Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.09.2010., 23:43   #451
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,757
a gle, mogao sam se natezati, no sjetio sam se da je netko tu sa foruma isao s njima "na noz" i zvao inpektorat i izvukao je deblji kraj tj utvrdili su da je Links bio u pravu. Uostalom, kartica mi radi, trenutno je koristim i koliko mi treba, dosta mi je. Ali zato zbog nacina na koji su me rijesili reklamaciju, 3-jici frendova koji su vecinu stvari nabavljali u Linksu, nagovorio sam ih da svoje novce potrose u drugom ducanu. Isto tako ja vise kod njih necu kupovati (osima ako niti jedna druga trgovina nema trazeni artikl). Godisnje se kod mene obicno vrtila malo veca svota za racunalne komponente ali to sad ide u druge ducane, kod linksa vise niti pod razno. K tome poznanike i frendove prebacim na druge ducanei links je izgubio lijepe novce. Sami su si krivi sto imaju takav odnos prema reklamacijama. Brzi jesu (jedno 4-5 danaim je trebalo za reklamaciju), no rijesavanje im je katastrofalno. Ovo mi je skola...
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2010., 23:59   #452
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,034
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
Valjda je to "vazece" u slucaju nedaj boze nekog kvara...
Hm, bolje ti to provjeri na vrime, bar kod prvog zvanja/informiranja budi "ljubezan".
Mada bi ih ja vec odavno posla u "3 pljacke materijalne" na licu mista (po mogucnosti sefa poslovnice ili nekog glavonju u sjedistu, ne prodavace).
Yebo ih onaj Nissan Skyline, bolja reklama im je normalan odnos prema kupcima.
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.09.2010., 00:16   #453
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,023
A zbilja ste svi ko da ste s kruške opali.

Otvorite sami trgovinu pa cemo vidjet do kud cete dospjet kad bi nakon 2 godine za pokvarenu karticu davali neku novu po toj istoj cijeni...ili vracali pare stalno.
Znaci neko bi si mogo dozivotno uzimat grafe na taj nacin da kvari staru grafu par dana prije isteka garancije.

I jos se bunite ko da su vam zadnji neprijatelji, odite lijepo u drugu trgovinu i kvit posla.
Malo mozak ukljucit prije neg ovakve majmunarije pisete.

Istina da su se pokvarili i da nije to vise onaj stari Links, al tak je kak je...i dalje su bolji od vecina koje posluju na domacem trzistu, al ovo kaj vi zahtjevate....

I da ne bi bilo, nemam ja veze s njima
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2010., 00:18   #454
Tomtam
Magnum P.I.
Moj komp
 
Tomtam's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Belišće
Postovi: 757
@alengorsevac

ma da, nisam htio ništa loše reći, na prvu vjerojatno se nebih ni ja tamo snašao, tako je kako je, no pošteno nije. A kako i ti sam kažeš, i ja odustajem od linksa, a odustat će i moji prijatelji. Što evo nas već dvoica s ekipom

Baš si sad mislim, imam linksov HDD u kompu (wd) stvarno je super i sad npr rikne mi on i oni nemaju drugi i hladno mi daju seagate , razumiješ, ne želim seagate... hoću ili isti takav ispravan ili po MOM izboru ili pare nazad.

@vga killer

Mislim da u drugim trgovinama stvar dobro funkcionira.
Tomtam je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2010., 00:22   #455
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,918
Svi se kao zgrožavamo, ali šta je čovjek uopće mogao napravit?
Ako nude 5770 i ustraju u tome da neće dat ništa bolje, šta da čovjek napravi? Može se natezat s njima i DI, može ih privatno tužit (ovo je samo opcija u teoriji jel) i sve to vrijeme bit bez ikakve kartice, ne znan, po meni je to kontra produktivno...

