Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.11.2018., 11:43   #40561
Lak
Premium
 
Lak's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Jucer sam isao prema Zagrebu i kod izlaza Velika Ludina (nesto prije Rugvice) majstor u plavom parkiran sastrane na travu sjedi u gepeku i vani drzi tronozac (multanova pretpostavjjam) i naranvo da su taj dio stavili znak 100 km/h.
U koliko sati si prošao tamo?
Ja sam se vraćao navečer, 150 km/h cijelim putem od Vukovara, baš je bio gust promet.
Lak je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2018., 11:44   #40562
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,786
Zadnje sto pamtim ogranicenje 130 na AC je dole od Makarske prema Splitu (ili cak do Sibenika?), a ulaskom i Liku se pogorsava stanje kolnika i smanjuju ogranicenja. Ri-Zg necu ni komentirati. A3 mi je jos i u najboljem sjecanju, pogotovo Slavonika gdje je (iirc) sve 130. Nisam siguran jer od dosade jednim okom spavam Prije nekih skoro 2mj nije bilo tih novih obojanih ogranicenja na A3. Mozda su privremena priprema za zimski period i tako to...
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2018., 11:47   #40563
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Citiraj:
Autor Lak Pregled postova
U koliko sati si prošao tamo?
Ja sam se vraćao navečer, 150 km/h cijelim putem od Vukovara, baš je bio gust promet.
jucer ujutro, oko 10h.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2018., 11:49   #40564
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
nedavno išao u Beč, kroz SLO radovi čitavim putem, jedna traka i deri, AT malo bolje ali također dosta radova
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2018., 11:51   #40565
Lak
Premium
 
Lak's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
jucer ujutro, oko 10h.
Ha, budemo vidjeli, ako su i navečer stajali, svakom drugom vozaču će doći kazna...jer ovi malo brži su cijelo vrijeme vozili 130-160 km/h u lijevoj traci, s obzirom da je desna bila prepuna prometa. Ne sjećam se kada sam se zadnji put tako dugo vozio konstantno u lijevoj, jer jednostavno nije bilo smisla svakih par sekundi se vraćati u desnu, pa opet preticati u lijevoj. Baš hrpetina kamiona, buseva i auta u desnoj bez prestanka.
Lak je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2018., 12:02   #40566
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Jucer sam isao prema Zagrebu i kod izlaza Velika Ludina (nesto prije Rugvice) majstor u plavom parkiran sastrane na travu sjedi u gepeku i vani drzi tronozac (multanova pretpostavjjam) i naranvo da su taj dio stavili znak 100 km/h.

To su sve neki novi znakovi sa zuto/zelenom kockastom podlogom, ima ih na hrpetine na A3. Od ZG do NG je sigurno na 10 mjesta ako ne i vise tako kod skoro svakog izlaza/odmorista/benzinske stavljeno 100km/h a izmedju toga redovito jos ima 120 i 100 znakova (onih standarnig bijelo/crvneih) + naravno radovi i suzenja 60-80 km/h.

Naravno cijena cestarine je ista kao da je sve 130.
Ne postoji izlaz velika ludina
Prije rugvice/naplatnih/ježeva je ivanić, križ, popovača, u smjeru slavonije ofc.
Što se radara na a3 tiče, to je stara fora, zato su i natrpali sva ta ograničenja kod svake benzinske i svakog izlaza, da mogu lapat pare na najjadniji način. To nema veze sa sigurnosti u prometu nego samo sredstvo muženja ovaca. Svaki dan sam skoro na tom potezu, i imaju 2 presretača, 1 plavac sa tronožcem koji stoji na tih par lokacija gdje je 100 ograničenje i jedan pješak koji kao u texasu bude skriven sa las.pištoljem iza stupa od nadvožnjaka. Taj je najčešće ili ispod zadnjeg nadvožnjaka prije naplatnih tj točno kod ježeva, ili nadvožnjak-dva prije. Na svim lokacijama gdje je 100 ograničenje, možete se vozit maksimalno 140kmh, radari su naštelani na 141+. Nekad vam zna stajat parkiran auto sa plavcem unutra koji sjedi na zadnjem sicu i skida laserom i na pravcu prije samog odvajanja zg-obilaznica

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2018., 12:08   #40567
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Varaždin - Zagreb autoput, košta k'o suho zlato, u tih 60km autoputa, trenutno radovi na 4 mjesta, jedan od tih 4 je dug gotovo 5km.

