Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.08.2012., 18:19   #25681
Stewanov
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
max, kak si ti rijesio problem vibriranja zadnjeg trokuta/kotaca nakon kaj si montirao novi shimano?

na starim hayes mx4 kocnicama mi se to nikad nije dogodilo, sad nakon skoro 200km kak imam novi deore m596 pocelo je rondati zategnuo sam sve sarafe: rotore, celjusti, adaptere, osovinu pogona i svejedno vibrira.

nije ugodno pri velikoj brzini zakociti lagano stisnuti zadnju i imati osjecaj ko da su mi jajca spojena na struju ipak se radi o HT-u, vibrira sve u 16...
Hmmm...i ja sam primjetio isto to....na svojim slx kočnicama.....
Stewanov je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2012., 19:04   #25682
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 573
valjda su prejake, prednja asfalt namata na celave gume

edit:

ako netko ima preporuku za dobre bicke s pelenom, prosim lepo tu ili na pm.. tnx

Zadnje izmijenjeno od: adaksinjo. 26.08.2012. u 19:25.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.08.2012., 20:29   #25683
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
Nisam rijesio.

Kak dodje tak i ode. sada mi se ponovo to pojavilo. Al inace sam bio stavio zracnicu izmedju adaptera i rame i izmedju celjusti i adaptera.

Sada nemam nista jer se je zracnica sva smrvila i jedno vrijeme mi se to nije javljalo al zadnje 2-3 voznje mi se ponovo pocelo javlajti.

Mozda je problem i kak je rotor centriaran, nemam pojma
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2012., 21:38   #25684
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
I meni se ista stvar događa, uzrok je malo lufta između pakni i čeljusti, što je sasvim normalna stvar. Zašto to tak vibrira neam pojma, al ima neke veze sigurno s time pod kojim kutem su pakne u odnosu na trokut, pretpostavljam.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2012., 21:53   #25685
Mate
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Naklice
Postovi: 41
Evo da ja prekinem niz, moje SLX kočnice ne uzrokuju nikakve vibracije Zadnja nekad zna malo zaškripati ako se rotor pregrije, ali to je zanemarivo.
Mate je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2012., 21:55   #25686
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Ti imaš single pivot, budi sretan
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2012., 22:14   #25687
Stewanov
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
mene više živcira tapout na vilji....lupa sve u 16...
Stewanov je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2012., 22:23   #25688
w0lfram_
Rasvjetno tijelo
Moj komp
 
w0lfram_'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Split
Postovi: 374
Ajmo stručnjaci, trebam pomoć

Trebam preporuku za neki bajk do recimo 2000-2500kn (valjda se da naći nešto kvalitetno za te pare), eventualno malo više ako je stvarno nešto šta je ogromna razlika, al može bit i malo jeftinije ako je tu negdi po kvaliteti, znači nekakav best buy recimo

Inače imam oko 115kg i 188cm, pa bi mi pretpostavljam trebao neki jači bajk, al u principu ne razumim se uopće, tako da mi treba bilo kakva preporuka

Također, imam stari bajk, kupljen prije nekih 10ak godina, mislim da na njemu piše Maverick Cult 2001, al nisam 100% siguran, ima prednje amortizere, onaj u sredini veliki, shimano kočnice (v brake) i mjenjač (21 brzina), uglavnom onako ok izgleda, e sad trebalo bi promijeniti obe felge i čini mi se da je okvir lagano iskrivljen kod zadnjeg kotača. Uglavnom mislija sam je srediti i poklonit curi da se voza, al ne znam koliko bi me to sve skupa moglo izać i da li se uopće isplati?
__________________
Pošteni trgovci: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10
w0lfram_ je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2012., 22:23   #25689
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Eto mene nazad nakon 3 dana u Dezeli. Posteno sam razradio bajk na Kuzeljskoj steni, a nakon spusta nema do bucnuti se u Kupi:

Pohrani.com

Voda je fenomenalna, sto znaci da je more pretoplo
Meni je ovdje pet puta bolje nego na moru, spava se na 15ak°C

Planirao sam za vikend na Psunj, skicnuo sam prognozu, i naravno da ce kisa padati bas preko vikenda.
...no dobro, ukoliko se prognoza promijeni na bolje zna se gdje se vozi.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2012., 00:56   #25690
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
ako netko ima preporuku za dobre bicke s pelenom, prosim lepo tu ili na pm.. tnx
Velocity se podosta preporuca po forum.hr
Domaca firma i navodno rade za neke jace talijanske firme, svi koji su kupili su prezadovoljni ali cijena nije bas najjeftinija (250+ kn ako me sjecanje dobro sluzi) dok bi kvaliteta trebala biti vrhunska

http://www.velocity-bikewear.com

Ja vozim nakamuru za 120kn vec dve godine ali zadnju godinu razlika s njima ili bez nije bas neka.. Nije bas za preporuku ali ako se nema love za jednu sezonu su ok.

Citiraj:
Autor w0lfram_ Pregled postova
Ajmo stručnjaci, trebam pomoć

Trebam preporuku za neki bajk do recimo 2000-2500kn (valjda se da naći nešto kvalitetno za te pare), eventualno malo više ako je stvarno nešto šta je ogromna razlika, al može bit i malo jeftinije ako je tu negdi po kvaliteti, znači nekakav best buy recimo

Inače imam oko 115kg i 188cm, pa bi mi pretpostavljam trebao neki jači bajk, al u principu ne razumim se uopće, tako da mi treba bilo kakva preporuka
Bitno ti je kuda ces se voziti i kako ces se voziti. Odnosno da li bi ti bolje odgovarala MTB ili trekking geometrija.
Za tu lovu neces naci dobar bicikl, odnosno bicikl koji ce tvoja kilaza moci gurati duze vrijeme. Ako ces paziti na njega prilikom prelazaka preko rinzola, voznje po makadamu i slicno mogao bi dulje izdrzati (5 godina minimum) ali svejedno ces ga morati voziti na servis barem jednom godisnje (250kn otprilike). Jeftinija ti je opcija da malo skuzis kako sta radi pa neke stvari mozes i sam sloziti kad se rasklimaju (postelati kotace i kocnice npr.).
Tesko ti je nesto konkretno predlozit ako sam ne znas sto bi tocno zelio. Jbg S druge strane sad su ti popusti po vecini ducana i sljedecih par mjeseci ti je najisplativije kupiti bicikl. Samo nemoj u nekom shopping centru (Konzum, Pevec i slicno) jer dijelovi nisu skroz standardni i kad nesto otidje, a otici ce, neces moc naci rezervni dio. Takodjer kontrola kvalitete na tim biciklima ne postoji.

Citiraj:
Autor w0lfram_ Pregled postova
Također, imam stari bajk, kupljen prije nekih 10ak godina, mislim da na njemu piše Maverick Cult 2001, al nisam 100% siguran, ima prednje amortizere, onaj u sredini veliki, shimano kočnice (v brake) i mjenjač (21 brzina), uglavnom onako ok izgleda, e sad trebalo bi promijeniti obe felge i čini mi se da je okvir lagano iskrivljen kod zadnjeg kotača. Uglavnom mislija sam je srediti i poklonit curi da se voza, al ne znam koliko bi me to sve skupa moglo izać i da li se uopće isplati?
Odnesi ga kod nekog frenda koji se kuzi ili u servis i pitaj za procjenu. Ne moze ti nitko nista konkretno reci bez da vidi bicikl, da li se sto klima na njemu, da li su pakne/gume potrosene i slicno.

