Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD Radeon
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.09.2015., 18:44   #2431
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2015., 20:20   #2432
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Fable dx12 benčmarci (testovi 4 sajta)

http://wccftech.com/directx-12-enabl...raphics-cards/
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2015., 20:32   #2433
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Fable dx12 benčmarci (testovi 4 sajta)

http://wccftech.com/directx-12-enabl...raphics-cards/
e super,
tresla se brda rodio se miš, nema nikakve posebne prednosti kad je u pitanju AMD po ovom testu.. ..to me bas interesiralo..


ovo je neki rezime, evo c/p :


"What To Expect From DirectX 12?

At the end of this discussion, I think its quite fair to say that Fable Legends proves to be a more representative of the performance coming with Microsoft’s new DirectX 12 API. The results prove to be really interesting and both AMD and NVIDIA show their leads in departments where they are most strong. NVIDIA performs better with Global Illumination and rendering effects which they have worked really work to enhance with the geforce 900 series Maxwell architecture and AMD who have always showed an emphasis on compute showing their benefits in that sector. Even older cards that support DirectX 12 such as the Kepler and GCN 1.0 generations such as the GeForce GTX 680 and Radeon HD 7970 still hold up in the DirectX 12 benchmark at 1080P as shown by Anandtech but their benchmarks also prove that the minimum requirement for DirectX 12 gaming at 1080P with 60 FPS is at least the GeForce GTX 970 or the Radeon R9 390 graphics card inside your PC. The future with DirectX 12 titles is going to be great for the graphics industry with faster rendering performance and better per core scaling with multi-core processors. AMD has their hardware worked out quite well and NVIDIA is expected to release their Async driver in the months ahead to improve their already decent performance scores."
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2015., 20:33   #2434
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Jel ta wtf wccftech (ili kako već), iole pouzdana?

Možda griješim, no meni nalikuje na clickbait whore materijal.
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2015., 20:35   #2435
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Znači Fury X podbacio. 980Ti still reigns supreme? Vidim već po komentarima kakva će opet priča biti... "nije AMD kriv, krivi su developeri" ili "HBM je odličan samo od njeg nema koristi".

Ima i dobrih vijesti. Sad se konačno zna pobjednik 390 vs 970 duela. RIP Drug Brko
  Reply With Quote
Staro 24.09.2015., 20:40   #2436
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
..ali ima jos jedna zanimljivost vezana za dx12 , koliko vidim svejedno imao ti I3 , I5 ili I7 proc, na 1080p + sve vrti vise manje "isto"
..gejming se napokon sveo samo na grafu..

http://anandtech.com/show/9659/fable...ark-analysis/3
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2015., 20:41   #2437
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
The Radeon R9 390 seems to be the one card that is in its own league being faster than the GeForce GTX 970 while selling at the same price point.
Čini se i da je R9 285/380 bolja od gtx 960 (fps i tajminzi), kao i 390X od 980 (svi sajtovi)

I 290X owna (tamo gdje je ima)

U extreme tech testovima je fury x bolja/al pari sa 980Ti, a i 390 (non x) od 980, ali kod ostala 3 sitea nije tako

Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
..ali ima jos jedna zanimljivost vezana za dx12 , koliko vidim svejedno imao ti I3 , I5 ili I7 proc, na 1080p + sve vrti vise manje "isto"
..gejming se napokon sveo samo na grafu..

http://anandtech.com/show/9659/fable...ark-analysis/3
Očekivano, slično je i sa mantleom, reduciranje cpu bottlenecka je jedna od boljih stvari, ako ne i najbolja

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 24.09.2015. u 20:51.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2015., 20:47   #2438
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Znači Fury X podbacio. 980Ti still reigns supreme? Vidim već po komentarima kakva će opet priča biti... "nije AMD kriv, krivi su developeri" ili "HBM je odličan samo od njeg nema koristi".

Ima i dobrih vijesti. Sad se konačno zna pobjednik 390 vs 970 duela. RIP Drug Brko
Biće da nisi čitao moj post u GTX900 temi. Nakon prodaje 660Ti, R9 390 8GB je svakako bila opcija ali bi mi nadoplata bila 1500+ kn. Sa GTX970 mi je bila 1000.
A složio bi se da 500+ kn više 390tka ne vrijedi nisam nigdje vidio 2-3 mjeseca staru R9 390 sa još skoro 3 godine gare u HR za 2000.