I onda dođeš to Zagreba, i onda ovdje kod izlaza na istok gužva zbog radova kod izlaza u radničku. Jebeš takav auto-put.

Što se tiče radova vani, da, Austrija i Njemačka su uvijek u radovima, taman sve renoviraju pa mogu ponovo, ali ljudi se voze normalno. Ne 130, ali se voze 70-80. Kod nas je to druga priča. ZG zaobilaznica kod radničke, smjer prema Varaždinu, u jednom dijelu je suženje u one 2 "žute trake", uže od normalnih... Ograičenje 50km/h, kolona 2km, jer se ljudi ne znaju voziti, jer je "preusko"...

Živio sam u Sloveniji 2 godine, možemo mi srati koliko želimo, prije nekih mjesec dana sam išao u Istru kroz SLO, kod Ljubljane auto na autu, klasična gradska gužva ali mi se i dalje vozimo 110km/h.

I ono najgore, autoput Varaždin - Zagreb, smjer ZG, prije Sv. Helene na mostu gore stave radar i onda te čekaju na naplatnim. Jedva čekaš da prođeš sve te kamione i aute koji su se nakupili kod tih radova i onda te čekaju tamo
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2018., 12:14   #40568
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Velika promjena na hrvatskim autocestama, stalno će vam kontrolirati brzinu

Jedva čekam. Uz sve fiktivne radove i kretenska ograničenja 100km/h na prekrasnim dionicama...
Prebacit će se i ostatak prometa van autocesta, pa će ljudi ginut. Koliko često obzirom na gustoću prometa netko na autocesti vozi 200km/h i pogine ili napravi glupost? Kladio bih se da je zanemarivo.

Kaj se tiče radova ... po Italiji, Austriji sklanjanju znakove ograničenja kad nema aktivnih radova, a kod nas stoje mjesecima dok se ništa ne dešava. I onda sam ja kreten kad otupim na fiktivne znakove pa me uslikaju jer “jurim”.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2018., 12:38   #40569
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 960
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
nedavno išao u Beč, kroz SLO radovi čitavim putem, jedna traka i deri, AT malo bolje ali također dosta radova
Bio sam ja sada za vikend u Beču, kroz Sloveniju standardno jedna traka dok se ne uključiš na autocestu, a nakon toga vozi se normalno.
U Austriji radovi na 5-6 mjesta, ali protočno.
I fakat vidiš ljude kako rade, za razliku od naših 'radova.'

kad smo već kod Slovenije, kako odljepiti njihovu vinjetu bez da mi pola stakla ostane zaljepljeno?
austrijska bez problema sr skida, a Slovenci kao da su stavili pola kile ljepila na vinjetu.


Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2018., 12:42   #40570
Boopsy
Premium
Moj komp
 
Boopsy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 208
@IcyTexx
Tako je, a po novom prijedlogu zakona te i u prdekanu pošalju
__________________
C2D e6320, AC freezer Pro
Asus P5B Deluxe wifi
Sapphire 2900Pro
HDD Hitachi 80Gb
4x1Gb DDR2 800
Corsair 450
Boopsy je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2018., 13:06   #40571
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Citiraj:
Autor Colop Pregled postova

kad smo već kod Slovenije, kako odljepiti njihovu vinjetu bez da mi pola stakla ostane zaljepljeno?
austrijska bez problema sr skida, a Slovenci kao da su stavili pola kile ljepila na vinjetu.
Ostatke ljepila se lako skine benzinom ili WD40. Nakon toga samo prebrišeš nečime da ne ostane masno.
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2018., 13:09   #40572
Inovator
Premium
Moj komp
 
Inovator's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 462
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Velika promjena na hrvatskim autocestama, stalno će vam kontrolirati brzinu

Jedva čekam. Uz sve fiktivne radove i kretenska ograničenja 100km/h na prekrasnim dionicama...
Prebacit će se i ostatak prometa van autocesta, pa će ljudi ginut. Koliko često obzirom na gustoću prometa netko na autocesti vozi 200km/h i pogine ili napravi glupost? Kladio bih se da je zanemarivo.

Strašno što se kod nas sve radi.

