Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.07.2015., 09:55   #39481
perich
I hate mondays..........
 
perich's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb - Zaprešić
Postovi: 1,524
Citiraj:
Autor perich Pregled postova
Obzirom da se ne kuzim bas previse, a citam kako ljudi pisu, ocito je da trazim kakav cross bike. Cesta/offroad cca 80/20.

Ja sam 192 cm visok i 80-90kg,ovisno kak sam raspoložen i jel bila kakva fešta nedavno.

Računam potrošiti do cca 2000 kn na polovni bicikl, a vas tu molim za preporuku. Slobodno mi nabacite kakav link na oglasnike pa da vidim što da tražim. Traži se HT, možda i da ima predviđeno za kakve diskove, kad ću imat dalje para za upgrade.

Ne kužim se u mehaniku pa mi ne znači puno ak mi kažete "traži cross sa tom i tom i tom opremom". Ja bi, ako može preporuku tipa "wheeler cross 6.2" (btw jel valja što taj bicikl, vidio ga danas na cesti pa mi se svidio).

Fala svima
Evo bumpam svoje pitanje...

I jos nesto, jel bi se na MTB dale staviti cestovne gume pa da sluzi kao cross (a u slucaju da se po zimi ocu vozit po snijegu da mogu zamijenit gume i odraditi koju takvu egzibiciju)?
perich je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2015., 14:39   #39482
Shoshy
Gear breaker!
 
Shoshy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 9
Ima netko bez flat rate da zna koliko mb bi potrosio stream uci dh utrke prek red bull tv?
__________________
Baraba style!
Shoshy je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2015., 15:18   #39483
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Puno. HD sigurno preko 5gb samo muški.
Evo ovo sam pronašao otprilike:
"3 GB per hour for each stream of HD video"
Izvor
__________________


RedGreenBlue

Zadnje izmijenjeno od: 2 die 4. 30.07.2015. u 19:41.
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2015., 22:49   #39484
w0lfram_
Rasvjetno tijelo
Moj komp
 
w0lfram_'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Split
Postovi: 374
Netko iz Splita da ima posudit nosač za auto na cca tjedan dana?
Idem na GO, a volio bih ponijeti bicikle.
__________________
Pošteni trgovci: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10
w0lfram_ je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2015., 19:52   #39485
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
kinoooooooooooooo

yo raja,

Kinooooooo:

http://www.redbull.tv/videos/event-s...ownhill-finals

wooHoo

EDIT: u ČET palimo na Krvavec (Sanda, Herci i ja) i puni smo no ako ima još koja ekipa bujrum pa se vozikamo...brbrbrbr. Na bazi 3duše eskurzija ispada cca 300 kn (sa sve upadnicom, vinjetom, benga i cestarina...)
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira

Zadnje izmijenjeno od: Irvin. 03.08.2015. u 23:36. Razlog: Krvavec
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2015., 12:03   #39486
Legasus
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7
Molio bih za savjet,

kupio bih specijalku za rekreativnu voznju par puta tjedno
imam budget do 4000kn

Da li mogu uzeti za te novce nesto normalno ili da gledam rabljene?
Da li moze neka preporuka sta uzeti od novog u Hrvatskoj ili Sloveniji?

Unaprijed hvala
__________________
Gale
Legasus je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2015., 13:30   #39487
DiTech
Premium
 
DiTech's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 334
Citiraj:
Autor Irvin Pregled postova
yo raja,
Irvin, lajkam Krvavec, odlicno izgleda, al kakva je ono brada? jesi to samo za tv naljepio?


https://www.youtube.com/watch?v=jvOBs1PqAEw
DiTech je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2015., 08:54   #39488
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Rogla - raporat

ROGLA - raporat (kako je lako izgubiti licencu za prognostičara)

