Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.05.2018., 18:30   #1
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,452
Pro Evolution Soccer 2019

__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2018., 18:49   #2
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Jebo ih bekem
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.05.2018., 19:22   #3
thuNdeR
Premium
 
thuNdeR's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: na sombra
Postovi: 1,044
Bolje nego Bolt
thuNdeR je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2018., 21:17   #4
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Što fali bekemu, svi biste hteli da vas bekam j.... tko zna pjesmu zna


Čekamo gameplay, PES 2018 je imao prokleto dobar gameplay u BETI, a onda užasan gameplay kada je izašao. Sada nakon ovog zadnjeg DLCa čini se da je igra dosta brža, sada kada cimneš lika i imaš prostor, ne dobije cb odjednom speed sa 50 na 99..
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2018., 00:28   #5
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ne znam, igrao sam dosta fife i pesa zadnjih mjeseci protiv ljudi uživo (skoro kao u studentskim danima) i pes mi ima jeben gameplay, naravno ima stvari koje se mogu popraviti - konkretno me najviše živcira kad lopta nije ničija pa igrač ne krene na nju ili bude malo pogubljen (dakle malo AI). Ovo kad stoper stigne napadača nisam vidio kao neki problem, ako je napadač brz stignem ga kurac. Također treba uzet u obzir da napadač ima loptu, a obrambeni bez pa mu je lakše. Autogolovi/odbijanci su mi odlično balaansirani, dogode se rijetko, a kad budu realni su, kao u stvarnom nogometu, ali ne toliko da bi frustriralo, da ih nema nebi valjalo. Golmani odlično napravljeni, brane ono što bi trebali, kad su u formi ili odličnih karakteristika i više, rijetko kad se pogube i prime pacerski gol, ali i toga treba biti

Dakle mogu poboljsati malo AI (kad ne idu na loptu ili ne kuže situaciju za for), još poboljsati fiziku lopte, različita odskakanja lopte i situacije, šut izvana bi mogao malo češće ulaziti umjesto svake prijestupne, te naravno poboljšati grafiku (naročito travu). Također postrožiti sudački kriterij. Protiv pc se NIKAD ne dobije penal, previše toga prolazi pod običan faul kad bi trebalo biti žuti, odnosno žuti kad bi trebao biti crveni.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2018., 00:44   #6
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Ne znam, igrao sam dosta fife i pesa zadnjih mjeseci protiv ljudi uživo (skoro kao u studentskim danima) i pes mi ima jeben gameplay, naravno ima stvari koje se mogu popraviti - konkretno me najviše živcira kad lopta nije ničija pa igrač ne krene na nju ili bude malo pogubljen (dakle malo AI). Ovo kad stoper stigne napadača nisam vidio kao neki problem, ako je napadač brz stignem ga kurac. Također treba uzet u obzir da napadač ima loptu, a obrambeni bez pa mu je lakše. Autogolovi/odbijanci su mi odlično balaansirani, dogode se rijetko, a kad budu realni su, kao u stvarnom nogometu, ali ne toliko da bi frustriralo, da ih nema nebi valjalo. Golmani odlično napravljeni, brane ono što bi trebali, kad su u formi ili odličnih karakteristika i više, rijetko kad se pogube i prime pacerski gol, ali i toga treba biti

Dakle mogu poboljsati malo AI (kad ne idu na loptu ili ne kuže situaciju za for), još poboljsati fiziku lopte, različita odskakanja lopte i situacije, šut izvana bi mogao malo češće ulaziti umjesto svake prijestupne, te naravno poboljšati grafiku (naročito travu). Također postrožiti sudački kriterij. Protiv pc se NIKAD ne dobije penal, previše toga prolazi pod običan faul kad bi trebalo biti žuti, odnosno žuti kad bi trebao biti crveni.

Pa evo ti ovako par BUGova ili trickova koji prolaze protiv random ekipe:

1. Kretanje sa centra

L1+X igraču iza, pričekaj 3 sec, L1+trokut i napadač je 1 na 1 sa golmanom. Ako ne prebaciš manualno sa desnom gljivicom na obrambenog da se braniš protiv toga, manje više si dobio gol već u 2' minuti.

2. Bugiranje sa kornerom

Manualno se prebaciš na igrača kada napadaš ideš lijevo desno, i čak ako suparnik podesi obrambenog na tebe, češće nego ne, igra će mu prebaciti igrača nekog žnj 1m iza koji neće uspjeti dostići, a ti ćeš zabiti glavom.

3. Cutback

Kao u PES6, i ovdje su broken. Dođeš u 16erac, gurneš loptu iza i pucaš, u većini slučajeva golman je na krivoj nozi, čak i ako fizički ti ne bi smio to zabiti.

