Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.01.2019., 13:32   #6061
Crash
Premium
Moj komp
 
Crash's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Split
Postovi: 827
Nakon ovih prosinac zakrpa (update) baterija mi nekako se dosta brze trosi? Jel to samo meni ili neko ima isto slican problem? Radi se o note 9 mobitelu, starom 2 mjeseca
Crash je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2019., 05:36   #6062
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Ako je suditi po coveru, S10+ će veličinom biti identičan S9+. Full sam iznenađen

https://www.youtube.com/watch?v=y7ysDA1L58o
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2019., 00:13   #6063
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor SRV Pregled postova
Kakva je sad batka na S9/S9+, opcenito i nakon Pie? Za Pie je mozda prerano da bi se znalo, ali je li na Oreu sta bolje stanje nego nakon release-a? Jer je Exynos bio bas los po battery life, po svim mogucim recenzijama.

S9+ dva dana bez ikakvih problema, uz dosta koristenja. Pozivi , vib, whats, inst, youtube...


Btw jel kakvih naznaka kad ce CRO csc dobiti pie ? Posto vidim da csc nije kao prije samo flashash i amen, neda mi se zaj i potencijalno sjebati telefon mjenjanjem istog.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2019., 13:52   #6064
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Nudi mi pie od 1.7 giga na s9. Ali cini mi se da cu malo pricekati...da cujem dojmove od ostale ekipe...
Master_Hrc je online   Reply With Quote
Staro 06.01.2019., 18:13   #6065
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Nudi mi pie od 1.7 giga na s9. Ali cini mi se da cu malo pricekati...da cujem dojmove od ostale ekipe...
Meni još nist 😐

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2019., 15:04   #6066
amerix
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 499
Može preporuka gdje da se uzme baterija za S8?
amerix je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2019., 15:40   #6067
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ovlašteni servis po meni najpametnija odluka. 100kn skuplje od raznih "majstora" po ćoškovima, a sigurno je da ide org baterija i postavljanje straznjeg poklopca kak se spada.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2019., 16:41   #6068
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Nudi mi pie od 1.7 giga na s9. Ali cini mi se da cu malo pricekati...da cujem dojmove od ostale ekipe...
Koji csc i gdje je kupljen?
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2019., 17:44   #6069
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,770
Preživio prvi dan s Note9. Spopala me kanacka N960W Snapdragon verzija, al dobro, poklonjenom konju ne treba gledati u zube. Planiram ga koristiti jedno vrijeme pa ćemo vidjeti hoće li ostati ili ne. Očekujte brdo usporedbi sa S7. Već sad mogu reći da je mob televizor, a ako zanemarimo s-pen funkcije, ne vidim neki napredak u softveru/funkcijama. Ovo je meni ekspandirani S7, ili je problem u tome što ga još uvijek koristim kao S7icu... Ne znam. S-pen, baterija, zvučnici, ekran, to su mu najjači aduti. Kameru moram još usporediti. Neka bude malo bolja u lošijim uvjetima i svi sretni. Ako se naviknem na s-pen vjerujem da će biti teško ići nazad. Zasad mi s-pen djeluje krhko i nezgrapno. Prilično sam siguran da bi se lakše baratalo da je okruglog presjeka.

Reachability cursor majka! Ostali dojmovi kroz tjedan dana.

Citiraj:
Autor sharyn Pregled postova
Uzeo optishield luxx staklo za note9 s gizma. Nije teško za montirati i evo za sad je uspješno na mobitelu. Valjda ono ljepilo neće ujebat staklo koje je na mobu
Najveći problem u toj cijeloj priči je taj što to ljepilo smrdi pa mi muka bilo, al to pripisujem činjenici da sam se malo preračunao sinoć
Odmah je sjelo i ovo staklo, easy peasy. Radio sam sa svakakvim epoxyjima i smolama i ovo govno smrdi jednako. Sjelo ko šamar, postoji primjetan gap do rubova, ali ne smeta u radu. S maskom se niti ne skuži. Ako vam se stvrdne ljepilo nakon sunčanja ne bojte se, gumenasto je, sa krpicom i alkoholom se lako ostruže.

Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
Spojiš ih kablom i putem Smart Switcha sve prebaciš u roku pola čuke
Moram potvrditi da ova metoda nije ništa bolja/naprednija od restoranja preko Samsung clouda, osim što ovdje možeš lako prebaciti/označiti i mediju/fajlove. Restora mi sve kao i Cloud - bez loginova, bez postavki appova. Dobra fora za transfer multimedije.


A sada opet veselje s Adhellom. Samsung je opet nešto sjebao oko ključeva i treba malo promjeniti postupak:
Upute: https://www.androidsage.com/2018/07/...block-samsung/
Knox SDK fajlovi: https://seap.samsung.com/sdk/knox-android
Zadnji Adhell source (gore desno download zip): https://gitlab.com/fusionjack/adhell3

Buildajte svoj Adhell od zadnjeg sourcea - trebat će vam i apk.
https://forum.xda-developers.com/sho...5&postcount=24

Kod izrade ključa treba uploadati apk i tako generirani ključ (KLM09) upisujete u mob/adhell i sve radi. Ako preskočite uploadanje apk-a ključ ne radi i baca grešku.
https://www.reddit.com/r/Adhell/comm...for_error_102/
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2019., 18:13   #6070
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Uletija mi S9 povoljno, rozi

Uzeo sam ga pa mi je Note 9 na prodaju - N9 je super ali ogroman brate mili. Obični S9 mi se čini dovoljno velik i mogu komotno rukovati jednom rukom.

Oba 2 su na Oreu pa sam na brzinu usporedio i čini mi se više-manje isto što se tiče brzine i responzivnosti, N9 možda nešto sitno brži nekad u otvaranju aplikacija, ali možda zato jer je S9 friško factory resetan pa još nije sve leglo na svoje.

Ako koga zanima N9 neki mi baci PM, mogli bi se i mjenjati za S9/S9+.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2019., 12:46   #6071
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Koji csc i gdje je kupljen?
uzi shop, G960FOXM2BRJ5
Master_Hrc je online   Reply With Quote
Staro 08.01.2019., 12:54   #6072
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
uzi shop, G960FOXM2BRJ5



Sta se čeka sa updateom?
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2019., 13:01   #6073
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Fidbek od drugih

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2019., 13:03   #6074
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
e to to to . A i ak dođe do battery draina neda mi se factory reset raditi :P
Master_Hrc je online   Reply With Quote
Staro 08.01.2019., 13:08   #6075
erda
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Sla
Postovi: 179
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
S9+ dva dana bez ikakvih problema, uz dosta koristenja. Pozivi , vib, whats, inst, youtube... .
Moja traje točno 1 dan, uz prosječno korištenje. Intenzivno surfanje, fejs ju brzo iscrpe i onda traje do podneva
Više me muči punjač, koji je spor do bola...

Zadnje izmijenjeno od: erda. 09.01.2019. u 07:50.
erda je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2019., 16:38   #6076
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
uzi shop, G960FOXM2BRJ5
Onda nije ni čudo da je već došlo kad je švapska verzija
Ja ću se kod ovih debilčeka iz HTa načekat
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2019., 18:14   #6077
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
A1 (ex VIP) verzija - 0 bodova
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2019., 18:18   #6078
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ne kužim, ako toliko čekate i očekujete Pie, što preko Updato ili SamFirma ne skinete Pie firmware za svoj model od neke druge regije/telekoma i ne flešate Odinom? 10 minuta posla.
Nećete izgubiti garanciju time, bez brige. Po meni, bolje tako ako se nemrete strpit.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2019., 18:21   #6079
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Nudi mi pie od 1.7 giga na s9. Ali cini mi se da cu malo pricekati...da cujem dojmove od ostale ekipe...
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ne kužim, ako toliko čekate i očekujete Pie, što preko Updato ili SamFirma ne skinete Pie firmware za svoj model od neke druge regije/telekoma i ne flešate Odinom? 10 minuta posla.
Nećete izgubiti garanciju time, bez brige. Po meni, bolje tako ako se nemrete strpit.