Evo ja recimo iman 4850x2, na tuđe ime (znači otpada mi i DI) nek crkne danas, sutra nedaj bože, i nek mi oni ponude 5770 il 5830, šta je tu mogu? Ništa...osim ne kupovat u Linksu. Ionako su preskupi...
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2010., 00:44   #456
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
Evo ovako posto ste se svi uvatili graficke kartice da ja vama ispricam moju anegdotu sa mojom 4870x2 i microlinom tj ADM.om. Prvo da objasnimo jednu stvar ADM je bio samo posrednik jer on nije uvoznik i nema veze sa reklamacijom i oni su i dalje moje 1. izbora kod skupljih stvari i tamo di je reklamacija itekako potrebna.
Ovako grafa mi je krepavala tj nije htjela radit u 3d.u i to ne pri ulasku nego nakon nekog odredenog vremena i upali mi se crvena lampica. Ja sam poslao ADM.u oni prosljedili Microlinu i vrate mi grafu nakon brat bratu 3tjedna nazad. MOJU ja WTF?! jesam li lud ili sta i ja stavim i stvarno grafa radila 2 tjedna bez problema ali onda opet isto. I ja ponovo posaljem grafu na reklamaciju i to direkt microlineu i napisem im majl sa detaljnim opisom kvara sa slikama i svime. I kazu mi u servisu gara prihvacena i to je to. Ja konto dobit cu grafu u vrijednosti moje sto je 5870 cjenovno gledajuci i po performanasama je tu negdje. Kad ono isto 4870x2 dobijem nazovem ih i pitam da li je to njihova praksa i sve i kaze meni lik da tako proizvodac rjesava reklamciju doticne kartice rekoh dobro i stavim ovu u komp kad neradi. Memory FAIL e onda mi se sve smracilo poslo nekom poslovodi majl u microline sve mu skinio zaprjetio svime i svacim ako to nerjese do kraja tjedna i kakva im je to fora da posalju pokvarenu grafu kao zamjena za pokvarenu i da se osjecam preverenim itd itd.. i za 3 dana sam dobio istina bog ispravu 4870x2 grafu. Ali natezanje od 2mj i prjetnje i jebanju nekome sve po spisku nije moj nacin komunikacije sa ljudima.
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2010., 01:00   #457
luks 88
Premium
Moj komp
 
luks 88's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 477
malo gledam cijene i fascinantno mi je kako u Linsku rastu, tipa i5 760 je prije tjedan dana bio 1720, sad je 1750 kn, unatoč tome kaj je dolar od tada pao na 5.3 kn, dok ADM cijene snizuje kak dolar pada.

zanimljivo
luks 88 je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2010., 12:10   #458
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Ovoj razlici u cijeni sam se baš nasmijao onako pošteno neki dan

LINKS

ADM
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2010., 16:41   #459
mymoon
nautic expert
Moj komp
 
mymoon's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Rijeka-Opatija, negdje između
Postovi: 1,386
615 ili 599 kn?
neš' ti razlike...
mymoon je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2010., 16:45   #460
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,957
bit ce da su danas u linksu updejtali cjenike. u pitanju je bila cifra 759kn ako se ne varam (kod linksa)
Cuky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.10.2010., 16:46   #461
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor mymoon Pregled postova
615 ili 599 kn?
neš' ti razlike...
lol, smanjili su cijenu danas, sve do jutros je bila 759kn

Citiraj:
Autor cuks Pregled postova
bit ce da su danas u linksu updejtali cjenike. u pitanju je bila cifra 759kn ako se ne varam (kod linksa)
I rest my case
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2010., 19:24   #462
bixsy the king
Premium
 
bixsy the king's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hercegovac
Postovi: 964
Jedno brzopotezno pitanje...
Priznaje li links garanciju grafičke kartice ako nemam njezinu kutiju već samo garancijski list i ostatak bundlea ?
bixsy the king je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2010., 20:00   #463
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Priznaju.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2010., 20:02   #464
snob
Majo
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 186
predao HDD na reklamaciju prije koj dan,zvali jucer da je stigao,mislim stvarno,usluga je zbilja na nivou,jos i zovu .ne znam,meni se cini ko da su se popravili,da vise nisu samo "skrtice",shvatili su da je ovo bolje i za njih i za nas.
links,palac gore,jos da su cijene malo konkurentnije!
snob je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2010., 23:35   #465
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Samo ih treba malo sabiti ako pocnu sa "amortizacijom" izvodima iz zakona i inspekcijom ako zapile, inace im je usluga na razini - cime donekle i opravdavaju cijene...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2010., 09:18   #466
Goranbm
Premium
 
