Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.02.2019., 13:58   #2431
Nixis
Casual gamer
Moj komp
 
Nixis's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 802
Ako gledate bluetooth sluške za slušanje glazbe onda svakako preporučam JBL Endurance Sprint.

JBL po kvaliteti pojede Sony, a kamoli ove kineze.

Tko želi kvalitetan zvuk neće mu bi problem izdvojiti 300injak kuna za kvalitetu.

Jedina mana im je malo touch sensitive kontrole pa tu i tamo pauziram umjesto da pojačam glazbu
Nixis je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2019., 15:24   #2432
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Citiraj:
Autor elzel Pregled postova
Probao sam ZSR, tad me zanimao i njihov bluetooth modul koji, vidim, ima i drugu, "jaču" izvedbu. Vrlo dobre hibridne slušalice.
Nakon čitanja o svim mogućim KZ modelima, zaključio sam
kako ću ih morati isprobati preko nekoliko da nađem koje mi pašu -
na kraju je izbor za prve pao na ZSR,
ni najjeftinija ni najskuplja opcija,
pa da i to vidimo (tj. čujemo).

Koliko brzo stižu stvari s Gearbest?
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.02.2019., 20:04   #2433
mcpala
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Madagaskar
Postovi: 67
I ja sam se odlučio za KZ ZSR i upravo ih naručio za nešto više od 20$ sa Aliexpressa. Budući da kineski radni narod slavi Novu godinu, najvjerojatnije ću se načekati, ali valjda će se isplatiti na kraju ;-)
mcpala je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2019., 20:29   #2434
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
Citiraj:
Autor mcpala Pregled postova
I ja sam se odlučio za KZ ZSR i upravo ih naručio za nešto više od 20$ sa Aliexpressa. Budući da kineski radni narod slavi Novu godinu, najvjerojatnije ću se načekati, ali valjda će se isplatiti na kraju ;-)
Ja sam svoje narucio sa alija, official store- došle su za 10 dana (ovaj tjedan).
Željac je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2019., 22:35   #2435
nansale
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: zagreb
Postovi: 153
Citiraj:
Autor suba Pregled postova
Baš tako nešto bežićno sam tražio, naručio sam ove jer mi je muka više bila od traženja best buy-a koji će dostaviti kod nas
Za ono što meni treba bit će sigurno dobre za te novce
Odakle si naručio i po kojoj cijeni?

Gdje god ih gledam svuda su poprilično skuplje ili ih ne dostavljaju u RH, npr.Amazon

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk
nansale je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2019., 09:48   #2436
suba
Vozi katru :))
Moj komp
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 161
Citiraj:
Autor nansale Pregled postova
Odakle si naručio i po kojoj cijeni?

Gdje god ih gledam svuda su poprilično skuplje ili ih ne dostavljaju u RH, npr.Amazon

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk
Naručio sam sa ebaya sa ovog linka, nekih 25 dolara sve skupa, još su in transit. I to iz Singapura, a ne iz US kako je pisalo

Sad gledam, izgleda da je seller maknuo Hrvatsku sa dostave, možeš ga probati kontaktirati, drugdje nisam ni gledao, ali piše ovdje ekipa da ih ima i po aliexpressu i sličnim stranicama
suba je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2019., 11:31   #2437
mcpala
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Madagaskar
Postovi: 67
Evo ovih Mpow Flame na Aliexpressu čak i jeftinije nego na Ebayu. Uz popust za nove korisnike idu još 3$ niže ;-)
mcpala je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2019., 20:19   #2438
Ray
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2019
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 4
Stigle Sennheiser hd58x. Poslane 22.01., znači 2 tjedna je trebalo. Danas je poštar bio da moram na poštu otići po paket.

---
Cijena sluški: 165 $ (150$+15$ poštarine) = 1110 kn
Carina: 1. Po njima vrijednost je 150$, znači nije poštarina uračunata, te po tečaju od 6.54 iznosi 980.33kn, odnosno 25% = 245kn
2. Podn. poš. na CAR. pregl. do 2kg uvoz = 37,50kn
UKUPNO: ~1400kn
---
Poslano DHL-om, tracking mi nije radio, tj. nisu ga update-ali. Imamo samo stavke za prva 2 dana, pa sam cijelo vrijeme mislio da još nisu stigle u EU.