Sent from Usreo Mobara



NItko nije nestrpljiv, vidis da ovi koji imaju ota čekajui
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2019., 19:13   #6080
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
uzi shop, G960FOXM2BRJ5
Da, OXM csc je "global", u 9 zemalja je vec izasao. Mi sa CRO cemo se jos nacekati ohoh...


Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ne kužim, ako toliko čekate i očekujete Pie, što preko Updato ili SamFirma ne skinete Pie firmware za svoj model od neke druge regije/telekoma i ne flešate Odinom? 10 minuta posla.
Nećete izgubiti garanciju time, bez brige. Po meni, bolje tako ako se nemrete strpit.

Sent from Usreo Mobara
Nemozes vise s amo tako. Procedura za zamjeniti CSC na s9/s9+ je malnereko znanstvena fantastika : https://forum.xda-developers.com/sho...postcount=2011

A to raditi zbog 2-3 tjedna nestrpljenja i potencijalno syebat mob od par k kuna, ne isplati se.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2019., 20:55   #6081
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ne kužim, ako toliko čekate i očekujete Pie, što preko Updato ili SamFirma ne skinete Pie firmware za svoj model od neke druge regije/telekoma i ne flešate Odinom? 10 minuta posla.
Nećete izgubiti garanciju time, bez brige. Po meni, bolje tako ako se nemrete strpit.

Sent from Usreo Mobara
Ja ne čekam, mislim, čekam, makar, svejedno mi je kad dodje. Meni je više fascinacija kakav je to bullshit s tim updateima kod andorida u usporedbi sa iosom. Ono ja dobijem skoro mjesec dana kasnije od Steve u Njemačkoj makar imamo isti mob i ta spika...

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2019., 21:50   #6082
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Samsung je posebno blesav po pitanju updateova, pogotovo ovih major updateova gdje ide bump u verziji androida. Ovi monthly security patchevi su ajde de, ali ovi major znaju imati po par mjeseci razlike i to totalno random. Npr Nougat je VIP dobio praktički odmah među prvima, dok je Oreo došao 2 i pol mjeseca kasnije.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2019., 22:55   #6083
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Bolje i čekati nešto duže vremena pa da je sve ispravno nego biti prvi sa gomilom bugova, taman i da netko u drugoj državi s istim telefonm dobije prvi, još bolje, bugova će sigurno biti pa nek on bude testni primjerak.
Ljudi su se žalili na Mi A1, Mi A2 Lite, Nokiu 6.1 Plus... sve puno bugova prilikom prelaska na novi OS, ali bitno da su dobili prvi.

http://forum.pcekspert.com/showpost....postcount=4070
http://forum.pcekspert.com/showpost....postcount=4178

Stvarno ne znam jel bitno hoćeš li dobiti Oreo/Pie danas ili za mjesec dana, ionako će glavna razlika biti što će rubovi ikona imati malo veći radijus. :facepalm:
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2019., 23:02   #6084
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,770
Beta pie je u opticaju vec koji mjesec, a zadnje dvije bete na n9 su maltene iste i ne mjenjaju puno ako je suditi po filesizeu ota fajlova i onome sto govori internet. Ne moze biti bas toliki fijasko... I guess
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2019., 09:53   #6085
3alfa3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 145
Da li sam dobro (laicki) detektirao "problem" zasto ne dobivam update nakon 10. mjeseca na S8?

Mobitel je tvornicki dosao sa XEO Poljskim CSC, prvo paljenje i setup telefona je bilo bez SIM kartice i tada je povuko zadnji raspolozivi update (October 2018). Nakon umetanja SIM kartice (Tomato), javljao je da je drugi CSC i da bi trebalo resetirat mobitel sto sam i napravio. Nakon toga, aktivni kod je postao SEE.

