Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.01.2019., 02:55   #6091
3alfa3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 145
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
@3alfa3
Skini SamFirm v0.3.6 i preko njega upiši SEE jer će skinuti zadnji decembar, probaj flešnuti preko Odin-a.

Hvala na savjetu, upravo tako sam i napravio. Iako, prvi put, pogledao na youtubeu tutorial za Odin i nadao se najboljem - proslo je bezbolno (btw, koristio sam Home CSC)

Sad je stanje kao na slikama.

Da li se sada u buducnosti mogu nadati OTA nadogradnjama kad je aktivni CSC kod (SEE) isti kao i onaj u firmwareu koji sam stavio, a ne XEO kao sto je bio do sad? Pretpostavljam da je tu bio zajeb zasto nisam dobivao OTA nadogradnje, ali, ne kuzim se u to pa nagadjam da je tu bio problem.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	20190110_024806.jpg‎
Views:	216
Size:	257.7 kB
ID:	20689   Click image for larger version

Name:	Screenshot_20190110-024620.jpg‎
Views:	221
Size:	457.5 kB
ID:	20690   Click image for larger version

Name:	Screenshot_20190110-024629.jpg‎
Views:	223
Size:	406.5 kB
ID:	20691  
3alfa3 je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2019., 11:44   #6092
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
Ne. Vjerojatno ti odlazi ekran, je li ti pada u zadnje vrime?
Pao prije mjesec dana, ovo sam tek sad primjetio..znaci na milisekundu flicker..
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2019., 15:07   #6093
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,170
ako nema vidljivih oštećenja i imaš garanciju, nosi na servis, neka oni to provjere.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2019., 22:29   #6094
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2019., 05:19   #6095
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,315
@3alfa3

Ne, Home CSC ništa ne mjenja, samo CSC. I trebao bi pričekati update ako najavi za ovaj ili drugi mjesec

Отправлено через SM-G935F
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2019., 11:41   #6096
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
ako nema vidljivih oštećenja i imaš garanciju, nosi na servis, neka oni to provjere.
Ima, nemam


Za sad mi se cini da se javlja iskljucivo u youtube aplikaciji, kroz browser ne, pubg radi normala, iz galerije ne...
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2019., 07:27   #6097
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
S10 bi mogao koristiti LPDDR5 memoriju koja je štedljivija i brža od sadašnje LPDDR4
https://twitter.com/Samsung_News_/st...78106430922753

Kad smo već kod S10 serije, evo malo informacija o veličini ekrana i baterije
https://www.compareraja.in/blog/comp...olour-options/
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2019., 11:35   #6098
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,765
I evo kratki osvrt otkako sam prešao sa S7 na N9. Nije bilo tako teško. I dalje koristim S7 kao sekundarni mob/projekt (navigacija i mutimedija u autu) jer je mob odličan i ne isplati mi ga se prodavati. N9 je Snapdragon 6/128GB varijanta, S7 je Exynos. Kako stvari stoje N9 ostaje kod mene do daljnjeg.

N9 je velik ali sam se jako brzo naviknuo. Prije S7 sam imao N6P i on je baš bio šok za ruku čak i nakon godinu dana. Prihvatio sam ga, ali sam se isto obradovao prelasku na S7. Jbga, S7 je meni bio skok u svakom pogledu naspram N6P osim u zvučnicima i kameri (u određenim uvjetima). Sada kada gledam N9 naspram S7 napredak je u zvučnicima, kameri i ono najbitnije - bateriji. Ta baterija, bez pretjerivanja, ono!

Malo njurganja:
Nažalost, s-pen mi je samo fora gimmick. Koristim ga doma za zajebanciju da ne čačkam prstima. Volim coloring app (opušta), nekad nešto napišem kao notes iako mi je praktičnije i urednije natipkati reminder*.
Telefoto kamera mi je isto fora kao i super slomo, koristio ih par puta da probam i zaboravio na te opcije.
Edge ekran mi nažalost isto ne pruža neke benefite iako sam mislio da hoće. Edge lightning je fubar**, edge paneli su ajde de, od onoga što se nudi barem set shortcuta i popis remindera dobro dođe i koristim ih na dnevnoj bazi.
Bixby tipkusam ubio nulti dan s bxActions. Sad glumi sound switch (mute/vibrate/sound). Kao da imam Oneplus sa onom sexy tipkom
Volume tipke su malo previsoko postavljene i na način kako držim telefon desnom rukom dok telefoniram bude mi teško stiskati vol+. Moram namještati mob u pozivu.

