Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.10.2020., 15:50   #1351
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Ha, sve je moguce.

Da vas cujem, koji je najbolji smartfon u 2020toj godini
Galaxy S7
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2020., 15:53   #1352
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Brko od 2016. godine ima istog pobjednika
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2020., 18:03   #1353
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
X5II je super, no opet želim jebačku UWA kameru, a to mi se čini da jedino P40p nudi, a sad idu za kikiriki ako ti Gapps nije neki must have.
Ovi mobiteli su stvarno došli daleko, imam odlične DSLRove, no za slikavanje apartmana, brodova i sl kad je bitan interijer i dinamički raspon, moj S10e koji nema neku uwa kameru to bolje odradi. Čak i naknadni post proces u Lightroomu sa LR Enfuse ili HDR preko bracketinga ne daje tako dobre rezultate, da ne govorim kako mobitel to odradi trenutačno i ne trebaš gubiti vrijeme i riskirati treskanje.

Naravno, DSLR ima puno više detalja, no razlika je poprilično smanjena na ovim većim senzorima s dobrom optikom, a i za online prezentacije tih fotografija, pixel peeping nije nešto bitan.

Smeta mi što većina recenzenata uwa slike radi s iste pozicije kao i obične i onda su to neki pejzaži ili zgrade, rijetko se može viditi dobra slika interijera.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2020., 09:42   #1354
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
U početku mi je P40 bio ok, al kolko sam čitao, frka se digla oko onog RYYB senzora, koji potonji daje žućkaste fotke, a tu je još i problem, neizvjesnost s guglom tj nepostojanje dotičnog..

X1 II i X5 II rade skoro iste fotke, čak se nit ne osjeti tolko nedostatak tof senzora na manjem modelu.. Za promjenu, Sony radi prirodnije fotke (neutralne) bez prenaglašenog softverskog tvikanja, a uwa kamera je dobra na sonyu, doduše, mene više zanima primarna kamera.
zvonac je online   Reply With Quote
Staro 10.10.2020., 20:15   #1355
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,298
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
U početku mi je P40 bio ok, al kolko sam čitao, frka se digla oko onog RYYB senzora, koji potonji daje žućkaste fotke, a tu je još i problem, neizvjesnost s guglom tj nepostojanje dotičnog..

X1 II i X5 II rade skoro iste fotke, čak se nit ne osjeti tolko nedostatak tof senzora na manjem modelu.. Za promjenu, Sony radi prirodnije fotke (neutralne) bez prenaglašenog softverskog tvikanja, a uwa kamera je dobra na sonyu, doduše, mene više zanima primarna kamera.
Da te ispravim, RYYB senzore imaš od P30pro (Sony's IMX650 sensor)

Vrijeme će pokazati kako napreduje Sony. Kako je Samsung pumpao cijene mobitele i afera Exynosa, time Sony koristi priliku dizanjem cijene i dostupniji Snapdragon.
Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2020., 09:58   #1356
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Da te ispravim, RYYB senzore imaš od P30pro (Sony's IMX650 sensor)

Vrijeme će pokazati kako napreduje Sony. Kako je Samsung pumpao cijene mobitele i afera Exynosa, time Sony koristi priliku dizanjem cijene i dostupniji Snapdragon.
Ok, to ne znam, nisam baš pratio seriju 30 a i da se neko žali na žućkaste fotke ko na seriji 40..

Točno, al trenutno imaju dobre smartfone, čak štoviše, odlične. Pate od problema kao i većina proizvođača (epl-samsung) nabijanjem cijena, ni jedan od njih ne opravdava visokom cijenom, ajfoni pogotovo, gdje su cijene velike pa čak i za početni model do jačeg modela za kojeg mogu reć da su cijene astronomske, samo, potonjem se to "oprašta" visoka cijena, jel, to je brend.

Ako stavimo dva smartfona jedan pored drugog, npr. Sony (opet nude slušalice kupnjom X1 II) X1 II i recimo Samsung Ultra, cjenovno su tu negdje, kaj misliš kojeg će ljudi prije kupit, a imaj na umu da su oba smartfona jako skupa..