Stoga eto, ne znam čemu taj RIP meni al dobro... Valjda ima smisla nekome
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2015., 09:16   #2439
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Lijepe vijesti, ali fakat se ne želim ukrcat na taj Hype train, polako, živi bili pa vidjeli

Mene još uz smanjivanje CPU bottlenecka (to će mi dobro doć sa ovim FX-om ) najviše veseli napokon pošten scaling multiple GPU-a, nekako se nadam da će to napokon sa DX12 sjest na svoje mjesto

Jer imam fetish na dvije grafe, srce kaže da, a glava kaže bjež' od toga siledžijo
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2015., 09:36   #2440
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
e super,
tresla se brda rodio se miš, nema nikakve posebne prednosti kad je u pitanju AMD po ovom testu.. ..to me bas interesiralo..
Postoji jedna prednost koja je djelomice vidljiva iz tih grafova ... rezolucije do 1080p tj. niže od toga, sa procesorima sa 4 ili manje jezgri profitiraju na AMD kartuljama tj. barem na ovima na kojima su provedeni ti testovi.

Citiraj:
ovo je neki rezime, evo c/p :

Even older cards that support DirectX 12 such as the Kepler and GCN 1.0 generations such as the GeForce GTX 680 and Radeon HD 7970 still hold up in the DirectX 12 benchmark at 1080P as shown by Anandtech but their benchmarks also prove that the minimum requirement for DirectX 12 gaming at 1080P with 60 FPS is at least the GeForce GTX 970 or the Radeon R9 390 graphics card inside your PC."
Ovo je možda naznaka velikih promjena ... nadam se da buduće DX12 igre također neće zahtjevati toliku HW moć, jer bi se lako moglo dogoditi da kroz narednih 1-2 godine ništa od današnjeg HW neće moći tjerati te naslove :/

Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
..ali ima jos jedna zanimljivost vezana za dx12 , koliko vidim svejedno imao ti I3 , I5 ili I7 proc, na 1080p + sve vrti vise manje "isto"
Kada sam uzimao i5-icu (umjesto i7) nekako sam se nadao da će se tako nešto i dogoditi u budućnosti. Što se 1080p/1440p tiče, sada smo dobili i potvrdu

Jedino ne znam zašto se toliko forsiraju 4K testovi u recenzijama takvih setupa, jer tih 30FPS praktički nikome ništa ne znači.



Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
U extreme tech testovima je fury x bolja/al pari sa 980Ti, a i 390 (non x) od 980, ali kod ostala 3 sitea nije tako
ExtremeTech je u tom testu imao nekakvih problema sa frekvencijama procesora (koji je radio na 1 GHz ) tako da te rezultate ne bih shvaćao previše ozbiljno, pogotovo s obzirom da su ostala 3 sajta dobili poprilično drukčije rezultate.

Što se ostatka grafa tiče, AMD je trenutno u prednosti, barem djelomičnoj, dok po običaju ne izađu novi driveri sa ozbiljnom podrškom za DX12. Do tada, strpljen spašen.

Zadnje izmijenjeno od: dh41400. 25.09.2015. u 09:41.
dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2015., 10:37   #2441
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Nije direktno vezano za R9 3xx, ali je za DX12!

Uskoro će Early Access igra Ark Survival Evolved (Unreal 4 engine) dobiti DX12 podršku.

-Patch Notes- Current (v215.4) & Upcoming:
A Little Further Out:
- DirectX12 Mode for Windows 10! Approximate +20% perf



DX12
It runs, it looks good, but unfortunately we came across some driver issues that we can't entirely tackle ourselves. We’ve reached out to both NVIDIA and AMD and will be working with them to get it resolved as soon as possible! Once that’s tackled, we’ll be needing to do more solid testing across a range of hardware with the new fixes. It's disappointing to us too and we're sorry for the delay, but we wouldn't want to release ARK DX12 without the care it still needs at this point. Hang in there, and when it's ready for public consumption, it should be worth the wait!


Tako da jedva čekam "prave bencheve iz prave igre" da vidim Nvidia vs. AMD dobitke u performansama.
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2015., 12:55   #2442
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Meni čak najviše zanima (iako ništa ne igram) dx12 patch za već postojeće igre tipa witcher 3 i PC.

Developer od potonjeg je govorio o nekakvih 30-40% dobitka

http://wccftech.com/project-cars-dev...formance-3040/

Živi bili pa vidjeli, ali zvuči čak malo too good to be true

Što se tiče nvidia vs amd u dx12, developer ashesa je rekao nešto tipa da su igre sa unreal engine 4 još nekakav bolji scenarij za nvidiju u dx12 (fable i ark su UE4)

evo:

Citiraj:
If you use this metric, however, given Nvidia’s promotions with Unreal (and integration with Gameworks) you’d have to say that every Unreal game is biased, not to mention virtually every game that’s commonly used as a benchmark since most of them have a promotion agreement with someone. Certainly, one might argue that Unreal being an engine with many titles should give it particular weight, and I wouldn’t disagree.
Citiraj:
Our use of Async Compute, however, pales with comparisons to some of the things which the console guys are starting to do. Most of those haven’t made their way to the PC yet, but I’ve heard of developers getting 30% GPU performance by using Async Compute. Too early to tell, of course, but it could end being pretty disruptive in a year or so as these GCN built and optimized engines start coming to the PC.I don’t think Unreal titles will show this very much though, so likely we’ll have to wait to see. Has anyone profiled Ark yet?
Citiraj:
Still, NVIDIA users need not be concerned for the time being. First and foremost, not all games will be as reliant on draw calls as Ashes of the Singularity (or any RTS); moreover, even the Oxide Games’ dev admits that games developed with Unreal Engine 4 probably won’t show significant use of Async Compute, and the list of upcoming games made with UE4 grows each day.

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 25.09.2015. u 13:01.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2015., 13:48   #2443
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
games developed with Unreal Engine 4 probably won’t show significant use of Async Compute, and the list of upcoming games made with UE4 grows each day
Znam za ovo i zato ću vjerojatno preći na Nvidiu....sve što igram u zadnje vrijeme i sve nadolazeće igre koje pratim favoriziraju Nvidiu. Fuck it!
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2015., 16:19   #2444
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
To si zaključio iz qotanog? Pa ne mora značiti da ako nema mnogo async computa u UE4 da će sve igre s njime biti gameworks naslovi. Eto ti taj fable benchmark na UE4 pa su sve amd gpu nešto ispred konkurencije s iznimkom fury x naspram 980Ti

Doduše ako imaš R9 290 jedino ti je 980Ti bitan upgrade
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2015., 16:52   #2445
cccp
Premium
Moj komp
 
cccp's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,030
Koliko vidim taj Fable demo ne nudi puno akcije, uglavnom je u pitanju scenografija. Potpuno suprotno od AOS bencha. Uglavnom ne naglašava prednosti novih API-ja dok ih AOS previše naglašava pa treba gledati negdje u sredinu. Na kraju će opet sve ovisiti o developerima.

Unreal bi se bolje vrtio na Nvidiji da AMD napravi 200% jači GPU, tu nema pomoći.
cccp je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2015., 16:54   #2446
UnimatriX
Premium
Moj komp
 
UnimatriX's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: Okolica Zagreba - Zagorje
Postovi: 59
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Meni čak najviše zanima (iako ništa ne igram) dx12 patch za već postojeće igre tipa witcher 3 i PC.

Developer od potonjeg je govorio o nekakvih 30-40% dobitka

http://wccftech.com/project-cars-dev-dx12-improve-performance-3040/
Živi bili pa vidjeli, ali zvuči čak malo too good to be true

