Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.12.2017., 08:37   #241
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
Angry

Citiraj:
Autor robee Pregled postova
Ovo sam pokazuje kakva si osoba! Radi ti zivac zato sto netko nije nesto napravio kako si ti zamislio i jos bi pravio nered.
da mi je ne znam kako tezak dan na poslu ili zivotu, nema te sile da bih odbio molbu zene s malom bebom u rukama... a znaci radilo se o tome da je paket spustio ispred ulaznih vrata i trebalo ga je gurnut (ako mu se nije dalo dignut) samo u predsoblje da se mogu ulazna vrata zatvorit, nikakvo nosenje na kat ili ne znam kuda...
__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 08:54   #242
ToroRosso
Premium
Moj komp
 
ToroRosso's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 358
Citiraj:
Autor ToroRosso Pregled postova
Dosad imao 5 paketa preko Overseasa i svi došli u roku koji je pisao na tracking numberu. Iz zagreba sam. Narucio sam i sada jedan i pise mi dostava 28.12 pa cemo vidjeti dali ce sada biti nekih problema.
Update: Eto danas trebao stici paket i bas nikog doma nema. Reko sam sebi ma vjerojatno nece ni doci sta se brinem uopce kad ono prije 20-ak min stize poziv: Jutro gospodine, da li ste doma imam paket za vas. Ja kazem nazalost nema nikog doma i onda mi je jos ponudio da mi ostavi negdje kod susjeda.

Nemam nikakvu korist niti namjeru braniti OEX jer vjerujem da postoje svi ti problemi koji su navedeni samo mi je fascinantno , ali veoma drago sto meni uvijek stigne na vrijeme, a iz ZG-a sam. Bit ce da radi neki ekstra dobar i uljudan vozac za moj dio grada.
ToroRosso je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 09:04   #243
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,479
Citiraj:
Autor riceburner Pregled postova
... slag na tortu govnar dostavljac na zamolbu supruge da unese kutiju od 20 kg samo u predsoblje, jer je ona drzala bebu u rukama glatko odbio i rekao da nije placen da nosi preko praga...
To nije samo njihova boljka. GLS je ove godine dovezao kući paket, teži, isto žena samo kod kuće. Zamolila ih samo da ne ostave ispred ulaznih vrata nego samo da prebace preko praga u hodnik, da nebi pokisnulo vani dok ja ne dođem. Neće. Znači 1,5m udaljenosti, prebaciti preko praga.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 10:55   #244
Bratija
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 79
sve nas kao korisnike usluge je bas briga za interne probleme... problem nije od crnog petka/bozica vec "primio sam boga za jaja" stav koji je (po mom iskustvu a i citajuci razlicite komentare po netu ljudi koji se predstavljaju da rade u OEu) sustavno provucen kroz cijelu firmu i to dosta dugo... ako ja zovem sluzbu za korisnike jer mi 3 paketa kasne (a vec su neko vrijeme u ZGu + UPS kaze da je korisnik trazio drukciju dostavu sto normalno nije istina), ne moze osoba odgovoriti "eh, vozac nije stigao", ima da se poklopi usima i isprica za propust... i to je najveci problem (ne samo OEa, nego generalno), nema penala za losu uslugu i odnos prema klijentima je kao da su bogom dani a ne kao da se treba truditi zadrzati ih... i onda na sve to skupa dodajmo stavljanje statusa posiljke kako grah padne da bi ispalo da je klijent u krivu ili trazio nesto drukcije samo da bi statistika bila zadovoljena, brisanje FB komentara i ponasanje kao da se nista nije dogodilo, normalno da necete biti dragi ljudima... zaboravljate da ne radite za sebe, nego za druge, kao i vecina nas, kako bi izgledalo da prodam softver nekom klijentu kojem se raspadne i izgubi novac zbog toga i onda pricam "problem je naci dobre ljude i generalno je lose stanje u drugim firmama, znate i drugi zajebu, a i dobio sam puno posla od drugih klijenata"... to mogu pricati interno u firmi sa sefovima dok se traze razlozi zasto se nesto dogodilo, prema klijentu se mogu jedino ispricati, platiti penale i napraviti sve sto mogu da vratim povjerenje... i uopce izlaziti sa internim problemima prema van je krajnje neprofesionalno... da, sranja se dogadaju, klijenata ima svakakvih, radne snage ima svakakve, ali niste posebni po tome, svima je tako, glavna razlika je kako se tko odnosi prema razlicitim situacijama...
Bratija je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 11:06   #245
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor goc_mails Pregled postova
Fanatik
Tvoj modus operandi izokretanja mojih postova doista vuce na jednog novinara s kojim sam imao i privatnih i poslovnih okrsaja.
Lik je clan udruge biciklista grada zagreba, naruci dostavu nekakvih pedala ili skicnog kurca u firmu u centru grada i onda ceka da moj vozac dode da bi ga kroz prozor uslikao kako s kombijem sa sva 4 stoji zaustavljen na biciklistickoj stazi (dok se ovaj bogec penje nar kat i nosi mu taj k za bicikl). I tako svaki tjedan
Daj mi samo svoje inicijale pa da mi duša bude na mjjestu
Ja uopće nisam izokrenuo tvoj post. Ti sam si na početku svašta pisao o svojim vozačima i onda neko napiše baba za žensku u call centru i ti podivljaš kak se usuđuju vrijeđat a ne gledaš što si sam napisao o svojim kolegama.
Nisam novinar.
Inicijali M. I.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 11:51   #246
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,346
Slike s jutarnjeg;
"organizacija u Overseasu, ako se kada zapitate zašto su vam paketi mokri"
__________________
.