Za Sony će reć da je preskup a za samsung isto, ali, to je samsung, "lakše" će ljudi dat 9tkn za samsung neg za sony.. Uzmi za primjer ajfon, čovjek će si sam lakše "opravdat" kupnju ajfona neg sonija, a imajmo na umu da su oba skupa.. Šteta, sony je jako dobar, samo eto, ne nude niš ekstra, dizajn praktički nepromjenjen od ere Z3, ali, promjene dolaze i to je vidljivo, samo fale im marketinška ekipa iz samsunga da sony lansira prema vrhu

Evo ti jedan primjer, HTC10 u ono vrijeme cijena mu je bilo isto visoka, kolko je ljudi kupilo HTC 10 a kolko samsung, mislim da je bio pandan njemu S7, imao oba smartfona, S7 nema kaj tražit pored HTC10.. Samsung će uspješno i zrak u boci prodat s naljepnicom iste firme Bez dobrog marketinga tj reklame nema ništa.
zvonac je online   Reply With Quote
Staro 15.10.2020., 11:09   #1357
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Sto rec vise. Pala je Xperia 5 ll..
Ajmo malo o dimenzijama i ekranu pricat

Jedini sok koji me docekao je, onaj izduzeni 21:9 ekran, a tesko se navikavam na promjene prelaska sa 16:9 na 21:9, mislim da je to jedina "mana", al nazalost, noviji smartfoni sa 16:9 ekranom ne postoje..

Zaboravio sam kolko je mob uzak sa svojih 68mm, sad imam vise mjesta u ruci s obzirom da je U11 sirok skoro 76mm, a borba je bila na svekodnevnoj bazi s sirinom htc-a..

5 II je visok 158mm, visi je oko 4mm spram U11, ne vidim tu neke izrazenije probleme kod koristenja, za pravo koristenje smartfona bih trebao gledat neki s znatno manjim (5" ekran) gabaritima ukolko bi baratanje bilo iskljucivo s jednom rukom, al ta su vremena iza nas..

Ukratko, mob je sto bi rekli ameri, speed demon, al fakat, brutalno je brz, 120Hz je milina za gledat, ti prijelazi bez trzaja, onak fino ugladjeno to sve radi a istovremeno brzo..
Front stereo (aleluja) zvucnici su jaako dobri sa ukljucenim efektima, a ono sto me veseli, ledica za obavijesti sd slot ceka da ubacim neku karticu od 256gb, doduse i ovih 128gb ugradjenih ce zasad bit dostatno..

Kamera, na brzinu, cini mi se jaaako dobra, nema preizostravanja, nema peglanja suma do ibera i nema prenaglasenih boja, fokus je brz, okidanje isto tako a i ono okidanje 20 slika je odlicno..
Profi aplikacije za fotic i video su boli glava, jos trebam dodatno istrazit te pro aplikacije za video i foto; koristio sam photo pro app za fotkanje, menu je kao kod sony fotoaparata, velika pohvala za to..

Povezivanje sa telkom je ultra brzo, opcenito otvaranje aplikacija, pokretanje, prakticki instantno se sve odraduje..
Mob je sklizak ko sapun i neki case ce bit obavezan, kako za zastitu tako i za bolji grip u ruci..
Jesam spomenuo da ima 3.5mm, a koje je to tek veselje dok sam vidio na smartfonu
Mob je lagan i to je prednost samo takva, nije prelagan, neg onak, taman, probao neke smartfone od 190g-200+ g pa to je koma, bar meni..

Na kraju, veci "problem" mi je navikavanje na "novi" aspect ratio, (ili po naski, omjer prikaza slike) ostale zamjerke ne vidim.
Eto ukratko..

Zadnje izmijenjeno od: zvonac. 15.10.2020. u 11:17.
zvonac je online   Reply With Quote
Staro 15.10.2020., 13:00   #1358
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,152
ako možeš, nabaci koju sliku koju si uslika sa njime, da vidimo malo širokokutnu i wide kameru. Koliko te izaša?
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2020., 15:00   #1359
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Sad je neka akcija u Njemačkoj, ima ih za 800ak eura sa 1000XM3 slušalicama.
No opet je to preskupo, za 6mj ili manje će biti 400€
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2020., 16:13   #1360
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
https://www.flickr.com/photos/953057...posted-public/

Zasad imam dvije noćne, fotkano glavnom kamerom..

Budem usporedio tele i wide, mada mi je glavna bitnija i više manje s njom volim fotkat.

@Mar, svaki smartfon je preskup, pogotovo ak je iznad 400€
zvonac je online   Reply With Quote
Staro 15.10.2020., 16:29   #1361
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,152
amen to that.
Hvala na slikama.
Koliko znam, Sony nema Night Mode?
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2020., 16:45   #1362
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Nema, i jos bolje, samo mi onda daje nerealne fotke. Mislim, nekad dobro dodje, al nisam bas pobornik toga, pogotovo dok noc pretvara u dan.

