Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 28.06.2018., 02:50   #541
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Ko plitak potok i u bucama
Gabre je offline  
Staro 28.06.2018., 07:02   #542
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
1:0 iz nekog prekida... Ne očekujem lijepu tekmh nego rastrganu s puno prekrsaja. Danka nije šala, ali ne bi trebali biti ni preveliki problem. Nisu izgubili zadnjih 18 tekmi, fun fact. I ne primaju golove bas
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline  
Staro 28.06.2018., 07:11   #543
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
A nasi napadaci ih ne daju bas
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline  
Staro 28.06.2018., 07:19   #544
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
1:0 iz nekog prekida... Ne očekujem lijepu tekmh nego rastrganu s puno prekrsaja. Danka nije šala, ali ne bi trebali biti ni preveliki problem. Nisu izgubili zadnjih 18 tekmi, fun fact. I ne primaju golove bas
Tim bolje, svaki niz se prekine kad tad.
Gabre je offline  
Staro 28.06.2018., 08:55   #545
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Tim bolje, svaki niz se prekine kad tad.
Nešto kao naš niz nepobjedivosti na Maksimiru kada su nas nakon 18 godina tamo uništili Englezi. Nek se dogodi i Dancima.

Danas Senegal Kolumbija jedina potencijalna zanimljiva utakmice, sve ostalo više revijalnog tipa...
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline  
Staro 28.06.2018., 09:31   #546
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,165
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova


Jbs tekmu. Momak je izjednacio rezultat van terena
Ovaj je zabia u gostima.

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
smuchac je offline  
Staro 28.06.2018., 09:32   #547
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
On je zabio gostima na neutralnom terenu
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline  
Staro 28.06.2018., 09:42   #548
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ne znam tko je iritantniji od navedenih spodoba na fotki. Fali im Bieber.

A Švajcarska je na kraju prošla. Uspjeh je to.

A Brazil... ko se njih treba bojat? Luk i voda.

Sent from Usreo Mobara



pa kaj ovaj desni nije Biber?
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline  
Staro 28.06.2018., 11:02   #549
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Umjesto Brazila Švicarci u naš dio ždrijeba...ma, predobro.
Još da Belgija krkne Engleze...
 
Staro 28.06.2018., 11:38   #550
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
ja bi rađe ovakav brazil nego ovakvu švicarsku.
i da: danska je ko i švedska - disciplina, trka i mentalna stabilnost. kako igraju i kako mi igramo ne bi trebalo biti većih problema, ali jedno je teorija, a drugo je lovren i igranje rukama - i dalje mi nije jasno razmahivanje ali dobro.
ćaleta car je vrhunski odigrao.
tizhu je offline  
Staro 28.06.2018., 18:03   #551
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
chief_wolfinjo je offline  
Staro 28.06.2018., 18:06   #552
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Od Brazila se očekuje ili da osvaja, ili da bude najbolji mogući trofej nekome od velikana- u finalu.
Zato su svi oni iz ostalih kategorija, a prije te faze finala, smetnja i nužno zlo.
Švicarska ne vrti niti promil love koju okrene Brazil, kako god hoćeš gledano
Stoga...neka nama Švice u ždrijebu
Za njih i slične njima imamo "licence to kill"
 
Staro 28.06.2018., 18:21   #553
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor windfucker Pregled postova
Umjesto Brazila Švicarci u naš dio ždrijeba...ma, predobro.
Još da Belgija krkne Engleze...
Ali prije svega toga ... Španjolci.
IcyTexx je offline  
Staro 28.06.2018., 18:23   #554
ibme74
Premium
 
ibme74's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Planet Zemlja
Postovi: 1,417
Brazil je jedna obična precjenjena ekipa, ista stvar je bila i prije 4 godine gdje su ih suci vukli do polufinala pa su ih Švabe i Nizozemci vratili u realnost.
Ista stavr je i sada, provlače se kroz grupu, ništa posebno nisu pokazali.
ibme74 je offline  
Staro 28.06.2018., 19:21   #555
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,165
Zašto se meni sinoć učinilo da su lošiji od npr Senegala? Niti malo se nisam impresionirao baš ničim po pitanju Brazila...

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
smuchac je offline  
Staro 28.06.2018., 20:31   #556
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Screenshot_16
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 28.06.2018., 22:01   #557
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,452
__________________
mamutarka je offline  
Staro 28.06.2018., 22:01   #558
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Ali prije svega toga ... Španjolci.
Nažalost. Imam neki čudan feeling za osjećaj... da će Španjolska opet biti prvak.
 
Staro 28.06.2018., 22:59   #559
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Po meni su oni no 1. favorit za naslov trenutno. Mislim ono trenutno najuvjerljivija je belgija i mi, ali takve dark horse ekipe se uvijek proseru negdje
Manuel Calavera je offline  
Staro 28.06.2018., 23:04   #560
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Nažalost. Imam neki čudan feeling za osjećaj... da će Španjolska opet biti prvak.
Samo preko nas mrtvih
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je offline  
Staro 28.06.2018., 23:11   #561
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ako bi španjolce rješili prvaci smo

No bojim se da ne razbijemo zube na Danskoj. To bi bio klasična hrvatska priča. Opizde nam bunker i odigraju nulu (obrana im je navodno gotovo savršena), a nama je igrati na postavljenu obranu nešto najgore, pa više bi nam pasali francuzi. I onda nas isprcaju na penale i idi kući...

IMO morali bi više pucat izvana, pa makar neki odbijanac ili autogol. Tko ne puca neće ni zabit što bi rekli stari fenićani. Ili prekid.
Manuel Calavera je offline  
Staro 28.06.2018., 23:16   #562
Revolver3844
Premium
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: SB
Postovi: 669
Citiraj:
Autor smuchac Pregled postova
Zašto se meni sinoć učinilo da su lošiji od npr Senegala? Niti malo se nisam impresionirao baš ničim po pitanju Brazila...

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
Senegal se sam danas pobijedio. Inače igrali su strašan nogomet, za jednu afričku ekipu tehnički savršen nogomet, a što se trke tiče imaju snage za dvije tekme ko od šale.
Dok je 0-0 bilo na drugoj tekmi i dok su igrali presing i nisu pustili Kolumbiju da vodi igru bez pritiska Kolumbija nije prismrdila golu Senegala i non stop je visio gol u zraku za Senegal, a kad su Poljaci poveli glupavi trener im naredio da se povuku i prepuste posjed Kolumbiji i jednostavno su primili nesretno gol iz kornera i neslavno završili.
Da su igrali napadački i dalje nakon što su Poljaci poveli 99% bi dali gol jer su Kolumbijci bili totalno izmoreni i spori na lopti i u srljanju da nešto ipak naprave Senegal bi im uvalio gol samo tako.
Šteta što su ispali jer su u toj grupi po meni najkvalitetnija ekipa.
Revolver3844 je offline  
Staro 28.06.2018., 23:23   #563
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Revolver3844 Pregled postova
Senegal se sam danas pobijedio. Inače igrali su strašan nogomet, za jednu afričku ekipu tehnički savršen nogomet, a što se trke tiče imaju snage za dvije tekme ko od šale.
Dok je 0-0 bilo na drugoj tekmi i dok su igrali presing i nisu pustili Kolumbiju da vodi igru bez pritiska Kolumbija nije prismrdila golu Senegala i non stop je visio gol u zraku za Senegal, a kad su Poljaci poveli glupavi trener im naredio da se povuku i prepuste posjed Kolumbiji i jednostavno su primili nesretno gol iz kornera i neslavno završili.
Da su igrali napadački i dalje nakon što su Poljaci poveli 99% bi dali gol jer su Kolumbijci bili totalno izmoreni i spori na lopti i u srljanju da nešto ipak naprave Senegal bi im uvalio gol samo tako.
Šteta što su ispali jer su u toj grupi po meni najkvalitetnija ekipa.
Evo baš gledam gol. Lik sam ko duh, dvojica oko njega zuje. Kao i uvijek kod afričkih momčadi - problem je taktička disciplina, te često realizacija. Nigerija je isto bila dobra, vjerovao sam da mogu argentinu izbacit
Manuel Calavera je offline  
Staro 28.06.2018., 23:29   #564
ibme74
Premium
 
ibme74's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Planet Zemlja
Postovi: 1,417
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Ako bi španjolce rješili prvaci smo