Elem,


Cele sedmice (kraj srpnja) se podgrijavamo sa Roglom još dok sam bio u Rovinju (Bero i Mirta predložili) i ja odlučim sa godišnjeg zapalit ranije u zgb pa da je odvezemo...no kako visila kiša onda ja predložio da nam i kombi upadne i tako smo dogovorili SUB da odvezemo Samobor i beše eeeeeXtra (Sale, Vlado, Markan, Frenky...Sale visoki, Mirta, Bero, ja...) i bilo je čuuuuudo dobro. I tako mi lagano u kombiju da kaj za sjutra i Roglu i svi nekako pametni da bi odustali no ja guram ko Sizif...grizem ja, a kako su Bero i Mirta u inicijalnom odboru tako sam prepustio njima da odluče no caklile mi se oči celi dan na spomen Rogle...sjednemo mi posle Samobora na kafu u čaršiju i kad vele oni: IDEMO...
aaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ja ko beba

Dogovorimo se da idemo u kolima: Herci, Markan i ja pa onda Bero, Mirta, Zlayo i Mile...kad ono na parkingu Westgatea još Frenky+Zvonkec, i još jedna kola: Liović Franc, Vrba i njegova cura. 4 kola i nas 12ero...

Stranica Rogle ima i HR jezik tako da sam tamo sve kupio infose: http://www.rogla.eu/hr/planirate-dolazak

Proverio ujutro dali ima kaj vanredno-NEMA i idemeee. Sve nekaj visi po putu, sklisko, pa kišica pa ovo pa ono i nakon cca 2,5 sata stižemo a gore sumaglica, kišica...HMhmhmhmhmhh. Nije da se bojimo kiše, dapače i samo bolji trening kako sam skonto svima se svidilo na PRVU.

Parkamo mi, kad ono 2 slovenca mašu glavama i vele NE DELA! Gledamo mi okolo da kaj ne dela, sve je na mjestu...VELE ne dela vlečnica? Kako BRE ne dela, pa jel ima struje????
Kućica zatvorena za prodaju karata...mi svi tamo no nema ključa...dere mjuza (to trebate čut-https://www.youtube.com/watch?v=Zm4eaj7yYMU), neko natjecanje u košnji imaju...mi ko prasad u Teheranu okolo lutamo, nemaš koga uvatiti da upali i veli fant Slovenc da on ima nekog jarana i da go bo poklical...zove on Mirana svog drugara, a mi slušamo...došli Zabrepčani veli on njemu...4 kola...20 ljudi ima...

NO veli Miran: zaradi lošega vremena su poslali ljude doma i nema 'ko doći da okrene ključ...danas ne BO, a ubuduće ako dolazimo bez obzira na kišu da im se javimo dan prije pa će netko biti dežuran i meremo vozat po kiši

Profići znaju kaj delat: skidaju se bajsi, oblačimo se i veli raja: GURAT ćemo (najglasniji bili Frano i Frenky...a svi ostali prihvatili srčano). NEMA labavo kod nas

Krećemo ko pačići, mostovi svi imaju mrežu pa nije frka kaj je mokro/vlažno. Blata u ušima...staza je BOMBONA...ima svega i za svakoga je. Kratka i slatka, kako bi se u Krašu reklo. Brbrbrb i kraj...kišica...guranjac uz brdo...to je vreme za šegu...milina...mokri do kosti, no guramo...hajmo JOŠ, brbrbrbrbrbrb i veli Bero da se mere i popreko gurat. Znate onu narodnu: Okolo je duže, a popreko TEŽE, e tako nekako...haos kako je strmo, preko trave...mokro...idemo opet: brbrbrbrbrbr. Vidimo da raja DH odlučila se gurat po stazi jer ima drva pa nepada...gurnemo još 1 krug, pa još pola i sveukupno: 3,5 krugova

Crevo ima, peremo bajse...presvlačimo se u suvo i u kafanu...Kezimo se i lagano prema doma. Ovo je bio izlet ravan WESTpointu. Ono sa LMS (LastManStanding) na Medi ili Sljemenu je mala maca za ovo kaj smo napravili...kakvi uvjeti, a srca k'o lubenice

Eto, tako sam izgubio licencu guranja izleta kad to nema smisla, lekciju sam naučio NO ono kaj je nakraju dobro: ni'ko mi nije zamjerio, fala raja

Fail sa vučnicom je bio sledeći: Slovenci su obavijest stavili na stranice SAMO na slovenačkom jeziku: http://www.rogla.eu/si/nacrtujte-obisk i nalazila se pod sekcijom OBVESTILA: http://www.rogla.eu/si/nacrtujte-obisk/obvestila

...a kako sam ja pratio na HR jeziku tamo toga nije bilo tj. uopšte nije bilo sekcije OBVESTILA...ehehehee i nebilo mi teško pošaljem ja mail njima da nema obavesti na ostalim jezicima osim SLO, oni ti meni pošalju mail zahvale i sada su to uveli i DOBIO sam 2 besplatne upadnice za ROGLU, wooHoo

...naravno da sam u mailu nahvalio kako im je Lepa zemlja, kako znaju sa prirodom i kako su Tito za sportove i naravno da sam rekel da nam je bilo zabavno bezobzira kaj nije radilo, no oni svejedno mene nagradili...ja raje Bože ti fala

-----------------------------------------
slika nema, filma nema...sjaj u očima ostaje na spomen Rogle i jedva čekam sledeći put, em je džabe em fatam suvo vreme



EDIT: ima jedna fotka:
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira

Zadnje izmijenjeno od: Irvin. 05.08.2015. u 09:16.
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2015., 10:13   #39489
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Već sam te htio prije tjedan dana gnjaviti za ovaj raporat, ali reko neću.
Kao i uvijek, nasmijah se, nabrijah se i lijepo sada idem gledati videje kako se drugi voze jer sam ljen otići sam!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2015., 11:19   #39490
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Pozdrav.

Frend je dobio neki stari bicikl pa ga zanima dali to što vrijedi.

Made in Japan

__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2015., 16:57   #39491
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Škola - powerlink 10s - i kako se ozlediti

@ Bane: izgleda da nedelju ponavljamo Krvavec pa računaj ako si za

@ Ditech: cobra, nekome glava za razmišljanje, nekome za frizure i bradice

elem,

jučera idem sredit stumpija za Krvavec, sve idem skinut...krećem od lanca kad ono prije cca 1mj sam stavijo (Mikka u Vivi) novi 1091 lanac i sada dolazi sa nekim crnim powerlinkom koji je čudo i skontam ja da nebu lako...počnem natezat kad ne ide...opet natežem i ne ide...prolazi cca 30 min no nema napretka, lomim, čupam...hajd reko idem uzet šarafcigerčić koji koristim za skidanje masnih naslaga sa pulleya i onda po glavi njegovoj udarit čekićem a njega uglavit kod onog zareza na linku i tako lupat...krenem par puta no kako je sve gipko stalno mi se izmiče i prolazi još cca 10 min...nema napretka. E kad sam ga uglavio dobrano, potegnem njega i on sklizne i pogodi me u palac leve ruke, kroz rukavicu probije i dobijem prostrelnu ranu, ušao i izašao. Kako s njim skidam te masnoće sa pulleya sva mast uđe pod kožu, crni se...krvi ko sa fontane...ispirem...kupam ga u medicinskom alkoholu, stavljam hansaplast a kako je blizu jagodice, sve pulsira i boli na dodir i sve kontam kako mi se mere ognojit zbog masti...na hitnu mi se neide i tako ja izvana namažem opet alkoholom, a iznutra piletinom i rižom i evo nemoram ga rezat, danas sve radi ko novo

Nakon toga skočim do kompa i lepo ukucam u Joutjube i dobijem ovo i rešim za cca 2,5 sec: https://www.youtube.com/watch?v=WNqtRleH1WE

Škola:
1. bosanski: 45 min, prostrelna rana palca, potrošen hansaplast, PTSP od rezanja palca
2. američki: pogledati filmić 1 min, primeniti 2,5 sec

= biram 2. ubuduće
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2015., 21:54   #39492
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
KRVavec

yo raja,

mešaju mi se osećaji i emocije...osećam se kao da sam bio sparing partner Mirku Filipoviću, i to po rodbinskoj shemi i dogovor je kao ono da smije udarat od pasa nagore i da smije petom po tjemenu mome...i onda recimo uspio je SAMO 1 petom i nekoliko puta po prsima i ramenu, sve na desnoj strani...

e emocije: jaooooooooooooooooo to je DIvljI trail (tako Shhoshy reče a ja amenujem)...to se mora probat...nema ništa slično da smo vozili, barem ja...


KRVAVEC je krvav...u komadu smo no nisam dalje u mog pisati pa evo jedne pjesmice da vam barem malko dočara: https://youtu.be/TD5EqufyO1g?t=1m7s
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2015., 09:45   #39493
Goku10
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2015
Lokacija: Varaždin
Postovi: 0
Molim za pomoc :O Kakvu? Novi ovdje i citam komentare na temu bicikla, a meni potreban neki dobar, a moze i polovni Preporuka ? I gdje kupiti? Netko od vas prodaje? Ili da kupujem nesto iz ove ponude za bicikle?

Zadnje izmijenjeno od: Goku10. 21.08.2015. u 14:01.
Goku10 je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2015., 09:47   #39494
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Namjena, buđet, želje?
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2015., 08:25   #39495
Goku10
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2015
Lokacija: Varaždin
Postovi: 0
2000 kuna, tek tolko da imam neki solidan za vozit se ljeti vamo tamo 2-3 puta na tjedan..
Goku10 je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2015., 15:56   #39496
s4s4
Premium
 
s4s4's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 68
U potrazi sam za ciklokompjuterom i za oko mi je zapela Sigma Sport ROX 6.0 CAD.
E sad ako neko ima neki pametniji prijedlog ili savjet u vezi ciklokompjutera, nek se ne ustrucava jer svako iskustvo je dobrodoslo. Ako se eventualno odlucim za Sigmu s navedenog linka (bike- discou...) mogla bi se i organizirati grupna narudzba (eventualno, nije sigurno da bude).
Hvala unaprijed
Pozz
s4s4 je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2015., 16:44   #39497
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Citiraj:
Autor Goku10 Pregled postova
2000 kuna, tek tolko da imam neki solidan za vozit se ljeti vamo tamo 2-3 puta na tjedan..

Sorry na neodgvaranju, evo da probam pomoći.
Gle, ima puno faktora koje nisi naveo, pa evo ti par smjernica za kupovinu.

Prvo i osnovno gledaj koja ti veličina bicikla treba (obzirom na visinu).
Zatim gledaj namjenu (MTB, City Bike, Cestovni), a obzirom da si naveo lokaciju VŽ onda pretpostavljam da nebudeš išao u planine pa ti predlažem ili City Bike ili varijantu između MTB-a i Cestovnog (CycloCross), dakle cestovni ili City Bike sa gumama koje imaju malo ripni (nisu skroz slick).

Imaš sada polako sve više rabljenih je sezona završava i bit će svega i to dosta povoljno.
Pazi samo da ne kupiš ukradeno (obavezno traži račun, po mogućnosti domaći jer se kod inozemnih nikad nezna, mogu biti fejk) da nebu doživio kasnije neugodnosti.

Eto toliko. Imaš filtere na njuškalu pa sve ubaci unutra i "njuškaj"
Kaj se novog tiće, to ćeš za 2000kn ipak malo manje sada moći kupiti ali ako ti nije hića, pričekaj i vrebaj akcije, bude ih stalno kako godina ide prema kraju i daju se super bicikli kupiti za jako pristupačne novce, samo onda moraš biti spreman odmah otići fizički u dućan jer veličine se razgrabe u roku odmah.
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2015., 07:54   #39498
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
Citiraj:
Autor s4s4 Pregled postova
U potrazi sam za ciklokompjuterom i za oko mi je zapela Sigma Sport ROX 6.0 CAD
ja sam na sigmi godinama, sad imam ja 9, a zena 8 nemam nikakvih zamjerki, baterija u kompu ako uzmes kvalitetnu izdrzi od 15 do 20 mjeseci, u senzorima ja imam vec vise od 2 godine...

__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2015., 16:32   #39499
Shoshy
Gear breaker!
 
Shoshy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 9
Jel netko u gradu i na godisnjem za malo kruzenja po Sljemenu?
Neda mi se solo ici.
__________________
Baraba style!
Shoshy je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2015., 15:26   #39500
flajpan
.....
Moj komp
 
flajpan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb, Centar
Postovi: 1,787
Može preporuka za nove 26" kotače do 600kn + gume; namjena: većinom gradska vožnja.

