Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Intel
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.08.2008., 12:10   #31
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
Bravo, sjedi 5
Citiraj:
Autor Kristijan_7 Pregled postova
Što reć, apsolutno fantastičan review. Svaka čast na trudu i profesionalnosti.
Hvala

Citiraj:
Autor Melani Pregled postova
Smisleno je kaj bi bilo puno profesionalnije da se ne koristi riječ obično jer nije profesionalno nego zvuči ko da dečkič piše pa je nešto obično a nešto nije.
I moj post nije bio namjenjen "kakaj delikventima" nego dobronamjerni post autoru.
Prihvaćam prijedlog. Znam da sam se mogao bolje izraziti. S druge strane, već drugi put mi govoriš da se izražavam kao "dečkić". Dečkić nisam,
isto tako, ovaj review nije napisan iz zajebancije već je uloženo dosta truda. Tako da, reći mi da pišem kao dečkić je ništa drugo nego uvreda.
Razer je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2008., 12:19   #32
Gradjanin
Premium
Moj komp
 
Gradjanin's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Livingrad
Postovi: 538
super rejz..samo nastavi. s razlicitijim hardwerom

i da, nece ti teta lektorica nis loshega...brijem da nije htjela uvredit...
__________________
°Citius Altius Fortius°
Gradjanin je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.08.2008., 12:20   #33
Melani
Banned
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: doma
Postovi: 964
Sry ali nisam te namjeravao uvrijediti,ali kad se svaki put uzrujam kad neko uletava s vandalskim ponašanjem i nemože ništa proći mirno.
I baš zato jer je uloženo dosta truda bi htio da izgleda savršeno,a kad napišem nešto za što mislim da bi bilo bolje onda uleti neki vandal i sve upropasti.
Znam da nisi dečkić.Sry na brzopletosti.
Melani je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2008., 13:43   #34
Campeonato
Premuim
 
Campeonato's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,747
Odlican review. Svaka cast Razer
Ploča ispada odlicna za nekog ko ima love i misli imat SLI.
Pohvala hardveraju sto te šopa hardverom.
__________________

| Intel Core 2 Quad Q9650 @3,00 GHz, c.w. Noctua NH-L9x65 |
| Zotac 9300-ITX-WiFi | Mushkin 8GB DDR2 @800 MHz |
| Sapphire Pulse Radeon RX 570 4G, 4096 MB GDDR5 |
| Samsung 860 Evo 500GB SSD | Windows 10 Pro x64 |
| Seasonic Prime Fanless PX-450 | Phanteks Enthoo Evolv ITX TG |
| Dell UltraSharp U2419H @1080p | Dell KB216 | Roccat Kone Pure SE | Roccat Taito | Creative Pebble |

| AMD Ryzen 5 4500U @2,30 GHz |
| Lenovo IdeaPad Flex 5 14ARE05 | 8GB DDR4 @3200 MHz |
| AMD Radeon Vega 6, Shader cores: 384 @1500MHz |
| SKHynix NVMe 512GB SSD | Windows 10 Home x64 |
| 14" LED @1080p | Logitech M720 | Sony XB-22 |

| Sony PS4 Pro 1TB |
| Sony KD-55XG8096 |

| Intel Xeon E3-1535M v6 @3,1 GHz |
| Dell Precision 7520 | 32 GB DDR4-SDRAM @2400 MHz |
| nVidia Quadro M2200, 4 GB GDDR5 |
| Toshiba XG5 NVMe 512GB SSD | Windows 10 Pro x64 |
| UltraSharp IPS-Display, 15,6" @1080p |
Campeonato je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2008., 14:01   #35
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Citiraj:
Autor Gradjanin Pregled postova
super rejz..samo nastavi. s razlicitijim hardwerom
Hvala, budem

Citiraj:
Autor Melani Pregled postova
Sry ali nisam te namjeravao uvrijediti,ali kad se svaki put uzrujam kad neko uletava s vandalskim ponašanjem i nemože ništa proći mirno.
I baš zato jer je uloženo dosta truda bi htio da izgleda savršeno,a kad napišem nešto za što mislim da bi bilo bolje onda uleti neki vandal i sve upropasti.
Znam da nisi dečkić.Sry na brzopletosti.
Nema problema, kritiku sam prihvatio, ispravio sam. Znam za ubuduće, sad i za svaku sitnicu, kad vidim da review čitate tako pažljivo

