Forumi

Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, DVD
Ime
Lozinka

Odgovori

Uređivanje
Staro Jučer, 15:07   #12331
Ivic@
Premium
Moj komp

Datum registracije: Sep 2007
Citiraj:
Autor G-boy Pregled postova
Kupio ga prošli tjedan u Futuri.

Za te pare nećeš kupiti ništa bolje.

Dosta dobra slika, smart radi ok, zna zatrzat i do sad mi se jednom You Tube srusio i zivcira me sta svaki put moram odabirat profil na Deezeru jer ga ne zapamti, no fino vrti 4k i SD izgleda poprilično dobro + ako ga mislis koristiti s kompom, odrađuje posao vrlo dobro.

PS, najveća mana mu je sugava montaza na zid jer treba M8 vijke od 45mm koje nisam uspio nigdje nać pa sam kombinirao s pločicama i 50mm vijcima.
Još gore je to što su mu rupe pozicionirane prema gore (nisu na sredini) pa sam morao i zid opet bušiti da mi ne bude prenisko.

a jbg to su sad sitnice, meni taj smart niti netreba dapače samo mi smeta jer ne mislim TV koristit za ništa drugo osim za što se TV koristio oduvijek , također nebi išao niti na zid . da gledao sam dosta drugih modela za te pare se niti bolje nemože proći. Hvala za info. zapeo mi je za oko još LG LED TV 43LK6100PLB ali nažalost vidim nije 4k uhd... na nekom forumu sam pročitao da ovaj Samsung ima malo ghostinga kad se ljudi ili nešto brzo miče sad ne znam jel to istina?
Ivic@ je offline   Reply With Quote
Staro Jučer, 15:25   #12332
G-boy
Premium
Moj komp

G-boy's Avatar

Datum registracije: Jul 2008
Citiraj:
Autor Ivic@ Pregled postova
a jbg to su sad sitnice, meni taj smart niti netreba dapače samo mi smeta jer ne mislim TV koristit za ništa drugo osim za što se TV koristio oduvijek , također nebi išao niti na zid . da gledao sam dosta drugih modela za te pare se niti bolje nemože proći. Hvala za info. zapeo mi je za oko još LG LED TV 43LK6100PLB ali nažalost vidim nije 4k uhd... na nekom forumu sam pročitao da ovaj Samsung ima malo ghostinga kad se ljudi ili nešto brzo miče sad ne znam jel to istina?
Ima ghostinga kao i mali kut gledanja, al ili ćeš to pregrmit i uživat u lijepim bojama (crna pogotovo, iako nije boja ) ili taj LG s velikim kutom gledanja s manje ghostinga ( pretpostavljam da je isto prisutan) i ispranim bojama (opet crna koja je tu siva).

Za te pare nemres dobiti sve, odaberes ono sto mozes prozvakati, a da su ti prioriteti zadovoljeni.
G-boy je offline   Reply With Quote
Staro Jučer, 15:47   #12333
Elven
Premium
Moj komp

Elven's Avatar

Datum registracije: Sep 2002
Citiraj:
Autor tascam Pregled postova
Oled, mislim u ovom slučaju na LG se opasno približio srednjoj klasi Sony lcd-.a(xe 90,xf 90),kako navodiš 40-50 % razlike u cijeni je možda bila pred koju godinu. Inače slika na oledu je neusporediva pojava u komparaciji s bilo kakvim lcd-om, plazmama i CRT-ima koje sam ikad igdje vidio i za ikakve novce, nema natrag s toga kad se jednom proba koliko koštalo da koštalo.
Na Edigital je B8 9,600kn. Centar tehnike 10,200.

Edigital - nema opciju plaćanja na rate.

Centar tehnike - na rate je cijena veća 10%.

Dakle i B8 košta preko 11,000.

Ali kako XF90 nema trenutno za 8,200 (za koliko sam ga znao vidjeti, i za na rate), nego je oko 9,500-10,000, u pravu si to nije 40%.

Ja sam uspoređivao 10,000 za XF90 vs 13-14,000 za OLED-e.
Gledam cijene za na rate, jer nekako očekujem da će većina ljudi takav TV uzeti na rate. Ko ima za iskeširati 10k za TV, tom lova nije problem, pa nek onda narafski uzme najbolje, a to je OLED
Elven je offline   Reply With Quote
Staro Jučer, 16:26   #12334
tascam
Registered User

Datum registracije: Jun 2010
Pa tv se kupuje kada su akcije (BF i ostalo).Extreme Digital, tamo ne bi niti brašno kupio.Povremeno imaju akcije na Ekupi kada je sa kodom ista cijena za sve načine plaćanja.

Ako imaš 8tkn za tv, onda se naravno isplati protegnuti do 9500-10.000 tkn za znatno bolji tv.Ne kupuješ ga svake godine
tascam je offline   Reply With Quote
Staro Jučer, 19:46   #12335
been
Registered User

Datum registracije: Sep 2018
u Metrou u Grazu oled LG 55B8 je 9000kn (1198 eur), akcija do 6.2,
https://aktionen.metro.at/all_technik-spezial-03/page/1

a Samsung UE65NU7400 7000kn (930 eur)

p.s. već sam pisao o tome , kupio sam sony 55xe9005 prošle godine i zažalio,
(zbog lošeg daljinskog i sporog softvera)
been je offline   Reply With Quote
Odgovori

Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno