Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.09.2015., 23:06   #9811
UnimatriX
Premium
Moj komp
 
UnimatriX's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: Okolica Zagreba - Zagorje
Postovi: 59
Citiraj:
Autor Drift_King Pregled postova
Jesan. GWE100. Proda odavno, ne igran. Ne zelin bit smece.

Nisan ja reka da je samo kliknes i gotovo. Problem je sta se ne mozes obranit od artiljerije. IS7 hull down, ne moze ga isus izbit i eto lika sub1000 i izbije ga za xxx dmg, i tako X tenkova. Ovo danas kad me je pogodio, lik ima ispod 1000 wn8. Da je bio u nekom drugom tenku, moga bi samo saugat. I to je problem. Nesto kao sta je bio FV dok nije dobio nerf HESHa, prejak za ekipu koja te slucajno pogodi.

Plus artiljerija je suga najveca jer nemas sanse, jer guess what puca izvan rendera.

Ti ako mislis da si skiller sta igras s artiljerijom, jbg, zadrzi se.
Slažem se, u bilo kojem drugom scenariju, sub 1000 bi se pošteno namučio da i okrzne boljeg igrača, ali ovako, čak i pijana budala klikne svakih 40-tak sekundi i skine ti pola hp-a, ako ne i sve... a nema tu pomoći...
UnimatriX je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2015., 23:13   #9812
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor UnimatriX Pregled postova
Slažem se, u bilo kojem drugom scenariju, sub 1000 bi se pošteno namučio da i okrzne boljeg igrača, ali ovako, čak i pijana budala klikne svakih 40-tak sekundi i skine ti pola hp-a, ako ne i sve... a nema tu pomoći...
Evo jos jedna u prilog.

Idem na poziciju (1-crveno)

image hosting over 10mb

Rokne me T92, ubije gun, tracks, ammo i optiku. Repariram ammo.

Idem sad na poziciju 2, da probam na ledja doc, i probat ispeglat dio partije.

Lea pogodim 2 puta, (zelen igrac 1800+) i naravno ko mi se usere u zivot... A mica san se.


screen capture tool

FV - 1280, T92 - 11xx. Because skill.
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2015., 01:25   #9813
Razarach
Premium
Moj komp
 
Razarach's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: N. Gradiška / Varaždin
Postovi: 455
Kad smo kod artiljerije;



Izuzetno zanimljiva partija.
Razarach je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2015., 01:35   #9814
UnimatriX
Premium
Moj komp
 
UnimatriX's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: Okolica Zagreba - Zagorje
Postovi: 59
Citiraj:
Autor Drift_King Pregled postova
Evo jos jedna u prilog.

FV - 1280, T92 - 11xx. Because skill.
Ma točno to, i drugi tenkovi te mogu pogodit, al ne skidaju 50% hp-a odjednom i još gore, pola modula i članova posade što je još veći hendikep, a u većini slučajeva samo znači jedan shot do smrti ili napraviš još shot ili dva i to je to, pregaze te ostali tenkovi...

Nešto je bilo riječi da bi arty mogli reworkat na nešto slično kao u Armored Warfare-u, iako sumnjam jer WG stalno mulja, a i za najjednostavnije stvari čekamo po godinu dvije da implementiraju...
UnimatriX je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2015., 06:58   #9815
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor Razarach Pregled postova
Kad smo kod artiljerije;



Izuzetno zanimljiva partija.
Da pogotovo ako si u Htu, kad te uvate 58ice nema sanse da prezivis.
Citiraj:
Autor UnimatriX Pregled postova
Ma točno to, i drugi tenkovi te mogu pogodit, al ne skidaju 50% hp-a odjednom i još gore, pola modula i članova posade što je još veći hendikep, a u većini slučajeva samo znači jedan shot do smrti ili napraviš još shot ili dva i to je to, pregaze te ostali tenkovi...

