Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.12.2017., 13:09   #1
blueshadow
Premium
Moj komp
 
blueshadow's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 214
Exclamation LG WEBOS i HBOGO

Dobar dan kolega, imam problema da doticnom aplikacijom a tv-u radilo je i odjednom samo se ucitava i tako danima. Ima tko kakvu preporuku ili da nabavim neki smart tv sa android OSom
blueshadow je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2017., 14:01   #2
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,057
Imam takodjer LG TV sa WebOs-om 2.2, zadnjim mogucim za taj tv. Isto sam imao problema zadnjih dana sa HBO-Go. Problemi su nastali onog trenutka kad je HBO odlucio punudit svoje usluge svim korisnicima, a ne samo preko internet operatera. Tada su i promjenili "LogIn stranicu" na sajtu, kako bi omogucili LogIn i "Direktnim korisnicima" i "Pretplatnicima preko operatera".

Da bi vratio sve na staro, prvo sam deinstalirao HBO-Go sa TV-a, pa se na kompu logirao na HBO-Go zapisao TV Pin i obrisao svoj TV uredjaj. Nakon toga sam na TV-u ponovno instalirao HBO-Go aplikaciju (istu verziju, jer nema novije) i prijavio se sa svojim Pin-om. Sad mi opet sve uredno radi.
Prezime je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.12.2017., 14:04   #3
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Do HBO-a je, tj. ISP-a, nema veze s TV-om.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2017., 14:07   #4
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,057
Kako do ISP-a, kad meni nije radilo ni na Vip-u ni na T-Com-u ni na Tele2? Kad mi je, nakon opisanog postupka proradio, radi opet na svima. Stvar je po mom misljenju samo do HBO-a...
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2017., 14:22   #5
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,105
do hbo je, nema to veze sa ISP-om, isto sam imao problema do nedavno sa ucitavanjem unedogled na svim platformama, sad sve OK radi, pa cak i chromecast
jos da srede titlove da imaju crni obrub i sve 5

Sent from LG G2
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2017., 14:34   #6
Frung
Premium
Moj komp
 
Frung's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: zg westside
Postovi: 598
Ista stvar s HBOGO na novom Samsungu 2017. Morao reinstalirati app da proradi. Čudno je da postoji app HBOGO Hrvatska koji iako ima noviji datum izlaska inzistira da instaliram HBOGO nelokaliziranu verziju u kojoj onda odaberem HR i sve je isto na HR. Zasad me HBO nije impresionirao, pogotovo aplikacijom, u usporedbi s netflixom.
__________________
~Fury of the dwarves runs deep.
Frung je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2017., 14:52   #7
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,105
HBO GO je u odnosu na Netflix smeće, to je jasno ko dan...

svako malo me izbaci iz PS4 aplikacije i trazi da ponovo aktiviram uređaj na PC-u.
Svaki film/seriju koju bacim na Chromecast 2 se pokrece na iskljucenim titlovima tak da svaki put sam moras odabrat HRV titlove, ocito nemogu slozit da se automatski pokrece sa sadrzajem (na ostalim platformama to radi, samo na CC2 nece).

Kad sam njihovoj podršci pisao mail nedavno da im je chromecast aplikacija koma i da se audio ucita prije slike, vrti se kružić dok ovi vec pricaju 1min u filmu/seriji i onda kad se i stvori slika, titlovi se syebu, blicnu na 1sec il ih uopce nema.
Odgovor je bio da je to do chromcasta tj. google-a a ne do njihove aplikacije, bas cudno...
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2017., 15:11   #8
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,057
Bas nije nimalo cudno, kao i tvoje da ih na racun lose aplikacije i uredjaja proglasavas smecem.
Osobno sam zadovoljan njihovim besplatnim servisom
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2017., 16:41   #9
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,105
moj je isto "besplatan" al jbg kritican sam, kaj cu, takav sam xD

Sent from LG G2
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2017., 18:51   #10
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,057
Moj nije "besplatan" nego bas besplatan.

Da o dostupnosti lokaliziranog sadrzaja i ne pricam. Jest da Netflix ima ljepsi/bolji interface, ali koga to briga dok gleda sadrzaj koji ne razumije
Prezime je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.12.2017., 00:06   #11
blueshadow
Premium
Moj komp
 
blueshadow's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 214
Znaci radi se o ovome, vratio na tv na tvornicke postavke i opet isto
blueshadow je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2017., 02:10   #12
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,057
Da, to je takva situacija. Veceras sam razgovarao sa frendom koji ima isto LG WebOs TV i isti problem kao ti, i moje upute mu nisu pomogle.
Kako njemu radi uredno preko kompa, dakle nije do routera/ISP-a nego bas do TV-a, rekao je da ce sutra zvat prvo LG podrsku, pa ako ga odjebu da ce zvat HBO podrsku.
Predlazem ti da uradis isto, jer problem ocito postoji na vise mjesta vezan uz LGTV-HBOGo kombinaciju, i nije samo kod tebe...
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2017., 06:51   #13
blueshadow
Premium
Moj komp
 
blueshadow's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 214
I mislio sam da je do aplikacije. Meni radi na svim uredjajima radi osim na tom g od tv-a. Star skoro 2 god da ga idem prodavat ako dobim 1500-1800 kn
blueshadow je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2017., 07:09   #14
trigra
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: Kaštela
Postovi: 4
Identičan problem, imam LG LF652V, webOS 2.2.0, u LG Storeu je aplikacija iz 2014te, pokušao obrisati aplikaciju, odjaviti na HBOGO, ali i dalje stoji samo UČITAVANJE i to je to... psmtr.. poslao upit na LG Hrvatska pa sada čekam hoće li se tko udostojiti odgovorit


Zadnje izmijenjeno od: trigra. 13.12.2017. u 07:22.
trigra je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2017., 07:38   #15
blueshadow
Premium
Moj komp
 
blueshadow's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 214
Meni sve radilo do neki dan, i uzmem probni rok hbogo(preko njih). I kifla. Moj je 32Lf632v. Ocito webos g kakvog nema
blueshadow je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2017., 11:03   #16
blueshadow
Premium
Moj komp
 
blueshadow's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 214
Ukratko dobio info od HBO Kako si napravili novu aplikaciju(crnu, koju nisu napravili za LG) bijela ne radi za direktne korisnike

Tako da alternativa
blueshadow je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2017., 15:52   #17
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,057
Kakva alternativa?
Kaj su ti rekli da nece napravit novu aplikaciju za LG TV-e pa trazis alternativno rjesenje?
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2017., 23:18   #18
blueshadow
Premium
Moj komp
 
blueshadow's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 214
Alternativa bi bila ili komp spajat sa hdmi kablom ili kupnja drugog tv tipa samsung koji nije stariji od 2013. Koliko gledao samsung ima hbo now ne znam jel to isto ko hbo go. Koliko mi njihov agent rekao trenutno sakupljaju cim vise prituzbi korisnika pa mozda se smiluju napraviti aplikaciju i za lg tv. Al do daljnjeg nista od toga
blueshadow je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2017., 00:27   #19
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,105
spoji komp il kupis chromecast 2 za 300+kn
pa neces valjda kupovat novi tv radi jedne aplikacije

i da, hbo go nije isto sto i hbo now

Sent from LG G2
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2017., 01:21   #20
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,057
Citiraj:
Autor blueshadow Pregled postova
Alternativa bi bila ili komp spajat sa hdmi kablom ili kupnja drugog tv tipa samsung koji nije stariji od 2013. Koliko gledao samsung ima hbo now ne znam jel to isto ko hbo go. Koliko mi njihov agent rekao trenutno sakupljaju cim vise prituzbi korisnika pa mozda se smiluju napraviti aplikaciju i za lg tv. Al do daljnjeg nista od toga
Frend mi veceras javio da mu opet radi sa postojecom, starom, bijelom aplikacijom. Jel i tebi?
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2017., 10:44   #21
trigra
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: Kaštela
Postovi: 4
problem rješen, dobio i odgovor od HBO

trigra je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2017., 11:32   #22
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,105
super kaj su riješili problem, samo me ovo Veoma bode u oči, jel to Iva radi za HBO.rs?
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2017., 15:33   #23
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,057
Citiraj:
Autor Spikeman Pregled postova
super kaj su riješili problem, samo me ovo Veoma bode u oči, jel to Iva radi za HBO.rs?
To je samo zato jer si ne(dovoljno) obrazovan. I veoma i vrlo su hrvatske rijeci malo razlicitog znacenja-razlicite upotrebe:
http://hjp.znanje.hr/index.php?show=...id&id=f15mWBZ4

FYI:
"Veoma znači puno, mnogo, dosta, (po)prilično, u većoj mjeri. Riječ vrlo sličnog je značenja, ali se upotrebljava samo onda kada želimo naglasiti da je ono što iza nje slijedi poželjna osobina, jer vrlo dolazi od od vrlina. Prema tome, možemo reći veoma dobro ili vrlo dobro, veoma lijepo ili vrlo lijepo, no ne možemo reći vrlo ružno (nego samo veoma ružno), a isto tako niti vrlo loše, nego veoma loše."

"Stilski je bolje vezivati "veoma" uz glagole, dakle kao prilog. Npr., "veoma se obradovao", "veoma je na tome inzistirao"...
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2017., 17:59   #24
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,105
sto si si dao truda, svaka cast, da mi je znat koje je tvoje Prezime
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2017., 23:57   #25
Ico_Zg
Premium
Moj komp
 
Ico_Zg's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 536
Jučer sam se preko neta registrirao za besplatan period da isprobam uslugu međutim kad pokrenem aplikaciju na LG TV-u traži me pin kojeg nemam nigdje u pstavkama. Kako se spojiti? TV je LG LF652V, webOS 2.2.0..
Ico_Zg je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2017., 01:31   #26
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,057
LG TV aplikacija (bijela) za HBO-Go nema mogucnost izravnog logiranja za "Direktne Pretplatnike". S tom aplikacijom se mozes logirat samo ako imas HBO-Go preko operatera, jer tek tada imas mogucnost dobijanja neophodnog TV Pin-a.

Dok ne naprave novu aplikaciju, a izgleda da nece uskoro. Nova aplikacija je crna (plocica) i dok se ta ne pojavi nemas rjesenja, osim gledat preko kompa/laptopa/tableta spojenog na TV.

Zadnje izmijenjeno od: Prezime. 15.12.2017. u 16:38.
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2017., 11:29   #27
blueshadow
Premium
Moj komp
 
blueshadow's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 214
Bijela aplikacija proradila, al treba cim vise se javit korisnika sa LG TVom da naprave crnu aplikaciju kako bi se direktni korisni mogli sluzit sa njom
blueshadow je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na