Ima u Ciklo-centru ovo:
  • KOTAČ Stražnji 26, Mach1 Nitro (dvostruki zid) + Quando 36H - 298,35 kn
  • KOTAČ Prednji 26, Mach1 One + Quando 36H (jednostruki zid) - 216,80 kn

A gume Continental travel -143,49 kn: https://rog-joma.hr/oprema_detalj.php?i=7524

Ima li što bolje za tu cijenu?
flajpan je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2015., 17:45   #39501
New One
Premium
Moj komp
 
New One's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 469
Pozdrav, da li je netko upućen u Mađarski zakon za bicikliste?
Idem biciklom tamo pa me zanima na koje detalje paziti da ne spušim nepotrebno kaznu/kazne.
Ponajprije nešto u stilu dal svi moraju nosit kacige i slično?
Hvala.
New One je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2015., 01:20   #39502
s4s4
Premium
 
s4s4's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 68
Citiraj:
Autor New One Pregled postova
Pozdrav, da li je netko upućen u Mađarski zakon za bicikliste?
Idem biciklom tamo pa me zanima na koje detalje paziti da ne spušim nepotrebno kaznu/kazne.
Ponajprije nešto u stilu dal svi moraju nosit kacige i slično?
Hvala.
Nisam siguran, ali mislim da mi je neko rekao kako treba kaciga i prsluk.
s4s4 je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2015., 20:51   #39503
UnimatriX
Premium
Moj komp
 
UnimatriX's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: Okolica Zagreba - Zagorje
Postovi: 59
Pozdrav ekipa, trebam savjet šta kupit, previše sjedim za kompom pa sam odlučio napokon kupit neki bike i rekreirat se, e sad, budžet mi je relativno niski pa rekoh da pitam tu, možda se nađe nešto kaj valja u rangu do 1500kn.

Živim u selu pa će teren uglavnom bit asfalt, šljunak, zemlja, tu i tamo malo po šumi.
Visok sam 170 sa 68 kg, ako je to bitno.

Što preporučate?

LP!
UnimatriX je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2015., 22:12   #39504
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
sjutra kino

Vozdra ba raja,

Sjutra (nedelja) kino: http://www.redbull.tv/videos/event-s...hill-final-men

P.S. o mojim kostima ću napisat ćitabu kad sve završi...
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2015., 10:50   #39505
pero_dinamit
Registered User
 
pero_dinamit's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 39
Šta ti bi Irvine?
Nije vrag da si se syeboglavio negdje?
pero_dinamit je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2015., 12:35   #39506
pero_dinamit
Registered User
 
pero_dinamit's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 39
Ništa od Irvina...

Nego, gdje se vozikate sada kad ne radi Pohorje? Ima li neki bike park, a da opet nije predaleko od ZG-a...
Ima li kakvih naznaka hoće li šta biti od bike park Pohorja? Zašto je uopće zatvoren?
pero_dinamit je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2015., 13:26   #39507
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Citiraj:
Autor pero_dinamit Pregled postova
Šta ti bi Irvine?
...tu sam brate, tu sam...nije glavi ništa, znaš da je bosanska no o svemu ću napisat kad se rehabilitiram...da ima priča glavu i rep...spolomil sam se na Javorniku (slo, bikepark).
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2015., 13:39   #39508
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442
Nesrićo! Koliko dugo je planirana rehabilitacija?
__________________
murina je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2015., 09:03   #39509
pero_dinamit
Registered User
 
pero_dinamit's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 39
Ajde bitno da si živ i da ćeš se oporaviti. Piši šta je bilo. I brz oporavak ti želim!
pero_dinamit je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2015., 20:35   #39510
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Citiraj:
Autor murina Pregled postova
Nesrićo! Koliko dugo je planirana rehabilitacija?
...dali znate nekoga da je imao pemziju od PTSP pa da je sada više nema?

...neznam ni sam brate, još se promatram...politrauma je u pitanju pa sa više strana treba gledat...sve ja lepo opišem kad budem mogo na 2 točka
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira
Irvin je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na