EDIT: Pa kaj Sony nema opciju Keep wifi on during sleep? Htio bih podesit da mi se gasi dok je neaktivan wifi, pa kolko me pamćenje služi, gotovo svaki android ima tu opciju..

Zadnje izmijenjeno od: zvonac. 15.10.2020. u 18:23.
zvonac je online   Reply With Quote
Staro 15.10.2020., 23:09   #1363
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,298
Čestitam, kreni odmah na 512Gb jer će cijene uskoro padati.
Koliko vidim, Sony još nema heif jpg? Već vidim najlošija slika ide 2.9Mb.
Toliko iphone odradi 1.2- 1-4Mb sa hevc i pritom zadržava jako na kvalitetu

Jesi ubacio GCAM?
Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 08:17   #1364
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Tnx. Nema heif, ne znam kolko smartfona ima heif uopce.

Nisam nasao da postoji gcam bas za moj model smartfona.
zvonac je online   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 11:01   #1365
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,602
Za Samsung (imam na A40) i Apple sam siguran. Isključio to na kraju jer nisam na nekom PC-u mogao otvoriti fotku.

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2020., 00:02   #1366
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,112
Opa zvonac svaka čast na mobu. Još malo kad vrijeme prođe doci ce kao 2 bureka. Meni je nakon 2 godine na s9 baterija lagano svaki dan na punjaču tako da jos malo i idem na novi mob. A ovo cudo mi je defeinitvno u uzem izboru, covjece pa nemozes danas naci snapdragon u nekom flagshipu da se na glavu postavis.
Daj jos detalja, da li su ekran i kamera u rangu s10/s20?
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2020., 00:11   #1367
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Čestitam na prinovi.

Jedan od kandidata kada malo cijena padne.

U štedi mi scrollanja...šta si imao prije toga i kakav je feel kompaktnosti u ruci?
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2020., 06:19   #1368
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Tnx.
@Master, ekran mi se ne cini nesto presvijetao, mislim da su tu bolji samsunzi, kamera je jako dobra, nekim se mozda nece to svidjat, zato jer sony ne nabrijava boje, ne prigusuje sum i ne izostrava sliku, sony se jos drzi dobre stare skole..

@Symp, imam jos U11, ovaj je kompaktniji, prakticki s jednom rukom mogu baratat, mob je sa svojih 68mm sirine taman i prakticki laganih 163g..
Xperia mi je kompaktnija u ruci nego U11.
zvonac je online   Reply With Quote
Staro 20.10.2020., 13:32   #1369
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,602
Ima li tko ovdje Xperiu 5? Mk 1, jel.

Kako to obično biva, bacim oko na mobitele koji su izloženi i u moru svega što izgleda isto, privukao me. Uži od ostatka, ali ne pretjerano visok, leži savršeno u ruci i radi savršeno. Sve mi se na njemu sviđa. Jedini konkurent zasad kojeg sam mu našao je iPhone 11, ali me više vuče (opet) na Sony.

Cijena će sigurno ići još dolje kad se razmaše Mk2.

Toliko su rijetki da ne znam zašto ovo pišem ali nadam se da postoji neki vlasnik ovdje koji može reći par riječi ��
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 20.10.2020. u 14:56.
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2020., 19:45   #1370
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Sjecam se da sam prosle godine cackal u ducanu po njemu i cak sam ga imao u vidu uzimat, skoro sam ga piknuo, al sam se bojao baterije, na kraju procitao da je batka cak jako dobra.. Mob je radio fluidno brzo. Ocito je problem sto pise sony i nije razvikan tolko..

Steta sto sony nije jace zastupljen na trzistu imaju stosta pokazat..
zvonac je online   Reply With Quote
Staro 20.10.2020., 22:41   #1371
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,602
Isto kao i kod fotića. Super proizvodi, ali marketing ne prati, a tako se stvari danas ne prodaju.

Prvo što sam gledao je što su na gsmareni rekli za bateriju. Kak bi rekli: it ticks all the boxes.

U usporedbi s današnjim 48 mpx mobitelima, njegovih 12 zvuči smiješno, ali fotke veće rezolucije od toga mi ni ne trebaju. Vidim da je i kamera pozitivno ocjenjena i na kraju mislim da je to to.

Ostaje mi jedino čekati da cijena ode još dolje.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2020., 23:04   #1372
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Isto kao i kod fotića. Super proizvodi, ali marketing ne prati, a tako se stvari danas ne prodaju.

