Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.06.2023., 12:09   #181
djzuza
Premium
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 327
Citiraj:
Autor skalar Pregled postova


tel broj je 0800 900 898 - prodaja direktni broj

meni je dao gospodin ivan tko sve može nije ništa htio reći

2,65 eura po mobitelu

Kada nazovem taj broj mi se javi govorni automat koji kaže da se broj više ne koristi
djzuza je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2023., 11:05   #182
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor djzuza Pregled postova
Kada nazovem taj broj mi se javi govorni automat koji kaže da se broj više ne koristi
Probaj ovaj 0800 900 878
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2023., 17:00   #183
djzuza
Premium
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 327
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Probaj ovaj 0800 900 878
Hvala! Potrudit ću se da dobijem Dobru+ za nižu cijenu.
djzuza je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2023., 14:49   #184
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,572
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Zvali su i mene kada sam napravio zahtjev za prijenos broja u bonbon, također kao nisu znali da prenosim broj. Dali su mi Savršenu tarifu za 15,26€ uz UO. Tebe je zvao njihov odjel prodaje i to što nudi je uz UO.
prenio sam samo što je meni ponuđeno citiram 7,60 mjesečno mala+ tarifa,+ popust od 10kn po mobitelu za optiku mobiteli bez ugovorne obaveze,
sve to sam ga pojedinačno pitao,jer imam iskustva sa operaterima jedno vele drugo naprave ako bilo što od dogovorenog neispune bar u tom djelu
kako došo tako i otišao tel je službeni a1 broj prodaje, i razgovori se snimaju,kao što sam gore napisao njihovom pozivu je predhodilo prvo raspitivanje
o povečanju cijene,i zatim pokretanje prenosa broja na telemach jeli to uzrok ponudi bio ili ne neznam

i mozaik mi je uključen odmah prilikom reaktiviranja brojeva,popust od 2,65 eura nekih 30min kasnije mi je uživo uključio ,jer je bilo problema oko prebacivanja broja
telemach je svoje učinio a1 nije prebacio na sim kartice što je na kraju ovaj iz prodaje sve sredio i nakon toga mi je došao sms,
tehnička podrška je i dalje 0 bodova,stvarno mi je nepojmljivo zašto imaju tehničku podršku kad ništa neznaju niti ništa nemogu napraviti.
__________________
-

-


Zadnje izmijenjeno od: skalar. 23.06.2023. u 15:03.
skalar je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2023., 07:46   #185
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2023., 15:48   #186
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,572
__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2023., 18:43   #187
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,076
svi idu gore i nema baš neke opcije.
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2023., 08:58   #188
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 634
Samo za mobilne usluge (pretplata). Za fiksne usluge, cijena se ne mijenja. A1 mijenja za sve korisnike, ako se ne varam.
Marko :) je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2023., 12:04   #189
djzuza
Premium
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 327
Eto ga na, cijene su nenormalno skočile gore. Nadam se da će što više ljudi napustiti pretplatu.
djzuza je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2023., 15:50   #190
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,529
E nece
Zadnji krug kada se to moglo je otisao
A sad dizu cijenu a ti si i dalje u ugovoru
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2023., 16:40   #191
ITATABISINE
Registered User
 
ITATABISINE's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2018
Lokacija: zagreb
Postovi: 25
A kaj se dešava ako mi za 2 mjeseca ističe ugovor s A1 (Internet 1 GB) ?
Već sad su mi ponudili preko maila, produženje ugovora na 24 mjeseca i šatro neke dobre tablete na rate (5€ mjesečno).
ITATABISINE je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2023., 17:07   #192
djzuza
Premium
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 327
Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
E nece
Zadnji krug kada se to moglo je otisao
A sad dizu cijenu a ti si i dalje u ugovoru
Pa mogu ljudi biti i na bezugovornoj pretplati. Masu je takvih. Ako ti ljudi krenu napuštati, bit će dobro.
Mene se to ne tiče jer sam na bonovima, a cijenu paketa na bonovima nisu dirali, no svejedno razmišljam da prijeđem na bonbon - promo Velika kombinacija, 7.30 eura kroz 24 mjeseca
djzuza je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2023., 19:16   #193
Paxton
Expert from the shadow
Moj komp
 
Paxton's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Sibinj
Postovi: 687
Uzeo onu ljetnu SIMicu, sa 120gb, pise u aplikaciji da se sve moze potrositi u roamingu u inozemstvu, no kartica uopce ne radi, niti se spaja na mobilne podatke... Na chatu s korisnickom sluzbom me uvjerava da to nije tocno i da to ne pise u aplikaciji i da ta tarifa se ne moze koristiti van Hr...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Screenshot_20230701_125920_Moj A1.jpg‎
Views:	156
Size:	873.6 kB
ID:	26466  
Paxton je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2023., 20:20   #194
the.elles.d
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 472
Pročitaj uvijete te simice... Pogotovo točku 8.

