par puta na finim akcijama.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2011., 17:47   #146
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Ako je protal 2 bio u preorderu 34€ zašto bi bila dota više imo max 30€!
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2011., 21:13   #147
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Ne želim komentirali ove HON komentare...
Btw jel tko gledao turnir?
Sad već možemo nagađati tko bi mogao osvojiti milju, a ja glas dajem ukrajincima (na'vi) jer u svakoj rundi do sad su vodili tok igre kako su planirali, od početka do kraja, a također i pickovi su im iz runde u rundu nazovimo 'nepredvidljivi' i neobični. Istina da im fali masu heroja, al stvarno imaju dobar izbor tj većina starih heroja.
E i mislim da oni jedini nisu pickali venoja do sad, jer puno timova jest i ugl je izgubilo, što je po meni fail, picakti veno-a. I još k tome ga stave solo .
domina je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2011., 21:44   #148
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
navi bi mogao uzeti, ili iG

jebiga, kinezi jesu najjaci,ali nemojmo zaboraviti reshuffle koji se dogodio na kineskoj dota sceni, i cinjenicu da su kinezi kasnije dobili dotu2 pa su europljani vise vjezbali.

Iskreno htio bi samo da ok.nirvana dode sto dalje, jer za njih igra nas lacoste i stvarno mi je drago ih gledat kako se srdacno bore, svi su im predvidali jos ispadanje u grupama,a vec sad imaju 35k $$$
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2011., 01:33   #149
Verbum
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 679
Navijam isto za Na'Vi jer igraju jako agresivno i odlično kontroliraju partiju, posebno mi je dobar Artstyle iz njihovog tima.
Uz njih su po meni i MyM odlična ekipa premda će teško do finala no svejedno su pokazali odličan teamplay.
Tu je i naš Lacoste u Ok.Nirvana.Int ekipi, želim im da odu što dalje.

Koliko sam kružio po forumima većina ekipe predviđa finale Na'Vi - Scythe.Sg.
Nevjerojatno je kako se diže skill u partijama što se turnir približava kraju, stvarno je bio užitak gledati sve ekipe prva dva dana, veselim se finalu.

P.S. od kad pratim turnir izgubio sam volju za igranjem Hon-a, nadam se nekom beta key-u što prije.
Verbum je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2011., 12:14   #150
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Evo, nirvana nam počinje vs rusa. Držmo im fige.
Da, mym je veoma jaka ekipa, statistički su najjači, a nije ni njima svima najbolje sjelo igrat novu dotu, treba se priviknut..
Rusi su jako dobri timski igrači, al imam filing da će ih nirvana razguzit. Lets see.

Heh, ovaj početak bome je fino gazenje .

Zadnje izmijenjeno od: domina. 20.08.2011. u 12:20.
domina je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na