Citiraj:
Autor campeonato Pregled postova
Odlican review. Svaka cast Razer
Ploča ispada odlicna za nekog ko ima love i misli imat SLI.
Pohvala hardveraju sto te šopa hardverom.
Hvala
Razer je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2008., 14:07   #36
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Citiraj:
Autor Melani Pregled postova
"Dva PCI-E x1 utora, dva obična PCI utora, te 3 PCI-E x16 utora"
moglo bi pisati
Dva PCI-E x1 utora, dva PCI utora, te 3 PCI-E x16 utora
ili
Dva PCI-E x1 utora, dva standardna PCI utora, te 3 PCI-E x16 utora
Sto se tice tih pci utora, napisao je obican, sto je po meni totalno u duhu hrvatskog jezika. rijec "standardna" to nije.
Nadalje, ukoliko stavi onaj tvoj prvi prijedlog (>bez icega< pci utor) opet mozemo, barem ja kao picazjla (jebiga kad si trazio), upitati dal je to pci utor ovakav ili onakav, jer je to sve maltene pci utor. I sad biraj: PCI 32bit, PCI 64bit, PCI-X, PCI-Ex1/x16/x8/x4/xžnj...

NHF al mi se stvarno cini kao da si dosao soliti pamet ovdje... rejzru to mozes probat napravit isto kao i staviti soli na rep. Trazenje dlake u jajetu/igle u plastu sijena/suhog pijeska u moru se nikad ne isplati.

@razer: da, jos jedan odlican review. I pokusaj sto vise nama svima dragi rvacki jezik koristit, makar zvucao "neprofesionalno".

PS: melani, jos uvijek komentar za 3sli stoji ali i to je slicno...
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2008., 14:21   #37
Melani
Banned
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: doma
Postovi: 964
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Sto se tice tih pci utora, napisao je obican, sto je po meni totalno u duhu hrvatskog jezika. rijec "standardna" to nije.
Nadalje, ukoliko stavi onaj tvoj prvi prijedlog (>bez icega< pci utor) opet mozemo, barem ja kao picazjla (jebiga kad si trazio), upitati dal je to pci utor ovakav ili onakav, jer je to sve maltene pci utor. I sad biraj: PCI 32bit, PCI 64bit, PCI-X, PCI-Ex1/x16/x8/x4/xžnj...

NHF al mi se stvarno cini kao da si dosao soliti pamet ovdje... rejzru to mozes probat napravit isto kao i staviti soli na rep. Trazenje dlake u jajetu/igle u plastu sijena/suhog pijeska u moru se nikad ne isplati.

@razer: da, jos jedan odlican review. I pokusaj sto vise nama svima dragi rvacki jezik koristit, makar zvucao "neprofesionalno".

PS: melani, jos uvijek komentar za 3sli stoji ali i to je slicno...
bez uvrede ali u duhu hrvatskog jezika možeš pisati pjesme,ja volim da sve zvuči profesionalno jer daje odličan ugođaj kod čitanja.

I neznam zašto ima nekih što misle da je komentar kad misliš da se nešto može i bolje tako teško prihvatiti i razmisliti.

Ja npr. trenutno završavam kuću i ne očekujem kad neko dođe da kaže sve 5 sjedi bravo super,nek tražim komentare i neke drugačije ideje ali tu to očito ne možeš s većinom.
Melani je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2008., 14:28   #38
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Citiraj:
Autor Melani Pregled postova
bez uvrede ali u duhu hrvatskog jezika možeš pisati pjesme,ja volim da sve zvuči profesionalno jer daje odličan ugođaj kod čitanja.

I neznam zašto ima nekih što misle da je komentar kad misliš da se nešto može i bolje tako teško prihvatiti i razmisliti.

Ja npr. trenutno završavam kuću i ne očekujem kad neko dođe da kaže sve 5 sjedi bravo super,nek tražim komentare i neke drugačije ideje ali tu to očito ne možeš s većinom.
nikakva uvreda, kakvi, niti fleks to ne moze.

znam da ce mod ovo vec sve pocistiti pa cu rec: ajde reci sad sto sa hrvatskim ne bi zvucalo totalno profesionalno? To sto se otpocetka koristio taj strani "dijalekt" ne znaci da nas isti izraz nije dovoljno dobar. Stovise, misljenja sam da jest i bolji.