Malo prije sam došao doma, pa sam si tek samo pustio nekoliko pjesmi i jako mi se sviđaju i bolje su od trenutnih (status audio cb-1). Nemam nikakvu dodatnu opremu(dac, amp).

Lagane, jako stisnu (imam naočale, ali zasad mi ne smeta), ali osjecam laganu bol na svakoj strani lica.
Ray je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2019., 21:24   #2439
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
To stiskanje je prisutno na svim sennheiser modelima tog oblika. Razradi se s vremenom, a možeš ih i sam probat malo lagano razradit ako se usudiš (potraži po netu kak ekipa to radi, da ne uhvatiš gdje ne treba)

Ja sam svoje 6xx malo rastegnuo, a i vrijeme je učinilo svoje očito i sad su jako udobne
nub je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2019., 07:15   #2440
elzel
Premium
Moj komp
 
elzel's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zlatar Bistrica
Postovi: 747
Bilo je govora o KZ ZSR - onima koji su zainteresirani za kupnju, vrijedi razmotriti i model ES4 koje su isto hibridne (jedan dynamic driver i jedan balanced armature), a ZSR dva balanced drivera uz dynamic. Unatoč tome, ES4 imaju bolju ocjenu na Phonographu, a jeftinije su kojih 6$.
elzel je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.02.2019., 16:38   #2441
lit
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: hr
Postovi: 972
Koliko sam shvatio slušalice Sony WH-1000XM3 zbog bluetooth ograničenja ne pušta mp3 ni flac audio datoteke. Najbolja zamjena je sonijey LDAC. Kako da onda konvertiram tisuće MP3-ova i FLAC fileova u LDAC? Da li će se izgubiti i koliko će se izgubiti na kvaliteti tokom konverzije?
lit je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2019., 17:27   #2442
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,630
Citiraj:
Autor lit Pregled postova
Koliko sam shvatio slušalice Sony WH-1000XM3 zbog bluetooth ograničenja ne pušta mp3 ni flac audio datoteke. Najbolja zamjena je sonijey LDAC. Kako da onda konvertiram tisuće MP3-ova i FLAC fileova u LDAC? Da li će se izgubiti i koliko će se izgubiti na kvaliteti tokom konverzije?
Gdje si to pročitao?

Imam XM3 i nikakvih ograničenja nema
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2019., 21:20   #2443
lit
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: hr
Postovi: 972
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Gdje si to pročitao?

Imam XM3 i nikakvih ograničenja nema
Ovdje piše pod Bluetooth specs:
https://www.sony.com/electronics/hea...specifications

Znači tebi mp3 i flac rade normalno?
lit je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2019., 21:24   #2444
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,110
Citiraj:
Autor suba Pregled postova
Sad gledam, izgleda da je seller maknuo Hrvatsku sa dostave, možeš ga probati kontaktirati, drugdje nisam ni gledao, ali piše ovdje ekipa da ih ima i po aliexpressu i sličnim stranicama
Citiraj:
Autor mcpala Pregled postova
Evo ovih Mpow Flame na Aliexpressu čak i jeftinije nego na Ebayu. Uz popust za nove korisnike idu još 3$ niže ;-)
Moje upravo danas došle sa amazon.co.uk
Na prvu su super, ali samo sam ih spojio i isprobao kratko. tako da ne mogu znati o dugotrajnosti baterije i ostale stvari, ali zvuke je ok.
Ako ih previše nabijem u uho onda je bass preprenaglašen.
Kad ih malo razradim i koristim, javim dojmove.

P.S. gdje si bio ranije sa tim linkom na aliju!!
Ja platio 19funti!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2019., 22:03   #2445
skitnica
Debeli gad
 
skitnica's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 805
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Gdje si to pročitao?

Imam XM3 i nikakvih ograničenja nema
Ima ograničenja. Sam aptX HD, kao najnapredniji codec, je ograničen na 576 kbps dok je LDAC ograničen na (mislim) 990 kbps. Dakle čak ni korištenjem LDAC-a ne može se dobiti kvaliteta FLAC zapisa. To je teoretska strana. Praktična strana je da je za korištenje preko slušalica, koje se uz to najčešće koriste vani, 576kbps sasvim dovoljno i da će rijetko kome baš nedostajati ta bitrate razlika.