Goranbm's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,235
Mene zanima sljedeće, trebam odnjeti danas u Links Rame na reklamaciju, kupio sam ih u ponedjeljak i neispravni su. Pa me zanima, da li moram uz artikal napisati i neke podatke, kao što nije u redu i tak to ? Pošto imam do linksa dosta, da me ne vrate doma.
Goranbm je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2010., 09:21   #467
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor Goranbm Pregled postova
Mene zanima sljedeće, trebam odnjeti danas u Links Rame na reklamaciju, kupio sam ih u ponedjeljak i neispravni su. Pa me zanima, da li moram uz artikal napisati i neke podatke, kao što nije u redu i tak to ? Pošto imam do linksa dosta, da me ne vrate doma.
Kad ti zaprime memoriju na servis pitat će te da opišeš što nije u redu i kako se problem manifestira i to će unijeti u servisnu primku.
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2010., 09:32   #468
Goranbm
Premium
 
Goranbm's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,235
Aha i ja kažem, da mi računalo stalno daje BSOD, te da sam istestirao sam memtest86+ v4.10 Alatom, i izbacuje mi greške prilikom testiranja ?
Goranbm je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2010., 09:36   #469
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor Goranbm Pregled postova
Aha i ja kažem, da mi računalo stalno daje BSOD, te da sam istestirao sam memtest86+ v4.10 Alatom, i izbacuje mi greške prilikom testiranja ?
Pa da, što drugo? I oni će kad im stigne na red na servisu prvo to napraviti, provući memtest na memoriji i kad im izbaci errore kao i tebi konstatirat će da se radi o neispravnom modulu/modulima i odobrit ti zamjenu za drugi kitm, nema tu neke filozofije
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2010., 12:26   #470
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,735
Mozda ti odmah daju nove. Ako si platio kešom, mozes u krajnjoj liniji traziti povrat love pa ih nanovo kupiti buduci da links u roku 7 dana vraca lovu.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2010., 12:55   #471
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
Mozda ti odmah daju nove. Ako si platio kešom, mozes u krajnjoj liniji traziti povrat love pa ih nanovo kupiti buduci da links u roku 7 dana vraca lovu.
Ne vjerujem, ja sam im vraćao dan nakon što sam kupio dva ventilatora 135mm venta koje su mi prodali pod 140mm pa sam morao čekati da ih pregledaju na servisu i tek 2-3 dana nakon toga su mi vratili novce. Smiješno ali istinito.
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2010., 13:00   #472
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,512
Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova
Ne vjerujem, ja sam im vraćao dan nakon što sam kupio dva ventilatora 135mm venta koje su mi prodali pod 140mm pa sam morao čekati da ih pregledaju na servisu i tek 2-3 dana nakon toga su mi vratili novce. Smiješno ali istinito.
To nije uopće smješno, to je tragično u najmanju ruku. Prodaju ti robu koja ne odgovara opisu, i onda jos cekas. Prestrasno. Ovo je u rangu nekih,sad potpuno zasluženo,pokojnih trgovina sa informatičkom opremom.
Router je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2010., 13:05   #473
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
To nije uopće smješno, to je tragično u najmanju ruku. Prodaju ti robu koja ne odgovara opisu, i onda jos cekas. Prestrasno. Ovo je u rangu nekih,sad potpuno zasluženo,pokojnih trgovina sa informatičkom opremom.
Još sam davno donio odluku da neću više nikakve komponente kod njih kupovati, tu i tamo uzmem neku sitnicu tipa termalne paste ili ventilatora ali nakon ovog kiksa sa ventilatorima i čekanjem povrata love ozbiljno razmišljam o potpunom bojkotu Na takvim, uvjetno rečeno sitnicama, se kupci gube, ja im donio ventove, zapakirane kao kad su izašli iz trgovine, račun, ni crtice na ventilatorima a lik mi printa potvrdu i moj zahtjev za povratom i da kaže da će me zvat kad pregledaju na servisu (kao na licu mjesta to nije mogao), a vrijednost robe niti 80kn Ma, lakrdija.
__________________

