Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.11.2014., 14:58   #421
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Svako malo izadje txt da su stetne. Onda svako malo izadje txt koji kaze da nisu stetne.
Ukratko, mediji ko mediji - ganjaju klikove. S druge strane, nikakva stetnost od strane znanstvenika jos uvijek nije dokazana. Barem neka veca.
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2014., 18:36   #422
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,172
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Evo jedne preporuke:

Aspire Nautilus Mini

3 dana se vec igram sa ovim atijem, i za sad sam poprilicno zadovoljan. Nikakvih leakova, grgljanja, niti iceg slicnog. Najbolji uvjerljivo od svih koje sam probao po tom pitanju. Kvaliteta izrade je stvarno vrhunska, sumnjam da bilo tko moze nesto na ovom shebati prilikom mijenjanja/refilanja.

No kako to obicno biva, nista nije savrseno. Daje mi ipak malo losiji okus od Protank minia 3. Vise pare, sve bolje od spomenutoga, no losiji, tocnije, slabiji okus.

Ali taj dio me ne smeta, jer sa protankom sam imao dosta problema. A ako ovaj ostane ovako odlican, malo manje okusa me nece ubiti. Trenutacno je montiran na Nemesisa, 3,7V 18500 baterija, i sve radi fantasticno.

Sto se tice okusa, moze biti da me samo grijac zeza, jer po jubitou ovu mrcinu poprilicno hvale. Osim gore spomenutih pohvala hvale i taj okus. Na zalost ja taj okus ne mogu pohvaliti, ali sve ostalo cista desetka.

I iskreno se nadam da je do grijaca. Jer ako je, onda imam novog daily drivera uz kayfuna
Druze,hajd ti mene uputi lagano. Sutra me pustaju iz bolnice pa da narucim sta mi treba. Uzeo bih tu podmornicu a kako se ne kontam,zamolio bih te da mi napises spisak sta mi s njime jos treba a da je kompatibilno i sto bi bilo pozeljno imat u rezervi. Pusim dvije kutije plavog waltera tj sada no. 10 kako su ukakili novi plavi walter pa da znas kakav sam turcin. Svercanje cigara po bolnici i iskradanje po prozorima i sam smrad i gubitak daha bih rado zamijenio necim boljim.... Hvala.
smuchac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.11.2014., 21:12   #423
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Uzmi taj Nautilus Mini, samo pazi da je mini, jer ova prva verzija je duplo veca, mrcina je

Osim njega za pocetak si uzmi ovdje vec 1000x preporucenu twisticu. Ego-c twist. Linkao bih ti, ali zabranjeno je to ovdje valjda. Sto se tice tekucina, surfaj malo domace proizvodjace, provjeri po ecig domacim forumima. Ima jedan nas lik, poprilicno je popularan, i tekucine su mu cudo.

Za pocetak je najvaznije da pronadjes nesto sto se tebi svidja, barem 2-3 okusa razlicita. Nakon toga je sve lagano, snaci ces se sam. Korak po korak

Dakle, nautilus + ego-c twist. Ili od kangertecha neku twisticu. Zbavi par razlicitih tekucina, preporucujem najmanju mogucu mjeru, da ne bacas pare na nesto sto ti se nece svidjeti.

Istrpi 2-3 dana drugaciji okus od tvog waltera, i na konju si. Pricam iz iskustva, jer i ja sam bio na 2+ kutije dnevno marlbora
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2014., 21:26   #424
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
Citiraj:
Autor smuchac Pregled postova
Uzeo bih tu podmornicu a kako se ne kontam,zamolio bih te da mi napises spisak sta mi s njime jos treba a da je kompatibilno i sto bi bilo pozeljno imat u rezervi.
uz to neku dobru bateriju:
stavljam strane linkove jer sa njuškala nisu dozvoljeni..

znači: https://www.fasttech.com/products/0/...riable-voltage

ili: https://www.fasttech.com/products/0/...h-rechargeable

boje biraš sam..

par grijača: https://www.fasttech.com/products/3007/10009799/1859403
(ako sam ih potrefio, imaju i ovi.. https://www.fasttech.com/products/3007/10009799/1859406 ) to če ti kolega reč, on ima taj tank..


