Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 17.02.2009., 20:29   #541
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Nebitno je sviđalo se nekome ili ne kakvi su znakovi po cesti popikani, zakon veli da ih se moraš držati i gotovo, ako se nekome ne sviđaju treba pisati lokalnoj upravi za ceste ili županijskoj, državnoj ili koncesionaru ili kome već da mu se ne sviđa taj znak tu i tu i da je debilana...

Eto ja se danas vozio kroz pola grada s friško kupljenom alfom i na 100 mjesta bi oderao malo po gasu ali nesmiješ jer je znak kakav je i kaj sad?

A ovo o idiotima koji izlaze i izderavaju se i rade scene po cesti - dva takva su 94 naletili na mog starog u zg pa su imali priliku pogledati traumu iznutra ali idemo...


Inače nema nekog razloga da se trudnica nebi smjela voziti uz razumne mjere opreza, uostalom kaj je s onima koje nema ko voziti u autu?
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline  
Staro 17.02.2009., 21:34   #542
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Koju alficu si ubo?
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline  
Staro 17.02.2009., 21:44   #543
kripton
Cars & Tunning
Moj komp
 
kripton's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vukovar - Rijeka
Postovi: 533
Dobro, 9 mjesec je kljucan i treba se najvise paziti. No slazem se, ne smijemo zatvoriti ljude, ako zeli negdje ici nek ide slazem se.

No opet, drzanje zakona slijepo vecinu ljudi iritira, kao i prespora voznja. Mene to posebno nervira, voznja iza vozila koje vozi manje od ogranicene brzine ili npr. u traci za preticanje vozi jednakom brzinom kao vozilo pored? Pa vozi iza njega ne pored.. u tim sit naravno da cu stat na trubu, do normalne granice naravno, a ako im osoba iz drugog vozila hoce nesto reci.. nek izvoli, alata u autu koliko te volja, nije bez razloga šipka za skidanje guma kod mene nekih 65cm

A da ima ljudi koji pretjeruju na cesti ima, umisljenih klinaca koji ce voziti puno brze gdje ne smiju i gdje ne mogu. Posebno u ulicama ispred skola..

Priznajem, stisnem ja vrlo cesto, ali samo tamo gdje mogu, cak i ako je ogranicenje 70..natjeram puno vise ali prvo vidim jel mogu. Ako da..prasi ako ne, zasto ugrozavat druge?

Nema se tu što filozofirat.. jednostavno je.

I da.. mozda ubodem Alficu takodjer, sutra bi trebao otici vidjeti stanje automobila. Za sad sto znam, Alfa 145, 94' 1.4 boxer 90ks.. a u kakvom je stanju, pojma nemam. No auto je bio udaren.. i lik trazi 1400E, malo mi je malo za to, osim ako nema neki veci kvar.
__________________
NovA Squadron

D6C DOHC GTi 16v | D2A SOHC on 2Barrel-Solex 8v | Red Devil | D2F SOHC GTi 8v |
kripton je offline  
Staro 18.02.2009., 00:05   #544
swordfish
aka: N.W.S.K. b_buha
 
swordfish's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 214
ma nije to premalo novaca, idi na stranicu od alfista i tamo si nadi neku alficu ako bas zelis, tamo bar sve napisu sta su joj radili....
a to za trudnice i takve situacije - treba biti tolerantan, i ja popizdim na takve neke situacije kad neko kenja po cesti ali oped, nema rjesenja od toga da se zaletavas na njegov gepek i te fore, a to sa izletima iz auta pa galamljenje, to treba nekako drukcije sankcionirati, mozda cak i sa oduzimanjem vozacke, jer to su ocito rastrojeni ljudi.....
__________________
u alkoholu sigurno ima ženskih hormona , jer ja kad popijem ne znam voziti auto i počnem pričati gluposti.....
swordfish je offline  
Staro 18.02.2009., 08:35   #545
Amdejac
PCEkspert Agent
Moj komp
 
Amdejac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Monitoring Room
Postovi: 5,245
Neki ljudi su stvarno sretne ruke. Kako bih ja volio da i mene pomazi sreća i da budala stane ispred mene i krene mi nešto objašnjavat.
Za takve imam ogromnu meglajticu u vratima.
__________________


Asus N750JK 2014 godina (Upgrade 2023)
CPU: Intel i7-4700HQ (2,4mhz-3,3mhz)
MBO: Asus N750JK
RAM: 2x8 Gb PC3-12800 DDR3
VGA: Intel HD 4600 & GF GTX 850M 2 Gb VRAM, DDR3
HDD: 960 Gb SSD Corsair Force, 256 Gb mSATA mini SSD, 1 Tb Hitachi 7200 rpm
PSU: Asus Li-ion 69486 mWh (nova 2023)
OS: Windows 8.1
Monitor: 17,3 LCD (FHD)
Net: Intel AX210 NGW
Sound: Bang & Olufsen 4 Speakers with subwoofer


CPU: Intel® Core™ i3-12100F, 4 Cores, 12M Cache, up to 4.10 GHz
MBO: ASRock H610M-HDV/M.2 R2.0
RAM: 16 Gb, Corsair DDR4, 3000 MHz
VGA: NVIDIA GeForce GTX 1080, 8 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, KINGSTON
Net: TP-Link Archer TX55E
PSU: Xilence, Bronze 550W
OS: Windows 11 Pro


CPU: Intel® Core™ i7-5820K, 6 Cores, 15M Cache, up to 3.60 GHz
MBO: JGINYUE, X99M-PLUS D4 v5.3, LGA 2011-3, 2xM.2 NVMe, 4xSATA3, WiFi NGFF
RAM: 2x8 Gb, Kllisre DDR4, 2666MHz
VGA: ATI RX570, 4 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, Patriot
Net: Fenvi WiFi 7, Intel BE200NGW M.2 Wireless Adapter
PSU: Inter-Tech SP750
OS: Windows 11 Pro
Amdejac je offline  
Staro 18.02.2009., 11:27   #546
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Meni je jednom jedan lik zakočio, stao i izašao do mog auta. Razlog? Vozio se ispred mene i imao upaljeno stražnje svjetlo za maglu usred tople ljetne noći. Pošto blicanje nije pomoglo, ja sam upalio duga. E onda je baji sinulo, okuražio se, stao i došao do mog auta. Nakon izmjene par riječi, sinulo mu je da sam član PCE 100+kg demolition squada pa je (smiješno ali istinito) držao vrata mog auta zatvorena da me spriječi da izađem. Ajd, moja žena me smirila pa se bajo povukao podvučena repa i ugašenog svjetla za maglu.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline  
Staro 18.02.2009., 11:29   #547
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor AMD Pregled postova
Neki ljudi su stvarno sretne ruke. Kako bih ja volio da i mene pomazi sreća i da budala stane ispred mene i krene mi nešto objašnjavat.
Za takve imam ogromnu meglajticu u vratima.
e da tebe baš pitam ko predstavnika vlasti na forumu... jel moralno ljudima sa nepodešenim prednjim kratkim farovima upalit stražnje maglenke?
syss je offline  
Staro 18.02.2009., 11:41   #548
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Pa u principu i nije. Možda čovjek i nezna da ima nepodešene farove.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline  
Staro 18.02.2009., 11:46   #549
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
e da tebe baš pitam ko predstavnika vlasti na forumu... jel moralno ljudima sa nepodešenim prednjim kratkim farovima upalit stražnje maglenke?
po meni je
makar to se lako rijesi mjenjanjem kuta retrovizora...
Problem je offline  
Staro 18.02.2009., 12:56   #550
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Pa u principu i nije. Možda čovjek i nezna da ima nepodešene farove.
ako obasjavaš sa suvozačkim svjetlom tablu za smjer jedno 6m iznad sebe, onda je vrijeme da se počneš suočavati sa mojim maglenkama
syss je offline  
Staro 18.02.2009., 13:03   #551
swordfish
aka: N.W.S.K. b_buha
 
swordfish's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 214
a to sa svijetlima ima i drugu stranu, imam i puntica 2002 godiste onaj sa uskim svijetlima, e to auto ima ful neke male lece, na tehnickom mi pokaze ispravnu visinu ali ljudi su mi non stop blendali da smanjim duga jer valjda kako je mala leca onda prejako bljesti sta ja znam, uvijek sam imao namjesteno na minus na onome u kabini.... a sta se tice da neki auti mogu obasjavati table za smjer iznad ceste, mislim da su to francuska auta jer je takav tamo prije bio zakon da svijetla moraju osvijetliti i te znakove gore ali su imali neke posebne zaslone u svijetlima za tu funkciju. ovo nije 100% mozda tocno ali takva je neka fora bila sigurno
__________________
u alkoholu sigurno ima ženskih hormona , jer ja kad popijem ne znam voziti auto i počnem pričati gluposti.....
swordfish je offline  
Staro 18.02.2009., 15:40   #552
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Ma blicaju ti bezveze najvjerojatnije. Punto ima leću pa ga skužiš iz daljine po plavičastom svjetlu. To je zbog refleksije svijetla kroz leću, i to se kuži samo na našim divnim cestama gdje auto non stop "hupsa"...
__________________

