Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 25.02.2017., 17:18   #1921
tutom
Registered User
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: KR
Postovi: 408
Meni nudili prije nove godine za 149 kn, full sve... razgovori, internet do 30 mb/s no nije parica išla više od 8,9... sad čekamo optiku 150/75 za 125 kn... Magicnet

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tutom je offline  
Staro 25.02.2017., 20:46   #1922
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Degradacija parice se nastavlja:

17.04.2015.:
http://www.speedtest.net/my-result/4296098815

15.08.2016.:
http://www.speedtest.net/my-result/5554568707

25.02.2017.: (nakon isključenja telefona prilikom prelaska na Solo za 149 kn)
http://www.speedtest.net/my-result/6082629035

Sa 50 na 35 u 2 godine. Srećom, ugovornoj obvezi je kraj pa će biti laganini adio dok ne završim na 4 megabitnom VDSL-u.
mene zapalo prošle godine isto solo za 149kn, brzina je možda opala 3mbit(45 na 42).. ali bitno od svega je što sam potpisao ugovor bez obaveze tak da ako netko uleti sa nekim extra paketom neću si razmišljati makar je ovo super
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline  
Staro 26.02.2017., 22:08   #1923
Banx
Premium
Moj komp
 
Banx's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Čepin
Postovi: 258
Imam problem,speedtest pokazuje uredno 35/5.
Ali youtube ili neki stream ne možeš gledati koliko trza i učitava!
Skidanje radi bez problema punom brzinom.

Imate neki prijedlog?
__________________
"There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die."
Banx je offline  
Staro 26.02.2017., 22:11   #1924
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,526
A konfiguracija kutije?
Kad je youtube na koliko ti je cpu?
Isto tako, youtube se vidi na crti jer povukao vise ili ne vuce download kako treba


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
dadoremix je offline  
Staro 26.02.2017., 22:14   #1925
Banx
Premium
Moj komp
 
Banx's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Čepin
Postovi: 258
Na svemu mi je isti problem pc,android box,mobovi,tv...
__________________
"There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die."
Banx je offline  
Staro 28.02.2017., 16:51   #1926
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Degradacija parice se nastavlja:

17.04.2015.:
http://www.speedtest.net/my-result/4296098815

15.08.2016.:
http://www.speedtest.net/my-result/5554568707

25.02.2017.: (nakon isključenja telefona prilikom prelaska na Solo za 149 kn)
http://www.speedtest.net/my-result/6082629035

Sa 50 na 35 u 2 godine. Srećom, ugovornoj obvezi je kraj pa će biti laganini adio dok ne završim na 4 megabitnom VDSL-u.
28.02.2017.: (nakon upita WTF is going on)

Brko je offline  
Staro 01.03.2017., 20:59   #1927
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,142
Ljudi, sta nema admin na ovom iskratel-u? Hocu reci nije se uspio skuziti na njemu?
mann je online  
Staro 02.03.2017., 03:03   #1928
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
ima
T0mB1ll je offline  
Staro 02.03.2017., 04:58   #1929
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,142
Pomagaj kume, gdje da nadjem thread ili guide?
mann je online  
Staro 02.03.2017., 13:36   #1930
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
neznam jel pametno stavit javno ali poslat ću na PM svima koji žele..
T0mB1ll je offline  
Staro 10.03.2017., 19:39   #1931
tomislav_sb
Premium
Moj komp
 
tomislav_sb's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb <=> Slavonski Brod
Postovi: 224
Citiraj:
Autor sipe Pregled postova
Kratki uvod. Vidio sam da je izašao 06.30 za naše fritze. Odem u postavke, vidim da je H1 sakrio ažuriranje. Pošto je fritz ipak malo močniji stroj, može se pristupiti ažuriranjem direktno preko linka (http://fritz.box/system/update.lua). Otvorim link, probam ažurirati, zabranjeno. Probam ažurirati pomoću datoteke zabranjeno.

Naljutim se i evo tutoriala za vađenje šifri i debrand na najnoviju verziju

Što se dobiva debrandom? Najnoviji firmware 06.30 na koji (trenutno) ne možete nadograditi, par opcija koje su skrivene (za voip), brisanje TR-069.

Ja sam testirao sve radio na laptopu s Windows XP jer mi je on bio pri ruci, ali bi trebalo raditi i na 7,8,8.1,10. Treba vam i LAN kabel. Ugasite obavezno firewall!