Vožnja autocestom je najsigurnija i ima najmanji udio nesreća. No, našoj zemlji je bitno oderat one koji se odvaže na vožnju autocestom cestarinom, a sada i praćenjem brzine.
Inovator je online   Reply With Quote
Staro 19.11.2018., 13:13   #40573
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,786
Citiraj:
Autor Colop Pregled postova
kako odljepiti njihovu vinjetu bez da mi pola stakla ostane zaljepljeno?
Kupio onaj noz sa skidanje vinjeta u kauflandu (s njim cistim i sajbu od upecene prasine) i nakon sto skinem vinjetu obrisem ono malo ljepila wd-om. Vise puta isprobana metoda sa slovenskim.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2018., 13:21   #40574
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor Colop Pregled postova
kad smo već kod Slovenije, kako odljepiti njihovu vinjetu bez da mi pola stakla ostane zaljepljeno?
austrijska bez problema sr skida, a Slovenci kao da su stavili pola kile ljepila na vinjetu.
Ovako nesto za mehanicko uklanjanje - https://www.bacelic.hr/artikl/strugac-za-staklo/13002

Imas u svim ducanima kao sto su Bauhaus, Pevec i slicno. Ne mozes ogrebati staklo, ni uz puno truda, tako da je sigurno. Spremis u pretinac u kabini i uvijek imas pri ruci.

Kemijskim putem - CarPro Tar X, ali moze biti agresivan prema plastikama.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2018., 13:33   #40575
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Velika promjena na hrvatskim autocestama, stalno će vam kontrolirati brzinu

Jedva čekam. Uz sve fiktivne radove i kretenska ograničenja 100km/h na prekrasnim dionicama...
Prebacit će se i ostatak prometa van autocesta, pa će ljudi ginut. Koliko često obzirom na gustoću prometa netko na autocesti vozi 200km/h i pogine ili napravi glupost? Kladio bih se da je zanemarivo.

Kaj se tiče radova ... po Italiji, Austriji sklanjanju znakove ograničenja kad nema aktivnih radova, a kod nas stoje mjesecima dok se ništa ne dešava. I onda sam ja kreten kad otupim na fiktivne znakove pa me uslikaju jer “jurim”.
Da ne govorim da je opće poznato da se u Njemačkoj na dionicama bez ograničenja brzine gine naveliko, ono, suicidalne dionice. A ne, čekaj...

Dosta redovito idem ZG-ST i većih problema sam imao sa ekipom koja koči pred tunelom sa 130 na 80 i ne gleda kod prestrojavanja u lijevu traku nego sa ljudima koji prozuje sa 150-160 kraj mene. Ovo sa "radovima" bolje da ne komentiram, zatvore dvadeset kilometara autoceste (ulaz Sv. Rok - Tifon prije Maslenice) i onda ne vidim JEDNOG radnika.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2018., 13:47   #40576
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Ne znam koliko dugo već na Heinzelovoj nakon raskrižja s Vukovarskom stoji znak 40km/h jer su prokopali biciklisticku stazu na nogostupu i tako ostavili... Ne kuzim kakvog to utjecaja ima na automobilski promet - nijednom nisam vidio aktivne radove.

Na Slavonskoj se random pojavljuju znakovi 40km/h. Tamo kod Lesnine su kopali nesto kraj ceste, jaaaako polako i mjesecima je stajao znak 40km/h. Samo sam cekao da se i policija pojavi. Umjesto da se ta mala iskopina ogradi, znak stavi samo kad radnici rade, zbog njihove sigurnosti, a kad ih nema - okrene se paralelno s cestom i to je to. Isto na Slavonskoj kod Metroa je stajao znak 40km/h prije petlje, jer su bili “radovi”. Možda i jesu bili, ali tko zna kad i kakvi.

Prvi sam za to da se kažnjavaju prekoračenja brzine u zoni radova, ali ne može to biti na način da jedan dan netko metne znak niskog ograničenja i to tako mjesecima stoji bez radova, a dan prije nego što ga maknu šalje se policijska patrola da uslika ljude koji svakodnevno onuda putuju i nikad nisu vidjeli radove. Nije ni čudo što ljudi ne poštuju takve znakove i ograničenja.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2018., 13:57   #40577
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
najfenomenalnija pojava modernog doba je skidanje nakon nadvožnjaka kod lesnine sa obje strane... jer inače čitavi dječji vrtići znaju pretrčavat tih 10 traka, a ponekad vidžene i horde zlih huna.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2018., 14:08   #40578
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
kad se već priča o besmislu ostavljenih znakova nakon radova, osobno sam prisustvovao kada je pauk digao auto sa parkirnog mjesta.