C L O W N I N G A R O U N D

Zadnje izmijenjeno od: Doink the Clown. 02.12.2010. u 13:14.
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2010., 13:08   #474
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,512
Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova
Još sam davno donio odluku da neću više nikakve komponente kod njih kupovati, tu i tamo uzmem neku sitnicu tipa termalne paste ili ventilatora ali nakon ovog kiksa sa ventilatorima i čekanjem povrata love ozbiljno razmišljam o potpunom bojkotu Na takvim, uvjetno rečeno sitnicama, se kupci gube.
Potpuno se slažem, točno takve prividne sitnice itekako donose prevagu za prebaciti svoju potrošnju kod drugog trgovca. A svaki izgubljeni kupac, pogotovo ako je dugojezičar kao neki od nas mislim da se osjeti. Ili ipak na izgubljenom idu 3 nove ovce koje ne pitaju previše pa se nadoknadi ...
Router je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2010., 13:34   #475
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,735
Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova
Ne vjerujem, ja sam im vraćao dan nakon što sam kupio dva ventilatora 135mm venta koje su mi prodali pod 140mm pa sam morao čekati da ih pregledaju na servisu i tek 2-3 dana nakon toga su mi vratili novce. Smiješno ali istinito.
Ne znam kak to, ali ja sam prije mjesec dana kupio Sharkoon mrezni drive dock, koji je radio skroz ispravno, ali sam skuzio da nije ono sto meni treba (mora se instalirati program njegov -> wdtv nemre vuci nista s njega preko mreze).
Dosao sam nakon par sati tamo, na servisu su samo pregledali da je sve na broju i uzeo sam si drugu ladicu.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2010., 13:53   #476
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
Ne znam kak to, ali ja sam prije mjesec dana kupio Sharkoon mrezni drive dock, koji je radio skroz ispravno, ali sam skuzio da nije ono sto meni treba (mora se instalirati program njegov -> wdtv nemre vuci nista s njega preko mreze).
Dosao sam nakon par sati tamo, na servisu su samo pregledali da je sve na broju i uzeo sam si drugu ladicu.
Evo znam i točan datum kad je to bilo - 19.10. popodne sam im to donio i još mi lik kaže da im je taj pregled na servisu neka nova politika nedavno uvedena, vjerojatno im tog servisera onda nije bilo tamo i tko zna kad su ti moji ventilatori došli na red da ih se pregleda iako ponavljam, to svatko s normalnom dioptrijom može vidjeti da nema nikakvih fizičkih oštećenja na njima i sve se može u 5 minuta riješiti ali ne, oni kolju same sebe a ne samo kupce i zatrpavaju si servis s takvim banalnim provjerama.
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2010., 14:25   #477
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,735
Moje je bilo isto oko tog datuma, mozda malo kasnije, i lik na pultu mi je samo pregledao sharkoona i sve sredio. Cudno.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2010., 14:34   #478
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
Dosao sam nakon par sati tamo, na servisu su samo pregledali da je sve na broju i uzeo sam si drugu ladicu.
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
Moje je bilo isto oko tog datuma, mozda malo kasnije, i lik na pultu mi je samo pregledao sharkoona i sve sredio. Cudno.
OK, malo cjepidlačim sad možda ali ja sam to shvatio tako da u centrali u Zagrebu ipak imaju više ljudi na servisu i bolje su organizirani pa si ti čekao par sati za cijelu proceduru za koju sam ja čekao 3 dana da se obavi a sad si napisao da ti je lik na pultu (pretpostavljam prodavač?) pregledao i sredio zamjenu.
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2010., 14:36   #479
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,735
Ne ne, ovako. Ja sam to kupio, dosao doma, probao, zapakirao natrag, dva sata kasnije otisao do linksa i odmah su mi pregledali i zamijenili za sto sam htio, a vratili bi i pare da sam tako odlucio.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2010., 14:40   #480
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
Ne ne, ovako. Ja sam to kupio, dosao doma, probao, zapakirao natrag, dva sata kasnije otisao do linksa i odmah su mi pregledali i zamijenili za sto sam htio, a vratili bi i pare da sam tako odlucio.
Aha, OK. Stvarno čudno onda kako su mene zavukli a tebi odmah to riješili. Neka kolega javi kako je prošla zamjena memorije iako mislim da će ju htjeti testirati u servisu i bit će laganog čekanja.
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na