domy1 je offline  
Staro 18.02.2009., 16:30   #553
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor swordfish Pregled postova
a to sa svijetlima ima i drugu stranu, imam i puntica 2002 godiste onaj sa uskim svijetlima, e to auto ima ful neke male lece, na tehnickom mi pokaze ispravnu visinu ali ljudi su mi non stop blendali da smanjim duga jer valjda kako je mala leca onda prejako bljesti sta ja znam, uvijek sam imao namjesteno na minus na onome u kabini.... a sta se tice da neki auti mogu obasjavati table za smjer iznad ceste, mislim da su to francuska auta jer je takav tamo prije bio zakon da svijetla moraju osvijetliti i te znakove gore ali su imali neke posebne zaslone u svijetlima za tu funkciju. ovo nije 100% mozda tocno ali takva je neka fora bila sigurno
ak je opel astra francuski, onda je
syss je offline  
Staro 18.02.2009., 17:11   #554
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Pa u principu i nije. Možda čovjek i nezna da ima nepodešene farove.
Ako to nezna do te mjere da bljesti ko betlehem meni u glavu onda je mentalno retardirani idiot sa nepodesenim farovima koji nebi smio voziti bicikl, a kamoli auto.

Ako sam na nesto alergican onda sam alergican na maglenkaše, idiote sa kina xsenonima ''vidi me kako bljestim plavo'' i debile koji sa kratkim svijetlima osvjetljavaju nebo. To je ujedno i jedan od razloga zbog kojeg izlazim iz auta i pristojno upucujem u problematiku. Cak mu i besplatno podesim svijetla. Inace sve pise od manuala od auta.

Mislim kolko moras biti glup da imas upaljene maglenke po gradu? Kolko? Ono jebote bljesti ti na konzoli u mozak da su upaljene.

A idiote na stanicama za tehnicki pregled vozila treba pocet streljat. Bas sam bio prosli tjedan na regi. I frajer me jebe jer nema poklopac retrovizora (nedavno mi ga je neki tulipan odvalio na cmroku) i ono nabavio sam srebrni poklopac, pa ga samo moram dat pofarbat i zaljepit. Dakle retrovizor je FUNKCIONALAN i sve samo jel nema poklopac onaj ukrasni. I sad lik meni dosao si sa nepotpunim vozilom. I ono vidim da me zica 5 banki za gablec, e reko na krivog si se. Necu dat nema boga i tak drz nedaj, pusti me, jer mi je valjda vidio u ocima da cu napraviti raspasoj. I sad dobro odem platit osiguranje i vratim se ISTI taj tulipan prima stila napred i pusta. Stilo na valjda 19 cola felgi, spulja promjere pol metra i naravno čajna BLJESTIM PO DANU U OCI xsenoni i lik nista, prosli ste. Reko ne danas, samo nemoj danas tjerat pravdu... Nema svrhe.... Bitno da si mene prcao u mozak.

I da ono sto me fascinira. On gleda gluposti na autu, a nijednom mi nije pogledao dal imam prvu pomoc koje je ono full vazna stvar. Mislim WTF??
Fleks je offline  
Staro 18.02.2009., 17:39   #555
Tratinčica Joe
Luks
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Nerezine
Postovi: 86
Upaljene maglenke kad nisu potrebne imaju samo mulci i debili, i treba ih strijeljati...
Tratinčica Joe je offline  
Staro 18.02.2009., 17:40   #556
swordfish
aka: N.W.S.K. b_buha
 
swordfish's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 214

dobro dosao u klub obozavatelja maglenki i dioda....... sve samo da auto izgleda sporcki
__________________
u alkoholu sigurno ima ženskih hormona , jer ja kad popijem ne znam voziti auto i počnem pričati gluposti.....
swordfish je offline  
Staro 18.02.2009., 19:49   #557
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
jel i u velegradu pacijenti po veceri, obavezno kasnije proljece - ljeto - rana jesen, umjesto kratkih frajerski upale samo maglenke? i sto sam primjetio, onak - zafira, stariji megan, neki dzipovi, fordovi i takvi "uber sportcki" nabrijani auti. i onda blicnes liku koji je ocito glup ko konj jer te maglenke ubiju u oko kad te zapljusnu na grbovitim cestama, prolazis pokraj njega. a on ili te gleda zbunjeno jer je njemu normalno voziti pod maglenkama, ili ti lik prode na 10cm retrovizorom do tvog retrovizora uz nagazenu trubu. stoka..............