No bojim se da ne razbijemo zube na Danskoj. To bi bio klasična hrvatska priča. Opizde nam bunker i odigraju nulu (obrana im je navodno gotovo savršena), a nama je igrati na postavljenu obranu nešto najgore, pa više bi nam pasali francuzi. I onda nas isprcaju na penale i idi kući...

IMO morali bi više pucat izvana, pa makar neki odbijanac ili autogol. Tko ne puca neće ni zabit što bi rekli stari fenićani. Ili prekid.
Istina, ali ono što me tješi je to da konačno imamo na klupi čovjeka koji zna što radi i dosad je uvijek dobro pripremio ekipu i pogodio sa zamjenama pa tako da ako i ne bude išlo vjerujem da ima paln "b"
ibme74 je offline  
Staro 28.06.2018., 23:41   #565
Revolver3844
Premium
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: SB
Postovi: 669
Citiraj:
Autor ibme74 Pregled postova
Istina, ali ono što me tješi je to da konačno imamo na klupi čovjeka koji zna što radi i dosad je uvijek dobro pripremio ekipu i pogodio sa zamjenama pa tako da ako i ne bude išlo vjerujem da ima paln "b"

Može bit Bog na klupi ako se dogodi splet nesretnih okolnosti. Penal, crveni, kardinalna greška, neće lopta u gol...
Kad se igra na jednu tekmu šanse su uvijek podjednake, a ovo što je bilo do sad može poslužit samo za analize stručnih komentatora prije utakmica.
E sad, postoje neke ekipe koje su pokazale svoj maximum jer im je voda bila došla do grla i te ekipe koliko god htjele ne mogu preko noći popravit igru iz prvih kola (Argentina), a opet imaš ekipe koje se nisu ni oznojile pošteno i doziraju sve za nokaut fazu (France), a to u konačnici opet ništa ne mora značit, sem to da bar imamo neke smjernice na šta se kladit.
Revolver3844 je offline  
Staro 29.06.2018., 00:46   #566
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Negdje sam čitao da im izbornik kaže da će nas kao napasti. Oće kurac, ići će na bunker i pustit nam loptu, te računat na grešku, kontru, živce, produžetke pa penale ako treba, a toga se bojim ko vrag tamjana kad se radi o našoj repki. Bolje da smo dobili Francusku pa da se igramo. Jesmo mi bolji od ovih i trebali bi mi to rješiti, ali je realan strah da nas namagarče. A i glup je način tako ispast, bolje da te razvali u igri francuska ili španjolska nego tako neko sranje ala turska 2008 ili odvratni portugal. Ovi se vrhunski brane tj. momčadi koje su po renomeu tobože inferniornije nama nam nikad nisu pasale (a da pritom nisu neki liliputanci ala latvija). Pogotovo ako su u fazi obrane tako dobri kao što se priča, statistika im je svakako odlična.

Ako dođe do penala, momčad koja je bila bolja i stalno napadala (ajmo reć mi u teoriji) bi u toj situaciji bila mentalno u minusu naspram momčadi koja se branila i doguzila do tih penala, jer imaju za manje toga žalit i penali su im bonus. Također mislim da kao tim nismo dobri za penale (mogu usrati i najbolji igrači pod pritiskom). Kažem, treba ići na šut na silu, pod svaku cijenu, pa ako uđe uđe, makar odbijanac

