Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD Radeon
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.10.2019., 21:34   #691
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470


Spam pobrisan, drzite se teme.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2019., 09:08   #692
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
Od Asusa samo ime ostalo.Gigabajt i Safirke(pulse/nitro) zasad se pokazale najbolje

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: Tajl3r. 28.10.2019. u 10:10.
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2019., 16:14   #693
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Kod GN-a (stavio link ranije) prvo mjesto u "the best" kategoriji podjelile nitro i powercolor devilka, a best-buy odnosno "overall best" gigabytica pa runner up pulse
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2019., 12:09   #694
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2019., 14:46   #695
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
XFX THICC iliti XFX PHAT PHAIL
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2019., 19:53   #696
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Osobno nisam imao nikakvih problema s hlađenjem (bar mislim), ali driveri... To je druga priča već.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2019., 11:17   #697
dewil23
Premium
Moj komp
 
dewil23's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 323
Ja kaj sam jedino primjetil,jedno dva ili 3 puta mi izbacilo potpuno zeleni ekran. Jedina opcija mi je bila reset kompa.
__________________
dewil23 je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2019., 12:16   #698
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,426
Citiraj:
Autor dewil23 Pregled postova
Ja kaj sam jedino primjetil,jedno dva ili 3 puta mi izbacilo potpuno zeleni ekran. Jedina opcija mi je bila reset kompa.
Super, znači driveri su im i dalje dobri...i onda se čudimo što je nv i dalje na vrhu...i to sa učestalim hotfix driverima u zadnje vrijeme...
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2019., 12:20   #699
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Super je sto mozes iz 3 posta zakljuciti da su AMD driveri i dalje uzas .
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2019., 21:20   #700
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
HUB roundup budžet modela

https://youtu.be/3NmExnu-j2s

Bome ovaj budžet powercolor red dragon je možda i najefikasniji cooler od svih kad se uzme u obzir da je dual slot, heatsink od 300 i kusur grama, a dosta dobre sve temperature (drugi iza pulse među testiranim) uz najveću tišinu...
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2019., 20:54   #701
Rocky Rocastle
Premium
Moj komp
 
Rocky Rocastle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Unknown
Postovi: 247
Kakve su 5700 i 5700 XT na 1440p s high ili medium-high postavkama? Sve što nalazim u recenzijama je max/ultra preset.

Zanima me u kontekstu 2k 144hz monitora na kojem bih pretežito igrao MP igre i rješavao backlog igara unazad 3-4 godine. Plejka mi uglavnom služi za novije SP AAA naslove, tako da mi na PC-u ultra detalji nisu neophodni za MP.

Uz XT neke igre poput Siegea čak i na ultra postavkama postižu 144, a novi Modern Warfare u prosjeku 120 (ultra), ali zanimaju me i rezultati za nešto zahtjevnije mp igre od te dvije na high ili medium-high postavkama.

5700/5700XT je maks što bih izdvojio za grafu, pošto bih upgradeao i mbo+cpu, a i prikladan monitor dobro udara na novčanik (osim ako nešto ne iskoči za BF).
Rocky Rocastle je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2019., 23:28   #702
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Koje su zahtjevnije MP igre od tih? BF5? On je odlično optimiziran (na ultra je ispod 100 fps na 1440p, no na high ide preko)...

Inače su najpopularnije MP igre nezahtjevne i možeš ih s tim furati na ultra (cs:go, dota 2, lol, overwatch...).

Singleplayer su pak druga priča, ali tamo ni ne treba preko 100 fps

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 06.11.2019. u 23:34.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2019., 01:32   #703
Rocky Rocastle
Premium
Moj komp
 
Rocky Rocastle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Unknown
Postovi: 247
U pravu si, mislio sam na igre u kojima mi ionako svega 10% playtimea otpadne na pvp, pa i ne treba biti 100+.

Ali i općenito me zanimalo iz šireg uzorka igara koliko fps raste uz smanjenje postavki s ultra na high.