Malo dobrih stvari:
S druge strane, FP čitač je brži od S7, radi predivno iako ga rijetko koristim jer mi je mob otključan kad je spojen na BT sat. Vratilo me u dane kako je nezgodan FP čitač na pozadini kada koristiš mob na stolu i trebaš se ulogirat na mbanking, platiti nešto, ući u security postavke moba ili sl. Uvijek sam se nadao da će side mounted FP čitaći postati češća praksa Koliko ga rijetko koristim više se niti ne opterećujem.
Ergonomski mi je mob sasvim u redu (lokacija FP čitača, power tipka) osim previsoko postavljenih volume tipki.
Zvučnici/Dolby atmos rokaju na najjače. Milina. Ne znam što bi više dodao. Dolby radi dosta dobro i s BT slusalicama. Nisam ni otvarao AKG slušalice, nije to moj đir.
Zvuk poziva je isto jako kvalitetan***, nemam prigovora.
Ekran je odličan, koristim ga od prvog dana na max rezoluciji. Trebalo mi je neko vrijeme da skužim zašto boosta brightness na nekim yt videima - zbog HDRa. Drago mi je što edge više nije toliko naglašen kao nekada, i nije mi drago što je edge danas očito trend

Sa softverske strane mob mi je višemanje podešen kao i svaki unazad 3-4 godine. "Zapeo" sam na 11.2018 patchu i tu sam mu zaustavio updejtove. Standardno sam freezao većinu nepotrebnih stvari, a što se updejtova tiče, osim ako ne donesu neki napredak, ne planiram ga niti updejtati. OneUI će pričekati ljeto.
Mob radi ipak osjetno ljepše od S7.

Baterija je kao što rekoh wow. Nisam baš guglao kako se inače ponaša taj model, al recimo ukratko, nakon što su se dojmovi slegnuli i nakon što sam prestao čačkati mob:
Svi syncovi upaljeni, lte/gps/bt/wifi uvijek on, auto brightness najčešće oko 1/3-2/3, wqhd+, adaptive display, aod 07-22h, jedno 10-12h sam bio na lte i u pokretu - izdrži 48h bez beda sa oko 6h sot-a. Set aplikacija je višemanje uvijek isti, redom po količini korištenja: Tapatalk, YT, Chrome, Whatsapp, Penup bojanka, kamera. Igrom slučaja nisam igrao nikakvu igricu. One prve dane korištenja sa oko 9h sot-a neću ni računati, vjerojatno kombinacija wifi only, nizak brightness i dosta tapatalka i jutuba...

Mogao je i S7 izdržati 48h, ali ne više od 3-4h sot-a. Ako bi bio dosta u pokretu to bi išlo bliže 3h. Nisam ni siguran može li 4h uz aod, sumnjam. Češće je to bilo 36h uz oko 4h sot-a uglavnom bez aod-a i uz isto korištenje kao što sam gore pisao. Bez bojanke

https://imgur.com/a/Y4RIBqF


Kamera je isto vrlo dobra, nije lošija od S7, ne znam koliko je bolja. Čini mi se da bolje odrađuje one teže scene gdje više do izražaja dolazi HDR... 4K/60fps snimke su svrš (ako zažmirimo na manjak stabilizacije). 1080p/60fps je i dalje dovoljan i dobar! Audio snimanje je normalno, potvrdili Pixel 3 korisnici. Neću gušiti fotkama, bio sam svega par puta vani i nemam nešto pametno za pokazati niti usporediti sa S7. Ovako brzinski gledano meni je to sve tako slično da ne vidim ni smisao.

Trenutno eksperimentiram s portovima Google kamere (SD verzija MGC_6.1.021_BSG_Arnova-based_v.1.3d_TlnNeun_2.apk), ali nemam nikakvih uzoraka pa otom potom, možda jednom nekad napravim usporedbu. Night sight radi i radi to jebeno dobro! Ako ništa drugo, koristit ću je samo u te svrhe.


Aplikacije koje olakšavaju život s ovim mobom:
Reachability Cursor - iako imam podešen one handed mode, nisam ga nijednom upalio.
Fluid Navigation Gestures - geste umjesto navbara. Jer Samsung mi ne da da podesim boju navbara ovisno o aplikaciji pa završim sa crnim navbarom na bijelom appu i obratno. Nabij se Samsunže!
bxActions - Bixby ubica.