https://ssc.a1.hr/documents/10307706...=1684128757283
the.elles.d je online   Reply With Quote
Staro 05.07.2023., 21:23   #195
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,076
Citiraj:
Autor Paxton Pregled postova
Uzeo onu ljetnu SIMicu, sa 120gb, pise u aplikaciji da se sve moze potrositi u roamingu u inozemstvu, no kartica uopce ne radi, niti se spaja na mobilne podatke... Na chatu s korisnickom sluzbom me uvjerava da to nije tocno i da to ne pise u aplikaciji i da ta tarifa se ne moze koristiti van Hr...

neznam za roaming ali ako ništa drugo tarifa ti traje još 900njak godina pa je oke


možda do onda budemo jedna nacija pa neće trebat roaming, bit će ista mreža i na marsu
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2023., 21:25   #196
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Poslao im ljubavni mail da kod mene dvaput razmisle o tom povećanju, jer će odmah izgubiti 4 pretplate, a ostale dvije + 3D fiksna usluga vrlo brzo istekom OTPO-a.

Baš me zanima što će odgovoriti.
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Upravo me otkantali me generičkim mailom.

Baš me zanima hoće li me zvati retention kad dobiju zahtjeve za prelazak na drugu mrežu.
I tako odlučio prijeći na Telemach s fiksnom trio uslugom i 4 pretplate. Nakon što su im došli zahtjevi za prijelaz, danas dobivam poziv od njihove “službe za savjetovanje:
- trio usluga za 24 EUR (prije 36 EUR)
- male tarife pretplate - 7,17 EUR (prije 10-ak EUR)
- srednja tarifa pretplata 14,70 EUR (prije 18 EUR)
- dodatni mobiteli Motorola E13 i Redmi 10 za 50ak EUR te pametni sat

Uvjet je 24 mjeseca OTPOa. Na dvije tarife koje su mi još pod OTPO-om se nažalost prijemjenjuje povećanje cijene.

Uglavnom, još pregovaramo, ali bilo bi im jeftinije da su mi odobrili izuzeće od indeksne klauzule kad sam ih tražio…
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2023., 22:29   #197
generic
Premium
Moj komp
 
generic's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,053
Citiraj:
Autor generic Pregled postova
Netko je već bio pitao, kako ta obavijest dolazi ako račun dolazi elektronski? Šalju zaseban email?

Imam još jedan mjesec po kunu, možda zato nisam ništa dobio.
Da sam sebe bumpam.

Pregledao SMS-ove, nema ništa od A1. Na emailu samo računi. Nisam nigdje našao obavijest o uvođenju indeksne klauzule.

Nažalost, na dnu računa za veljaču, ožujak i travanj piše:

Obavještavamo vas da 10.3.2023. objavljujemo izmjenu Općih uvjeta poslovanja kojom se rok za primjenu indeksne klauzule, u slučaju pozitivne
stope inflacije, produljuje do kraja kalendarske godine. Ova administrativna izmjena ne omogućuje dodatno pravo na raskid ugovora bez naknade.
Više info na https://www.a1.hr/indeksna-klauzula


Errrm, da li se vi referencirate na to na računu ili ste dobili poseban email/sms?
generic je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2023., 08:54   #198
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,572
kod mene je bio stigao sms i u konačnici nije bilo 8,5% nego više, povečanje se odnosi na punu cijenu ,a popusti su ostali isti novčano gledano tako da je novčano gledano daleko iznad 8,5%
__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2023., 20:17   #199
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,865
Meni je račun za 07. mjesec uvećan za nekih 3€ ukupno iako sam pod ugovorom.
Stavka interneta je porasla, a tvpaketi su nešto malo pojjeftinili.
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom

Zadnje izmijenjeno od: Ziiky. 05.08.2023. u 20:23.
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2023., 01:33   #200
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,572
ja sam u mozaiku mobiteli su bili dogovoreni 5,60 2x ,sad su 6,20 - 10 kn na čvrstoj liniji
bar mi je tako rečeno na podršci internet da ti iskreno kažem nemam pojma jedino taj popust ostaje kakav jebi 10 kn po mobitelusad ću dobiti prvi čisti račun je su nešto zabrljali oko prenosa broja pa mi se baš nije dalo zaebavati za par eura 10 dana sam mogao stlati pozive preko telemacha ,a primati preko a1 isključivo i to ni jedne ni druge nije bili briga ,dok nisam nazvao hakom i njihov mail je drugi dan doveo stvari u red,koje bio kriv nemam pojma uglavnom je samo profunkcioniralo ,za nagradu sam dobio šargopirgasti račun ,bez izvinjenja i bez obavjesti,tako da nemam pojma koliko ću stvarno plačati.