Ova Pulseica 5700 za 3150 kn trenutno najbolji deal? Doduše, nije hića, mogu se strpiti i do kraja godine...
Rocky Rocastle je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2019., 06:43   #704
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Rijetko se napravi skaliranje po detaljima, hardware unboxed nekad zna, kao i optimization guide. Ugl. ostaje ti googlat za svaku igru pojedinčno, recimo na yt ovako nešto:

https://m.youtube.com/watch?v=paR_oZtNmyI

no nećeš uvijek naći sa gpu koja te zanima
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2019., 08:47   #705
guerra
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 522
Citiraj:
Autor Rocky Rocastle Pregled postova
U pravu si, mislio sam na igre u kojima mi ionako svega 10% playtimea otpadne na pvp, pa i ne treba biti 100+.

Ali i općenito me zanimalo iz šireg uzorka igara koliko fps raste uz smanjenje postavki s ultra na high.

Ova Pulseica 5700 za 3150 kn trenutno najbolji deal? Doduše, nije hića, mogu se strpiti i do kraja godine...
Racunaj si da dobijes 30-40% fpsa i da pri tome ne gubis osjetno na vizualnom prikazu kao ovdje npr.

https://www.youtube.com/watch?v=u7KfrVMOBSU&t

Samo sto je kolega rekao takvih vodica za postavke nema previse pa ces morati sam eksperimentirati.
guerra je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2019., 14:20   #706
Rocky Rocastle
Premium
Moj komp
 
Rocky Rocastle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Unknown
Postovi: 247
Da, tako će i biti, još ću neko vrijeme zujati pa vidjeti što napraviti.

Iako mi se 1660S po trenutnoj cijeni čini ok (2100 kn) i nudi solidne performanse čak i na 2k ultra (možda nije najbolji model - Gainward OC Ghost), ali to je već off topic...
Rocky Rocastle je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2019., 22:22   #707
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
GIGABYTE teases Radeon RX 5700 XT AORUS Edition


Budući da "gaming" verzija ne zaostaje ništa bitno od najboljih coolera, te je pri tom best-buy, aorus bi trebala izazvati najbolje
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2019., 17:43   #708
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
AMD Radeon Pro 5500M Geekbench Metal score — 8% faster than the Radeon Pro Vega 20 and 35% faster than the Radeon Pro 560X
Citiraj:

The Pro version is an Apple-exclusive at the moment and features the full Navi 14 silicon with 24 compute units (CUs)
Performanse i nisu za popizdit, 24CU jedva brže od Vega 20CU. Doduše pretpostavljam da je efikasnost bolja. Možda ju jebe memory bandwidth naspram vege...
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2019., 09:36   #709
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Misle li oni više izbacit taj RX5500 tj. preći sa paper launcha na stvarne kartice i dostupne testove?


Stvarno su već iritantni, k'o nVidia u "najboljim" danima paper launcha...
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2019., 12:50   #710
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Stvarno katastrofa od launcha. Ne pamtim gluplji.

Kao najavili gpu u 9 mjesecu službeno, potiho samo za OEM (vidljivo i iz trailera), pa onda 3 mjeseca ni traga ni glasa. Ne zna se ni tko pije ni tko plaća...

Nego kad smo kod Navija:

AMD To Introduce 2nd Generation rDNA Based Navi GPU Powered Radeon RX Lineup at CES 2020 With Ray Tracing & More

Citiraj:
The other rumors that the leaker points to is that AMD would soon be introducing a third desktop-grade Navi 10 graphics card. The new Radeon RX graphics card would be further cut down versus the Radeon RX 5700 which itself is a cut down version of the Radeon RX 5700 XT. The new graphics card would hit the $250-$300 US pricing which means that AMD is looking to compete against the mainstream GeForce GTX 16 series lineup.

