Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.04.2023., 13:02   #9511
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Pogledaj temu o Xiaomi mobitelima - bugova na sve strane, a nikad ih ne riješe. Ponavljam, hardverski su to odlični uređaji, ali softver im je bolna točka.
Jeftinije im je štancati nove mobitele nego popravljati 'stare' fixevima bugova.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2023., 13:22   #9512
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,160
Nazalost istina eu rom popravlja situaciju ali to je vec nesto drugo out of the box je bas žaomi ali sta kazu koliko para toliko muzike

di_su
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2023., 22:08   #9513
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Pogledaj temu o Xiaomi mobitelima - bugova na sve strane, a nikad ih ne riješe. Ponavljam, hardverski su to odlični uređaji, ali softver im je bolna točka.
Jeftinije im je štancati nove mobitele nego popravljati 'stare' fixevima bugova.
Pogledaj Samsung temu i probleme s S23... Ali nitko ne govori da je to šrot, poluproizvod ili da su korisnici beta testeri.. To je oke..
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2023., 22:10   #9514
nickross
Budget gamer
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 893
Evo rilmi x2pro kod mene već tri godine. Nikad nikakvih problema, stroj bolje radi nego nekakav samsung
nickross je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2023., 22:43   #9515
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Pogledaj temu o Xiaomi mobitelima - bugova na sve strane, a nikad ih ne riješe. Ponavljam, hardverski su to odlični uređaji, ali softver im je bolna točka.
Jeftinije im je štancati nove mobitele nego popravljati 'stare' fixevima bugova.
Proslih par godina proslo je desetak Xiaomi midrangera i 1-2 flagshipa kroz ruke i nikakvih bugova da bodu ili smetaju,cak dapace fluidni uredaji.
Valjda svi recikliraju notornu pricu o proximity senzorima

Poslano sa mog M2011K2G koristeći Tapatalk
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2023., 00:56   #9516
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,066
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Pogledaj temu o Xiaomi mobitelima - bugova na sve strane, a nikad ih ne riješe. Ponavljam, hardverski su to odlični uređaji, ali softver im je bolna točka.
Kolko se, recimo, Motorola proda u odnosu na Xiaomi? Jel mislis da ukupni broj mobitela u upotrebi utjece na broj progovora na softverske manjkavosti, il ti to uopce nije vazno, pa se moze usporedjivat broj prigovora na, recimo, Mototrole sa onima na Xiaomie?
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2023., 03:26   #9517
Marko :)
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Unknown
Postovi: 634
Evo, koristim od 1.4. Poco X5 Pro s MIUI 14, baziranom na Android 12. Moram reći da za sada, u ovo kratko vrijeme druženja s mobitelom nisam uočio niti jedan bug. Možda iz razloga što sam deinstalirao sve Xiaomijeve aplikacije i koristim originalne od Googlea, ili neka rješenja trećih strana.

Mobitel je brz, radi fluidno i niti jednom do sada nije zaštekao. Baterija isto tako traje dosta dugo. Nakon sat i pol streamanja Spotifyja na BT slušalice, te surfanja internetom baterija doslovno pala za 4%.

Jedino što mi fali je mogućnost da vidim SOT. To su iz nekog razloga izbacili. Ali iskreno kažem da sam stvarno iznenađen mobitelom. Nisam očekivao tako dobar uređaj. Kažem to se temelji na mom kratkom druženju s mobitelom, javim dalje kakva će bit situacija.
Marko :) je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2023., 08:09   #9518
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,290
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Pogledaj Samsung temu i probleme s S23... Ali nitko ne govori da je to šrot, poluproizvod ili da su korisnici beta testeri.. To je oke..
Meni je S23 bio na vrhu liste za kupnju, ali evo prijatelj uzeo u zamjenu za S21FE. Kaže, zajebo se gadno. Nema šanse da vrijedi duplo više love koliko je platio S23 na njuškalu.
Jedini dobitak je baterija, sve ostalo tu negdje...
I još kad vidim koliko im pada cijena 🤭
locks je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2023., 08:11   #9519
tutom
Registered User
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: KR
Postovi: 408
Redni note 10 pro, MIUI 14, Android 13. Do prije par dana sve dobro..
Zadnjih par dana preko noći pojede 20% baterije.. neki savjet možda?

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
tutom je online   Reply With Quote
Staro 08.04.2023., 11:27   #9520
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor tutom Pregled postova
Redni note 10 pro, MIUI 14, Android 13. Do prije par dana sve dobro..
Zadnjih par dana preko noći pojede 20% baterije.. neki savjet možda?

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
OFF : Gsam battery app i prati sta trosi,vjerojatno neka app u pozadini nece u deep sleep,jesi neke nove app instalirao ?

Poslano sa mog M2011K2G koristeći Tapatalk
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2023., 11:47   #9521
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
Meni je S23 bio na vrhu liste za kupnju, ali evo prijatelj uzeo u zamjenu za S21FE. Kaže, zajebo se gadno. Nema šanse da vrijedi duplo više love koliko je platio S23 na njuškalu.
Jedini dobitak je baterija, sve ostalo tu negdje...
I još kad vidim koliko im pada cijena 🤭
A problemi s S22 Ultra? I to je sve oke, sve normalno! Ali Xiaomi je govno. Ja imam Poco F3 već dvije godine i nemam nikakvih problema. Problem je što se ljudima konstantno nameće da su Xiaomi uređaji najgori na svijetu i onda pogotovo kada imaju limitiran budžet nastaje problem jer kao Xiaomi je smeće. Za svaki uređaj se može naći recenzija, pa što valja što ne valja, pogledaš si budget, proučiš i uzmeš. Ali pričati isključivo kako je Xiaomi smeće je bezveze, samo je popularno. Ako ništa, uz njega barem ide punjač.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2023., 12:12   #9522
AndroiOs
Registered User
 
AndroiOs's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: KA
Postovi: 440
Xiaomi je nešto kao alfa romeo kod auta..samsung je valjda golf
Ali to samo kod balkanaca ima

Poslano sa mog SM-G991B koristeći Tapatalk
AndroiOs je offline   Reply With Quote