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 29.06.2018. u 00:58.
Manuel Calavera je offline  
Staro 29.06.2018., 01:04   #567
Revolver3844
Premium
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: SB
Postovi: 669
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Negdje sam čitao da im izbornik kaže da će nas kao napasti. Oće kurac, ići će na bunker i pustit nam loptu, te računat na grešku, kontru, živce, produžetke pa penale ako treba, a toga se bojim ko vrag tamjana kad se radi o našoj repki. Bolje da smo dobili Francusku pa da se igramo. Jesmo mi bolji od ovih i trebali bi mi to rješiti, ali je realan strah da nas namagarče. A i glup je način tako ispast, bolje da te razvali u igri francuska ili španjolska nego tako neko sranje ala turska 2008 ili odvratni portugal. Ovi se vrhunski brane tj. momčadi koje su po renomeu tobože inferniornije nama nam nikad nisu pasale (a da pritom nisu neki liliputanci ala latvija). Pogotovo ako su u fazi obrane tako dobri kao što se priča, statistika im je svakako odlična.

Ako dođe do penala, momčad koja je bila bolja i stalno napadala (ajmo reć mi u teoriji) bi u toj situaciji bila mentalno u minusu naspram momčadi koja se branila i doguzila do tih penala, jer imaju za manje toga žalit i penali su im bonus. Također mislim da kao tim nismo dobri za penale (mogu usrati i najbolji igrači pod pritiskom). Kažem, treba ići na šut na silu, pod svaku cijenu, pa ako uđe uđe, makar odbijanac
Iz šuta na silu se odbije lopta u noge njima i spakuju nam iz kontre.
Ako baš budu teški bunker igrali što sumnjam da zaista i hoće treba se Luka ili Rakitić zavlačit u sredinu skroz duboko do njihovih 16 i tu primat loptu leđima okrenut golu i odlagat onda nekom ili na šut ili u prostor na bok.
Sve je to teorija, ali ja bih najviše volio da rano povedemo i onda igramo ono gdje smo najjači, a to su kontre i polukontre, nema tog Boga da nas dobiju ako se situacija bude tako odvijala.
Kako god bilo jedva se čeka utakmica i ovo je sad stvarno prilika generacije, neka prođu Dansku a dalje šta god napravili samo je plus na uspješno prvenstvo.
Revolver3844 je offline  
Staro 29.06.2018., 01:30   #568
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Treba samo baciti pogled na ždrijeb i, ako ovo nije idealno, ja onda stvarno ne znam šta bih rekao.
Pogledajte samo parove u drugome dijelu ždrijeba, koje su to tekme od samoga početka...ma, i da mogu, iskreno ne znam šta bih mijenjao. Bez zajebancije.
 
Staro 29.06.2018., 02:49   #569
Revolver3844
Premium
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: SB
Postovi: 669
Citiraj:
Autor windfucker Pregled postova
Treba samo baciti pogled na ždrijeb i, ako ovo nije idealno, ja onda stvarno ne znam šta bih rekao.
Pogledajte samo parove u drugome dijelu ždrijeba, koje su to tekme od samoga početka...ma, i da mogu, iskreno ne znam šta bih mijenjao. Bez zajebancije.
Pa nakon Danske ides na Spanjolce, a ako to prodjes Belgijce. Sta je tu bolje nego u drugom dijelu zdrijeba ? Jedino dobro da osminu nismo vs France, a ostalo isti krc.
Revolver3844 je offline  
Staro 29.06.2018., 03:26   #570
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Revolver3844 Pregled postova
Pa nakon Danske ides na Spanjolce, a ako to prodjes Belgijce. Sta je tu bolje nego u drugom dijelu zdrijeba ? Jedino dobro da osminu nismo vs France, a ostalo isti krc.
Belgija je u drugom dijelu ždrijeba.

Nas čeka Danska
Pa, ako prođemo to pobjednik iz para Rusija-Španjolska.
Onda za polufinale netko od četvorke: Švedska-Švicarska, Kolumbija-Engleska.

Realno, put do finala je otvoren Španjolskoj, a mi smo dark horse.
 
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na