Tvoj 3waysli prijedlog nisam komentirao jer smatram da je to u redu, ali ovo drugo zavisi o tome tko ce pisati. Ako je razer napisao ovako, onda je on takoreci spontano to napisao kao "obicno" a ne "standardno" i to je njemu najobicnije i totalno je u duhu naseg jezika...
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2008., 14:33   #39
Melani
Banned
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: doma
Postovi: 964
A vjerojatno se ne uživiš tolko kad nešto čitaš pa ti i nije bitno, ali meni ponekad takve sitnice pokvare čitav doživljaj.Vjerujem da nas ima još takvih ali nemaju potrebu pisati.Kao što vidiš puno je truda uloženo i puno je napisao ,a ja sam kao picajzla našao samo dvije riječi.
Melani je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2008., 14:38   #40
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Citiraj:
Autor Melani Pregled postova
A vjerojatno se ne uživiš tolko kad nešto čitaš pa ti i nije bitno, ali meni ponekad takve sitnice pokvare čitav doživljaj.Vjerujem da nas ima još takvih ali nemaju potrebu pisati.Kao što vidiš puno je truda uloženo i puno je napisao ,a ja sam kao picajzla našao samo dvije riječi.
Pa dobro si naso onda. Inace, ja sam se toliko uzivio da to nisam niti vidio. Osim toga, znam tocno o cemu se radi, tako da rijec ako je istog znacenja uopce mi ne smeta.

EDIT: i ovim putem: Razer sry na OT-u. I jos jednom bravo.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.08.2008., 14:52   #41
Melani
Banned
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: doma
Postovi: 964
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Pa dobro si naso onda. Inace, ja sam se toliko uzivio da to nisam niti vidio. Osim toga, znam tocno o cemu se radi, tako da rijec ako je istog znacenja uopce mi ne smeta.

EDIT: i ovim putem: Razer sry na OT-u. I jos jednom bravo.
Ma nebi ni mene smetalo da se radi o điđibajt ploči nekoj bezveze i da je pisao neko zbrda zdola nek ovak kad je sve već savršeno pa kažem zašto nebi predložio i to i budem napadnut ko da sam ubio nekog.
Melani je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2008., 16:06   #42
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,411
review je korektno odrađen i zaista pohvale na detaljnosti.

imao sam osobno priliku koristiti sestru blizanku eVGA 790i Ultra SLI i moram reči kako me ploča dosta razočarala. Najveća mana a i upravo razlog zašto nikad nebi kupio tu ploču jest razvaljivanje instalacije OS-a... točnije pogubi određene .ini fileove iz system32 direktorija i jedini izlaz je nova instalacija ili kao što sam ja radio ljepljenje novog imagea na tu particiju.
No ok... da se to dešavalo prilikom oc-a no ploča je to radila i prilikom rada na default postavkama što je znalo biti iznimno frustrirajuće. Jednostavno dva puta restart odradi kao treba treći puta se OS neće dić....

Netko je spomenuo 3way SLi kao najveću prednost nad pločama sa Intelovim chipsetom (X48)... Da prednost je ako želite ganjat WR u 3DM no opet tada možete složit i CFX na X48 ploči...

u protivnom 3way sli ne pruža apsolutno ništa što bi opravdalo uložen novac
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1



Zadnje izmijenjeno od: Wolverine. 04.08.2008. u 22:20.
Wolverine je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2008., 16:44   #43
Cali
H2TB
Moj komp
 
Cali's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 363
sa žaljenjem mogu konstatirati da je ovaj review daleko kvalitetniji nego bilo koji review matične ploče koji sam pročitao na ovom siteu, a hvala bogu, pročitao sam svaki unazad barem 5 godina.

osim što su testovi iznimno rijetki (2 članka mjesečno, eventualno 3), vrlo su šturi i siromašni.

pce redakciji predlažem da razera uzmu da im piše testove, pa će se i kvaliteta sitea znatno poboljšati. tu ne mislim na forum.

razer,
Cali je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2008., 19:43   #44
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642