Ovo stvarno djeluje too good to be true, ali bilo bi lijepo

Nadam se da će DX12 izbaciti ili barem minimizirati problem CPU bottlenecka, pa bi moj 4690K mogao potrajati još duže
UnimatriX je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2015., 17:59   #2447
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Fable Legends will only run on DX12 (not just this benchmark, but the game when it ships) and thus we have no "before and after" window into the real advantages that DirectX 12 can provide. UPDATE: The game will be able to run in a fall-back DX11 mode at shipping, but will only be enabled when the game detects a GPU unable to run DX12.
Citiraj:
I am eager to get my hands on the closed beta (on-going now) to see how performance in Fable Legends changes when you introduce characters, spells, effects and AI. It's possible that we might see a complete reversal of the results or they might stay unchanged - hopefully we'll get the chance to evaluate that soon.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2015., 18:06   #2448
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Ajme koja vijest. Kao da prvi put čujemo da će nešto "raditi samo ovako". A onda kad dobiješ igru odeš u Fable.ini ,ili tako nešto, i namjestiš si što god hoćeš.
  Reply With Quote
Staro 25.09.2015., 18:49   #2449
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
To si zaključio iz qotanog? Pa ne mora značiti da ako nema mnogo async computa u UE4 da će sve igre s njime biti gameworks naslovi. Eto ti taj fable benchmark na UE4 pa su sve amd gpu nešto ispred konkurencije s iznimkom fury x naspram 980Ti

Doduše ako imaš R9 290 jedino ti je 980Ti bitan upgrade

Ne trebaju mi benchmarci.

Igram ARK i znam kakva je situacija sa AMD grafama...GTX970 ima gotovo duplo bolje performanse od moje...AMD je lošiji u teselaciji i tome nema pomoći!
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2015., 20:00   #2450
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Meni čak najviše zanima (iako ništa ne igram) dx12 patch za već postojeće igre tipa witcher 3 i PC.

Developer od potonjeg je govorio o nekakvih 30-40% dobitka

http://wccftech.com/project-cars-dev...formance-3040/

Živi bili pa vidjeli, ali zvuči čak malo too good to be true
Čitajući komentare dotičnog na forumu, naišao sam na njegova pojašnjenja koja objašnjavaju što je pisac htio reći:


Nakon toga sam naletio i na ovaj post koji uspoređuje rezultate na Windows 8.1 vs Windows 10 (oboje DX11), uz napomenu da se na W10 koriste ispeglani AMD driveri, da W10 najviše profitira od unaprijeđene DX11 (W10) verzije, te WDDM 2.0 arhitekture, zbog koje se smanjio CPU usage i povećao GPU usage tj. odstranio CPU bottleneck.
Dakle, ovo nema veze sa DX12 kao takvima, već sa W10, te novim AMD driverima. Kada se konačno pojavi DX12, vjerojatno će ovo ljudi doživjeti kao čudo, dok je ustvari to samo suma napretka u W10 OS-u, W10 driverima, te nešto (?) pomaka u DX11->DX12.

Sve u svemu, velika je vjerojatnost da će i dalje driveri igrati osjetnu ulogu u performansama tj. ostvarenim FPS-ovima.

Stoga, pažnja prilikom čitanja usporednih rezultata molit ću lijepo
dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2015., 20:09   #2451
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor dh41400 Pregled postova
Nakon toga sam naletio i na ovaj post koji uspoređuje rezultate na Windows 8.1 vs Windows 10 (oboje DX11), uz napomenu da se na W10 koriste ispeglani AMD driveri, da W10 najviše profitira od unaprijeđene DX11 (W10) verzije, te WDDM 2.0 arhitekture, zbog koje se smanjio CPU usage i povećao GPU usage tj. odstranio CPU bottleneck.

Dakle, ovo nema veze sa DX12 kao takvima, već sa W10, te novim AMD driverima. Kada se konačno pojavi DX12, vjerojatno će ovo ljudi doživjeti kao čudo, dok je ustvari to samo suma napretka u W10 OS-u, W10 driverima, te nešto (?) pomaka u DX11->DX12.

Sve u svemu, velika je vjerojatnost da će i dalje driveri igrati osjetnu ulogu u performansama tj. ostvarenim FPS-ovima.

Stoga, pažnja prilikom čitanja usporednih rezultata molit ću lijepo
kako driveri za w10 mogu biti ispeglaniji od onih za w8.1 kad su oni prvi na tržištu tek koji mjesec i izašao je do sada doslovce jedan i po driver za w10?
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2015., 20:19   #2452
gil
Member
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Kutina
Postovi: 979
Citiraj:
Autor Rino Pregled postova
Ne trebaju mi benchmarci.

