Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.02.2016., 14:00   #1741
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Yup, isti gušt sam imao kratko vrijeme s Mutsukijem prije nego sam kapetana stavio na Hatsuharua.

Evo dobar guide za skillove, mislim da je frajer lijepo sve objasnio:

http://forum.worldofwarships.eu/inde...bution-in-053/


Ići ću sa Survability Expert na 4. redu s japancima.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2016., 14:02   #1742
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 451
NC i Iowu sam slozio sa :
1. SE
2. EM
3. Vigilance
4. AFT
Npr Iowa bez EM ima 45s 180 degre turn,sa EM ima 38.3 .. Sto mislim da nije losa stvar

I oba broda imaju 3 skila neizucena,cekam cetvrti i ide u manual AA,pa cemo vidjeti...

A Pepsi je:
1.SE
2.EM + IFA
3.Vigilance
4.AFT
Jedan skill stoji za expert loader ili awarness.. ili jednostavno grindat
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.02.2016., 14:10   #1743
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Lun Pregled postova
Ibuki je idealan brod za T9, sa CE skillom, 9.4km detection, možeš lovit DDove, stealthan čekat da ti cruiseri okrenu bok pa ih riješiš APom, možeš stealth palit BBove, torpeda su kao na DDu...

Neznam kako netko može stavit u istu rečenicu "sranje" i "ibuki".
A koliko često si "stealth" sa tim brodom kad je nebo puno aviona a more Shimi i Kagera koje te spotaju konstantno...?

EDIT: na kraju budemo svi prodali sve osim DDova...vidjet ćete heehe
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2016., 14:17   #1744
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Još sam na jobu - jel netko može bacit oko na premium camo za Shokaku i Fubukija? Zanima me dal je i dalje cijena brutalnih 4000 dubolona...

Citiraj:
Autor Smoki_Gs Pregled postova
Jedan skill stoji za expert loader ili awarness.. ili jednostavno grindat
EL je buffan sa -30% na -50%, tako da bih ja to definitivno uzeo. Dok otključaš CE s Pepsi uz sve ove skillove proći će ohoho - ja namjeravam platit preslagivanje onda.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2016., 14:59   #1745
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
A koliko često si "stealth" sa tim brodom kad je nebo puno aviona a more Shimi i Kagera koje te spotaju konstantno...?

EDIT: na kraju budemo svi prodali sve osim DDova...vidjet ćete heehe
Od 49 partija sa Ibukijem, preživio sam 41. Uzmi u obzir da sam u početku umirao ko zec jer je bio stock brod i retrainao sam kapetana (SA skill je život )

16km stealth fire domet sa 20% fire šanse, i Yamato će se okrenit kad počmeš ložit po njemu. A DDovi koji dođu 9km od cruisera riskiraju jako puno, nek te spotting plane uhvati, gotovo je.

Danas vozim Yamata, i vidim CV da šalje sve avione na mene, mislim si gotovo je. Kad kutuzov uspori i stane mi uz bok, CV se okrene tražit drugu metu. A kagero je išao ispred nas i detectao shimakaze. Zbog toga sam uspio shimakazea i khabarovska riješit. Teamwork
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2016., 15:46   #1746
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2016., 16:25   #1747
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,676
Vigilance je podebljan na 25% tako da ajde barem nešto.!
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2016., 19:59   #1748
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,618
Ne znam dal ste i vi primjetili al sa ovim patchom imam osjecaj da na DDovima odma sa prvom granatom ode kormilo i motor.
Od patch nisam mogo odigrat normalu partiju. Cim me vide sam gotov.
zgmmax je online   Reply With Quote
Staro 18.02.2016., 21:43   #1749
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,955
Prvi hit koji sam pobro mi je onesposobio motor na wickesu

I to ono, jedna granata
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2016., 22:49   #1750
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
@T}{OR

Očekujem izvještaj o večerašnjem seal clubbingu
Lun je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.02.2016., 23:42   #1751
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Pustit ću slike da govore...

Kraken Crew, prvi dan Team Battles - 7/7 pobjeda. Jao koja razlika igrat s ekipom koja zna. Imali smo jednu napetu, i jednu koja je bila blizu ali ostale više manje seal clubbing. Nema CV mirror MM! Tako da smo u dvije-tri partije uletili gdje sam ja doslovno imao vježbu gađanja. Spotam DD-e i GG.