Dakle, "pauk" je od ZG Parkinga, parkirna mjesta iscrtava ZG Parking... i onda dođe pauk i fino ga digne. Neki postariji gospodin i ja to gledamo s terase kafića, i ne vjerujemo.. dođemo do vozača pauka da vidimo koj k se događa, lik jedva priča hrvatski (manjinac), počne histerizirati, sad nam tek ništa nije jasno, i pomalo sumnjivo...

Srećom njegov kolega je pričao hrvatski, pa nam je objasnio da je policajac zvao jer je auto parkiran na zebri... mi WTF kakva zebra, ovo je usred ceste, bočno parkiranje...

kad ono stvarno ispod auta neka prastara žuta zebra, ali se vidi da je parkirno mjesto nacrtano preko nje i novije... kad se ono osvrnemo, a na travi znak za pješački prijelaz... dakle to nije križanje, to je bila privremena zebra dok su imali radove i zatvorili križanje 100m dalje...

i fakat pauk digao auto i otišao... mi poludili, pa čovjek će misliti da mu je auto ukraden, legalno se parkirao, vjerojatno i platio parking, i auta nema?? ko bi pomislio na pauka??

srećom, pa je postarijeg gospodina do mene to toliko iznerviralo da je zvao ZG Parking, jebao im sve po spisku, 3 puta objašnjavao da to nije njegov auto, ali da se ne mogu tako bahato ponašati gamad nekulturna, oni na kraju rekli daneće naplatiti premještanje, ali da policija određuje kazne.. pa se ipak predomislili i pitali "vratiti ćemo auto, gdje želite", "pa tamo gdje ste ga i uzeli, a šta ćete ako to mjesto više nije slobodno, ne znam!!"

uglavnom Monthy Python uživo.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2018., 14:12   #40579
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Od Osijeka do Donjeg Miholjca se netko sada sjetio i postavili svuda znakove 70km/h na otvorenoj cesti. Kretenluk na kvadrat. Al stvarno kretenluk.
Možda je i dalje, prema ZG, ali nisam išao pa ne znam.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2018., 14:49   #40580
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 960
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Ovo sa "radovima" bolje da ne komentiram, zatvore dvadeset kilometara autoceste (ulaz Sv. Rok - Tifon prije Maslenice) i onda ne vidim JEDNOG radnika.

Znači učestala pojava ,


Htio sam zvat Otvoreni i prijaviti kako dobro rade, skoro jednako kao za Uskrs 2015 godine kad su izazvali kolonu od 15 kilometara na Sv Roku radi jednog jebenog šahta.


Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Ovako nesto za mehanicko uklanjanje - https://www.bacelic.hr/artikl/strugac-za-staklo/13002

Ovo imam doma, za čišćenje staklokeramičkih ploča, to je to , jelda?
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2018., 14:57   #40581
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,786
Sve dok je ostrica cista i od obicnog metala (tipa skalpel), a ne nekih volframkarbid i dijamantnih premaza, siguran si
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2018., 15:22   #40582
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Aceton skida sva takva ljepila, nedavno skidao baš austrijsku i slovensku vinjetu
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2018., 15:23   #40583
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Samo nedajbože da kapne na plastiku armature.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2018., 15:25   #40584
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Moraš brzo obrisat

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2018., 15:43   #40585
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Ne znam jel se stigne, znam da nagriza i posvjetli plastiku u roku keks. Naučio na najgori mogući način.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2018., 15:51   #40586
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Da samo nagriza bilo bi dobro žere ju ko mutav.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2018., 16:06   #40587
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Aceton skida sva takva ljepila, nedavno skidao baš austrijsku i slovensku vinjetu
Bolje benzin.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2018., 17:20   #40588
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Ne znam jel se stigne, znam da nagriza i posvjetli plastiku u roku keks. Naučio na najgori mogući način.
I ja sam naucio na tezi nacin. Kapnulo na tipkovnicu od laptopa, nema nacina da se vise ikako makne.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2018., 19:11   #40589
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707



IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2018., 19:56   #40590
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,394
Vinjete prije lijepljenja na staklo treba prvo zalijepiti na sjedalo da se smanji učinkovitost ljepila pa onda na staklo. Nekad treba ponoviti i 2-3 puta, ovisi o vinjeti i sjedalu. Nakon toga se skine bez da išta ostane.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na