Zadnje izmijenjeno od: Ag008. 28.12.2017. u 19:42.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 12:07   #247
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
jebeš to kaj su mokri nego daj pogledaj kak su ti paketi nabacani po svuda. jebate da imaju tri puta više ljudi bilo bi isto kad nema reda.
kako je uopće moguće je ta firma IKADA i kad je počela funkcionirala. meni nije jasno.
moja baka bi rekla: bogu za rasplakati
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 12:26   #248
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
"organizacija u Overseasu, ako se kada zapitate zašto su vam paketi mokri"
Čekaj, sad će ti njihov zaposlenik doći i reći kako on ima 30GB slika u kakvom stanju roba dolazi kod njih.
Za svaki njihov propust i traljav posao, on ima opravdanje.

Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
kako je uopće moguće je ta firma IKADA i kad je počela funkcionirala. meni nije jasno.
Pa funkcionira tamo gdje ima malo paketa i prometa, čim je veći grad u pitanju događa se kaos.
Ali ne, ne treba njima nikakav softver, organizacija, gps, oni rade istom shemom i u Babinoj Gredi sa 1000 stanovnika i u Zagrebu sa milijun stanovnika.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 12:35   #249
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
najžalosnije je što je goc_mails uopće i ušao u raspravu.. i to kakvu raspravu.. care, iskreno se nadam da uprava neće vidjeti šta si pisao ovdje, za takve stvari i takvo sramoćenje firme u kojoj radiš se dobiva otkaz.
ne bi se čudio da netko iživciran tvojim proljevima s foruma pošalje upravi link na ovu temu, samo se nadam da i tebi pertle vire iz šefove guzice..

ako radiš u administraciji i ako si već odlučio biti odvjetnik svoje firme, umjesto da budeš pokunjen tu na forumu, da priznaš greške, i da ne iznosiš previše interne stvari (čitaj očito katastrofalne probleme koje imate) ti si još više ukopao ionako tešku situaciju tvoje firme.. svaka ti čast

a za ne plaćene prekovremene koje smatraš normalnima, ne znam šta bi rekao.. garant si hdz-ovac.. i ti i tvoja firma ste dno dna, ti moralno, oni poslovno..
zato i jesmo dno dna europe i ostatka svijeta.. sramim se nekad što sam hrvat (domoljub, katolik, jugonostalgičar)
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 12:42   #250
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
Talking

Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
jesmo dno dna europe i ostatka svijeta.. sramim se nekad što sam hrvat (domoljub, katolik, jugonostalgičar)
orjunasu najobicniji
__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 12:43   #251
acmevagabundo
Premium
 
Datum registracije: Jul 2015
Lokacija: ZG
Postovi: 262
https://hr-hr.facebook.com/OverseasExpress/
Overseas se ispričao za kašnjenje.
Pročitali forum i zaključili da je najbolje ispričati se
acmevagabundo je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 12:47   #252
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Ja ne vidim mokre pakete, jasno se vidi da su paketi na suhom. Nabacani, pa nekako mislim da je to standard u toj branši. Frend radi u HP-u, nemojte da krenem kako oni funkcioniraju.

Goc se naljutio jer ste svi jako pametni. Kako možete uopće komentirati nešto što vam nije struka... Birtijaški mindset

Da, zajebali su, da i ja čekam jebeni paket, ali piskarati na forumu i omalovažavati uglednog člana foruma je glupo. Čovjek je napisao da im fali kadra, da rade na tome.

Šaljite drugom dostavom i bok.

Citiraj:
Autor riceburner Pregled postova
da mi je ne znam kako tezak dan na poslu ili zivotu, nema te sile da bih odbio molbu zene s malom bebom u rukama... a znaci radilo se o tome da je paket spustio ispred ulaznih vrata i trebalo ga je gurnut (ako mu se nije dalo dignut) samo u predsoblje da se mogu ulazna vrata zatvorit, nikakvo nosenje na kat ili ne znam kuda...
Teško se možemo staviti u glavu radnika koji to radi svaki dan. Vjerojatno ima i skuplji paket s dostavom u kuću, pa sljedeći put uzmi to. Nemaš se tu šta ljutiti.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 12:49   #253
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova

Šaljite drugom dostavom i bok.
kako, amazon salje overseasom, nemogu birat
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 12:50   #254
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Kako možete uopće komentirati nešto što vam nije struka... Birtijaški mindset
Kad sam mislio da sam sve čuo...
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 12:51   #255
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
Question

Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Vjerojatno ima i skuplji paket s dostavom u kuću, pa sljedeći put uzmi to
ne kuzim ovo?
__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 12:59   #256
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Citiraj:
Autor riceburner Pregled postova
ne kuzim ovo?
Nadoplata za unošenje paketa u kuću i na kat npr . Njihovo je do praga . Hoće reći da je od 100 dostava u 50 njih doma samo baba ,deda, malo dijete i sl i onda oni moraju unositi unutra a nije to nadoplaceno i nije njihov posao to unositi. Tako 10tak puta na dan i trosis svoje vrijeme i zdravlje . Ja osobno bih unio svim nemocnima ali razumijem i njih .

A što se tiče ovih slika paketa vani isti k je u glsu. Tamo sam redovito i to je kaos ... A u pošti predamnom čovjek BACI paket sa ulaza u kombi cca 2 metra, koji sam upravo slao iako je na njemu oznaka lomljivo . Ja popizdio i vičem a on samo kasno kaže da je osiguran i da se žalim ako se razbije. Žalio sam se i po odgovoru paket nije oštećen i sve je ok.
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 13:00   #257
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Taj ugledni clan omalovazava svoje radnike kad ih proziva za sve probleme oko dostave i kasnjenja. Slika razasutih paketa je, pukla paleta? A ovo gore sve nabacano je sta, puklo 10 paleta?
Govorit o vjernosti firmi da bi netko trebao radit prekovremeno (a mozda i neplaceno)? Jel ti dostavljaci imaju svoje obitelji i svoje vrijeme? I oni bi za tudju guzicu se toga trebali odreci? Zasto OE nije zaposlio jos radnika ako je placa vise nego dobra? Zasto je OE brisao komentare na FBu?