ono što me naučilo u ovih 20godina interneta da se uvjek za nas korisnike desi najnepovoljnija situacija i da nikad ama baš nikad operateri nisu u krivu i tu se uopće neisplati živcirati.
__________________
-

-


Zadnje izmijenjeno od: skalar. 06.08.2023. u 01:41.
skalar je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2023., 09:27   #201
djzuza
Premium
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 327
Što mislite.. Hoće li ikada pasti cijene pretplatničkih tarifa ili bi u nekom trenutku ponovno mogle ići gore? Govorim za A1, a onda i ostale. Očigledno je da se ljudi nisu onoliko pobunili koliko su mogli. Da su korisnici krenuli masovno otkazivati pretplatničke tarife, ISP-ovi bi pjevali drukčije. Mislim jasno je meni da je pretplata po pravilu nešto skuplja, ali što je previše je previše. Savršena tarifa je u ovom trenutku 28,08 eura i baš me zanima hoće li u nekom trenutku ići ponovno gore ili će ostati ovako/pasti. Ja kroz nekoliko dana prelazim na Bonbon/Velika kombinacija za 7,30 eura i kroz iduće dvije godine ću biti više nego zadovoljan. A kakva će sveukupna ponuda biti nakon toga, ostaje mi vidjeti.
djzuza je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2023., 12:36   #202
pci_e3x
Premium spammer
Moj komp
 
pci_e3x's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: D.Zagora
Postovi: 766
naravno da ce cijene ic dolje, imamo tri operatera i slobodu trzista. Nece valjda sva tri iskoristit zakonski dozvoljeno poskupljenje (tkzv. indeksnu klauzulu) nego ce smanjit cijene kao pravi konkurenti pa ce se korisnici prebacivati

/s
pci_e3x je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2023., 13:17   #203
Lika091
Premium
Moj komp
 
Lika091's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb - Brinje
Postovi: 786
Citiraj:
Autor pci_e3x Pregled postova
naravno da ce cijene ic dolje, imamo tri operatera i slobodu trzista. Nece valjda sva tri iskoristit zakonski dozvoljeno poskupljenje (tkzv. indeksnu klauzulu) nego ce smanjit cijene kao pravi konkurenti pa ce se korisnici prebacivati

/s
Kad su operateri smanjili cijenu? I T com je najavio podizanje cijene. Imaš na netu. Mogu itekako nas šišat s cijenama jer nemaš alternative. Djeluju ko kartel i niko im niš nemože.
Lika091 je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2023., 13:50   #204
pci_e3x
Premium spammer
Moj komp
 
pci_e3x's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: D.Zagora
Postovi: 766
nisi vidio '/s' ?
pci_e3x je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2023., 15:06   #205
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,938
Ima alternative u vidu nekorištenja usluge ili prebacivanja na jeftiniju tarifu.

U jednom od onih valova poskupljenja na Tomatu (kada se prekrajali tarife i dizali cijene postepeno) prije nego sam konačno napustio tomato zadnjih godinu ili dvije sam se prebacio na malu tarifu sa srednje. Poslali su mi desetak ponuda za vraćanje natrag na tu srednju tarifu a kao poticaj su nudili srednju tarifu po cijeni manje tarife (stara cijena srednje) na x mjeseci. Hvala, ne treba.

Od ljudi koje znam u stvarnom životu nitko nije to napravio (od njih nekoliko koji su bili na tomatu) niti bi to netko išao raditi. OK, nemojte, ali nemojte onda ni kukat kada dižu cijene.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2023., 15:49   #206
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 634
Citiraj:
Autor djzuza Pregled postova
Što mislite.. Hoće li ikada pasti cijene pretplatničkih tarifa ili bi u nekom trenutku ponovno mogle ići gore? Govorim za A1, a onda i ostale. Očigledno je da se ljudi nisu onoliko pobunili koliko su mogli. Da su korisnici krenuli masovno otkazivati pretplatničke tarife, ISP-ovi bi pjevali drukčije. Mislim jasno je meni da je pretplata po pravilu nešto skuplja, ali što je previše je previše. Savršena tarifa je u ovom trenutku 28,08 eura i baš me zanima hoće li u nekom trenutku ići ponovno gore ili će ostati ovako/pasti. Ja kroz nekoliko dana prelazim na Bonbon/Velika kombinacija za 7,30 eura i kroz iduće dvije godine ću biti više nego zadovoljan. A kakva će sveukupna ponuda biti nakon toga, ostaje mi vidjeti.
Kada si realno vidio da je cijena neke usluge pala? Nikad. Tako niti cijene tarifa neće padati nego će konstantno rasti. U indeksnoj klauzuli piše da ako dođe do deflacije, da cijene usluga moraju smanjiti. Pošto nikada ne dolazi do deflacije, samo inflacije, cijene usluga neće ići dolje.