Ima smisla, jer će biti prevelika rupa između rx 5500 i 5700
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2019., 18:17   #711
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
https://geizhals.de/powercolor-radeo...-a2122776.html


https://geizhals.de/powercolor-radeo...-a2122768.html


RED DRAGON je poprilično dobar cooler (a najmanji masom), no da li tko zna kakav je ovaj prvi? Izgleda kao red dragon, ali nije


https://www.powercolor.com/product?id=1565845929


Ovi što dostavljaju u hr nisu među najjeftinijima, ali to je poprilično jeftino tamo
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2019., 23:17   #712
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Prvi neovisan test RX 5500 (OEM), izgleda kao ćorak tj. kratka i naspram RX 580 8gb:

https://www.heise.de/newsticker/meld...t-4593652.html


Citiraj:
RX 5500 vs. RX 580 und GeForce 1660 OC

Für die Messungen transplantierten wir die Radeon RX 5500 in unser übliches Grafikkarten-Testsystem mit einem Intel Core i7-8700K und 32 GByte RAM. Die Benchmarks sehen die Referenzkarte in etwa auf Augenhöhe mit der Radeon RX 580.
Im 3DMark Fire Strike erzielt die RX 5500 12.111 Punkte, die werksübertaktete Sapphire RX 580 Nitro+ hingegen 12.744 Punkte. Dazwischen liegt die ebenfalls mit Werksturbo laufende Gigabyte GeForce GTX 1660 OC von Nvidia mit 12.525 Punkten.


Den eingebauten Benchmark des Action-Adventures Shadow of the Tomb Raider bewältigt die RX 5500 in Full HD mit Ultra-Detailstufe, SMAA und 16-facher anisotroper Filterung mit durchschnittlich 59 fps (Bilder pro Sekunde), die RX 580 liegt mit 65 fps knapp davor, die GTX 1660 führt mit 69 fps.

Ähnlich sehen die Abstände in Far Cry 5 aus, wo es 72 fps (RX 5500) zu 75 fps (RX 580 Nitro+) zu 85 fps (GTX 1660 OC) ausgeht.
Höhere Effizienz

Die neue "kleine" Navi-Karte nimmt mit 3D-Last zwischen 120 (3DMark) und 133 Watt (FurMark) auf, im Leerlauf mit einem angeschlossenen Monitor sind es nur noch etwa 7 Watt. Damit liegt sie praktisch auf dem Niveau der GeForce GTX 1660 (128/10 Watt) und ist deutlich genügsamer als die Radeon RX 580 (207/12 Watt). AMD hat also seine Hausaufgaben erledigt.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2019., 17:27   #713
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
https://www.techpowerup.com/review/amd-radeon-rx-5500/

Dosta bipolarno - negdje brže od RX 580, a negdje sporije od rx 570. Doduše radi se o 4gb modelu

Efikasnost kao pascal na 16nm, glasnoća i temperature odlične na tom single fan OEM cooleru
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2019., 18:28   #714
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2019., 18:02   #715
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Glede ovoga deala vidim da non XT model brandiraju kao double disipation tj. kao nije thicc... jel to ipak isti cooler? Vidim da nema onaj neki masseratti grill naprijed nego je plastično... Znam da je xfx spominjao nekakve revzije, no i da je isti onakav za ove novce mislim OK deal.


Znam da je gamer nexus ubijao ovaj cooler, no u hardware unboxedu su rekli da nije sad baš toliko loš, da je ipak bolje od referentnog coolera te da se isplati uzeti ako je jeftina
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2019., 19:37   #716
R3nchi
Registered User
Moj komp
 
R3nchi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 406
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Glede ovoga deala vidim da non XT model brandiraju kao double disipation tj. kao nije thicc... jel to ipak isti cooler? Vidim da nema onaj neki masseratti grill naprijed nego je plastično... Znam da je xfx spominjao nekakve revzije, no i da je isti onakav za ove novce mislim OK deal.