Zato jer kakva uprava, takva firma. Cast iznimkama, al izgleda upravi ne smeta ovaj opci nered, razbacani paketi, problemi sa dostavom, itd. A ugledni kolega se nasao prozvan i isao branit svoju firmu (iako nitko nije njega prozivao).

Prvi njegov post u topicu je nazvao budalama ljude koji misle da postoji dnevna norma od 200, za "lose" vozace je rekao da su to, citiram:
"Edit: vi sto se veselite kaj je ups preuzeo a2b, mala napomena...moji (lošiji) vozači su se zaposlili tamo )))))"

Hint na "moji". To su bili vozaci OEa kao firme a ne pojedinca.

I na kraju, ljudi su bez paketa a svi su krivi osim dostavne sluzbe.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 13:01   #258
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
goc nije trebao nis ni pisat o ovoj temi na ovom forumu, nit je vlasnik firme nit sjedi u upravi nit je ista poboljsao sa time sto je pisao po forumu, naprotiv, samo je naškodio...
mislim veli da je 13 god u tom poslu i da je sad u administraciji i rješenje svog tog višegodišnjeg cijenjenog iskustva je drvljem i kamenjem po svojim kolegama radnicima sto su primitivna stoka koja ne zeli radit, bravo svaka cast, tak se to radi u HR
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 13:03   #259
goc_mails
low_rider
Moj komp
 
goc_mails's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 471
@Gilbert5
Hvala na podršci ali uzalud. Htio sam pa cak i pod cijenu otkaza pojasniti malo s kakvim se problemima susrecem ali nazalost nisam uspio. U vise navrata sam se pokusao ispricati ali eto ne ide.
Nadalje ocito je vec netko od dragih kolega s foruma poslao link jer sam dobio svoje.

Ovim putem se jos jednom ispricavam svima i takoder molim admina/moderatora da mi daju trajni ban.

Hvala
__________________
A bu bu....
goc_mails je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 13:04   #260
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Citiraj:
Autor goc_mails Pregled postova
@Gilbert5
Hvala na podršci ali uzalud. Htio sam pa cak i pod cijenu otkaza pojasniti malo s kakvim se problemima susrecem ali nazalost nisam uspio. U vise navrata sam se pokusao ispricati ali eto ne ide.
Nadalje ocito je vec netko od dragih kolega s foruma poslao link jer sam dobio svoje.

Ovim putem se jos jednom ispricavam svima i takoder molim admina/moderatora da mi daju trajni ban.

Hvala
bome zajebano

btw.. napravio si sve najgore što si mogao.. nadam se da ti je barem jasan taj dio.. pročitaj temu ispočetka i sve bljuvotine koje si pisao.. zanemari forumaše, iskaljuju bijes..
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 13:05   #261
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Nadoplata za unošenje paketa u kuću i na kat npr . Njihovo je do praga .
di ima ta opcija na UPSu da se nadoplati? nikad to u zivotu vidio...

znam samo da kod nas kad kupis frizider/vesmasinu u nekom od centara se nadoplacuje dostava na neki kat ako nema lifta...
__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 13:15   #262
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor zalman1 Pregled postova
Kad sam mislio da sam sve čuo...
Dobar je. Vodjen istom logikom, 99.9% foruma ne bi smjelo pisati ni o cemu o cemu tu i pisu opcenito, jer ne poznaju elementarne pojmove racunalstva. Cik pogodi...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 13:27   #263
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Goc se naljutio jer ste svi jako pametni. Kako možete uopće komentirati nešto što vam nije struka... Birtijaški mindset

Da, zajebali su, da i ja čekam jebeni paket, ali piskarati na forumu i omalovažavati uglednog člana foruma je glupo. Čovjek je napisao da im fali kadra, da rade na tome.