Prvo što sam gledao je što su na gsmareni rekli za bateriju. Kak bi rekli: it ticks all the boxes.

U usporedbi s današnjim 48 mpx mobitelima, njegovih 12 zvuči smiješno, ali fotke veće rezolucije od toga mi ni ne trebaju. Vidim da je i kamera pozitivno ocjenjena i na kraju mislim da je to to.

Ostaje mi jedino čekati da cijena ode još dolje.
Vidim da malo kome pasu sonyeve fotke, bas se pitam zakaj Ekipa naviknula na "eye candy" fotke, a sony ne prati "trendove" u fotosegmentu, sto mi se cak svidja..

A gle, prije su imali jaci marketing al i dalje nije bio tolko jako eksponiran na trzistu, bar ne ko Samsung, Epl i u ono vrijeme Lg.
zvonac je online   Reply With Quote
Staro 20.10.2020., 23:24   #1373
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Samsungove fotografije su prenapucano mega sranje.
Dobro za instagramuse i sl.
Totalno neprirodne boje.
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2020., 00:08   #1374
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,602
Meni pašu flat boje kod Sonya, znam da mogu iz njih izvući dosta kad mi treba, a s nabrijanim Samsung bojama ne mogu ništa.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2020., 00:54   #1375
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Boje su vjerne stvarnom stanju stvari.
Samsungove su nabrijane do bola
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2020., 09:41   #1376
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Nisu samo samungove, neg i Šaomi zna pretjerat koji put, kao i One+ (OP 8T primjer) ima ih, našlo bi se dost kandidata..

@1v@n imaš novi na njuškalu Xperia 5 za 4600kn.
zvonac je online   Reply With Quote
Staro 21.10.2020., 09:56   #1377
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Zvonac, ajd stavi nekoliko slika a glavnom i uwa kamerom (koju sliku interijera po mogućnosti sa uwa), ako možeš direkt link na google photos da budu neobrađene u full rezoluciji.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2020., 10:11   #1378
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,602
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Nisu samo samungove, neg i Šaomi zna pretjerat koji put, kao i One+ (OP 8T primjer) ima ih, našlo bi se dost kandidata..

@1v@n imaš novi na njuškalu Xperia 5 za 4600kn.
Vidio sam, a na amazonu je 562€ sa 64 GB mSD karticom u paketu.

Za Android koji je izašao prošle godine i već ima nasljednika, košta previše. Uspoređujem s cijenom ajfona 11 jer mi je po onom što tražim jedina konkurencija.

Čekam izlazak ajfona 12, da 11 padne cijena (ili da 12 mini bude prihvatljive cijene, a vjerojatno ne bude), pa eto, tko prvi dođe s cijenom na prihvatljivu razinu, taj je moj. Već mi je lagano svejedno koji je OS, bitno da mi paše u ruku, no ajfon trenutno ima veći value for money, a i svi znamo kakav je Sony s podrškom za svoje proizvode, čim ga novi naslijedi.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 21.10.2020. u 10:17.
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2020., 11:51   #1379
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
Preko godinu dana nije došao nikakav update, patch za moj xz1, a i prije tog je svakih 4 mj. Isto vrijedi za xz2. XZ3 je još donekle ok. Fokus im je na Sony 1 pa na dalje. Ovo ostalo nebitno.
Xiaomi je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2020., 12:54   #1380
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
@1v@n, ajfon i prihvatljiva cijena baš i nejdu skupa i jeftini ajfon je skup ajfon, ak ćemo gledat ono što nudi.. Jedina prednost ajfona je, što ne gubi cijenu rabljenog.

@Mar, dok ulovim vremena bacit ću neki osvrt i fotke, a i čekam da mi case doleti, uzeo od olixara, pošto je trenutna ponuda nikakva, a taj mob bez casea ni pod razno ga koristit, kao i svaki današnji sapun-smartfon


@Xiaomi, ak riješe neke eventualne probleme u startu, onda ne vidim problem u rijetkom izdavanju updejtova osim ovih sistemskih na mjesečnoj bazi ili kak bi to već trebalo bit u pravilu.. Znam da dok sam imao HTC 10, u 2-3 mj. pun kufer updejtova su izbacili, poslije, muk, al to je onda bilo to, nije imao nikakvih soft.bugova i sl. Ista stvar je i sa U11 kojeg još koristim..
zvonac je online   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na