Prva borba i rezultati:



Primjer jedne gdje sam solo CV:



I "obračun" na kraju dana:




---

Kratki dojmovi vezano uz novi AA. Domet na nekim brodovima je možda kraći, ali je AA za nijansu jači nego prije. To u prijevodu znači ako nemaš dobar nalet, ne ideš u napad. Ili ako ga i nemaš, pokušavaš napravit sve što je najbolje u tom trenutku jer ćeš u protivnom izgubit sve avione.

Malo su promijenili i statistiku aviona, povećane su im brzine kao dodatna kompenzacija. Nije sve tako crno kao što se činilo, ali tu vjerujem pomaže i dosta iskustva koje imam s CV-ima.

0.5.2 patch je osobno bio mi draži za CV. Ali može se.

Hiryu kapetan prebačen na Shokaku. Kreće otključavanje da imam maksimalni učinak u Team Battles.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 19.02.2016. u 10:15.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2016., 23:47   #1752
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,983
Go team !
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2016., 23:49   #1753
Flayer
Why So Serious?
 
Flayer's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 151
Čestitke momci, odlično odigrano, u nekoliko navrata gusto ali sve je bilo bez panike

Moji prijedlozi za buduće borbe:

primjetih da borbe može pokrenuti tko god je u timu stoga:

- ne ulaziti u borbe bez CV (Thor u ovom trenutku jedini vozi CV), naravno ako se još tko izpraksa...super, jer smo vidjeli u 2 navrata koliko je CV presudan bio večeras -> Thor nek bude taj koji "pokreće" timske borbe u A timu

- ne ulazi u borbe ako nije 7 naših ljudi i na TS-u (vidjeli smo što se dogodilo u borbi gdje je bio 1 "plaćenik" -> bio je beskoristan)

- ako tko zgine, neka i dalje prati "teren" i upozorava druge

__________________

If you're in control, you aren't going fast enough.

Zadnje izmijenjeno od: Flayer. 18.02.2016. u 23:58.
Flayer je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2016., 00:00   #1754
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 451
Kupljen New Orleans,prodan Pepsi,kapetan se retraina,skuplja se XP za Hull Brod na 60% Ima range mod i sve upgradeove
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2016., 00:18   #1755
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,676
Super start Kraken crew ekipe
7 od 7
Super napokon odigrati, a ne da ovisis o random kriplovima.
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2016., 00:23   #1756
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 451
Kad smo kod Kriplova... Grindam NO sada.... i nas Atago mi spusti 2 salve torpeda u bok...

EDIT: Ne sjecam se kad sam zadnji put imao ovoliko achievemenata Clubbing ftw Devestating strike,High Caliber,Confederate,Kraken,Its just a flesh wound,First blood
http://i.imgur.com/st38Ipl.jpg
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php

Zadnje izmijenjeno od: Smoki_Gs. 19.02.2016. u 02:01.
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2016., 08:49   #1757
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Flayer Pregled postova
Čestitke momci, odlično odigrano, u nekoliko navrata gusto ali sve je bilo bez panike

Moji prijedlozi za buduće borbe:

primjetih da borbe može pokrenuti tko god je u timu stoga:

- ne ulaziti u borbe bez CV (Thor u ovom trenutku jedini vozi CV), naravno ako se još tko izpraksa...super, jer smo vidjeli u 2 navrata koliko je CV presudan bio večeras -> Thor nek bude taj koji "pokreće" timske borbe u A timu

- ne ulazi u borbe ako nije 7 naših ljudi i na TS-u (vidjeli smo što se dogodilo u borbi gdje je bio 1 "plaćenik" -> bio je beskoristan)

- ako tko zgine, neka i dalje prati "teren" i upozorava druge

Definitivno se ne isplati bez CV-a igrat, jer je to čisti seal clubbing ako je tvoj tim imalo sposoban. Malo bolja komunikacija i fokusiranje meta je sve što nam fali. Ne igraju svi CV strike kao ja, vidio si da je bilo Air Superiority loadouta ali kad se naleti na strike to je GG za drugi tim. Da ne pričam o spotanju DD-a koji su sa CV-om totalno sj...

S plaćenicima je lutrija, ali ako nas je 6 jedan može uletit pod uvjetom da komuniciramo s njime - ne sjećam se dal smo ga išta i pitali ili mu rekli što da radi? Za diskusiju, apsolutno je poželjno da nas je svih 7 na TS-u.