Nešto je bilo riječi da bi arty mogli reworkat na nešto slično kao u Armored Warfare-u, iako sumnjam jer WG stalno mulja, a i za najjednostavnije stvari čekamo po godinu dvije da implementiraju...
Neman pojma kako je u AW, ali tu je sranje, jer imaju taj punch koji tebi ne daje sansu. Stanes iza kamena, ConqGC te uvati, kreces se, ubije te 155 58. Nije da me stalno arty gadja, ali ne volin kad me jedan put pogodi. Jednostavno ne volin, jer nema oklopa, kuta, pozicije koja ti daje prednost.

Ociti primjer su hulldown tenkovi, na koje arty samo sere. FY hulldown.
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2015., 08:57   #9816
ti.le
[CTN]Mr.Ti
Moj komp
 
ti.le's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: SZ HR
Postovi: 539
Kažeš IS-7 u hull down poziciji i nitko te ne može istjerati? A kako je to za ostale tenkove kada moraju igrati protiv toga? Jel si oni misle FY hulldown OP tenk, ali to tebe ne dira niti najmanje jer iskorištavaš prednost tenka i baš ti je gušt, a onda kada te arty istjera od tuda, onda je on OP n00b koji neda drugima igrati kako bi baš oni htjeli...
__________________
CPU: Ryzen 7 5700G / Noctua D15S; MBO: MSI B550 Tomahawk; RAM:Corsair Vengeance 2x16 3200MHz; GPU: XFX Merc 319 RX 6900 XT; HDD: 1. Samsung 970EVO 256 GB; 2. Crucial P2 500GB; PSU: EVGA Supernova G2 750; CASE: NZXT H440 White; MONITOR: Asus MG279Q; KEYBOARD: Roccat Vulcan 100; MOUSE: Razer ViperMini @ SteelSeries QCK mass; HEADPHONES: Kingston HyperX Cloud (I) - Superlux HD-681 EVO
ti.le je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2015., 09:02   #9817
Roso
Premium
 
Roso's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Split
Postovi: 691
Ma naklika se i on za doć do gwe100, i to valjda kad je arty jos i moga nesto pogodit. Sad je očajno.

Zna artiljerija naživcirat ali daje malo raznolikosti i neizvjesnosti u igru. Smiješni ste svi sa vašim tumorskim kletvama i sl.
Roso je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2015., 09:12   #9818
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor ti.le Pregled postova
Kažeš IS-7 u hull down poziciji i nitko te ne može istjerati? A kako je to za ostale tenkove kada moraju igrati protiv toga? Jel si oni misle FY hulldown OP tenk, ali to tebe ne dira niti najmanje jer iskorištavaš prednost tenka i baš ti je gušt, a onda kada te arty istjera od tuda, onda je on OP n00b koji neda drugima igrati kako bi baš oni htjeli...
Bravo. Znaci ti mislis da je IS7 neunistiv u hulldownu.
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2015., 11:31   #9819
ti.le
[CTN]Mr.Ti
Moj komp
 
ti.le's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: SZ HR
Postovi: 539
Citiraj:
Autor Drift_King Pregled postova
J IS7 hull down, ne moze ga isus izbit...

Ne ja, to si ti rekao
__________________
CPU: Ryzen 7 5700G / Noctua D15S; MBO: MSI B550 Tomahawk; RAM:Corsair Vengeance 2x16 3200MHz; GPU: XFX Merc 319 RX 6900 XT; HDD: 1. Samsung 970EVO 256 GB; 2. Crucial P2 500GB; PSU: EVGA Supernova G2 750; CASE: NZXT H440 White; MONITOR: Asus MG279Q; KEYBOARD: Roccat Vulcan 100; MOUSE: Razer ViperMini @ SteelSeries QCK mass; HEADPHONES: Kingston HyperX Cloud (I) - Superlux HD-681 EVO
ti.le je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2015., 11:43   #9820
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor ti.le Pregled postova
Ne ja, to si ti rekao
Ali nije na artyiju da ga iskopava, to je bila poanta.
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2015., 15:03   #9821
spaceman
Registered User
Moj komp
 