tekučine kupiš kod nas, one po 20 kn za 10 ml ili se nađe testera po 6-7 kn za 2-3 ml pa možeš uzet više vrsta i ono šta ti se sviđa to naručuješ kasnije
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2014., 21:30   #425
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,172
Superiška. Hvala dečkovi. Sutra kad dodem doma krecem oko toga.
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2014., 14:05   #426
Tihomir111
ZeNgE_Tiho_Cro
Moj komp
 
Tihomir111's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Virovitica
Postovi: 465
Citiraj:
Autor smuchac Pregled postova
Superiška. Hvala dečkovi. Sutra kad dodem doma krecem oko toga.
Moras znati da tekucine nisu duhan, i da ce ti okus biti šok na prvu, slatkasto zbog glicerina. Arome biraj duhanske, i ne prejake, jel ce ti nikotin palit usta na prijelazu sa cigarete jel ce ti falit cigara, pa ćeš stalno parit. Neko vrijeme prijelaza nemoj kombinirat cigarete, lakše ćeš se naviknuti na ecig. I svakako probaj nac nekoga od frendova ko pari dulje vrijeme, da probas sta ti paše šta ne, da ne kuriš lovu bezveze. Tekućine nabavi s inwera s vremenom. Što se tiče zdravlja, parim 3 god. Organizam ce ti se probudit, imat ces više daha, lakše se spava, nisi zabetoniran svako jutro ko da je bila momačka dan prije.
Frendovi će se naviknuti na raznorazne uređaje, podjebavat pa probat pa preći na ecig s vremenom
Tihomir111 je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2014., 18:57   #427
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
zanimljivo je da svaki dan otkad parim, sve manje ljudi me gleda ko da sam pao sa marsa, čak i oni koji me nisu vidili prije sa tim.. i navikni na ispitivanja kako to radi, koliko košta, dal je bolje od cigare, dal smrdi, kako misliš sipaš tekučinu, dal ti je bolje od toga, koliko te izađe mjesečno sve, čuo sam da to nevalja.....
a sa nekim baš kad pričaš o tome pa spomeneš grijač, onoo ko da si spomenio da ideš kobili napravit ždrjebe i tako dalje, ali navikneš na sve, pogotovo ono di to mogu kupit, a to sigurno, oš mi pomoć sa kupnjom i kasnije...
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2014., 19:04   #428
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Meni osobno su i dan danas najdrazi komentari tipa:
'kemija, jos gore od cigareta'

'daj bacaj to, boga pitaj sta stavljaju u to'

Hebote kao da imam kakav magicni stapic. Zapravo, par puta su me i zajebavali da sam kao harry potter. Morat cu pogledati koji harry potter film, cisto da vidim ima li istine u tome
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2014., 20:14   #429
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Evo jedne preporuke:

Aspire Nautilus Mini

3 dana se vec igram sa ovim atijem, i za sad sam poprilicno zadovoljan. Nikakvih leakova, grgljanja, niti iceg slicnog. Najbolji uvjerljivo od svih koje sam probao po tom pitanju. Kvaliteta izrade je stvarno vrhunska, sumnjam da bilo tko moze nesto na ovom shebati prilikom mijenjanja/refilanja.

No kako to obicno biva, nista nije savrseno. Daje mi ipak malo losiji okus od Protank minia 3. Vise pare, sve bolje od spomenutoga, no losiji, tocnije, slabiji okus.

Ali taj dio me ne smeta, jer sa protankom sam imao dosta problema. A ako ovaj ostane ovako odlican, malo manje okusa me nece ubiti. Trenutacno je montiran na Nemesisa, 3,7V 18500 baterija, i sve radi fantasticno.

Sto se tice okusa, moze biti da me samo grijac zeza, jer po jubitou ovu mrcinu poprilicno hvale. Osim gore spomenutih pohvala hvale i taj okus. Na zalost ja taj okus ne mogu pohvaliti, ali sve ostalo cista desetka.

I iskreno se nadam da je do grijaca. Jer ako je, onda imam novog daily drivera uz kayfuna

Samo jedan kratki update.
Da, kriv je grijac bio. I to onaj koji je dosao uz Nautilus. Ubacio sam novi, i voila, okusi su napokon tu.