Na sammobile vidim da je moj trenutni firmware 3 mjeseca stari Poljski XEO (nakon njega postoje 2 novija), a postoje i 2 novija SEE, ali mobitel javlja da i dalje koristim zadnji dostupni.

Smartswitch isto navodi da je to zadnji dostupni RJ5(SEE) firmware, ali, RJ5 nije SEE nego XEO.

Da li je problem u tome i kako ga rijesit? Probao neki dan bez SIM kartice resetirat mob, ali nista se nije promijenilo, stanje je i dalje isto.

Ovo je stari post gdje su screenshoti od Phone INFO http://forum.pcekspert.com/showpost....postcount=5947
Kako izlaze novi, tako mi Phone INFO javlja pod "Latest Firmware" nove verzije koje su SEE (valjda zato jer je aktivni kod SEE), ali do nadogradnje ne dolazi ni putem OTA niti Smartswitcha.



....a ovdje je i screenshot od About Phone koji je takav nakon resetiranja mobitela kad je umetnuta Tomato SIM kartica.








screenshoti od sammobile gdje se vidi da imam poljski XEO iz 10 mjeseca, a ne neki od SEE. Ako sam dobro shvatio, taj Poljski XEO je nezakljucani, nebrendirani, a i mobitel nema bas nikakvog Bloatwarea od bilo kojeg provajdera
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	01.JPG‎
Views:	163
Size:	35.4 kB
ID:	20687   Click image for larger version

Name:	2.JPG‎
Views:	181
Size:	45.2 kB
ID:	20688  

Zadnje izmijenjeno od: 3alfa3. 09.01.2019. u 10:46.
3alfa3 je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2019., 11:27   #6086
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Samsung je posebno blesav po pitanju updateova, pogotovo ovih major updateova gdje ide bump u verziji androida. Ovi monthly security patchevi su ajde de, ali ovi major znaju imati po par mjeseci razlike i to totalno random. Npr Nougat je VIP dobio praktički odmah među prvima, dok je Oreo došao 2 i pol mjeseca kasnije.

Sent from Usreo Mobara
Ma ja ti kažem. Nije da mi život ovisi o Pie updejtu 😂
Tak mi svejedno jel mobitel na Pie ili Oreo sve dok ja njega mogu svakodnevno na isti način koristiti.

Kažem, pratim to baš zbog toga jer mi je cijela ta glupost oko updejta s jedne strane smiješna s druge čudna.

Ono, neki su u prosincu već dobili update na 9.0, dok su neki drugi tek izbacili monthly security tek poslije toga 🤣

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2019., 15:02   #6087
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Pozdrav, jeli tko imao problema sa s8/s8+ i flickeringom? Kada gledam video pojavi se povremeno random ljubicasta linija na gornjoj polovici ekrana. To sam primjetio zadnjih dan dva tri...
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2019., 15:10   #6088
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,770
Pitanjce, na S7 sam oduvijek u whatsapp notifikaciji imao reply i mark as read opcije. Na N9 (mozda i ekipa sa S9 moze provjeriti) vise nemam mark as read, ne kuzim zasto. Ima neka fora s tim?

Ostali appovi tipa viber, telegram, messages imaju tu opciju.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2019., 17:18   #6089
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,170
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Pozdrav, jeli tko imao problema sa s8/s8+ i flickeringom? Kada gledam video pojavi se povremeno random ljubicasta linija na gornjoj polovici ekrana. To sam primjetio zadnjih dan dva tri...
Ne. Vjerojatno ti odlazi ekran, je li ti pada u zadnje vrime?
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2019., 23:29   #6090
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
@3alfa3
Skini SamFirm v0.3.6 i preko njega upiši SEE jer će skinuti zadnji decembar, probaj flešnuti preko Odin-a.

Samsung radi mutavu politiku za svako tržište. U nas za dolaziti njemački DBT , poljski XEO, francuski XEF pa ostatak bradirani Tmobile, Vip i T2
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na