jako cesto pozalim sto nemam onaj kamioncic sto postavlja znakove na autocesti/sto sisa travu uz cestu, drvece/po zimi baca sol, kamencice. samo bi mu naprijed nabio zesce sipke i svakog takvog kretena samo priljepio na haubu ko muhu!
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline  
Staro 18.02.2009., 19:56   #558
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
jel i u velegradu pacijenti po veceri, obavezno kasnije proljece - ljeto - rana jesen, umjesto kratkih frajerski upale samo maglenke? i sto sam primjetio, onak - zafira, stariji megan, neki dzipovi, fordovi i takvi "uber sportcki" nabrijani auti. i onda blicnes liku koji je ocito glup ko konj jer te maglenke ubiju u oko kad te zapljusnu na grbovitim cestama, prolazis pokraj njega. a on ili te gleda zbunjeno jer je njemu normalno voziti pod maglenkama, ili ti lik prode na 10cm retrovizorom do tvog retrovizora uz nagazenu trubu. stoka..............

jako cesto pozalim sto nemam onaj kamioncic sto postavlja znakove na autocesti/sto sisa travu uz cestu, drvece/po zimi baca sol, kamencice. samo bi mu naprijed nabio zesce sipke i svakog takvog kretena samo priljepio na haubu ko muhu!
A ne nema ih. Spustili se u grad ko Caulerpa u jadran.

Mislim nije koncentracija kao u KRapini i okolici, ali da ih ima - ima. Makar to je manji problem u odnosu na čajna xsenonše....

Ono sto se ja pitam je gdje je murja? Di su ti silni prometni policajci kad ih trebas?
Fleks je offline  
Staro 18.02.2009., 20:04   #559
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
nema ih. preda mnom lik sa samo upaljenim maglenkama prolazi pokraj oktavije, nista. apsolutno nikakva reakcija.

inace danas scena na koju sam puko skroz. idem sa starcima doma, (inace ja vozim kad sam u autu, a nisam popio ). i idem prema jednom bircu gdje inace u 99% slucajeva narodnjaci peglaju - jukebox + plazma od 8000 inca. i vidim cetvorku od murije, ne znas jel parkirana ili oce izaci. prodem ja, kad krece ona i niva iza mene je morala barem pustiti gas dok je ovaj ubrzao. stara odmah meni da smanjim na 60 jer sam isao nekih 65km/h, smanjim ja, i na prvoj maloj ravnici lijevi zmigavac i golf me prestigne! i to je samo nastavio dalje po gasu jer vidis kako i dalje samo ode, nije jednoliko ubrzavanje nego vidis da ga pere! dobio sam omanji slom zivaca, sve mu poskidao od rodbine, i vlasti, svima.

*ako je vazno, naravno da golf nije imao ni rotirku ni sirenu upaljenu*
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline  
Staro 18.02.2009., 20:52   #560
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Ono sto se ja pitam je gdje je murja? Di su ti silni prometni policajci kad ih trebas?
Skupa sa armadom od dvije marice pune interventnih panjina zatvara sandwich bar na okretištu u pola 1 poslije ponoći dok se gradom u najboljem slučaju jurca,a po mogućnosti se u isto vrijeme pola kilometra dalje dešavaju tri tučnjave.Provjereno.
Serem ti se i na policiju i sve.
Tako da vjeruj mi,čajna ksenon je pis of kejk-ne ugrožava ti direktno život,ne zanima ih.
žile je offline  
Staro 18.02.2009., 21:09   #561
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor žile Pregled postova
Skupa sa armadom od dvije marice pune interventnih panjina zatvara sandwich bar na okretištu u pola 1 poslije ponoći dok se gradom u najboljem slučaju jurca,a po mogućnosti se u isto vrijeme pola kilometra dalje dešavaju tri tučnjave.Provjereno.
Serem ti se i na policiju i sve.
Tako da vjeruj mi,čajna ksenon je pis of kejk-ne ugrožava ti direktno život,ne zanima ih.
sorry. ovo nema veze sa temeljnom/interventnom. Oni ipak moraju nesto raditi da bi bilo uspjeha.

Ali prometni fakat nemora prstom mrdnut.