Do sad ni jedan jedini leak, poneko (ali jako rijetko) grgljanje, ali lako se ispravi. Sve u svemu, meni osobno najbolji rasprsivac a da nije DIY metoda. Build quality je fenomenalan, i tu im stvarno svaka cast. Nema sitnih gumica na koje moras paziti, lako se rastavlja/sastavlja, iznimno lako opere i ocisti.

Punjenje je u tren oka. Ukratko, bez nekih problema vrijednih spomena. Samo da ovog ne ureknem, jer do sad me razmazio
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2014., 22:47   #430
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,172
Dakle,na stranici mysteria gore navedenoj imam tekucine,nautilusa,grijace i njihove baterije. Koliko je ego c bolji? Gdje ga provjereno uzest kod nas? Mislim se odjednom narucit s jedne stranice sve pa da ne saram ako nije velika razlika u baterijama. Koliko prosjecno izdrzi grijac? Mislim uzest 4-5 komada odmah da imam pa da to ne bude puno... Preporuka okusa? Volim jak okus kao sto plavi walter ili pak crveni marlboro imaju... Hvala.
smuchac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.12.2014., 09:48   #431
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2014., 12:22   #432
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,172
Super. Tamo ima i nautilusa pa mogu sve uzest i tamo. Koliko baterija s jednim punjenjem moze drzat? Preporuka neke juhe mozda?
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2014., 12:31   #433
virus1
Premium
Moj komp
 
virus1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 495
Meni je pred 2 dana stigla narudžba iz FT ali baterija je mrtva (DOA) =P otvorio sam ticket makar sam loood haha
__________________
Moje trgovine:
virus1 je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2014., 14:48   #434
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor smuchac Pregled postova
Super. Tamo ima i nautilusa pa mogu sve uzest i tamo. Koliko baterija s jednim punjenjem moze drzat? Preporuka neke juhe mozda?
Na istoj stranici imas joyetecha cigar tekucine. Probaj istu + standardni USA Mix od istog proizvodjaca. Nelose za pocetak, dapace. Ja iste i dan danas volim pariti
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2014., 15:25   #435
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,172
Jesam ubo dobre grijače (da se ne zajebem)



P.S Dobijam li punjač s baterijom ili odvojeno da uzmem? Ne piše ništa pametno tamo... Ako ne dobijam,navedite koji da uzmem da ne poje*em bateriju.
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2014., 17:09   #436
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Moras punjac odvojeno kupiti

I da, to su ti punjaci.
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2014., 17:52   #437
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
ovo ti je punjač...


btw za te pare si mogo uzet orginal Kranger ili Joytech bateriju, provjereno..
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2014., 18:21   #438
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,172
300 mAh su slabije a ona od 1300 je sto kuna skuplja pa zato... Idem sad ovako pa cemo vidjet sta dalje...

Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Moras punjac odvojeno kupiti

I da, to su ti punjaci.

Misliš grijači?
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2014., 19:26   #439
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
aha, u tom zecu leži grm

mislio je da

da se pohvalim.. otkinio sam onaj točkić di se mjenja napon na egoC twist.. sad mi stalo na 4.2V i neam pojma kako ću i šta haha
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2014., 00:07   #440
exzzy
Premium
Moj komp
 
exzzy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 843
Jel ovo fejk?

http://www.fasttech.com/products/3024/10004394/1367301

Nekak mi je prejeftino to sve zajedno
__________________
exzzy je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2014., 18:58   #441
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
pa i nije baš prejeftino, vamo je V2, a ovi C4 špagomizeri ne vrjede ni 5kn..

opet, to je sve Kinesko.. a i FT je poznat po niskim cjenama

eo pravi http://www.fasttech.com/products/0/1...attage-mod-apv

i onda neki russian ili kayfun, da nije toliko ružno ko taj C4
znači
russian http://www.fasttech.com/products/0/1...atomizer-4-5ml
http://www.fasttech.com/products/3028/10006473/1568400

kayfun (kaya)
http://www.fasttech.com/products/3028/10006473/1741001

itd, mislim varijante i boje biraš sam..

kod toga je jedini problem što moraš sam pravit grijače, ili naručit gotove zavojnice sa Fasttech-a i jednu vrečicu Lola vate uzmeš kod nas.. vata ide umjesto špage