Pohvale na smirenom rješavanju partije koju smo preokrenuli u zadnjem dijelu. Tako treba i ubuduće.


Shokaku je već u pogonu. Ima T-8 lovce, još moram TB i DB otključat na T-8. Fali mi nekih 30000 do 5. reda skilla za +1 lovac i +1 DB u eskadrili - onda ćemo stvarno biti u prednosti. Počastio sam se i Premium Camo na Shokaku jer mislim da ću dugo voziti taj CV.


Fali nam jedan dobar gunboat DD, Benson ili Pljeskavica. - Tvrdi što se čeka?


Citiraj:
Autor Smoki_Gs Pregled postova
Kad smo kod Kriplova... Grindam NO sada.... i nas Atago mi spusti 2 salve torpeda u bok...

EDIT: Ne sjecam se kad sam zadnji put imao ovoliko achievemenata Clubbing ftw Devestating strike,High Caliber,Confederate,Kraken,Its just a flesh wound,First blood
http://i.imgur.com/st38Ipl.jpg
Sad znaš zašto ja volim taj brod. Ne sjećam se da sam ikad toliko toga skupio u jednoj borbi.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 19.02.2016. u 09:06.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2016., 10:12   #1758
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Sinoć sam se spojio u 23 sata imao sam neku obavezu. Benson se grinda a Pljeska sad s AFT čeka u luci hehe....Ako ste večeras gore, vidimo se.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2016., 10:16   #1759
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Ja imam letenje večeras u 21h, prije toga neke obaveze. Šanse da budem online su oko 19-21h. Ako ste gore, možemo od 2-4 partije kao tim odraditi.

Lun ima Rangera, koji nema strike mogućnosti kao IJN CV, ali dovoljno da ugasi drugog CV-a i spota DD-e ako je spretan.

Zanima me kako će (Krim) tim 2 krenut, kad nismo u punom sastavu.


EDIT: Isprobao jučer Hatsuharu s 8km/67kn torpedima, i nisam zadovoljan. 10 km je minumum domet koji ti treba s tim DD-om, a za lansirat uspješno na 8km moraš prić i bliže. U nekoliko navrata su mi torpeda ostala "bez soka" na metar do mete. Hatsu nema okretnost i brzinu kao Mutsuki, Minekaze i Kamikaze - čak ni sa CE skillom i 5,8km concealmentom nije dovoljno. Tako da sam morao iskeširati dublone za novi retraining i ipak uzeo Superintendant. Vidjet ćemo dal će se situacija promijeniti kad dođem do Fubukija.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 19.02.2016. u 10:41.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2016., 13:06   #1760
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Izgleda da su uspjesno ubili aimassist. Svaka cast. Usput su zaklali vecinu modova, al eto.
U 0.5.3 vise nema free Aimassista.

WoWsWarpack je vani sa puno vise opcija i assista nego je (free)AA ikad imao. A i jos jedan AA radi na 0.5.3. Tako da paid cheateri rade, opet, jedino je free one ugasen. Sad se sjetis price da je WG imao prste u kreiranju warpacka, a ti cheatovi su 20$ mjesecno. Vise zarade na tome nego na premium brodovima. Stoka ruska.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2016., 13:37   #1761
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
haha koma
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2016., 13:43   #1762
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Gdje iskopaš taj info Blade? Kao igrač CV-a, AA me ne tangira ni 5%. A bome ni kao korisnik WASD-a.

Ako pogledaš moje ranije postove ovdje, pogotovo u situacijama gdje sam pobrisan s Pepsi - nema tog AA koji je tom liku mogao reći gdje ću ja skrenuti. I sam sam par puta pretpostavio gdje će lik izbjegavat moje granate i tamo lansirao "jednu kupolu granata" i kao BB i kao CA. Tras! Citadela, hvala lijepo - popraćeno sa "omg aim assist!". Never gets old.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2016., 14:20   #1763
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Povjest mog upoznavanja sa AA krece sa google searchom, jednog dana sam trazio guide kako nisanit i da netko objasni kako radi nisan i vrijednosti. Naravno, svaki odreda vrazji link je bio AA. Toliko ga je bilo tesko nac. LINK

Koliko znam imamo 3 AAa, jedan free sta je radio na leftover kodu kad je WG imao implementiran AA radi testiranja. I 2 sta su za placanje al nikad nisu ni prestali radit.
Evo linkovi, a nije da ih je tesko nac, naravno, koristenje na vlastitu odgovornost, itako ne radi free.