Zadnje izmijenjeno od: hash. 27.08.2012. u 01:18.
hash je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.08.2012., 09:25   #25691
w0lfram_
Rasvjetno tijelo
Moj komp
 
w0lfram_'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Split
Postovi: 374
Citiraj:
Autor hash Pregled postova
Bitno ti je kuda ces se voziti i kako ces se voziti. Odnosno da li bi ti bolje odgovarala MTB ili trekking geometrija.
Za tu lovu neces naci dobar bicikl, odnosno bicikl koji ce tvoja kilaza moci gurati duze vrijeme. Ako ces paziti na njega prilikom prelazaka preko rinzola, voznje po makadamu i slicno mogao bi dulje izdrzati (5 godina minimum) ali svejedno ces ga morati voziti na servis barem jednom godisnje (250kn otprilike). Jeftinija ti je opcija da malo skuzis kako sta radi pa neke stvari mozes i sam sloziti kad se rasklimaju (postelati kotace i kocnice npr.).
Tesko ti je nesto konkretno predlozit ako sam ne znas sto bi tocno zelio. Jbg S druge strane sad su ti popusti po vecini ducana i sljedecih par mjeseci ti je najisplativije kupiti bicikl. Samo nemoj u nekom shopping centru (Konzum, Pevec i slicno) jer dijelovi nisu skroz standardni i kad nesto otidje, a otici ce, neces moc naci rezervni dio. Takodjer kontrola kvalitete na tim biciklima ne postoji.
Pa vozio bi primarno po makadamu i malo po cesti, nekakvih 70:30 za makadam, obzirom da su kod mene uglavnom okolo makadamski putevi
ove manje "popravke", to nije problem, to znam kako i šta napravit, odnosno znao sam, samo se moram podsjetit, al to nije nikakav problem

Pa nisam ni imao namjeru otić u Peveca i uzet bajsu, zato i pitam tu

btw oćeš reći da se za ove novce ne može kupiti ok bicikl?

Citiraj:
Autor hash Pregled postova
Odnesi ga kod nekog frenda koji se kuzi ili u servis i pitaj za procjenu. Ne moze ti nitko nista konkretno reci bez da vidi bicikl, da li se sto klima na njemu, da li su pakne/gume potrosene i slicno.
oukej, moje pitanje je više bilo usmjereno na isplativost kupovine novih felgi, jer ne znam koliko se danas cijene kreću uopće?
također koliko bi moglo doć, ukoliko treba napravit totalni servis, znači nove felge, gume, pakne?
znam da je nezahvalno, al onako uber okvirno oko 1000kn, više, manje?
__________________
Pošteni trgovci: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10

Zadnje izmijenjeno od: w0lfram_. 27.08.2012. u 10:43.
w0lfram_ je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2012., 09:56   #25692
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
evo video....
na 3:40 - big bada boom

http://youtu.be/BjU9ylHp6nE?hd=1
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2012., 10:09   #25693
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Citiraj:
Autor Željac Pregled postova
nas četvorica se okupali, a destro i ja se izguštali po lokvama do doma

onaj osjećaj kad si mokar, i kad znaš da se ne možeš održati suhim.... pa počneš uživati

zar sljeme i vožnja može biti loša ?!



čuki, dest i ja + netko sa dropa (sry zbog imena)
55-52 čuki drop- diona
nitko nije pao, nitko se nije unakazio, ja vozio kao i inače (više gurao ), svi se zaprljali i svi se izguštali !
zakon !
Na ovo bih samo dodao jedan moj snake bite. Vozio sam na optimisticnom tlaku


Jucer sam prvi put morao skinuti goggle jer od silnog spricanja, blata i kise nisam vidio kuda vozim.