Zadnje izmijenjeno od: sin93. 07.12.2014. u 19:03. Razlog: dodavanje linkova
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2014., 21:58   #442
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
kako znate da je došlo vrijeme za promjenu grijača?
__________________
Darker than a moonless night and hotter than hell itself, that is coffee.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2014., 22:07   #443
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
promjeni se okus tj počinješ ga gubit, manje pare, osječaj u grlu ko da pušiš slamu...
prvo napravi dry burn, imaš po yt tutorijala kako.. nezz ni koju opremu imaš

i dal koji od vas parilaca ima kakvu aromu da mu se ne sviđa ili nešt tako?
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2014., 22:26   #444
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
imam privremeni ce5.
Ali sutra stiže nautilus mini sa vape gear 1300mah, pa javim dojmove. Preporučeno by mr. Mileni!
__________________
Darker than a moonless night and hotter than hell itself, that is coffee.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2014., 22:29   #445
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
od C5 nemožeš ni očekivat nešt previše...

oho.. dobar izbor
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2014., 00:47   #446
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,172
Ja sam na korak od narudzbe i onda krenem citat o propilen-glikolu i sranjima i dode mi se samoubit. Ne trazim da je e cigar zdrav ko limun al opet ne zelim nahebat s jednim npr sastojkom ovoga koji nanosi vise stete nego vamo par tisuca stetnih spojeva i sl.... Zasto se ne mogu ostavit cigara i amen?
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2014., 01:04   #447
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
i ja sam pročito u 24sata, ali tamo piše 90% PG. inače je mix 50:50 Pg-Vg
Vg je biljni, može se sam parit, bez PG-a jer nekima Pg smeta

vidi pisano je svuda o tome, i sam po sebi vidim da imam sve više zraka, koristim struju neki mj dana, ali opet zapalim i pravih 4-6 dnevno jer ne ponesem na krov ili u šumu struju i jbg.. ali i to malo i vidim po sebi da mogu dublje udahnih i sve.. mix je 50:50 i ništa mi ne smeta, jedino kad se preparim, povućem 30-ak dimova zaredom brzo i onda me zna stisnit u plučima.. to ti je ko da cjelu cigaru povućeš u 30-50sekundi uz to 18mg nikotina
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2014., 08:05   #448
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
Citiraj:
Autor smuchac Pregled postova
nahebat s jednim npr sastojkom ovoga koji nanosi vise stete nego vamo par tisuca stetnih spojeva i sl.... Zasto se ne mogu ostavit cigara i amen?
gdje si to pročitao?
__________________
Darker than a moonless night and hotter than hell itself, that is coffee.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2014., 08:40   #449
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor smuchac Pregled postova
Ja sam na korak od narudzbe i onda krenem citat o propilen-glikolu i sranjima i dode mi se samoubit. Ne trazim da je e cigar zdrav ko limun al opet ne zelim nahebat s jednim npr sastojkom ovoga koji nanosi vise stete nego vamo par tisuca stetnih spojeva i sl.... Zasto se ne mogu ostavit cigara i amen?
Nemam pojma sta si procitao, no vijesti i po domacim, ali i po stranim medijima idu uglavnom ovako:

- ecig je odlicna zamjena za pravu cigaretu, zdrava je
- ecig je nezdrava, ne nasjedajte!
- ecig je odlicna zamjena za pravu cigaretu, zdrava je
- ecig je nezdrava, ne nasjedajte!
- ecig je odlicna zamjena za pravu cigaretu, zdrava je
- ecig je nezdrava, ne nasjedajte!
- ....

Mislim da si shvatio poantu. Imas na elektronske-cigarete.info likova koji su pratili svoje zdravstveno stanje, pluca, itd. I uredno radili testove kod lijecnika. Provjeri tamo po forumu kako je njima, a ove vijesti 'rekla-kazala' zanemari.

Od prave cigare sigurno nije nezdravije. Dapace. Nema katrana, arsena (da, u nekim cigaretama u jako malim kolicinama ima i ovoga), amonijevog klorida, shelaka, skroba, itd.

Te gluparije da su nezdravije ili jednako nezdrave su upravo samo to - gluparije. PG nitko ne pusi samoga. Dapace, on je tu da sluzi uglavnom za throat hit.
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2014., 11:43   #450
exzzy
Premium
Moj komp
 
exzzy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 843
30% na parilici, samo ukucajte kod "parilicadaruje30%"
__________________
exzzy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na