Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.09.2010., 13:08   #1
balki
Premium
Moj komp
 
balki's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Kc-Vt-Bj
Postovi: 85
Show desktop ikona

imam jedno malo glupo, i pomalo nevažno pitanjce, slučajno sam izbrisao show desktop ikonicu u quick launch, i pod milim bogom je nemogu naći, a zna biti korisna dok imaš 10 otvorenih prozora, pa ako neko zna kako je vratiti
balki je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2010., 13:13   #2
Tex Willer
Premium
Moj komp
 
Tex Willer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 277
evo šta google kaže
Kliknite Start, a zatim Run (Pokreni), potom u okvir Open (Otvori) upišite notepad te na kraju kliknite OK (U redu).
Pažljivo kopirajte sljedeći tekst, a zatim ga zalijepite u prozor programa Notepad (Blok za pisanje).
[Shell]
Command=2
IconFile=explorer.exe,3
[Taskbar]
Command=ToggleDesktop
Na izborniku File (Datoteka) kliknite Save As (Spremi kao), a zatim spremite datoteku na radnu površinu pod nazivom "Show desktop.scf" ("Prikaži radnu površinu.scf"). Na radnoj površini stvorit će se ikona Show desktop (Prikaži radnu površinu).
Kliknite ikonu Show desktop (Prikaži radnu površinu), a zatim je povucite na alatnu traku Quick Launch (Brzo pokretanje).
__________________
Origin: Dead_Body_cRo
Tex Willer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.09.2010., 13:25   #3
balki
Premium
Moj komp
 
balki's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Kc-Vt-Bj
Postovi: 85
Citiraj:
Autor Tex Willer Pregled postova
evo šta google kaže
Kliknite Start, a zatim Run (Pokreni), potom u okvir Open (Otvori) upišite notepad te na kraju kliknite OK (U redu).
Pažljivo kopirajte sljedeći tekst, a zatim ga zalijepite u prozor programa Notepad (Blok za pisanje).
[Shell]
Command=2
IconFile=explorer.exe,3
[Taskbar]
Command=ToggleDesktop
Na izborniku File (Datoteka) kliknite Save As (Spremi kao), a zatim spremite datoteku na radnu površinu pod nazivom "Show desktop.scf" ("Prikaži radnu površinu.scf"). Na radnoj površini stvorit će se ikona Show desktop (Prikaži radnu površinu).
Kliknite ikonu Show desktop (Prikaži radnu površinu), a zatim je povucite na alatnu traku Quick Launch (Brzo pokretanje).

užas, a jesam konjina, google is my enemy
ukucao i ja, prvi link je upravo to... riješio, hvala
balki je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na