WH1000XM3 su (uzevši u obzir da su bežične) slušalice sa sasvim solidnim zvukom, boljim i od nekih razvikanih žičanih slične cijene. Za sada druge najbolje bluetooth slušalice (po pitanju zvuka, po svemu ostalom su najbolje) koje sam čuo.
skitnica je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2019., 04:57   #2446
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,630
Citiraj:
Autor lit Pregled postova
Ovdje piše pod Bluetooth specs:
https://www.sony.com/electronics/hea...specifications

Znači tebi mp3 i flac rade normalno?
Da.
Citiraj:
Autor skitnica Pregled postova
Ima ograničenja. Sam aptX HD, kao najnapredniji codec, je ograničen na 576 kbps dok je LDAC ograničen na (mislim) 990 kbps. Dakle čak ni korištenjem LDAC-a ne može se dobiti kvaliteta FLAC zapisa. To je teoretska strana. Praktična strana je da je za korištenje preko slušalica, koje se uz to najčešće koriste vani, 576kbps sasvim dovoljno i da će rijetko kome baš nedostajati ta bitrate razlika.

WH1000XM3 su (uzevši u obzir da su bežične) slušalice sa sasvim solidnim zvukom, boljim i od nekih razvikanih žičanih slične cijene. Za sada druge najbolje bluetooth slušalice (po pitanju zvuka, po svemu ostalom su najbolje) koje sam čuo.
Pričaš iz iskustva ili si negdje pročitao?

Imam ih na glavi trenutno, FLAC album sa stvarima od 780 do 994 kbps najnormalnije radi preko BT-a.

Skinuo sam i test file od 3403 kbps s ovog linka ispod, stavio na mobitel i preslušao (spojeno BT-om, naravno). Apsolutno nikakva razlika. Svira kao i svaki drugi audio file.

https://helpguide.sony.net/high-res/.../en/index.html

I dalje mi nije jasno što je tu točno ograničeno. Sve što sam pustio na njih je radilo
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2019., 08:22   #2447
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,275
Molio bi preporuku slusalica do 600kn.
Po mogucnosti usb jer krcka sve sto ide na 3.5mm na pc-u.

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk
BlackDwarf je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2019., 14:50   #2448
skitnica
Debeli gad
 
skitnica's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 805
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Da.

Pričaš iz iskustva ili si negdje pročitao?

Imam ih na glavi trenutno, FLAC album sa stvarima od 780 do 994 kbps najnormalnije radi preko BT-a.

Skinuo sam i test file od 3403 kbps s ovog linka ispod, stavio na mobitel i preslušao (spojeno BT-om, naravno). Apsolutno nikakva razlika. Svira kao i svaki drugi audio file.

https://helpguide.sony.net/high-res/.../en/index.html

I dalje mi nije jasno što je tu točno ograničeno. Sve što sam pustio na njih je radilo
Ne znam jesi li pročitao moj post. Da, radilo je ali ne u full kvaliteti u kojoj je FLAC zapis. Sam FLAc zapis nije standardiziran tako da ćeš naći FLAC-ove koji su ripani na 250 kbps, najčešće onih koji su ripani oko 900 a nekad i na one u izvornom bitreateu od 1411kbps (is vakakvih kombinacija između). Ovo govorim o CD quality ripovima. Postoje i kvlaitetniji FLAC-ovi.

E sad dolazimo do problema bluetooth veze. Kad se koristi FLAC format bluetooth šalje signal preko aptx HD (ako slušalice podržavaju a WH1000 jesu) codeca kojemu je maksimalni bitrate 576kbps. Znači sve one pjesme koje su ripane iznad toga, a FLAC uglavnom je i to dvostruko, doživljavaju downsampling tj. gubljenje izvorne kvalitete. Kod žićanih slušalica toga nema jer se već u vanjskom DAC-u glazba dekomprimira i u slušalice dolazi analogija.

Znači ti kad uzmeš FLAC od 3403kbps, uređaj koji šalje signal ga komprimira
na 576kbps i takvog šalje i takvog ti slušaš.