spaceman's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Našice
Postovi: 317
Citiraj:
Autor Drift_King Pregled postova
Ali nije na artyiju da ga iskopava, to je bila poanta.
Je, najbolje da ubace i bagere u igru
spaceman je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2015., 15:45   #9822
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor spaceman Pregled postova
Je, najbolje da ubace i bagere u igru
Za to imas mediume, lajtove i TDove. Ali znas kako ekipa igra, jedan po jedan idu i umiru.

Back on topic.

__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2015., 16:35   #9823
madsav
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: ne znam
Postovi: 15
Arti je sastavni dio igre, i svaki igrač sa IS7 koji drži do sebe treba ga uzeti u obzir i prilagoditi svoju igru tom faktoru.

Igram samo jednu liniju artija (noob sam sa 960 wn8 i 51% WR), američku, i jako dobro mi dođe u danima kad se zaredaju porazi sa noob timovima. Zna biti borbi gdje samo arti doprinese pobjedi (sa 5-6 killova itd).
Isto tako kad sam u bilo kojem heavy tenku dobro znam da sam prvi na udaru.....
madsav je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2015., 17:20   #9824
UnimatriX
Premium
Moj komp
 
UnimatriX's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: Okolica Zagreba - Zagorje
Postovi: 59
Arty je sastavni dio igre, ali ne bi trebao biti jer se ne uklapa kao ostale vrste tenkova, nebalansirani su i nije fer da netko može i na blind shot preko pola mape i iza cijelog brda skinut nespotanog igrača...
UnimatriX je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2015., 17:38   #9825
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,276
Meni se baš dobro uklapa, a život nije fer.
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2015., 17:48   #9826
spaceman
Registered User
Moj komp
 
spaceman's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Našice
Postovi: 317
A zato je fer kad reloada 50 sekundi zatim nišani skoro 10 i za dvije dužine prebaci tenk koji gađaš... A kad sa ISU-om skinem 1300 dmg jednim pogotkom (AP u Panthera) to je
svima ok. I sam u zadnje vrijeme više stradam od artya nego što napravim štete s njim a ne cvilim zbog toga i nisu mi oni krivi što se ne maknem kad sam spotan ili duže na jednom mjestu.
spaceman je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2015., 17:54   #9827
madsav
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: ne znam
Postovi: 15
Citiraj:
Autor UnimatriX Pregled postova
Arty je sastavni dio igre, ali ne bi trebao biti jer se ne uklapa kao ostale vrste tenkova, nebalansirani su i nije fer da netko može i na blind shot preko pola mape i iza cijelog brda skinut nespotanog igrača...
To je moguće jedino ako arti aima po mapi i vidi trace baš u trenutku kad dotični puca ili kada lomi drva, ograde , kuće. Tu se slažem da to nije fer, ali dok wg to ne makne pazite kako vozite. Dosta često iskusni igrači artija trejsaju neprijateljske artije, nema većeg gušta ... Tako i kad si u artiju moraš paziti na iste te stvari, da ne govorim koliko lajtovi vole naići na artije koji su često sami i bespomoćni u tom slučaju
madsav je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2015., 18:07   #9828
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor spaceman Pregled postova
A zato je fer kad reloada 50 sekundi zatim nišani skoro 10 i za dvije dužine prebaci tenk koji gađaš... A kad sa ISU-om skinem 1300 dmg jednim pogotkom (AP u Panthera) to je
svima ok. I sam u zadnje vrijeme više stradam od artya nego što napravim štete s njim a ne cvilim zbog toga i nisu mi oni krivi što se ne maknem kad sam spotan ili duže na jednom mjestu.
Da jer ISU stoji u renderu, ima reload 14 sekundi i ako te ne uvati s provm granatom sigurno ce dobit po repu. Mislin usporedjujes tenk koji se bori prsa u prsa, i smece koje klika s kraja mape i ne mora te probit jer ima 1010100 dmg.
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2015., 18:41   #9829
spaceman
Registered User
Moj komp
 