Naravno, sve što radite je na vlastitu odgovornost. Ja sam zbrickao router 1x, nakon toga sam ga namjerno zbrickao 6x i svaki put ga sredio bez problema tako da nebi trebali imati ni vi problema.

Prije početka pročitajte cijeli tutorial jednom.

0. OBAVEZNO, OBAVEZNO napraviti backup postavki SA šifrom. Napravite 2-3 backupa i spremite ih na različita mjesta. Ako imate backup uvijek se možemo vratiti na početak kao da ništa niste radili


1. Ovaj korak ovisi o verziji na kojoj se nalazite. Ako imate verziju 06.20, morat ćete raditi downgrade na 06.05 i nećete moć izvuč TR-069 šifru. Ako vam to igra neku ulogu onda ništa. Ako ste na na 06.05 možete na korak 6 direktno, također možete izvaditi TR-069 šifru.

2. Downgrade na 06.05. Skinete ruKernelTool. Pomoću njega ćemo raditi downgrade na 06.05 da uzmemo šifru i "nasilni" upgrade (debrand) na 06.30
Ovaj link otvorite da vidite username i šifru
http://rukerneltool.rainerullrich.de...a-Download.txt

Ovdje upišete username i šifru i skinete ruKernelTool ( ruKernelTool.zip V0.6.4.6)
http://rukerneltool.rainerullrich.de...-download.html

3. Nakon što ste skinuli, raspakirate ruKernelTool i pokrenete ga.

4. SPOJITE SE NA FRTIZ S LAN KABELOM.
U potpunosti pratite ovaj tutorial, tu je sve napisano detaljno samo što u koraku 7 birate firmware za 7360 v1 06.05. Puna oznaka je 111.06.05, samo je ta verzija i ne možete fulat
http://rukerneltool.rainerullrich.de...nglish_EN.html

5. Ako ste pratili sva upustva, na kraju svega vaš fritz će ući u bootloop. Ne znam razlog tome, ja sam svoj flashnuo ukupno 6x i 3x je ušao u bootloop, zadnja 3x je izprve sve radilo.
Solucija je samo da napravite cijeli 4 korak ponovo. Kad sam napravio sve moj fritz se restartao svakih 2 minute, samo sam ponovo flashnuo isti firmware potpuno istim postavkama i radio je najnormalnije. Tako da nema panike, potrebno je samo ponoviti 4. korak.

.
.
.
Nema baš veze s H1 ali ima s Fritz-om....
Kupio sam Fritz 3272 i 4G stick s namjeroma da tu kombinaciju koristim na moru. Stvar je u tome da je na routeru njemački firmware te sam čitajući ove upute zaključio da jednostavno ubacim drugi (engleski) i to će sve raditi bez problema. Naravno da to nije tako, jednostavno mi baci ovu grešku u 7. koraku i ne mogu uploadati firmware koji sam skinuo (engleska verzija):

Bitte stecken Sie das Netzteil des Routers nach dem Drücken auf "OK" aus, warten 5 Sekunden und stecken es dann wieder ein!

Siehe auch FAQ Punkte 3.22 und 1.44.

6) Alte Netzwerkeinstellungen wiederherstellen:

Die Hardware "198" bzw. die "FRITZ!Box WLAN 3272" kann derzeit noch nicht mit dem ruKernelTool geflasht werden!


Bitte stecken Sie das Netzteil des Routers nach dem Drücken auf "OK" aus, warten 5 Sekunden und stecken es dann wieder ein!

Siehe auch FAQ Punkte 3.22 und 1.44.

Die Firmware "126.06.52" bzw. die "AVM FRITZ!Box WLAN 3272" kann derzeit noch nicht mit dem ruKernelTool geflasht werden!

Siehe auch FAQ Punkte 3.22 und 1.44.

Prvotni naum je uspio, kombinacija sticka i routera radi bez problema ali bi htio engleski firmware.
tomislav_sb je offline  
Staro 12.03.2017., 02:30   #1932
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,551
moraš ga rebrandirati sa njemačke verzije firmwarea na internacionalnu,
kako se to radi imaš ovdje: http://www.ip-phone-forum.de/showthread.php?t=203652

ubiti treba skinuti fake firmware: fritz_as_avm_newer.tar updatati kao normalni firmware
pojaviti će ti se greške ,ipak to nije firmware treba stiskat dalje ,dok ti nepokaže da je
update nije uspio ,malo smješno zvući ali ono što tebi treba je uspjelo nakon toga restartaš router ili iz struje isključiš i updataš sa normalnim internacionalnim firmwareom.