Znam da je gamer nexus ubijao ovaj cooler, no u hardware unboxedu su rekli da nije sad baš toliko loš, da je ipak bolje od referentnog coolera te da se isplati uzeti ako je jeftina
ja jucer narucio..kolko sam skuzio xt je u biti samo OC-ana 5700 pa mozda bude manje problema.. Moolim boga da se nisam sjebo.
R3nchi je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2019., 20:05   #717
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
5700XT ti ima više jezgri od 5700 (40 CU vs 36 CU), eventualno i clock pa bi zbog toga eventualno imala manju potrošnju i zagrijavanje

Što se tiče temperatura što smo spominjali u onoj temi - njih ti može prikazati i AMD-ov softver, ali i program msi afterburner. Upališ to pa zavrtiš neku igru + eventualno neki stress test poput msi kombustor i sl. No ako imaš i5 iz potpisa u nekim igarama ju neće moći full iskoristiti...


Čuj cooler je svakako bolji od referentnog, to je drugo što vent mora raditi na više okretaja od drugih coolera, on će nju ohladiti. To što je non-XT verzija može samo pomoći pri smanjenju temperatura, AKO je isti cooler odnosno ako nisu još nešto više zdrkali (jer se vidi da barem oklop plastični nije potpuno isti). Tu su najveći problem ovi bugovi oko ventilatora iz onih linkova, no kažem, to je nešto što bi se trebalo moći rješiti softverski tj. biosom, no teško je saznati jel jesu...


EDIT


Citiraj:
Upravo je model kojeg danas testiramo pokupio loše kritike vezane za hlađenje koje se tiču rada ventilatora i lima koji pokriva memorijske čipove, pa smo s nestrpljenjem čekali isprobati ga.

Citiraj:
Hladnjak je sastavljen od dva dijela koji su sastavljeni od tankih aluminijskih limova, a kroz koje se isprepliću četiri debele toplovodne cijevi. Kao što smo vidjeli iz drugih testova u kojima su karticu rastavljali hladnjak nije bez mana, a one uzrokuju nešto više zagrijavanje memorije. Logika ventilatora također ima svojih manjkavosti, i neke smo probleme s njima i sami uspjeli replicirati kao i drugi recenzenti. No, to sve skupa nije tako “kriminalno” loše kao što se navodi i sve što XFX treba je malo izmijeniti te algoritme, te ponuditi novu nadogradnju BIOS-a. Mi smo na testu kao što se iz fotografija vidjeli imali v2.0 kartice. Iz već spomenutog GPU-Z loga smo tako izvukli maksimalne temperature od 65°C za GPU, 81°C za GPU Hot Spot i 80°C za memoriju. VRM senzor je pri tom pokazivao maksimalnih 70°C. Ventilatori su se na maksimumu vrtjeli na oko 1.850 rpm, te proizvodili izmjerenu buku od 40.4 dBA što je dosta čujno, no ne i jako bučno. Ventilatori su dakle malo bučniji nego oni na Gigabyteovoj RX 5700 XT kartici gdje smo izmjerili maksimalnih 38.8 dBA (Meterk MK09).

Citiraj:
Prilikom oveclockinga smo posebno pratili temperaturu memorije i ona je u maksimumu bila na 90°C, što je već dosta visoko. Maksimalna GPU temperatura je pri tom bila 69°C, a GPU Hotspot čak 90°C. Ventilatori su se također ubrzali i to na oko 2.300 okretaja pri čemu su bili već dosta bučni s izmjernih 46 dB(A). Ovo je sve jasno mjereno na stolu, a u kućištu s dobrim propuhom bi temperature trebale pasti koji stupanj.

Citiraj:
Vrijednost a i intenzitet buke je niži nego kod referentne kartice, no Gigaybteov je Windforce 3X sistem ipak nešto tiši. THICC II je čujna, no ne i izraženo bučna, to postaje na brzinama tek iznad 2.000 okretaja kada overclockiramo.