spaceman's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Našice
Postovi: 317
Pa ako te i uhvati i dalje ostaje tvojih 14 suigrača od kojih može kako kažeš dobiti po reu. A i više je za drugu liniju, za prvu su heviji koliko mi se čini i scouti. Ono što zaista nije fer po meni je MM koji bi trebao biti max 10% razlike a ne kad imaš 25% šanse za pobjedu i slično. Ubiju partiju u startu time a nije zanemariva ni količina botova. To je ono što mene smeta u WOT-u i sve manje imam volje igrati baš zbog toga.
spaceman je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2015., 19:41   #9830
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor spaceman Pregled postova
Pa ako te i uhvati i dalje ostaje tvojih 14 suigrača od kojih može kako kažeš dobiti po reu. A i više je za drugu liniju, za prvu su heviji koliko mi se čini i scouti. Ono što zaista nije fer po meni je MM koji bi trebao biti max 10% razlike a ne kad imaš 25% šanse za pobjedu i slično. Ubiju partiju u startu time a nije zanemariva ni količina botova. To je ono što mene smeta u WOT-u i sve manje imam volje igrati baš zbog toga.
Mene zivciraju svi koji drobe o sansama za pobjedu by XVM. Da to ima ikakve veze s zivotom bilo bi ok.
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2015., 20:25   #9831
spaceman
Registered User
Moj komp
 
spaceman's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Našice
Postovi: 317
Kako kada, baš kao i sa artyem
Evo malo za promjenu uzeo RU251 i pade prvi ace sa njim...
replay
spaceman je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2015., 10:59   #9832
e-one
Civic (ab)user
Moj komp
 
e-one's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb-Dubrava
Postovi: 471
Joj drift daj ne vajnaj stalno za arty Ja ga igram i RNG nas ubija. Bude partija di odradim nesto, a bude ko jucer da s GW panterom T7 oneshotam u rundi Centa (1200hp) i T26E4 (1080hp) - ispricao se lijepo u chat obojci i napisao im da ih je ubio RNG , a onda 5 rundi nemogu s m53 pobjedit niti pogodit ništa. Igram sve klase tak da ni sam nisam imun na arty-e. Pogotovo mi je super igrat arty kad je na drugoj strani warpack boosted arty, koji me cijelu rundu progoni a da me ne vidi. Tak da sam se već navikao 1 shot i premještanje. Arty je meni dobar i daje neku određenu dinamiku u borbama, sranje je mm koji stavi u bitku 4-5 arty-a pa ta bitka bude bogu za plakati. Trebali su napravit neki limit 2-3 arty-a max i tjt. Treba netko i debeloguze e100ke i VK-ove istjerivat
e-one je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2015., 18:45   #9833
spaceman
Registered User
Moj komp
 
spaceman's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Našice
Postovi: 317
Danas neviđeni potop, nema šanse dobiti partiju šta god igrao, WG u punom sjaju sa svojim MM-om... Odigrao nekih 15 partija i možda su dvije trajale duže od 5 minuta. Ako Armoured Warfare bude bolji po tom pitanju bit će lagani oproštaj od ove sve jadnije igre...
spaceman je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2015., 19:24   #9834
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor spaceman Pregled postova
Danas neviđeni potop, nema šanse dobiti partiju šta god igrao, WG u punom sjaju sa svojim MM-om... Odigrao nekih 15 partija i možda su dvije trajale duže od 5 minuta. Ako Armoured Warfare bude bolji po tom pitanju bit će lagani oproštaj od ove sve jadnije igre...
Can confirm, odigra par s FCMom, jedva izvuka. Odigra par s JT88 totalni potop. Ono 1-7 u drugoj minuti. Katastrofa.