Dok postupak traje ni u ludilu ruter ne vračati na tvorničke postavke jer češ ga zbrikati,
znaći kad se podigne internacionalna verzija onda tek radi kaj hočeš

Zadnje izmijenjeno od: skalar. 12.03.2017. u 02:39.
skalar je offline  
Staro 12.03.2017., 14:56   #1933
tomislav_sb
Premium
Moj komp
 
tomislav_sb's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb <=> Slavonski Brod
Postovi: 224
To sam pokušao napraviti... slijedeći ove upute na engleskom jer mi njemački nije prvi izbor:
http://rukerneltool.rainerullrich.de...nglish_EN.html

no javlja mi ove greške što sam napisao... i ništa se ne događa, nakon što ga isključim iz struje i upalim ponovo, ništa se ne događa. ne mogu uploadat niti jedan firmware
tomislav_sb je offline  
Staro 12.03.2017., 17:30   #1934
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,551
nije to ruKernelTool ,ovo ti je samo kolko sam švabe razumio skripta koja miće
u postoječem firmwareu slikovito rečeno ono" ja sam njemački router i trebam njemački firmware"
tako da nakon toga možeš updatat internacionalnu verziju,s time da ti je ruter onda sa instalacijom
internacionalne verzije brendan na internacionalnu,a njemačke verzije ipak nešto ranije izlaze od internacionalnih,
sve ti je to šalala i ovisi samo o tome kak se snalaziš sa jezicima.

ruKernelTool ti nema baš za sve modele odgovarajuče firmware,ova metoda ti može poslužiti
skalar je offline  
Staro 12.03.2017., 17:49   #1935
tomislav_sb
Premium
Moj komp
 
tomislav_sb's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb <=> Slavonski Brod
Postovi: 224
Probam si prevesti tutorial pa ću probati...

EDIT:
nažalost, ne funkcionira niti ovo, ništa se ne dogodi.
U ovom "mom" tutorialu zapnem na dijelu kada ugasim router i ponovo ga upalim, kada treba napraviti ovo:
Now the tools tries to establish a connection to the router and read the actuall Adam2-IP-address and set the correct fitting Adam2-IP-address.

izbaci grešku:
Die Hardware "198" bzw. die "FRITZ!Box WLAN 3272" kann derzeit noch nicht mit dem ruKernelTool geflasht werden!
Bitte stecken Sie das Netzteil des Routers nach dem Drücken auf "OK" aus, warten 5 Sekunden und stecken es dann wieder ein!
Siehe auch FAQ Punkte 3.22 und 1.44.

Zadnje izmijenjeno od: tomislav_sb. 12.03.2017. u 19:41.
tomislav_sb je offline  
Staro 18.03.2017., 18:01   #1936
clone
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Čakovec
Postovi: 7
Evo lagani tutorijal za update fritz-a 7430 a vjerojatno i drugih
1. skinuti odgovarajući firmware....engleski naravno sa stranice ftp://ftp.avm.de/fritz.box/
2. logirati se u router
3. napraviti backup na ruteru (za svaki slučaj) meni nije bio potreban
4. otpojiti sve kabele osim lan-a koji je spojen na pc
5. napraviti load to factory settings (ne spajati dsl kabel)
6. kad se ponovno postavi....ulogirati se sa njegovim tvorničkim password-om koji se nalazi na poleđini routera
7. sad ima opcija update u izborniku (Advanced mode)
8. odabrati image file koji ste skinuli i napraviti update
9. nakon update-a spojiti dsl i ostale kabele u router i još jednom postaviti na tvorničke postavke
10. router automatski povlači postavke od H1

Najnoviji firmware je 6.83....nakon update-a sve uredno radi i nisu potrebna nikakva dodatna podešenja TV, TEL, NET
clone je offline  
Staro 19.03.2017., 20:28   #1937
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
OVaj Iskratel Innbox v45... kakav je to odron od routera. Kod staraca ga pred 2 tjedna zamjenili. Imali su Fritza 7330 koji kao ne podržava VDSL pa su donijeli ovo... sweet lord kakav socijalni ruter.
Brko je offline  
Staro 19.03.2017., 21:08   #1938
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Ja ne znam sto se svi zale na taj router da je los. Doduse WiFi ne koristim od njega ali modem kao modem za VDSL2 je besprijekoran.



Apsolutno ni jedan nisam imao a da je ovoliko drzao vezu bez prekida. ZTE od t-coma max 30-tak dana... i njega sam smatrao za dobrim, ovaj Iskratel je bolji.
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline  
Staro 19.03.2017., 21:46   #1939
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Fritz je x na n-tu bolji što se opcija tiče.
Brko je offline  
Staro 20.03.2017., 03:03   #1940
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
da, ja imam problema sa wifijom... pa sam stavio sx763 da šalje wifi..
T0mB1ll je offline  
Staro 22.03.2017., 07:55   #1941
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,142
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Ja ne znam sto se svi zale na taj router da je los. Doduse WiFi ne koristim od njega ali modem kao modem za VDSL2 je besprijekoran.



Apsolutno ni jedan nisam imao a da je ovoliko drzao vezu bez prekida. ZTE od t-coma max 30-tak dana... i njega sam smatrao za dobrim, ovaj Iskratel je bolji.
Meni isto sasvim ok. Jednom mu se kod nekih izmjena zaledio wifi tako da je sve stanice odbijao spojiti. Restart je sredio stvar no generalno sasvim ok ruter. Moguce da mu wifi nije najbrži ali ono nije to Premium device. Generalno ja zadovoljan.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
mann je online  
Staro 27.03.2017., 18:11   #1942
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
oho.. tako znači... Druže Brko, preko čega si im se obratio, mail, tel. ili fejs?

sa 50Mbit na ovo...

http://prnt.sc/ep3vft

T0mB1ll je offline  
Staro 27.03.2017., 22:10   #1943
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
i kod mene oscilira. 3 mjeseca radi 30/5 bez greske, zadnjih par dana 15/2, 20/3 pa 10/1 na momente, sad je opet 25/5.
adaksinjo je offline  
Staro 28.03.2017., 10:57   #1944
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919
To vam je normalno na centralama gdje ima puno korisnika raznih operatora. Dođe ih par novih i svi malo pate. Susjedne parice, smetnje i tako to... Nemojte samo misliti da je neka urota osobno baš protiv vas.

Zato sada HT radi FTTC čvorove i skraćivanje petlji.

Oksidacija u onim fantastičnim urednim HT-ovim razvodnim kutijama i neke druge gulposti se mogu riješiti pa pokušajte prijavom kvara.
Vendetta je offline  
Staro 31.03.2017., 12:31   #1945
hawkezg
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Zg
Postovi: 3
Imate li FTP od H-1 ?
Kako mu pristupate?
Ja sve napravim kako treba ali mu LIST opcija dugo traje i ode u timeout i ne zeli mi dalje raditi.

Kako postaviti FTP klijent ili što reći tehničkoj službi da sve uredno radi?

Zvao sam tehničku službu, nisu upoznati s tim "programom"
hawkezg je offline  
Staro 02.04.2017., 07:54   #1946
dur
Registered User
 
dur's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Zgb
Postovi: 75
Za tu cijenu bez ugovora, brzina je super, 47/10 stabilno, ping 11. Kako će u budućnosti bit, vidjet ću. Ja i više nego zadovoljan.
dur je offline  
Staro 04.04.2017., 00:19   #1947
i4004
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: planet zemlja!
Postovi: 64
Wink

prekopirat ću nešto s jednog drugog foruma gdje sam to objavio, tako da ima malo više publiciteta, svi ISP-ovi vole publicitet i reklame, pa eto im ga!
radi se o h1 solo internetu s iskvartel modemom (dobro, ajde nije tolko ni loš, zezam se).

malo čitajući gore čini mi se da ne pišem nikakve novosti (poveća škrtost na brzini, degradacija linije kao izgovor itd.), al eto, nek se nađe!

Citiraj:
uh, baš sam se posvađa sa h1 tehničkom jer mi nisu puštali veću brzinu (prošlo 14 dana od prelaska na vdsl, a brzina nije nit ona maximalna adsl).
meni se čini da oni imaju i neke "standardne izgovore", recimo veli tip da nisu jer je "linija bila degradirana".
a ja mu velim, pa nije neljudski nit priznat da ste zaboravili ili sl., sve ja opraštam kad dođemo do iskrenosti itd.
ali ne, kaže automatsko mjerenje je došlo do tolko, i to je to....i sad kaže da će ručno pokretati brže....pa ga ja pitam "a šta vam se to promjenilo u međuvremenu da sad uspije, a onda nije?"
čak mislim da je i neku klemu pomenuo da su prividali.....lol!

onda mu ja dalje velim da sam 50m od centrale i da je bilo 50/10 na t-com-u, ali veli on da to nema veze, može žica puknut kad oće i di oće! i tako ja surfam polu-puknutom žicom u glavama i log-ovima h1 opreme koju mora da je dizajniro i isporučio hitler, kad je vako brza!


hebate patak kakvi tu ljudi rade dobro to radi ikako!

inače je reko tolko nelogičnih stvari da se ne bi stidili nit ovi najveći "web-zezanti"! moreš mu 5x ponovit pitanje, nema promjene! on sidi u višljoj fotelji i šta on kaže, to je to!

degradacija linije, a ovdje zalemljeno i kod mene sa parice na modem, a i gore u šufitu gdje se parica grana dalje po zgradi.... mg:
pa onda reci "mi smo krivi, ispričavamo se, trebalo je to proraditi prije", ali ne, bolje ovako nasrat pa da ja pišem ovo sada!
(u više od 10 redaka!)

štedu oni na bandwidthu, i to debelo! kad bi svima upalili 10/4 valjda bi se totalno zagušili, pa onda kalkuliraju i seru. nadaju se da ću ja zaboravit, da neću znat da nije isto adsl i vdsl...njihov adsl je 0.5mbit/s i manje, ako neko misli uploadat štogod. mg:

e da, kad su me to prebacivali na vdsl, onda su mi par puta resetirali modem (znači izbriše se sve), i sve bi to bilo cool da se iza toga čovjek može ikako spojit na modem (čak i žično) nekih par h iza toga. i da ja nisam tu nekoliko puta moro upisivat wlan podatke...nakon toga mi se čini da se nešto sporije kači laptop na wlan, valjda mu je puno da mu radi vdsl i wlan, sigurno neki pakleni kineski procesor unutra!

ne znam jesam vam pričo kad sam ženskoj vrsti tehničke podrške (t-com) slao slike na mail i objašnjavo da sam rješio problem, da je bio loš spoj na mojoj strani (tad sam to zalemio ovdje dolje), a ono nakon par dana dolaze 2 t-com "meštra", i pitaju di je modem, oni bi da popravljaju! mg: pa što ih odma tada ne pošalje u 3PM, da mi je samo znat!

btw. sve to gore ne znači da idem igdje sa h1....jeftinije a bolje neću naći.
svi oni vole neobično ugovore i puno više cijene od ovih.


u drugim vijestima, t-com vratio novce koji su bili preplaćeni, prebacio se na tomato za mobitel jer ne može se baš s ovih 35kn t-com "zmajčić"-em previše...više bi se trebalo moć sa tomato "malom" tj. isto to, ali za 20kn.
i4004 je offline  
Staro 05.04.2017., 00:06   #1948
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
danas me zvali radi te "degradacije" brzine, ištekavao sam ruter iz struje dvaput, i ženska me navodila da otpojim kabel iz rutera i iz zida

i da će još istestirati liniju... sad je naraslo s 25 na 27Mbit...

znam da se mulja jer je mjesec dana nakon povećanja sve stabilno radilo na 50/10


EDIT:

danas nakon posjeta tehničara...


Zadnje izmijenjeno od: T0mB1ll. 05.04.2017. u 14:21.
T0mB1ll je offline  
Staro 08.04.2017., 16:07   #1949
i4004
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: planet zemlja!
Postovi: 64
i šta je tehničar napravio, čistio bakrenu paricu i/ili kontakte u zidu? il pak "klemu" u centrali?

oni svoje brzine reklamiraju kao "do xx mbit", a to onda znači da može bit bilo koja....heh...

ova linija (slično ko u tebe) može ići 50/10, to se zna sa pouzdanošću jer je tako radilo na t-com, a sad šta oni muljaju, to je njihova stvar, može se jedino javno objaviti čime se bave i to je to.
i zvat ih.
i pitat.
i4004 je offline  
Staro 10.04.2017., 02:44   #1950
i4004
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: planet zemlja!
Postovi: 64
aha, aha, znači ipak nije linija "degradirana":



već samo je "tehničar" trabunjao bezveze....
i4004 je offline  
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na