Na mobu je Optishield lux staklo i u ovih tjedan dana nemam prigovora. Iza je dbrand camo skin. Imam sa strane Ringle Fusion (ovu koristim), Onyx i Air maskice, sve tri su jako dobre i jedino Onyx djeluje bulky iako ni blizu kao na S7. Kao pomoć u korištenju jednom rukom prije nekoliko dana sam stavio Phoneloops trakicu - iako sam se naučio na mob bez trakice, sad sam dobio i dozu sigurnosti i lakše mi je mob koristiti u selfie ili landscape modu. Glupa mala stvar, al skroz praktično.

https://imgur.com/a/XIJuSIQ


* Zašto reminder ispred s-pen memo? Jedan glup razlog kojeg očito samo Samsung može razumjeti: reminder možeš uređivati i stavljati na AOD kako ti pukne. Napisani memo i ne tako lako. Ako pišeš po AOD-u možeš. Ako si prije 5 dana napisao memo, želiš ga staviti na AOD, ne može rođo. Možeš ga staviti kao image (bijela pozadina), ali nema više uređivanja. Jako loša implementacija.

** Edge lightning je vizualno prelijepa fora, ali to čudo radi samo uz određene uvjete - moraš imati aktivan neki oblik popup ekrana za aplikaciju čije poruke želiš da ti se prikazuju kao edge osvjetljenje (whatsapp, sms, telegram). Ekran divno zasvijetli, otključam ekran, dočeka me nakaradni popup prozor. Ne kužim šta je tako teško trigerati edge lightning skupa s led-icom ili notifikacijom u status baru? Samsunže.

*** Nažalost nemam voLTE jer je kanadska varijanta moba i mob se spušta na H+ prilikom poziva. Usporedbe su sa voLTE enabled S7. Možda se može puknuti gore naš CSC, ako netko zna? Probao možda?
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2019., 12:26   #6099
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
Evo izasao je stock FW za note 9
https://forum.xda-developers.com/gal...ad-xx-t3825204

samo mi nije jasno dal ga ja mogu sibnuti na moj N9, ovo CSC ne kuzim
V.I.P je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2019., 14:14   #6100
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Bixby tipkusam ubio nulti dan s bxActions. Sad glumi sound switch (mute/vibrate/sound). Kao da imam Oneplus sa onom sexy tipkom



Kao si ovo napravio, imam istu situaciju na S9, imam fizicku tipku koja ne skuzi nicemu posto samn Bxby ugasio
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2019., 14:21   #6101
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,170
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2019., 15:03   #6102
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Ma vec sam skinuo, retard je aplikacija, pa sam odustao, odnosno nisam uspio dobit da radi mute/vibro/zvono.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2019., 15:06   #6103
Crash
Premium
Moj komp
 
Crash's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Split
Postovi: 827
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Ma vec sam skinuo, retard je aplikacija, pa sam odustao, odnosno nisam uspio dobit da radi mute/vibro/zvono.
Meni na note 9 radi uredno, ocito nesto nisi dobro namistija
Crash je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2019., 15:23   #6104
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,765
App je no brainer, probaj opet jer se isplati:
https://imgur.com/a/ZqeCgnG

Kod mene je paid verzija, full remapping (spajanje moba na pc i pokretanje exe aplikacije na kompu). Imaju upute na play storeu. Fora je da moras odraditi inicijalni setup bixby appa prije remapiranja. Nakon toga app prepoznaje tipku i radi sto zelis. Takodjer nemoj freezati bixby voice servis jer onda remap ne radi (kod mene sve ostalo bixby related je freezano, voice moram pustiti).

Dok sam imao free verziju mogao sam iskljuciti bixby tipku, ali svaki put kad bi je kliknuo ekran bi kao blicnuo. Nakon full remappinga nema vise tog blicanja.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2019., 23:13   #6105
Tihomir111
ZeNgE_Tiho_Cro
Moj komp
 
Tihomir111's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Virovitica
Postovi: 465
Android pie, na s9+ screenshot radi puno brze. Megusta
Tihomir111 je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2019., 23:15   #6106
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,315
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Ma vec sam skinuo, retard je aplikacija, pa sam odustao, odnosno nisam uspio dobit da radi mute/vibro/zvono.
Radi normalno, odavno sam namjestio na Google Now.
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2019., 02:48   #6107
stops
Premium
Moj komp
 
stops's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 341
Ja koristim ovu, ista stvar, radi odlično. Treba se jedino podesiti preko ADBa ali ima tutorial.

https://play.google.com/store/apps/d...ar2.homebutton

Stiskanjem ring-vibra-mute, dva puta brzo mute media i dugo drzanje flashlight
stops je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2019., 09:41   #6108
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
....