Mislim stani se na horvacansku i nebudi papak i keljit kazne ekipi zato sto vozi 60, nego daj tu hrpu tjunera/rejsera/whatevera pohaltaj zbog:

a) magleniki
b) xsenona bez atesta
c) ono fakat divljanja
d) zato sto voze KRapiniziranog opela

Dakle ono dva policajca. Jedan na stanici i govori Miletu 50m dalje. Skidaj tog i tog, tog i tog. Ono ja vrtim pedale, ti bacas kamenje, ali bez znoja.
Fleks je offline  
Staro 18.02.2009., 21:35   #562
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Koju alficu si ubo?
146 1.6 Boxer 105ks
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline  
Staro 18.02.2009., 21:42   #563
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
čestitke na alfici!

@fleksonja... bojim se da ti neće niko mrdnut na prednje maglenke jer po zakonu prednje prolaze, ali se kažnjavaju stražnje u slučaju kada nema magle (koliko sam ja upoznat).
syss je offline  
Staro 18.02.2009., 21:44   #564
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Koliko god glupo izgleda seljak s upaljenim maglenkama(prednjim), on ne smeta ni najmanje. Smetaju nepodešeni čajna ksenoni....
__________________

domy1 je offline  
Staro 18.02.2009., 22:45   #565
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Hm da a što kažete na pacijente koji drže kočnicu na semaforu makar crveno trajalo 10min?Normalno,na ravnom....Po danu još i ne smeta al po noči ajme.
Veki-os je offline  
Staro 18.02.2009., 22:57   #566
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Mislim da ipak malo sad pretjerujete.Ako ste tolike mimozice da vas sve živo smeta,jednostavno,nemojte sudjelovat u prometu.
žile je offline  
Staro 18.02.2009., 23:07   #567
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Dalmacija okovana ledom, velika prazna parkirališta u ind. zoni također. A veseljaaaaa

Osjećao sam se ko Sebastian Loeb
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline  
Staro 18.02.2009., 23:13   #568
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
A jeste vi Dalmatinci smiješni, padne par mm snijega i odma svi odustaju od auta, pa nije valjda da ste tak lijeni da vam se ne daju čistit stakla od tih par mm
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline  
Staro 18.02.2009., 23:22   #569
kripton
Cars & Tunning
Moj komp
 
kripton's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vukovar - Rijeka
Postovi: 533
Sto se tice laznih xeonki slazem se tu s vama, problematicni su, vraziji jeftini kineski proizvodi par puta jeftiniji od originalnih i sam sam zagovornik pravih xenonki koje pomazu, bolje osvjetljavaju cestu, prije se uoce objekti i na neki nacin odmaraju oci a i ljepse izgledaju za razliku od laznih koje su sve suprotno osim sto lijepo izgledaju. Problem dolazi u cijeni a kako vecina friskih mlađih vozaca zeli ispasti cool ili nesto slicno tome nabacuju na auto topshoop opremu koja je sve samo ne top.

Sad.. djelomicno imam razumjevanja za takve ljude, zele da im auto izgleda bolje, da ide bolje, sve to stoji.. no stavljanje laznih xeonki kao i losih maglenki nije bas za pohvalu, na ruku im ide i zakon koji to sve regulira na prekrasan nacin.

Sve se to iztrpi.. kao i svi vi, i ja volim zeleno na semaforu, mozda i previse.
__________________
NovA Squadron

D6C DOHC GTi 16v | D2A SOHC on 2Barrel-Solex 8v | Red Devil | D2F SOHC GTi 8v |
kripton je offline  
Staro 18.02.2009., 23:44   #570
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ali taj problem potječe upravo iz onog što je fleks reko... stp-a i njihovih podmitljivih djelatnika.

pa da vidiš kad te ne puste zbog 3" veće felge i ponovo ti zaračunaju tehnički pregled ili nepodešenih svjetala... ali ne, on pusti 20 godina starog golfa jer je to "od mileta mali", dok nas pošten narod koji prilično krvavo otplaćujemo svoje NOVE aute yebu za brisače i ne znam kakve sve nebuloze ne.

ne kažem da ni ja nemam putra na glavi... hebemu passat iz '92 čudo bi bilo da je prošo eko test, ali nisam bio lijen prije otić kod renjaka podesiti paljenje ili šta već i staviti se na probni eko test, te kupiti novi lonac kod lastovčića kako bi auto bio u što boljem stanju za tehnički (makar sam išao sa jednim preprodavačem i sve mogo riješiti za 50-100kn u slučaju neprolaska).

recimo osim volume gumbića na kaziću, drugi gumb po popularnosti u mom autu je definitvno zatvaranje vanjskog usisa zraka... upravo zbog te krame koja se vucara po našim cestama i koja mi smrdi ko krepana mačketina u kabini. čak ni ne krivim vozača takvog auta, nego sustav koji omogućuje tom vozaču da servisira auto za 100kn godišnje.
syss je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na