Bogme me granje isibalo jucer posteno, no bilo je super


Citiraj:
Autor jed2i Pregled postova
evo video....
na 3:40 - big bada boom

http://youtu.be/BjU9ylHp6nE?hd=1


Na tom dijelu sam se i ja 2 puta sabio iz istog razloga kao i ti. Otisao sam previse desno u obalu i jebajiga
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2012., 10:24   #25694
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
meni je mrvicu izbacilo zadnji kotač u lijevo, zato je prednji otišao desno, da sam imao još cca 10cm mjesta desno za prednji kotač sve bi ok prošlo, al jbg
taj dio mi je najbolji na cijeloj stazi, ovo ostalo mi je nekak prepitomo
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2012., 10:37   #25695
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
Citiraj:
Autor Nik Pregled postova
Eto mene nazad nakon 3 dana u Dezeli. Posteno sam razradio bajk na Kuzeljskoj steni, a nakon spusta nema do bucnuti se u Kupi:



Voda je fenomenalna, sto znaci da je more pretoplo
Meni je ovdje pet puta bolje nego na moru, spava se na 15ak°C
nema do kupanja u kupi...
__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2012., 12:50   #25696
SileTzar
Registered User
Moj komp
 
SileTzar's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zgb
Postovi: 0
Dobro si proso jed2i, pogotovo jer kak si blebno tak si osto, ja se uvijek nekak otkotrljam da ublazim pad. Fino si zaorao, dajem ti 8/10.

Deda velis nema do kupanja u Kupi, a jesi li probao igrat Uno u Uni, ili krkat u Krki, ili mirovat u Mirni? Nemoj samo tako utvrdjivat cinjenice.
__________________
SileTzar je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2012., 13:01   #25697
crocus
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: ZG
Postovi: 0
A tek gacat po Gackoj....
crocus je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2012., 13:10   #25698
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
A tek plivat u Plivi, vrbovat u Vrbasu, hehehehehehe
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2012., 13:14   #25699
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Citiraj:
Autor SileTzar Pregled postova
Dobro si proso jed2i, pogotovo jer kak si blebno tak si osto, ja se uvijek nekak otkotrljam da ublazim pad. Fino si zaorao, dajem ti 8/10.
Štitnici odrađuju svoj posao nisam se mogao zakotrljat, pa odletio bi drito u kamenčinu pored
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2012., 13:19   #25700
zubich
Premium
Moj komp
 
zubich's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb - zapad
Postovi: 130
a sisat u sisku?
zubich je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2012., 13:31   #25701
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
Citiraj:
Autor zubich Pregled postova
a sisat u sisku?


oće danas kiša da se idemo vozati ??
Željac je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2012., 13:48   #25702
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 573
vi ste zadrti ko da ste iz zadra

sile idi se okupaj u korani da skines koru od nepranja
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2012., 14:00   #25703
zubich
Premium
Moj komp
 
zubich's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb - zapad
Postovi: 130
Citiraj:
Autor Željac Pregled postova


oće danas kiša da se idemo vozati ??
imam ispit u 17h
zubich je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2012., 14:04   #25704
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
Citiraj:
Autor SileTzar Pregled postova
Dobro si proso jed2i, pogotovo jer kak si blebno tak si osto, ja se uvijek nekak otkotrljam da ublazim pad. Fino si zaorao, dajem ti 8/10.

Deda velis nema do kupanja u Kupi, a jesi li probao igrat Uno u Uni, ili krkat u Krki, ili mirovat u Mirni? Nemoj samo tako utvrdjivat cinjenice.
LOOOOL imam i ja fotku slicnu slavekovoj...
__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2012., 14:47   #25705
Shoshy
Gear breaker!
 
Shoshy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 9
Citiraj:
Autor Željac Pregled postova


oće danas kiša da se idemo vozati ??
Kad si mislio zeljac? Meni se nekako vozika

edit: ja sam danas na grmi od 5 i sitno pa vjerojatno do 7
__________________
Baraba style!

Zadnje izmijenjeno od: Shoshy. 27.08.2012. u 16:39.
Shoshy je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2012., 16:17   #25706
danielzg
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: zagreb
Postovi: 0
ide tko danas na dotku?lijepo je vrijeme za vuc se po stazi...
danielzg je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2012., 18:30   #25707
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Jel netko za noćnu u 8 ?
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2012., 20:34   #25708
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Nik, mene bilježi sa štovanjem bilo koji vikend u narednih mjesec dana za Psunj.