Ono što bi se moglo dogoditi je da malo prekroje tarife, ali čisto sumnjam i u to. Jer evo, već se dvije godine tarife nisu promijenile, samo su poskupile.

Sve njih treba kaznit i svi uzet najmanje tarife, drugog riješenja ne vidim.

Gledam sad, Telemach u Sloveniji isto poskupio, ali već drugi put u godinu dana podebljavaju tarife. Start tarifa je do nedavno uključivala 15 GB, sad je 20 GB. Kod nas ne da već više od godinu dana nisu podigli tarife, nego su te postojeće još dodatno poskupili (prvi put prije klauzule, i sad drugi put nakon klauzule). Ne znam za vas, ali ja se ugovornom obvezom više ne namjeravam vezat.

Zadnje izmijenjeno od: Marko :). 06.08.2023. u 15:59.
Marko :) je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2023., 08:38   #207
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,572
@Marko

o tome ja pričam trebamo smanjiti davanja prema operaterima,svako treba bar privremeno razmislit što mu treba i samo to plačat i gledat alternative,očito je da samo smanjivanje njihove dobiti može utjecat na njihovu poslovnu politiku,i ono što je kristalno jasno ni minimalnu zaštitu sa strane vlasti nemožemo očekivat sigurno.

dat ču samo jedan primjer t-com optika vs a1 optika preko t-ht infrastrukture,

iako je sve isto i a1 iznajmljuje od t-ht infrastrukturu,osim routera sve drugo je od t-ht-a čak i kvarovi se riješavaju na t-htovoj centrali cjena je drastično manja na a1,sigurno je veća razlika od 5% navodno opravdanih ekonomskih razloga i jedni i drugi su u tom razdolju imali astronomske dobitke,možda im se sad smanjila 1-2%,ali je i dalje ogromna.
__________________
-

-


Zadnje izmijenjeno od: skalar. 08.08.2023. u 09:12.
skalar je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2023., 09:52   #208
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,079
Meni su sa 15.82e (119.12kn) poskupili na 17.84e (134.33kn) A1 optika 200/100. Znači poskupljenje od 2.02e (15.21kn).
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2023., 11:29   #209
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 634
Citiraj:
Autor skalar Pregled postova
@Marko

o tome ja pričam trebamo smanjiti davanja prema operaterima,svako treba bar privremeno razmislit što mu treba i samo to plačat i gledat alternative,očito je da samo smanjivanje njihove dobiti može utjecat na njihovu poslovnu politiku,i ono što je kristalno jasno ni minimalnu zaštitu sa strane vlasti nemožemo očekivat sigurno.

dat ču samo jedan primjer t-com optika vs a1 optika preko t-ht infrastrukture,

iako je sve isto i a1 iznajmljuje od t-ht infrastrukturu,osim routera sve drugo je od t-ht-a čak i kvarovi se riješavaju na t-htovoj centrali cjena je drastično manja na a1,sigurno je veća razlika od 5% navodno opravdanih ekonomskih razloga i jedni i drugi su u tom razdolju imali astronomske dobitke,možda im se sad smanjila 1-2%,ali je i dalje ogromna.
Pa, joke is on them. Ja sam na Telemachu u Start tarifi, manje tarife nemaju u ponudi i više nego dosta mi je. Pa ni tih 6 GB ne stignem potrošit jer sam gotovo uvijek na Wi-Fiju. Ugovornu obvezu ne planiram uzet, bez obzira kaj su mi sad podigli cijenu iako imamo povezane brojeve.

Čak sam planirao nakon 15 godina otić iz Telemacha u Bonbon, ali ne znam jel Bonbon uveo indeksnu klauzulu. Uglavnom, ugovorna obveza niti u ludilu; mora biti vraški popust na tarifu da bi potpisao ugovor na dvije godine, posebno sada kad imaju mogućnost godišnjeg poskupljenja usluga.
Marko :) je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2023., 15:35   #210
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,938
Citiraj:
Autor Alfredo nr.3 Pregled postova
Meni su sa 15.82e (119.12kn) poskupili na 17.84e (134.33kn) A1 optika 200/100. Znači poskupljenje od 2.02e (15.21kn).
Ja VDSL plaćam više od toga. Ćemo se zamijeniti

@skalar: kad god netko spomene "zaštitu vlade" odmah mi izbije osip. I am from the government and I am here to help.

Citiraj:
Autor Marko :) Pregled postova
posebno sada kad imaju mogućnost godišnjeg poskupljenja usluga.
Pa isto rade, odnosno poskupljuju, (makar s tarifama na bonove) već godinama. Ovo im dobro dođe da ugovorne korisnike malo dovedu k nozi.
mkey je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na