A pitanje "jel ja to iz osobnog iskustva" se može svesti na dva odgovora.
Da, iz iskustva sa brojnim bluetooth audio uređajima, slušalicama , između ostalog i WH1000 iako je potpuno nebitno o kojem uređaju koji reproducira glazbu je riječ jer je stvar u uređaju koji glazbu šalje tj. codecu koji je u njega ugrađen.
Međutim drugi dio priče s osobnim iskustvom je taj da ja razliku u kvaliteti zvuka zapisanog u 576kbps i 3400kbps ne čujem. Možda zaista postoji "zlatno uho" koje tu razliku čuje na nekoj svemirskoj opremi, ali ja ne čujem pa moje osobno iskustvo govori kako je svako zapisivanje glazbe iznad 16/44.1 16 bit apsolutno besmisleno i jedino što dobijemo je veći file s razlikom u kvaliteti koju detektiraju mjerni uređaji ali ljudsko uho ne.
skitnica je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2019., 15:53   #2449
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,630
Tko će znati što se točno događa u trenucima dok puštaš FLAC s mobitela.
Ako uspije u realtimeu skinuti 3400 kbps file na 576 kbps i to bez prekida reproducirati, onda to radi jako jako dobro.

Sumnjam da netko čuje tu razliku. Osobno, MP3-ce držim na 160 kbps, sve više od tog mi je besmisleno trošenje prostora na disku.

Davno sam bio nabrijan na FLAC, pa 320, i onda odustao od tog. 160 je sasvim dosta za apsolutno svaku upotrebu, jer ne seciram svaki zvuk koji čujem.
Udobnost na prvom mjestu, a kvaliteta zvuka na drugom. XM3 su dosad najbolja kombinacija oboje koju sam probao i prezadovoljan sam kako se ponašaju.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2019., 00:22   #2450
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
Spominjane BL sluske koliko bat... traje ?triba mi za trcanje nesto da traje bat... bar sat ipo.
Preporuke plezz

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2019., 12:42   #2451
skitnica
Debeli gad
 
skitnica's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Makarska
Postovi: 805
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Tko će znati što se točno događa u trenucima dok puštaš FLAC s mobitela.
Ako uspije u realtimeu skinuti 3400 kbps file na 576 kbps i to bez prekida reproducirati, onda to radi jako jako dobro.

Sumnjam da netko čuje tu razliku. Osobno, MP3-ce držim na 160 kbps, sve više od tog mi je besmisleno trošenje prostora na disku.

Davno sam bio nabrijan na FLAC, pa 320, i onda odustao od tog. 160 je sasvim dosta za apsolutno svaku upotrebu, jer ne seciram svaki zvuk koji čujem.
Udobnost na prvom mjestu, a kvaliteta zvuka na drugom. XM3 su dosad najbolja kombinacija oboje koju sam probao i prezadovoljan sam kako se ponašaju.
Ja se doma volim opustiti uz dobar zvuk. 160, pa ni 320kbps mp3 to nije. Slušam ili FLAC ili ploče i razlika u odnosu na mp3 je ogromna.
Za putne slušalice, a bluetooth slušalice mi jedino tu imaju smisla, 320kbps mp3 je dovoljan.

Što se tiče WH1000xm3, malo mi je falilo da ih kupim. Oduševile su me udobnošću ali i nečim što se ne spominje baš puno - kvalitetom materijala i izrade. Za Božić i Novu godinu bio sam u Berlinu i dok je skwo lunjala okolo po dućanima s odjećom ja sam bio u onima s tehnikom.

Tako su u jednom momentu u Saturn centru WH1000xm3 bile snižene na 320€ i već sam krenuo prema blagajni ali mi se upalila lampica. Što će meni te slušalice? Ne putujem non stop pa da mi baš trebaju, imam već solidne BT slušalice, za 320€ mogu kupiti puno bolje žičane slušalice a već doma imam bolje od tih. Pa sam ih vratio i kupio volan za Playstation kojeg sam od tada stigao priključiti čak dva puta.