Citiraj:
Viši okretaji i masivnost hladnjaka osigurali su i nižu temperaturu THICC II kartice nego Gaming OC. WindForce 3 hladnjak je svoj GPU držao na 71°C (hot spot je 104°C), a THICC II hladnjak je GPU držao na 65°C (uz hot spot od 81°C). Ono što smo posebno pogledali je i maksimalna temperatura memorije koja je na Gigabyteovoj kartici bila 86 °C, a na THICC II 80°C. Dakle, unatoč manjkavostima u rashladnom sustavu koje su primijetili drugi recezenti, situacija ipak nije toliko alarmantna, pogotovo sada kad ventilatori rade kako treba.


Citiraj:
Za početak odmah moramo naglasiti da je XFX popravio dječje bolesti koje su pratile ovu karticu, i ona sada radi onako kako treba. Probleme s rashladnim sustavom, tj. ponašanjem ventilatora nismo imali, a rashladni je sustav čak učinkovitiji od onoga na konkurentnoj Gigabyteovoj kartici, premda i malo bučniji. Ova THICC II kartica je svakako jedna od ljepših na tržištu – nema RGB LED osvjetljenje, ima jednostavan a lijep dizajn, pa čak i “kromirana” stražnja maska nije pretjerivanje. Performanse su joj sasvim u rangu s Gigabyteovom RX 5700 XT Gaming OC, a pri tom se bolje overclockira. Gigabyteici u prilog jedino ide nešto tiši rad, a na uštrb više temperature.

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 30.11.2019. u 20:40.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2019., 23:14   #718
R3nchi
Registered User
Moj komp
 
R3nchi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 406
Ubo se nedavno ryzen5 3600 pa se nadam snooth igranju na mom 1080p monitoru ..Cim dodje bacim utisak..
R3nchi je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2019., 19:17   #719
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Mislim da i ja naručujem to večeras ili sutra. Čekao sam cyber monday da vidim hoće li biti još kakav deal, međutim osim ovoga drugo nije ništa.

Cooler je OK. Krešo kaže da su sredili ponašanje venta, a to sam i očekivao jer je stvar softverke prirode. Osim onog beskorisnog tajlandskog videa, našao sam ovog latinosa koji kaže da je DD (Double dissipation) isti cooler kao thicc samo nema one kromirane plastike. To me zanimalo (bitno je da nije gori). Također ima i ovaj baš pravi review za DD klik

Jbga temperatura vrama ne briljira (mislim da sam kod gamers nexusa vidio da msi evoke ima i goru), ide do 90C na XT verziji, no gamersnexus kaže da bi ddr6 bi trebao izdržati negdje od 105C do 115C, tako da nije sad baš ugrožen. Slabo je naspram top coolera, ali percepcija se mijenja kad košta isto ili više od boljih coolera i kad je gro jeftinija od istih, čak i referentnog. Najveći minus mi je zapravo 2 god. garancije naspram 3 god. kod nas, al ko ga jebe. Više me pali ugrabiti deal nego imati najbolji cooler


Ovo su temperature iz onog reviewa za non-XT model :

Citiraj:
For monitoring the temperatures while in load with GPU-Z, we did enable logging and started a complete run of Time Spy Extreme. With this run, we have seen GPU core not exceeding 68 degrees Celsius, while the memory has also remained at very safe values of 78 degrees Celsius. The VRM temperature remains at low levels as well, maxing out at 62 degrees.


For getting the temperature averages during multiple runs, we have used the HWINFO64 utility and enabled the Time Spy Extreme stress testing (5 runs). During very stressful tools such as this one, more heat can accumulate inside the case and at the same time we can see ASIC power spikes up to 206W. A maximum boost clock can be also observed as being 1934Mhz. During the runs, the ambient temperature was 25.6 degrees Celsius:


Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 02.12.2019. u 19:27.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2019., 20:37   #720
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ja u košarici u predzadnjem stadiju - vidim ode cijena 50-60€ gore, vratim se vani vidim popust više nije 22% nego 9% - log out
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na