4. L1X+L1X+L1X ispred 16erca

Dešava se da ako se dodaješ na taj način, ili čak i običnim X, da se obrambeni zbugiraju i to je to.


5. Autogolovi i odbijci...ne znam, ja igram prosječno tjedno oko 10-15 tekmi, i jako je ovo često.


Naravno, kada izađeš 1 na 1 sa golmanom, većinom R2+kocka je čisti gol, ili mu dođeš na 1m i ideš L1+kocka i lobuješ ga sa pola metra jer su golmani više manje isprogramirani da se bace nisko tada.

Nažalost ima dosta tih stvari, ali da je dobra simulacija, to je , samo je problem kada naletiš na ekipu koja igra skriptirano i znaš što će se desiti i ne možeš ništa.
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2018., 09:45   #7
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Iz tog razloga ne igram MP. Svi se trude exploitat bugove i glitchdve nebi li pobjedili ili skupili mega uber super level sa šarenim iskakanjem i blinkanjem XP bodova i sličnih sranja.

Nitko ne igra da bi uživao u igri ili društvu, sve nešto nadrkano, fat and furious i to.

Inače, ima čudnih stvari u PESu imam neke replyjeve koji su stvarno urnebesni. Od fizike do glupih golova.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2018., 14:40   #8
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Naravno, kada izađeš 1 na 1 sa golmanom, većinom R2+kocka je čisti gol, ili mu dođeš na 1m i ideš L1+kocka i lobuješ ga sa pola metra jer su golmani više manje isprogramirani da se bace nisko tada.
Je vraga, kad mi je dan promašim 80% zicera ili golman skine

Lob je dosta teško zabit, no ja i moji ga ne pokušavamo često doduše (prekratko ili prejako)

Jedino ako stalno igrate s kikicom i messijem, zar tada nije normalno da je zicer čisti gol? Ja u pravilu igram sa evertonom

Što se tiče ovih forica što si nabrojao nebih znao, nismo na tolikom hc levelu
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2018., 15:06   #9
ruki31
Premium
 
ruki31's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 121
opet u 8mj ode 500kn 2018 mi je bio super, da ima bugova ima.. ali naviknem se i postane mi pod normalno, ovaj myclub sam igrao dosta dugo ali sam odustao nakon sta 2 i pol mj nisam dobio crnu loptu dok ima tuljana koji imaju para pa si kupe sve brutalne igrace i onda ja mogu lagano sjedit doma i plakat i razmisljat zasto sam uopce kupio tu igricu kad najbolji igrac u 2mj kog sam dobio je bio yaya toure... ali i dalje cekam nestrpljivo 8mj
ruki31 je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2018., 19:25   #10
ludza
Premium
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: La Svonia
Postovi: 96
Čeka se ovo.
Klincima ce se uzet fifa 18 za pc jer ipak vole fifu.
Stara skola ce po pesu dok ne stigne novi.

Prva godina da ce se moc opravdati kako transferi nisu sredjeni jer prijelazni rok nije zavrsio.
ludza je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.05.2018., 21:03   #11
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Jedino ako stalno igrate s kikicom i messijem, zar tada nije normalno da je zicer čisti gol? Ja u pravilu igram sa evertonom

Igramo i timove OVR 60-60-60 vs 60-60-60 ....ima jedan lijepi community, igra se sve i svašta, najzanimljivija je manager liga gdje imaš svoj klub, gdje ekipa igra preko 10g i imaš porez financije itd


Danas je započeo World cup turnir tu (grupe kao u rl) i Classic (određene jakosne skupine) gdje se igraju 3 tekme tjedno
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2018., 18:18   #12
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,452

__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 15:24   #13
ruki31
Premium
 
ruki31's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 121
odlične vijesti, makar mogle su biti jos bolje

iskreno bas mi je zao sta nema bundeslige, bar jedna da je kompletna od tih najjacih
ruki31 je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2018., 09:29   #14
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Fali još Albanska i Slovenska..

__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2018., 02:23   #15
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Igra li tko demo?


Igra (barem meni) ima neki čudan 25-26fps lock. Pojavi se random i nestao je random... Uglavnom uspio sam odigrati 2 normalne tekme, ovako na prvu osjetna razlika je jedino u grafici (konkretno mislim na travnjak, napokon normalno izgleda), u ostalom nisam primjetio neku veliku razliku, animacija lopte je malo nekako drugačija, ali općenito feeling je isti.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2018., 04:59   #16
thuNdeR
Premium
 
thuNdeR's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: na sombra
Postovi: 1,044
Grafika je bolesna. Igram na ps4 i ono mislim da se ove godine kupuje pes (poslije 5 godina fife)


Enviado do meu iPhone usando Tapatalk
thuNdeR je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2018., 12:57   #17
Full Throttle
Premium
Moj komp
 
Full Throttle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 838
Isprobal na PC. Grafika je srednja žalost.



Za piknuti s frendovima bude vjerojatno ok.
Igrati protiv kompa je i dalje preloše.
Prođem mu igrača i ulazim u 16-erac s forom i napunim šut da puknem po golu.
Na to ispred mene uletava MOJ igrač i to na takav način da mi blokira loptu.


Kakva god bila igra, ovakve stvari su neshvatljive.
Full Throttle je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2018., 13:29   #18
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Nitko nema taj čudni lock?
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2018., 14:18   #19
thuNdeR
Premium
 
thuNdeR's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: na sombra
Postovi: 1,044
Citiraj:
Autor Full Throttle Pregled postova
Isprobal na PC. Grafika je srednja žalost.
Grafika srednja zalost?

thuNdeR je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2018., 14:38   #20
Igi385
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 320
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Igra li tko demo?


Igra (barem meni) ima neki čudan 25-26fps lock. Pojavi se random i nestao je random... Uglavnom uspio sam odigrati 2 normalne tekme, ovako na prvu osjetna razlika je jedino u grafici (konkretno mislim na travnjak, napokon normalno izgleda), u ostalom nisam primjetio neku veliku razliku, animacija lopte je malo nekako drugačija, ali općenito feeling je isti.
Evo ja sam isprobao isto demo ovaj i slična stvar kao tebi. Znači pokrenem prvu tekmu i trza strašno, doslovno sam valjda imao 5-10 fps-a onda poslije pokrenem igru drugi put pa je radilo skroz brzo i normalno sa 60 fps glatko da ne može bolje i onda poslije išao treći puta isprobati odigrati tekmu, dvije ili tri i opet ušljivih 5-10 fps-a ako i toliko uopće i uslijedio je uninstall.
Sve druge igre mi rade super uključujući npr. Fifu 18, F1 2017...
Igram sve to na high grafici bez problema. Ne kužim zašto ovaj Pes demo trza toliko da je nimalo igrivo. Žao mi je što nisam snimio videozapis toga trzanja pa da vam pošaljem kako to izgleda
P.S. Mjenjao sam postavke igre sa medium na high i obrnuto ali nije urodilo plodom.
Igi385 je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2018., 15:20   #21
Full Throttle
Premium
Moj komp
 
Full Throttle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 838
Citiraj:
Autor thuNdeR Pregled postova
Grafika srednja zalost?


Pusti yt. Instaliraj na pc pa isprobaj. Daleko je to od PS4 verzije.
Full Throttle je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2018., 16:46   #22
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Igi385 Pregled postova
Evo ja sam isprobao isto demo ovaj i slična stvar kao tebi. Znači pokrenem prvu tekmu i trza strašno, doslovno sam valjda imao 5-10 fps-a onda poslije pokrenem igru drugi put pa je radilo skroz brzo i normalno sa 60 fps glatko da ne može bolje i onda poslije išao treći puta isprobati odigrati tekmu, dvije ili tri i opet ušljivih 5-10 fps-a ako i toliko uopće i uslijedio je uninstall.
Sve druge igre mi rade super uključujući npr. Fifu 18, F1 2017...
Igram sve to na high grafici bez problema. Ne kužim zašto ovaj Pes demo trza toliko da je nimalo igrivo. Žao mi je što nisam snimio videozapis toga trzanja pa da vam pošaljem kako to izgleda
P.S. Mjenjao sam postavke igre sa medium na high i obrnuto ali nije urodilo plodom.

Ma neki bug u demou, nije to zbog zahtjevnosti jer se baš vidi da je neki lock, moja gpu je slabašna ali se vidi kad se locka na 25-26fps da radi na 30-ak %, a kad mi je bilo 60fps fino je radila na 95-99%. Probao sam sinoć googlati po netu jer netko ima sličan problem i ništa dok se ti nisi javio. Eliminirao sam da je do nekog detalja, kao i to da možda smeta fraps ili msi afterburner. Čisti random. Čim uđeš u menu i ako imaš 60 fps odmah je OK. AKo je mal fps i u menu ostat će ti tako i u gameplayu


@Full Throttle


Ne znam što očekuješ, ja još nisam ni igrao sve max (bez deapth of field, motion blur, post processing i sl.) i izgleda dobro... Možda previše očekuješ od sportske igre, nije to crysis i sl.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2018., 17:38   #23
nickross
Budget gamer
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 893
Manuel, probaj stavit vsync na on u postavkama grafe (NE u in-game jer nema te postavke tamo). Meni je trzalo čudno stalno a fps preko 250. Stavio sam vsync i lock na 60fps i smooth AF kako bi rekli.