Šaljite drugom dostavom i bok.
ZASTO krajnji korisnik mora biti te struke da bi znao da nesto jebeno ne stima kada paketi kasne i izmisljaju se statusi? Covjek NIJE napisao da im fail kadra nego bas suprotno, kada ga vec branis mogao bi procitati postove. I da, "saljite drugom dostavom" i jest problem jer najcesce nemas izbora kako da DRUGI salju prema tebi. Dakle nista pametno nisi napisao osim "zajebali su". Ali nisu zajebali samo na blagdane nego tako posluju.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 13:36   #264
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,316
@gilbert
Pogledaj sliku malo bolje. Palete su totalno mokre, a bijeli paketi na sredini slike se nalaze na mokrom podu. Čini mi se da su to VIPovi paketi u kojima su vjerojatno mobiteli, a mobiteli + voda baš nisu dobra kombinacija.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 14:38   #265
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
javite se overseasu kad na servisu moba jave da je bio na vlazi
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 14:50   #266
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706





-->
Pokazao friendu sliku, pitao me doslovno šta je to zvjerinjak boktenedo ?

Dobio sam nazad ovo, ovako se sortiranje radi u DE, natkriveno I odmah valjda kombi z druge strane....za Gilberta I ostale forumske Aristotele a bogami i za Goca






Zadnje izmijenjeno od: FRipper. 28.12.2017. u 19:36.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 15:13   #267
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Jesmo li na kraju saznali tko piše ove i slične lažne statuse pošiljki? Povlači se to pitanje praktički od početka, ali nigdje nisam na kraju vidio odgovor.

Citiraj:
Pošiljka nije isporučena jer je na zahtjev primatelja promijenjena adresa/termin isporuke.
Primatelj dogovorio isporuku u drugom terminu.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 19:04   #268
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor goc_mails Pregled postova
@Gilbert5
Hvala na podršci ali uzalud. Htio sam pa cak i pod cijenu otkaza pojasniti malo s kakvim se problemima susrecem ali nazalost nisam uspio. U vise navrata sam se pokusao ispricati ali eto ne ide.
Nadalje ocito je vec netko od dragih kolega s foruma poslao link jer sam dobio svoje.

Ovim putem se jos jednom ispricavam svima i takoder molim admina/moderatora da mi daju trajni ban.

Hvala
Ban, zbog čega?
Zato kaj diskutiraš u raspravi, odnosno sudjeluješ..

Medalja ima dvije stvari, očito je ova firma još samo jedna u nizu koja zorno prikazuje stanje u državi, ne čudi me..

Ni prva ni zadnja firma, koja jako malo plaća, a puno traži od djelatnika..

goc_mails govor iz svog aspekta, a i čovek sam veli da situacija nije baš kak bi trebala bit, bar ne onak kak je u normalnim zemljama..

Ne sjećam se da sam imao s njima problema, možda sam imao sreće, ko će ga znat..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 19:41   #269
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
Citiraj:
Autor goc_mails Pregled postova
@Gilbert5
Hvala na podršci ali uzalud. Htio sam pa cak i pod cijenu otkaza pojasniti malo s kakvim se problemima susrecem ali nazalost nisam uspio. U vise navrata sam se pokusao ispricati ali eto ne ide.
Nadalje ocito je vec netko od dragih kolega s foruma poslao link jer sam dobio svoje.

Ovim putem se jos jednom ispricavam svima i takoder molim admina/moderatora da mi daju trajni ban.

sad je kasno.

podržavam želju za banom
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2017., 00:11   #270
Bloodhunter
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 108
Ić podržati nečiji ban zbog žustre rasprave na forumu je blago rečeno jadno. On je za razliku od 90% ljudi u Ovesesu imao neki stav, a i neke informacije od njega smo dobili (kakve takve).
Bloodhunter je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na