Igram ARK i znam kakva je situacija sa AMD grafama...GTX970 ima gotovo duplo bolje performanse od moje...AMD je lošiji u teselaciji i tome nema pomoći!
Baš gledao usporedbu i razlika je 10% u korist 970 vs 390 a to je čista Nvidia igra. Usporedba
gil je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2015., 20:38   #2453
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
kako driveri za w10 mogu biti ispeglaniji od onih za w8.1 kad su oni prvi na tržištu tek koji mjesec i izašao je do sada doslovce jedan i po driver za w10?
Evo, da ne bi ispalo da obmanjujem ovaj napaćeni narod

http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=398523

Btw postani video je iz 5. mjeseca.
dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2015., 20:54   #2454
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Jel nije taj arc u nekoj beta fazi ili tako nešto? Normalno da amd nema drivere za nvidia igre, čak ni po launchu i neko vrijeme nakon toga, a kamoli dok je u takvom stanju

Takav je i taj project cars bio, znači noviji driveri su se vjerojatno sredili za samu igru, tako da je teško reći u kolikoj je mjeri skok performansi do toga, win10 ili dx11 drivera...

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 25.09.2015. u 21:04.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2015., 21:00   #2455
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Jel nije taj arc u nekoj beta fazi ili tako nešto? Normalno da amd nema drivere za nvidia igre, čak ni po launchu i neko vrijeme nakon toga, a kamoli dok je u takvom stanju

Takav je i taj project cars bio, znači noviji driveri su se vjerojatno sredili za samu igru, tako da je teško reći u kolikoj je mjeri skok performansi do toga, win10, dx11...
Je, u beti je, i na Steamu su bili najavili da će izaći Dx12 patch još prije mjesec dana ili čak i više, ali su odgodili
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2015., 21:05   #2456
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Znači je, linkao je Rino da imaju nekih problema sa driverima pa nisu dx12 uveli.

Ma gledao sam gameplay toga na hcl, igra je očigledno u kurcu
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2015., 00:20   #2457
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor gil Pregled postova
Baš gledao usporedbu i razlika je 10% u korist 970 vs 390 a to je čista Nvidia igra. Usporedba
Imao sam GTX970 u kompu i razlika je viša od 10%.

Znam da je igra neoptimizirano smeće, ali trenutno to igram i imam više sati u njoj u par mjeseci nego u BF4 u par godina!
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2015., 01:06   #2458
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Meni samo nije jasno tko ce od vas imat 9x seriju ili 3xx kad dodju "prave"dx 12 igre Dotle ce se promjenit 4 socketa cpua, jedan ddr, i 2 grafe (ne aludiram na budget pc - za po doma, vec gejming)...
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2015., 01:08   #2459
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Šta su po tebi prave igre?
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2015., 11:38   #2460
jjd37
Premium
 
jjd37's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 240
Da se ubacim u raspravu o DX12: http://www.windows10update.com/2015/...me-says-valve/ . Kao netko tko razmišlja o kupovini nove grafe a trenutno je na 6 generacija starom crossu 4890ki koje još uvijek relativno dobro pokrivaju moje potrebe (čitaj igranje sa minimalno smanjenim postavkama na 1600x1080) da čujem vaša razmišljanja.
__________________

| MSI Z97 MPOWER (MS-7915) | Intel(R) Core(TM) i7-4790K CPU @ 4.00GHz - Noctua NH-D14 | Coolermaster Stacker | 4x G.Skill F3-10666CL7-2GBRH | OCT Vector 180 240GB, Hitachi HDS721010CLA332,ST3250410AS,ST3250410AS | GAINWARD GeForce GTX 980Ti Phoenix GS | Corsair HX 850W | LG L1919S |UPS CyberPower 2200VA |

| ASRock EX58 Extreme | CPU Intel i7 920 | Corsair 3x2GB | WDC WD5001AALS,WDC WD6400AAKS,SAMSUNG HD322HJ,ST3160813AS,,ST3300622AS,WDC WD800JB-00JJC0 | CrossFire Sapphire ATI Radeon HD4890 Vapor-X | Corsair HX850W | CIBOX 22" | UPS Trust PW4105 |

| Spectrum 48K | Comodore 128 | PC 386 |

| Dell Latitude D820 |
jjd37 je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na