Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.06.2006., 11:49   #1
dexi
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: wien
Postovi: 166
alcohol120% i image

potdrav

hocu da narezem image od battlefielda na dvd ali nikako miu neuspijeva uspijem da instaliram igricu i sve ali kad treba da je pokrenem javlja mi poruku ubacite instalacioni CD.e sad stvar je u tom sto na laptopu imam instaliranu ORIGINAL VERZIJU BF2 i napravljen image u alcoholu (neda mi se stalno vaditi i stavljati CD) i sad htio bih da narezem taj image na dvd ali eto nesto nije ok a original CD tj igricu sam zaboravio kod kuce (student trenutno zivim u becu).i jos nesto poslije instalacije pacha 1.3 sve se s.................lo i sad hocu da to sve reinstaliram tj.da narezem taj image pa ponovo da je instaliram s pachem 1.22.ako neko zna kako to rijesiti nek napise i jos da kazem da imam registrovanu verziju alcohola.pozdrav
dexi je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2006., 13:56   #2
frANZi
Dr. Gonzo
Moj komp
 
frANZi's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 954
Kada instaliraš Alcohol on ti sam kreira dodatni virtualni drive. Ako imaš image od Battlefielda na hard disku, onda samo mountaš taj image na novokreirani virtualni drive i on ti se ponaša kao da si stavio original igricu. Mountaš tako da klikneš desnim klikom na taj virtualni drive, izabereš mount i nađeš image od battlefielda.
frANZi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.06.2006., 20:55   #3
dexi
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: wien
Postovi: 166
Citiraj:
Autor frANZi
Kada instaliraš Alcohol on ti sam kreira dodatni virtualni drive. Ako imaš image od Battlefielda na hard disku, onda samo mountaš taj image na novokreirani virtualni drive i on ti se ponaša kao da si stavio original igricu. Mountaš tako da klikneš desnim klikom na taj virtualni drive, izabereš mount i nađeš image od battlefielda.


to znam a de mi reci zasto kad hocu da napravim novi DVD nemoze.instaliram igricu i sve ali kad treba da udjem u nju posalje mi poruku ubacite instalacioni cd.
dexi je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2006., 21:07   #4
E.T.
Moderator
Moj komp
 
E.T.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,457
Citiraj:
Autor dexi
to znam a de mi reci zasto kad hocu da napravim novi DVD nemoze.instaliram igricu i sve ali kad treba da udjem u nju posalje mi poruku ubacite instalacioni cd.
Mozda zato sto nemas orginal cd u driveu kad pokreces igru! Igra "nevidi" orginal dvd/cd i zastita te izbacuje van... Kako izbjeci tu zastitu? O tome necemo ovdje.Ok.
__________________
www.rabbits-clan.com
E.T. je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2006., 01:36   #5
Crais
Guest
 
Crais's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zgb - shpaolin
Postovi: 641
Taj image ti igra prepoznaje kao ilegalnu kopiju i zato te traži da ubaciš CD. Ništa od toga. To možeš jedino riješiti na ilegalne načine, ali onda nema svrhe...
Crais je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2006., 10:31   #6
Costa
Moderator
 
Costa's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,193
Tvoj orginalni CD je zashtichen od kopiranja. Kratko i jasno. Legalnim putem ne mozhesh napraviti nishta osim pozhuriti svoj povratak kuchi.
Costa je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2006., 09:18   #7
dexi
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: wien
Postovi: 166
Citiraj:
Autor Costa
Tvoj orginalni CD je zashtichen od kopiranja. Kratko i jasno. Legalnim putem ne mozhesh napraviti nishta osim pozhuriti svoj povratak kuchi.

ma moze se napraviti image i onda ga stavis u virtuelni dvd-rom (naravno napravljen s alkoholom) i onda ti funkcionise mozes da ga instaliras deinstaliras s patchevima i sve funkcionise kao da imas cd ali ja sam htio da narezem sad taj image na dvd i nece. e to mi nije jasno .
dexi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na