Dok sam imao free verziju mogao sam iskljuciti bixby tipku, ali svaki put kad bi je kliknuo ekran bi kao blicnuo. Nakon full remappinga nema vise tog blicanja.
Tako je. Na free verziji ekran blicne jer zapravno pokreće bixby ali onda aplikacija overajda taj bixbi i pokrece ono sto je definirano u bxButoonima. Tako da da, malo je retardirano. Tako je na free verziji...
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2019., 09:50   #6109
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Tako je. Na free verziji ekran blicne jer zapravno pokreće bixby ali onda aplikacija overajda taj bixbi i pokrece ono sto je definirano u bxButoonima. Tako da da, malo je retardirano. Tako je na free verziji...



Bixby se mozes full deaktivirat i bez dodatnih aplikacija.


Citiraj:
Autor stops Pregled postova
Stiskanjem ring-vibra-mute, dva puta brzo mute media i dugo drzanje flashlight

Zbog ovog cu joj ipak dat sansu
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2019., 11:20   #6110
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,475
Nisam shvatio kako narediti long press što otvoriti ili double klik. Nudi mi samo za klik.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2019., 16:37   #6111
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Bixby se mozes full deaktivirat i bez dodatnih aplikacija.
..
Naravno da mozes ali onda ti gumb ne sluzi nicemu. Mi pricamo o remapiranju tog gumba....
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2019., 21:12   #6112
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,158
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Naravno da mozes ali onda ti gumb ne sluzi nicemu. Mi pricamo o remapiranju tog gumba....
Jel ima koja fora da pokrene neki proces dok je ekran ugašen i telefon zaključan?
__________________
Hvalite me usta moja...: 1,2,3,4,5,6,7,8,9...
IHrvojeI je online   Reply With Quote
Staro 15.01.2019., 22:56   #6113
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,765
Citiraj:
Autor IHrvojeI Pregled postova
Jel ima koja fora da pokrene neki proces dok je ekran ugašen i telefon zaključan?
U bxActionsu za tu namjenu podesavas lockscreen action. Radi sa ugasenin ekranom i na lockscreenu. Kad otkljucas mob onda na snagu stupa standard action (vidi moj sshot prije nekoliko postova)
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2019., 02:04   #6114
stops
Premium
Moj komp
 
stops's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 341
Citiraj:
Autor IHrvojeI Pregled postova
Jel ima koja fora da pokrene neki proces dok je ekran ugašen i telefon zaključan?
S ovom koju ja koristim sve radi i dok je mob zakljucan, a naravno i na lockscreenu

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
stops je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2019., 08:22   #6115
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,158
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
U bxActionsu za tu namjenu podesavas lockscreen action. Radi sa ugasenin ekranom i na lockscreenu. Kad otkljucas mob onda na snagu stupa standard action (vidi moj sshot prije nekoliko postova)
Jesam i dobijem notifikaciju da je proces pokrenut ali vjerujem da, pošto su mi na lockscreenu not skrivene (ne pokazuje se sadržaj notifikacije), bxaction pokrene npr kameru ali opet moram ručno otključati mob da bi slikao... Jer je ekran i dalje ugašen.
__________________
Hvalite me usta moja...: 1,2,3,4,5,6,7,8,9...
IHrvojeI je online   Reply With Quote
Staro 16.01.2019., 08:51   #6116
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 986
Update na s9+
Pie
android-split je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2019., 08:59   #6117
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,158
Citiraj:
Autor android-split Pregled postova
Update na s9+
Pie
Koji operater?
IHrvojeI je online   Reply With Quote
Staro 16.01.2019., 09:24   #6118
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor IHrvojeI Pregled postova
Koji operater?
HT kod mene

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2019., 09:34   #6119
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,158
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
HT kod mene

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk
Uuu, super onda će valjda uskoro i kod mene taj burek updejt.
IHrvojeI je online   Reply With Quote
Staro 16.01.2019., 09:34   #6120
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 986
Tele2
android-split je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na