FREE - sta ga drzi neki lik sa ingame modom.
WARPACK - ako si mozda igrao WoT, znas koji je warpack....hack, aid, whatever, i kolika je on prednost u igri. Davno je okolo isla prica da su ga napravili "bivsi" zaposlenici WGa, sta je naravno laz. Jer da su sadasnji WGovci to napravili, nebi javno priznali, tako da bivsi ne drzi vodu. Al cinjenica ostaje da znaju WoT game code poprilicno. Pogledaj slike i sve sta nudi taj pack
HAGs - Jos jedan za placanje, varijacija na temu al eto, ne koristi ingame mod izgleda, al radi i uredno ga naplacuju.
Price:All hags package + early access for new ones:
  • 1 month 2000 points - 20 USD
  • 3 months 5500 points - 55 USD
  • 6 months 9000 points - 90 USD
  • 12 months 15000 points - 150 USD
I sad ti misli, premium je 10$ mjesecno il nesto sitno. Al AA je 20$, em ako je externi software, WG ga nece nit nemoze otkrit, koje se tu pare vrte.



Kao i za sve AAove i patcheve dosad, ovi placeni su radili od prvog dana kao da patcha nije ni bilo, al free je trebalo cekat tipa da ga prilagodi, hence komentari ispod. A poznato nam je odavno da su WGovci govna, i da se nebi ni najmanje cudio da imaju prste i u ovome.
Ako hocemo bit paranoicni i imaju prste u ovima sta se naplacuju, fino se slaze sa besplatnom verzijom da prestane radit jer im to smanjuje zaradu. A Warpack godinama radi na WoTu i nisu ga nikad onesposobili.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2016., 14:37   #1764
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Nisam igrao WoT jer me tenkovi nikad nisu interesirali, tako da nemam prijašnjeg iskustva s WG-om.

Interesantni linkovi, vjerujem ne samo meni. Ako je to sve istina, da je ubijen free AA onda super. Jer ekipa koja je dovoljno jadna da sve to plaća u startu ne zna igrati. Slično je s većinom wallet warriora koji su preskočili nekoliko tiera do 8ice.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2016., 15:07   #1765
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,955
Zato sam ja jos uvijek na tier 5

Istina je da cekam da nabijem xp za nadogradnju fusa i mutsukija
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2016., 15:11   #1766
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Upravo tako. Ovaj free aimassist je koristila hrpa ljudi a ovo za 20 dolara mjesečno samo neki. A to je mislim ipak zanemariv broj. Iskreno, to sranje se ni ne isplati za lovu (nije da bi koristio i free verzijum jel ne vidim di je veselje) jer funkcionira samo kad se puca na ekipu koja igra kao da su botovi...

BTW, ja kad izgrindam sve modove za Udaloia, kad izgrindam Bensona i Amagija onda ću baš probat malo bez premiuma da vidim kako ću se održavati s ekonomijom...

EDIT: stižu nam ruski stronk kruzeri..fantasy linija haha

http://worldofwarships.ru/ru/news/sh...viet_cruisers/

topic na forumu

http://forum.worldofwarships.eu/inde...sers-revealed/

a onda valjda i švapski BB...

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 19.02.2016. u 15:27.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2016., 15:26   #1767
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
BTW, ja kad izgrindam sve modove za Udaloia, kad izgrindam Bensona i Amagija onda ću baš probat malo bez premiuma da vidim kako ću se održavati s ekonomijom...
Također, čim do kraja otključam Fubukija i ako bude vremena Taiha. Sad sam već nakupio hrpu love ionako (oko 25 milja srebra) - a stalno koristim premium consumables, na DDima sva 3.


---

EDIT: Gnujko me prestigao s RU CA "papirnatom" linijom.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2016., 15:40   #1768
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Komentari na russian line su poceli.

"When you think of it in terms that Sahara desert has richer naval history than Russia, then yeah, most of them will be pure fantasy both in terms of historical accuracy and in-game effectiveness. "


Pitam se koliko ce cijela linija bit OP. Jer je poznato da se drze povjesne tocnosti do daske
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2016., 15:48   #1769
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Koga briga dok lova curi...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2016., 16:07   #1770
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 451
Ono kad te MM siluje
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Untitled.jpg‎
Views:	136
Size:	943.8 kB
ID:	16068  
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na