EDIT:

Arty potice dinamicnu igru. hav jes no.



Plavo su botovi, japanski HT, td, i jos par. Zuto izlazi Cromwell na spot, i LTTB. Na brdo idu svi ostali. Na moj ping, glupi wz krece solo na brod i samo ga prigaze SPovi dok retardi iza njega gledaju (IS3, JP2, i mislin da je bilo jos). Ja za to vrime mazem T71 koji je demolira nasa 2 LTTBa, i uspijen ga maknit, roknem IS3, i KV3 spustin na 90hpa. Tada smo vec spusili brdo, botovi na plavom se nisu makli, iako T71 cirkulira i uz pomoc Rudya, i HTova lagano zvace tim. Na kraju ostaje botovi na plavom 3002, i na mene idu Rudy i T71, s druge strane SP (2x) i KV3 s trece strane. Ja cilo vrime rezervirano igran jer ne zelin dobit od artya iako me smece splashalo za 0.

Toliko o dinamci i otovrenoj mapi.

Kranja kompozicija. Manje vise sve sub1400 botovi osim rudya koji je bad reroll.


image upload no compression

Jos malo dinamike. Useta u grad na Siegfried line, ubio KV4 i naravno masakar. Sprida dobio 2 od sugavaca, 704 samo dovrsio s ledja. Because dynamics.


free photo upload

Gadi mi se igrat sporije tenkove kad me teski kumpiri pogode.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Drift_King. 28.09.2015. u 20:25.
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2015., 20:03   #9835
spaceman
Registered User
Moj komp
 
spaceman's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Našice
Postovi: 317
Ma najgore što gotovo više nema uzbudljivih, do kraja neizvjesnih borbi. Sad odigrao nikako ili odlično gotovo da ne možeš utjecati na sam ishod bitke. I to je ono što lagano ubija ovu igru.
spaceman je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2015., 14:09   #9836
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Očito nekima nije jasno pa da još jednom razjasnimo:

Ovo nije tema za ispucavanje vaših frustracija koje ste doživili na netu sa tenkićima. I nećemo lockati temu nego dodjeljivati GO.
Ovdje smanjite kompresiju i ne objavljujte SSove sa psovkama, prijetnjama i sličnim izljevima nekulture niti ovdje pišite takve gluposti.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2015., 15:41   #9837
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ovdje smanjite kompresiju i ne objavljujte SSove sa psovkama, prijetnjama i sličnim izljevima nekulture niti ovdje pišite takve gluposti.
Pola ekipe ni nemre stavljati takve SSove, jer imaju chat ban.
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2015., 17:46   #9838
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor m4dm4n Pregled postova
Pola ekipe ni nemre stavljati takve SSove, jer imaju chat ban.


Anyway jucer crni ponedjeljak. 38% i 2k.
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2015., 23:41   #9839
Gumby
Premium
Moj komp
 
Gumby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 499
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Očito nekima nije jasno pa da još jednom razjasnimo:

Ovo nije tema za ispucavanje vaših frustracija koje ste doživili na netu sa tenkićima. I nećemo lockati temu nego dodjeljivati GO.
Ovdje smanjite kompresiju i ne objavljujte SSove sa psovkama, prijetnjama i sličnim izljevima nekulture niti ovdje pišite takve gluposti.

Hvala, Druže Brko!!! I di si bio do sada...
__________________
Doctor!!!...
Doctor!!!...
MY BRAIN HURTS...
Gumby je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2015., 00:33   #9840
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Brko počel uredovat i tu

Nego,sve manje i manje vidim IS4 u borbama....se to isplati uzimat opće?
B-1
Iako mi kvazi ide bolje s hevijima,uživam više u mediumima...STB1 me čeka
trouble je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na