Demo mi se čini puno puno bolji od 18ice. Definitivno ću kupiti
nickross je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2018., 18:02   #24
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Inače imao si stutter zbog nepoklapanja fps-a i refresh ratea monitora. PES je jedna od onih igara kojoj to nepodudaranje smeta, pa je bolje lockati fps i staviti refresh rate na tu vrijednost ili imati "sync" tehnologiju (freesync monitor i gpu, odnosno gsync)


EDIT


Ništa ni od toga. Probat ću novije drivere, mada mislim da je u igri problem

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 10.08.2018. u 18:08.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2018., 18:09   #25
nickross
Budget gamer
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 893
Malo ima grafičkih problema. Javlja se ghosting često (nemam oled) i nije do kraja popeglana. Ali gameplay beba
nickross je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2018., 19:11   #26
Full Throttle
Premium
Moj komp
 
Full Throttle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 838
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Ne znam što očekuješ, ja još nisam ni igrao sve max (bez deapth of field, motion blur, post processing i sl.) i izgleda dobro... Možda previše očekuješ od sportske igre, nije to crysis i sl.

Očekujem da izgleda barem isto ko i na ps4. Al da, kužim, svima je to već tolko normalno da okrljašte pc verziju da im ni ne smeta.

Nije da na PCu izgleda ko fifa 98, nego nekak sve izgleda naoštreno. Na ps4 je mekše i to mi se sviđa.
Full Throttle je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2018., 23:07   #27
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Uspio sam ga dobiti 2 puta na normalnom refresh rateu (drugi driveri btw ne pomažu) i dva puta me na početku online meča izbaci...


Odustajem od demo-a, barem dok se ne pečira
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2018., 23:55   #28
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor Full Throttle Pregled postova
Isprobal na PC. Grafika je srednja žalost.



Za piknuti s frendovima bude vjerojatno ok.
Igrati protiv kompa je i dalje preloše.
Prođem mu igrača i ulazim u 16-erac s forom i napunim šut da puknem po golu.
Na to ispred mene uletava MOJ igrač i to na takav način da mi blokira loptu.


Kakva god bila igra, ovakve stvari su neshvatljive.

Igram PES vjerojatno više nego većina, i na ovo još nisam naletio u 2019...
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2018., 02:56   #29
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
UPDATE


Crashanje je do mene. Uplodao nestabilan OC profil. Što se tiče niskog locka, skužio sam da kad mjenjam refresh rate monitora (nije bitno koje) da kod sljedećeg paljenja nema taj niski lock nego radi na refresh rateu monitora. Možda je slučajnost, ali jedno 2-3 puta mi je prošlo prije svakog paljenja pes-a



Uspio sam odigrati koju tekmu i meni paše. Vidim pokoje nove pokrete, lopta ima malo bolje kretanje, čini mi se da je lakše oduzeti loptu itd.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2018., 08:43   #30
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nakon 10 utakmica, mogu reći slijedeće:

Bolje u odnosu na prije:
- grafika
- mehanika igre i sama igrivost
- nema više superman golmana

Isti qrac kao i prije, ono loše:
- svako panično ispucavanje AI-a je u biti savršeno dodavanje u for
- glupav AI koji gubi ne napada nego se brani i dodaje loptu unatrag i po obrani + golman maksimalno krade vrijeme prilikom ispucavanja
- zadnji obrambeni AI-ja je superman
- opet mi vlastiti igrači blokiraju udarce i centaršuteve jer utrčavaju ispred mene
- opet mi lopte koje dajem u for budu ili savršeno dodane protivniku ili se dodaju igraču koji nije slobodan/u offsideu

Isti qrac kao i prije, ono kretenski i đubretarski:
- svaki blokirati udarac koji AI skrene, tako lijepo skrene da uvijek lopta nađe golmanove ruke bez da se golman ne pomakne
- neposluh komandi baš kad u krucijalnom trenutku treba pucati u gol ili dodati u for, onda baš ne prihvati komandu, pa nakon 2-3 tapa po buttonu, odjednom oživi ali tada se je već obrambeni supeman vratio sa 42 km/h brzinom i bloikirao udarac/dodavanje ili uzeo loptu


Bottom line, malo bolje od 2018, isti klinac kao 2017, ali sa boljom grafikom. I igrat će se kao što se igra 2017. Nemre se od PES-a očekivat da postane preko noći odličan. I dalje će biti što je - PES.

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 11.08.2018. u 09:29.
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na