Idem svaki put kad mi se prilika ukaže.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2012., 00:47   #25709
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Citiraj:
Autor w0lfram_ Pregled postova
Pa vozio bi primarno po makadamu i malo po cesti, nekakvih 70:30 za makadam, obzirom da su kod mene uglavnom okolo makadamski putevi
ove manje "popravke", to nije problem, to znam kako i šta napravit, odnosno znao sam, samo se moram podsjetit, al to nije nikakav problem

Pa nisam ni imao namjeru otić u Peveca i uzet bajsu, zato i pitam tu

btw oćeš reći da se za ove novce ne može kupiti ok bicikl?
Za tu lovu mozes kupiti bicikl s najosnovnijom razinom opreme. Kako imas dosta kila vjerojatno ces imati problema s rastelavanjem dijelova puno vise nego netko od 70kg. Mozda da pogledas nesto rabljeno? Tu bi se vec moglo naci nesto primjereno tvojoj velicini
Ako bas ides na novo, gledaj da su ti obruci kotaca dvostruki i da ti geometrija pase. Ne znam kaj jos bi rekao. Vilice su ti sve katastrofa u na tim biciklima pa bi ti preporucio da se time ni ne zamaras. Jbg.

Pogledaj malo stranice bic. ducana pa postaj par bicikala koji ti se svidjaju, a mi ti mozemo reci koji je bolji. Obicno razvikanija imena (Trek, Giant...) imaju losije entry modele od nekih manje razvikanih marki (Focus, Univega,...).

Citiraj:
Autor w0lfram_ Pregled postova
oukej, moje pitanje je više bilo usmjereno na isplativost kupovine novih felgi, jer ne znam koliko se danas cijene kreću uopće?
također koliko bi moglo doć, ukoliko treba napravit totalni servis, znači nove felge, gume, pakne?
znam da je nezahvalno, al onako uber okvirno oko 1000kn, više, manje?
Vjerojatno se ne isplati. Pretpostaljam da je cifra oko 100kn po obrucu + pletenje. 400, max 500kn sve skupa? Mozda ce i zbice trebati mijenjati, to je ekstra trosak. S druge strane za tu lovu mozes kupiti kotace koji su u dobrom stanju ili cak novi preko dropbike trznice ili njuskala. Frend je uzeo novi prednji kotac za 150kn prek dropbikea. Kolko sam skuzio lik si je naprijed zelio disk pa je prodao novi kotac s bikea.

Pokusaj ga sam ucentrirati, nije tako strasno kao sto mozda mislis. Ja sam tako curi 'popravio' limexa nakon jedne malo jace voznje po makadamu. Nije bas savrseno ali pet puta bolje nego je bilo. Isplati se probati.
hash je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2012., 04:32   #25710
*anita*
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: osijek
Postovi: 5
pozdrav svima!
imam dilemu oko kupnje bicikla, pa vas lijepo molim za pomoć...
naime, ne raspolažem sa baš puno novca, a vozila bih ga uglavnom po gradu(malo žešće, čitaj "brže" vozim, uvijek žurim... )
dakle u igri je X-fact trekking bicikl, ne mogu naći link za njega i ne znam performanse, znam samo da se trenutno prodaje u Hervisu za 1500 kn (snižen sa 2600) i
nekih 900 kn skuplja "Merida" koja ima ove karakteristike:

Merida Crossway 20V (model 2012.)

Rama Crossway V,
RST Neon ML 63 vilica, alu obruči,
Shimano Acera-X/M191 mjenjači,
Alu v-brake linear kočnice, 28" kotači

zanima me vaše mišljenje, da li bi ovaj "X-fact" mogao biti zadovoljavajući za vožnju po gradu (sa dosta rupa po stazama), ali dosta vožnje, ili bih možda trebala odvojiti malo više novaca (a trenutno nisam baš u mogućnosti) za nešto kvalitetnije, i u kolikoj je mjeri kvalitetnije?

puno hvala unaprijed... pozzz
*anita* je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na