Da se vratim na kvalitetu izrade. Jedne pored drugih bile su izložene WH1000xm3 i njihov jedini pravi tržišni konkurent Bose QC 35 II. Njihova cijena je bila 280€. To je bila izvanredna prilika za direktnu usporedbu s istim pjesmama na istom izvoru zvuka (proveo sam par sati tu i poslušao još nekoliko modela).
QC 35 II imaju ok zvuk, WH1000xm3 imaju puno bolji. QC 35 II su izuzetno udobne, WH1000xm3 su još udobnije. QC 35 II su sve redom bile ofucane dok su sve WH1000xm3 sve bile ko nove. S obzirom da je QC 35 II ipak dosta stariji model pretpostavio sam da je to razlog no trgovac mi je rekao kako ih često mijenjaju baš zato jer se brzo ofucaju ali da se prodaju duplo bolje od WH1000xm3 (i ranijih modela) i kako on misli da je to zato jer Bose ima zvučnije ime.
skitnica je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2019., 09:55   #2452
simpleplan
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 261
Probao sam u Mi Storeu u Areni Xiaomi Mi Comfort i baš su mi se svidile, samo ne znam ima li što bolje za 350 kuna?

Na honorbuyu su 25 dolara, ali poštarina me iz EU izlazi još oko 20 dolara!?!
https://www.honorbuy.com/1139-mi-hea...s-comfort.html

Zna li netko kako ih povoljnije nabaviti, ili neku bolju alternativu?
simpleplan je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2019., 22:41   #2453
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Danas kupio JBL Tune 500 i mogu reci da su dobre.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2019., 11:11   #2454
messiah
aka Mithrandir
Moj komp
 
messiah's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 449
Citiraj:
Autor skitnica Pregled postova
Ja se doma volim opustiti uz dobar zvuk. 160, pa ni 320kbps mp3 to nije. Slušam ili FLAC ili ploče i razlika u odnosu na mp3 je ogromna.
Skini Foobar i ABX Comparator https://www.foobar2000.org/components/view/foo_abx

Pusti par pjesama s FLAC-a i MP3 320 kbps pa javi ogromne razlike, mogao bi se iznenaditi

Radio sam hrpu testova prije X godina s FLAC/mp3 na ABX komparatoru, 320 i 256 nisam mogao čuti razliku, V0 također.
Napomena: sam sam radio ripove sa svojih CD-a, tako da su svi ripovi bili jednaki, samo je bitrate bio različit.
messiah je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2019., 13:23   #2455
mcpala
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Madagaskar
Postovi: 67



mcpala je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2019., 08:18   #2456
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
Citiraj:
Autor elzel Pregled postova
Bilo je govora o KZ ZSR - onima koji su zainteresirani za kupnju, vrijedi razmotriti i model ES4 koje su isto hibridne (jedan dynamic driver i jedan balanced armature), a ZSR dva balanced drivera uz dynamic. Unatoč tome, ES4 imaju bolju ocjenu na Phonographu, a jeftinije su kojih 6$.
Mogu potvrdit KZ ES4 odlicne ,cak i za trcanje provjereno.21$ ebay

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2019., 12:56   #2457
elzel
Premium
Moj komp
 
elzel's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zlatar Bistrica
Postovi: 747
I novi model ZSN je dobar, dynamic i 2x balanced, kao i skuplji ZSR, nisam probal, ali ocjena na Phonographu dobra. Izgledaju dobro, imaju metalni dio kućišta.
elzel je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2019., 09:45   #2458
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860
Dali moze netko preporuciti 2-3 para slusalica do 600-700kn, treba mi 85% za glazbu. Bitnija mi je ergonomija ispred zvuka posto nekad stoje na glavi cijeli dan.

Izbjegavam modele bez zica, dobra stara metoda ustekaj i nek radi
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2019., 01:38   #2459
tomasini_
Premium
Moj komp
 
tomasini_'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Županja
Postovi: 1,138
molim preporuku žičnih on ear sluški za 300 - 400 kn. namjena je slušanje muzike (najviše elektronike) putem mobitela.
__________________
Divovski kompjuteri

Zadnje izmijenjeno od: tomasini_. 25.03.2019. u 01:44.
tomasini_ je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2019., 10:04   #2460
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,318
Citiraj:
Autor tomasini_ Pregled postova
molim preporuku žičnih on ear sluški za 300 - 400 kn. namjena je slušanje muzike (najviše elektronike) putem mobitela.
Sony gledaj

npr:

https://www.svijet-medija.hr/art/nag...apb-crne/68133

https://www.svijet-medija.hr/art/nag...apb-crne/80427

Zadnje izmijenjeno od: gin.tonic. 26.03.2019. u 10:12.
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na